Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.10.2017, 10:05 #2709372   #1
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Шановне паньство, прошу когось кому не лінь завести тут також борт-журнал по новішій машині яка свіжопригнана під знижені ставки акцизу євро5 і від 2010р для порівняння, є хтось такий? Зимний недавно пригнав авто знаю і ЗТВР, може ше хтось є, зголосіться хтось. Тільки дуже важливо щоб писали все чесно.
Порівнювати витрати на авто не доречно, незалежно від року, оскільки це все суто індивідуально, для прикладу на моє авто згадуваний тобою вище ремінь ГРМ може бути від 300 грн. напевно до 3000 грн., і точно так само з роликами, які я б теж міняв разом, в підсумку може бути більше 5 тис. грн. різниці на заміні тільки однієї деталі залежно від того що обере власник.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2017, 10:29 #2709375   #2
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Порівнювати витрати на авто не доречно, незалежно від року, оскільки це все суто індивідуально, для прикладу на моє авто згадуваний тобою вище ремінь ГРМ може бути від 300 грн. напевно до 3000 грн., і точно так само з роликами, які я б теж міняв разом, в підсумку може бути більше 5 тис. грн. різниці на заміні тільки однієї деталі залежно від того що обере власник.
Так в тому й суть що старіше авто дешевше в обслузі чим новіше але це моя думка. Потрібно поріняти витрати за рік на авто, крім того враховуватм пробіг за цей рік. Я приблизно накатаю 40 тис км, можливо більше.
Якщо в тебе ауді чи пасат 2.5 тді v6 то ясне ріло що сама робота втебе коштує як в мене заміна ремня роліка і помпи, ше на здачу можна ходову зробити)

Востаннє редагував Kokorakatan: 17.10.2017 о 11:48.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2017, 12:19 #2709387   #3
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Так в тому й суть що старіше авто дешевше в обслузі чим новіше але це моя думка. Потрібно поріняти витрати за рік на авто, крім того враховуватм пробіг за цей рік. Я приблизно накатаю 40 тис км, можливо більше.
Якщо в тебе ауді чи пасат 2.5 тді v6 то ясне ріло що сама робота втебе коштує як в мене заміна ремня роліка і помпи, ше на здачу можна ходову зробити)
А причому тут вік, моє з 2005 йому уже 12. Ціна на запчастину залежить не від року авто, а від виробника цієї запчастини. Для прикладу між стойкою Монро і стойкою Мондо, одна літера різниці, а на машину того ж року ціна на них буде більше чим на тисячу гривень різнитися. От і рахуй 4 стійки, 4 тисячі гривень і побарабану якого в тебе року авто.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2017, 12:49 #2709389   #4
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А причому тут вік, моє з 2005 йому уже 12. Ціна на запчастину залежить не від року авто, а від виробника цієї запчастини. Для прикладу між стойкою Монро і стойкою Мондо, одна літера різниці, а на машину того ж року ціна на них буде більше чим на тисячу гривень різнитися. От і рахуй 4 стійки, 4 тисячі гривень і побарабану якого в тебе року авто.
Так, ти правий, і підшипники є різні тому при заміні вкажу марку ролика і ремня.
Тепер що стосується порівняння, ти читаєш тему про бляхи і думаю бачив що там пише, суть мого бортжурналу показати скільки обходиться утримання авто куплене в європі за 1000€, дехто каже що це неймовірно дорого і потрібно купляти новіші авто щоб вони не тягнули гроші з власника, тому я запропонував щоб хтось з новоспечених власників свіжопригнаного нестарого авто теж завів тут бортжурнал.
А ти як пропонуєш зробити порівняння? Як на мене щоб порівняти витрати то одиниця виміру може бути лиш одна- гривня.

