Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


...®...Tattoo

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.04.2011, 17:50 #1631223   #281
$Lincoln$
Made in Ukraine
 
Аватар для $Lincoln$
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Намалюй ручкою задурно
$Lincoln$ зараз поза форумом  
Старий 19.04.2011, 18:26 #1631253   #282
di0ks
 
Аватар для di0ks
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

скільки коштуватиме тату на передпліччі (текст)??????
di0ks зараз поза форумом  
Старий 19.04.2011, 19:55 #1631257   #283
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від indie Переглянути допис
Добрий день! Скажіть будь ласка, скільки приблизьно буде коштувати такого плану тату?
indie Вік: 17 !!! до 18 мало хто з майстрів наважиться робити.. тай і б не радив робити на руці тим паче нище ліктя, так як місце досить видне і в майбутньому може "заважати" жити (отримати роботу і т. д.)

Додано через 1 годину 25 хвилин
Цитата:
Допис від di0ks Переглянути допис
скільки коштуватиме тату на передпліччі (текст)??????
В різних майстрів по різному.. тре точніше вже з майсром дивитись, так як такст може бути маленький і простий, може бути з багатьох символів, великого розміру, з купою деталей, а так ціни можуть дуже різнитись..
оприділись точніше що саме хочеш і уточняй вже безпосередньо у майстрів..

Востаннє редагував seryoja: 19.04.2011 о 19:55. Причина: Пізніше додано
seryoja зараз поза форумом  
Старий 19.04.2011, 22:05 #1631431   #284
DrakoschaSan
 
Аватар для DrakoschaSan
Lightbulb Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата
Допис від seryoja Переглянути допис
indie Вік: 17 !!! до 18 мало хто з майстрів наважиться робити.. тай і б не радив робити на руці тим паче нище ліктя, так як місце досить видне і в майбутньому може "заважати" жити (отримати роботу і т. д.)

Додано через 1 годину 25 хвилин

В різних майстрів по різному.. уточняй вже безпосередньо у майстрів..
Згідний з вищевказаним. Ціни можуть відрізнятися на порядок, як і якість ...
DrakoschaSan зараз поза форумом  
Старий 19.04.2011, 22:21 #1631449   #285
di0ks
 
Аватар для di0ks
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

розміри: довжина - 15-17 см., висота - 1,5-2 см.

Востаннє редагував di0ks: 21.04.2011 о 23:01.
di0ks зараз поза форумом  
Старий 20.04.2011, 20:34 #1632186   #286
indie
 
Аватар для indie
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата
Допис від seryoja Переглянути допис
indie Вік: 17 !!! до 18 мало хто з майстрів наважиться робити.. тай і б не радив робити на руці тим паче нище ліктя, так як місце досить видне і в майбутньому може "заважати" жити (отримати роботу і т. д.)
Дякую. По приводу "заважати" все буде ок, я не хвилююся
indie зараз поза форумом  
Старий 22.04.2011, 18:19 #1633769   #287
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

По проханні фотографії роботи видалено

Востаннє редагував Distemper: 27.04.2011 о 09:25.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 22.04.2011, 22:08 #1633973   #288
Retro TATTOO
 
Аватар для Retro TATTOO
Типово Відповідь: ...®...Tattoo


оце робота а то шо ви виклали КАЛ!!!

Додано через 4 хвилини
Мужик я не раджу продовжувати робити далі!!
зупинися на цьому і піди до справжнього майстра .ти шоне бач шо на тобі?
ігноруй шо хоч кажи але це моя думка .людини з художньою освітою і 5 ти річним тату досвідом

Востаннє редагував Retro TATTOO: 22.04.2011 о 22:08. Причина: Пізніше додано
Retro TATTOO зараз поза форумом  
Старий 22.04.2011, 22:26 #1634003   #289
фазан
 
Аватар для фазан
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

це робота не твоя-а чужого майстра і перж ніж порівнювати роботи чужого майстра з оцими-виклади свої))
виклади свій кал-який я наприклад вже бачив)))))
(і навіть не здивований твоїм непрофесіоналізмом)))

хоча сваритись і обсирати тут тебе чи інших-немаю баждання))це не мій рівень пліткарства(чим ти тут займаєшся)
тому від подальших переписувань з тобо.ю постараюсь стриматись-щоб не нахамити))))

P.S. (культурно і внятно))))
фазан зараз поза форумом  
Старий 22.04.2011, 22:31 #1634008   #290
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Retro TATTOO Переглянути допис
оце робота а то шо ви виклали КАЛ!!!

