Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.10.2010, 13:42 #1483724   #1
rm86
Типово Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Чи хтось з таким стикався?


Зверніь увагу на корисні повідомлення у цій темі


rm86 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 14:52 #1483797   #2
Dr Sanyo
0685150289
 
Аватар для Dr Sanyo
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

А детальніше, бо щось не зрозумів що саме мається на увазі, якщо маєш на увазі що хлопець чи дівчина зустрічаються ради грошей, то це вічна тема
Dr Sanyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 15:09 #1483811   #3
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Цитата:
Допис від Dr Sanyo Переглянути допис
якщо маєш на увазі що хлопець чи дівчина зустрічаються ради грошей, то це вічна тема
petruccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2010, 17:59 #1487733   #4
Усмішка
 
Аватар для Усмішка
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Корисливість в стосунках, то є дуже болюча тема. Особливо для пар, де один кохає більше ніж другий. Ось і виникають казуси, коли один починає вередувати, і бути корисливим.. Як би там не було, треба людьми залишатись, і пам"ятати, що існує щось трохи більше, ніж просте задоволення бажань.
Усмішка зараз поза форумом  
Подякували 2:
barvik777 (25.11.2010), Niusa (01.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2010, 22:32 #1487876   #5
basik
Guest
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

нихто xD
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2010, 23:30 #1487920   #6
Tronix
 
Аватар для Tronix
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Питання складне, тут вже як в кого складається в житті! Десь в якомусь фільмі дивився, вроді "Явлєніє" що якщо пара закоханих, то обовязково хтось кохає, а хтось просто цю любов сприймає і все, так само і корисливість!
Tronix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 17:55 #1508561   #7
мишенятко))
 
Аватар для мишенятко))
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

чому коли в стосунках дозволяєш партнеру ті дрібниці, які йому хочеться, то з часом їх кількість дуже швидко зростає???? Для деяких людей неіснує межі між самовираженням та егоїзмом. і як не старайся - нічого не виходить... елементарне уникання компромісу, закиди типу "ти обмежуєш мене, як особистість"...
прикро, що кохана людина хоче лише отримувати, і неготова нічого віддавати взамін...
мишенятко)) зараз поза форумом  
Подякував(ла):
barvik777 (25.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 19:51 #1508698   #8
Усмішка
 
Аватар для Усмішка
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Незабаром, таку людину і коханою не будеш називати
Усмішка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2010, 13:19 #1510988   #9
Ludmila
 
Аватар для Ludmila
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

особисто в мене такого не було , але мені здається що зараз це питання стає все більше актуальним
Ludmila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2010, 07:18 #1529141   #10
darken
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

а я думаю що хто при "баблі" ) на них ведуться полюбе.
машина квартира, стабільний заробіток. і знайти когось не проблема )
darken зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 19:45 #1531556   #11
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Якщо в мене певні критерії до половинки, то я корислива чи перебірлива?
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 19:58 #1531574   #12
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Цитата:
Допис від patty smith Переглянути допис
Якщо в мене певні критерії до половинки, то я корислива чи перебірлива?
ні те, ні інше, якщо все в міру.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 20:05 #1531582   #13
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Прочитала три рази назву теми- набір слів, мантра для зомбування (як на мене)

Якшо ти весь час даєш і нічого не отримуєш взамін, то значить тебе це влаштовує. В кінці кінців, любов не означає знак рівності між давати і отримувати
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 20:05 #1531583   #14
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

питання завжди було і буде актуальним...

все (та і всі) в цьому світі мають свою ціну

а вислів " з коханим і в шалаші рай" - зараз не актуальне...

маю масу прикладів, коли саме через матеріальні проблеми сімї розпадалися....і саме через такі проблеми деякі навіть і не створювалися (що і краще)
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 20:10 #1531586   #15
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
..

маю масу прикладів, коли саме через матеріальні проблеми сімї розпадалися....і саме через такі проблеми деякі навіть і не створювалися (що і краще)
ну як так- на краще???!!! Хіба нема випадків коли одружуються голі і босі (я образно), а за пару років справи йдуть на лад і добробут росте як на дріждах? Така ж і імовірність з часом збідніти. То шо- не одружуватися ніколи??
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 20:20 #1531591   #16
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

інколи краще не одружуватися...щоб не псувати і собі життя і комусь..