Востаннє редагував Kokorakatan: 17.10.2017 о 12:56.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2017, 13:33 #2709394   #5
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
А ти як пропонуєш зробити порівняння? Як на мене щоб порівняти витрати то одиниця виміру може бути лиш одна- гривня.
В машині порівняння взагалі поняття дуже суб'єктивне. Як ціни на одні і тіж запчастини можуть різнитися в рази залежно від марки самої запчастини, а не авто. Так і виходити з ладу ті запчастини можуть з багатьох дуже субєктивних чининків - стан доріг (один їздить суто по місту, другий часто по сільських дорогах), манера їзди (один джипом перед стиком дороги приторможує, другий гольфом їде за принципом більше газу - менше ям), якість виконаних робіт по заміні (пильник кулака погану поставлять, кулак вилитить менше чим за рік бо в нього попаде вода, інший на тій же запчастині 10 років від'їзить), навіть тупо фарту (бо комусь оригінальна запчастина з браком попадеться, а хтось на заміннику проїздить купу років) і т.д. Та що говорити, скажім коли їдемо до батьків, а за кермом дружина, а не я, то витрата пального десь на 10 літрів менша, і це на відстані 250 км.
А порівнювати можна хіба одне своє авто з наступним, бо і їздиш приблизно в одному стилі, і деталі переважно з однієї цінової категорії обираєш, і обслуговуєшся в своїх майстрів.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2017, 15:34 #2709416   #6
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
В машині порівняння взагалі поняття дуже суб'єктивне. Як ціни на одні і тіж запчастини можуть різнитися в рази залежно від марки самої запчастини, а не авто. Так і виходити з ладу ті запчастини можуть з багатьох дуже субєктивних чининків - стан доріг (один їздить суто по місту, другий часто по сільських дорогах), манера їзди (один джипом перед стиком дороги приторможує, другий гольфом їде за принципом більше газу - менше ям), якість виконаних робіт по заміні (пильник кулака погану поставлять, кулак вилитить менше чим за рік бо в нього попаде вода, інший на тій же запчастині 10 років від'їзить), навіть тупо фарту (бо комусь оригінальна запчастина з браком попадеться, а хтось на заміннику проїздить купу років) і т.д. Та що говорити, скажім коли їдемо до батьків, а за кермом дружина, а не я, то витрата пального десь на 10 літрів менша, і це на відстані 250 км.
А порівнювати можна хіба одне своє авто з наступним, бо і їздиш приблизно в одному стилі, і деталі переважно з однієї цінової категорії обираєш, і обслуговуєшся в своїх майстрів.
І всетаки хочеться зрівняти витрати з якимось новішим авто, думаю в нас усц люблять і шанують авто то припустим що акуратність їзди однакова. При заміні запчастин буду вказувати якої марки і ціну, по тому і порівняєм.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 20:53 #2709655   #7
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
І всетаки хочеться зрівняти витрати з якимось новішим авто, думаю в нас усц люблять і шанують авто то припустим що акуратність їзди однакова. При заміні запчастин буду вказувати якої марки і ціну, по тому і порівняєм.
Можу написати, наприклад за акцент, 31 грудня 2011 рік виїхав з магазину на даний момент пробіг шось там біля 78 тисяч(~90% з яких по Тернополю), за весь час витрати 6,5тисяч грн, літом потік сальник коробки, то як міняли заодно поміняли комплект щеплення(робота + запчастини 6 тисяч) і 2 стойки стабілізатора(по 240грн міняли самі). Ось і всі ремонти впринципі, ще якусь втулку в рульовій міняли, але то гарантія. Ітого 6,5 тисяч грн за 6 років грубо кажучи, міг би завести борт журнал, але зараз так сталось, що ця машина виїжджає зі стоянки ~2 дні на тиждень, і пробіг за місяць виходить 500км, тому сенсу небачу.

Востаннє редагував D@nZeL: 18.10.2017 о 21:08.
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (18.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 22:55 #2709665   #8
mhl
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Цитата Як на мене щоб порівняти витрати то одиниця виміру може бути лиш одна- гривня.
Бажано одразу переводити в долари чи євро, кому що ближче. Якщо фіксувати ціни в гривнях, то за кілька років обєктивної картини не буде видно, бо все постійно дорожчає, особливо останні роки.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2017, 13:53 #2709944   #9
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Борт журнал Renault Laguna II 2002р 1.9DCI 79kW (польська "бляха")

Ітак, сьогодні нарешті попав до свого майстра.
Купив:
Ремінь ГРМ (Dayco) і ролік ГРМ (Gates)=1100 грн
Помпа водяна BCA 620 грн - не міняю, та що є без люфту
Шарова SAS 380 грн
2 Опорні підшипники з подушками взборі SNR 850грн/шт=1700 грн
Подушка мотора задня "вісьмьорка" (MaxGear) 380 грн- не ту притбав, доведеться іншим разом поміняти
Втулки стабілізатора передні Sasic 2 шт-80 грн
Пробіг 281036 км
Вартість роботи 1100 грн за все.

Востаннє редагував Kokorakatan: 21.10.2017 о 21:32.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (21.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:45.