в кожного різні критерії "достатку для одруження"...
приміром маю кількох знайомих (27-30років), які заробляють (регулярно) по 7000-10000грн і холостякують....обгрунтовуючи це тим, що мало заробляють і сімю утримати не зможуть (та в принципі і нехочуть....живуть в своє задоволення.....так як і я)...

а інші знайомі, отримуючи непостійні сезонні заробітки позаводили сімї і вже мають по 2-є дітей...


питання, а сенс цього всього???? що їх чекає??? що чекає іїніх дітей?? які перспективи??? - та ніяких

і не розповідайте мені романтичних казочок про подружнє життя....романтика закінчується після перших же проблем в сімї....і починається "реальне" життя...
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (23.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 20:32 #1531602   #17
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
інколи краще не одружуватися...щоб не псувати і собі життя і комусь..

в кожного різні критерії "достатку для одруження"...
приміром маю кількох знайомих (27-30років), які заробляють (регулярно) по 7000-10000грн і холостякують....обгрунтовуючи це тим, що мало заробляють і сімю утримати не зможуть (та в принципі і нехочуть....живуть в своє задоволення.....так як і я)...

а інші знайомі, отримуючи непостійні сезонні заробітки позаводили сімї і вже мають по 2-є дітей...


питання, а сенс цього всього???? що їх чекає??? що чекає іїніх дітей?? які перспективи??? - та ніяких

і не розповідайте мені романтичних казочок про подружнє життя....романтика закінчується після перших же проблем в сімї....і починається "реальне" життя...
а "реальне" життя- це,по-твоєму,що? Гризня з ранку до вечора за гроші? Відмовляння собі в всіх задоволеннях? Прозябання на бульбі і макаронах? Нема "реального" життя- є то життя, яке двоє собі влаштують, знаю купу сімей ,які живуть не надто заможно, з 2-3 дітьми, тим не менше усміхнені, привітні, гуляють разом і вважають себе цілком задоволеними життям, а ті, хто вважає, шо "заводити" сім*ю можна не раніше ніж він зможе купити всім по машині, возити шороку в Туреччину і виїдати бозна-шо- то є люди, які за тими словами приховують свою емоційну незрілість і нездатність брати відповідальність за когось на себе, боягузи і інфантили. Сорі за різкість, то тільки моя думка
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 4:
Niusa (21.12.2010), regman (23.12.2010), Trader_Lena (20.12.2010), war_max (25.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 20:38 #1531606   #18
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

в дечому з тобою згоден...

просто є 2 категорії людей: схильних до сімейного життя і не схильних (ну не закондований "основний " інстинкт в таких людей)...

друга категорія приречері на самотнє життя. Вони вважають, що це є нормально і так має бути....і так краще. Ну не буде сімї - і фіг з ним, ну не буде дітей....ну і що... Для батьків це трагедія...

п.с. і таких людей стає все більше....повір мені
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 20:46 #1531615   #19
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
в дечому з тобою згоден...

просто є 2 категорії людей: схильних до сімейного життя і не схильних (ну не закондований "основний " інстинкт в таких людей)...

друга категорія приречені на самотнє життя. Вони вважають, що це є нормально і так має бути....і так краще. Ну не буде сімї - і фіг з ним, ну не буде дітей....ну і що... Для батьків це трагедія...

п.с. і таких людей стає все більше....повір мені
ояє, приречені? Чоловіче, не будьте таким егоїстом
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 20:59 #1531626   #20
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Корисливість в стосунках. Життєва необхідність чи просто жадність.

1. дуже мала вірогідність, що доживу до старості....так що роль "злобного самотнього старичка" навряд чи буде мною зіграна
2. останніми роками мену тупо "впадло" десь ходити просто так...ходжу/їжджу або по роботі, або по справах, або по своїх хобі (рибалка/полювання)
3 не маю бажання комусь годити/щось доказувати
4. практично нічого не святкую (ну хіба на релігійні не роблю ремонти і т.д.)...ніякі там Нові роки, Валентини, 8-ме березня і т.д.
5. живу в своє задоволення, не економлю на їжі/на своїх вподобаннях....але можу економити та таких речах, на які інші витрачають значні кошти

стосовно корисливості - так, я корисливий. Тільки є одна відмінність між мною (або такими як я) і всіма іншими: корисливими і егоїстичними є всі, але не всі про це говорять відкрито...а я кажу!
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 2:
regman (23.12.2010), war_max (25.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:49.