Додано через 4 хвилини
Мужик я не раджу продовжувати робити далі!!
зупинися на цьому і піди до справжнього майстра .ти шоне бач шо на тобі?
ігноруй шо хоч кажи але це моя думка .людини з художньою освітою і 5 ти річним тату досвідом
ну мені , що ще раз для тупо-доходящих написати ? мені здається люди просто не читають уважно пост.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 22.04.2011, 22:51 #1634019   #291
Retro TATTOO
 
Аватар для Retro TATTOO
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

http://vkontakte.ru/id9128052#/club6775614

http://club.tattoo-world.ru/index.ph...images;u=10277

тут всі роботи )))))))))) (ніхто не писав шо то моя робота .це для порівняня як мінімум .хоч нема з чим)
ато шо ти там бачив незнаю. а пиздіть шо хочте мене думка майстрів які мені в групі пишуть цікавить а не силюків всяких!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Додано через 2 хвилини
http://tattoo-collection.kiev.ua/index.php?id=14
раджу приїхати і тут мож ви все поймете

Востаннє редагував Retro TATTOO: 22.04.2011 о 22:55. Причина: Пізніше додано
Retro TATTOO зараз поза форумом  
Старий 23.04.2011, 01:15 #1634069   #292
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Retro TATTOO Переглянути допис
http://vkontakte.ru/id9128052#/club6775614

http://club.tattoo-world.ru/index.ph...images;u=10277

тут всі роботи )))))))))) (ніхто не писав шо то моя робота .це для порівняня як мінімум .хоч нема з чим)
ато шо ти там бачив незнаю. а пиздіть шо хочте мене думка майстрів які мені в групі пишуть цікавить а не силюків всяких!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Додано через 2 хвилини
http://tattoo-collection.kiev.ua/index.php?id=14
раджу приїхати і тут мож ви все поймете
чого ж ти так розпинаєшся ? шей навіть правила форуму порушуєш матюкаєшся тут . Я написав нижче шо мене ні твоя думка ні думка інших таких самих нігілістів форумних бійців не цікавить. Тому йди парь про свій 5 літній стаж і художню освіту кому завгодно і не пхай своїх 5 копійок я твої роботи не критикую і нема чого тут виступати. Ти вже пишеш другий раз шо тіпа говоріть шо хочете. От власне це і роблю то що ж тебе так зачепило це ? Я собі сам вирішу в кого робити де як і коли. І не треба тут мені втирати. Не твоя робота так нема чого прикриватися чужим і ставити в приклад "не селюк".

Всьо тема закрита холіварити я немаю часу.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 23.04.2011, 07:30 #1634100   #293
фазан
 
Аватар для фазан
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

твій же коментар до однієї з невдалих своїх робіт ::
"да знаю перетимнил жостко.у меня проблема с етим((("
а от ще коментарій до твоєї нібито татухи
"парень канечно очень спешыл и не дал попрорисововать лело.порюзал только голову а остальноэ на скорую руку "


реальний приклад))
"Raypid
Начинающий

Сообщений: 131
Работ: 2 01 Сентябрь 2009, 13:03:30да, реально перетемнилswed
Новичок

Сообщений: 98
Работ: 4 01 Сентябрь 2009, 10:56:23перетемнил,выглядит грязно."

я ще безліч таких прикладів тобі можу написати..такшо давай дивитись правді в очі)) Ось тобі коментарії скинув на твої ж роботи від людей які хоть чогось досягнули і мають вищий рівень..ти-як всі вже й так походу зрозуміли"новачок" - тобто вчишся лише..так чому ж ти пробуєш критикуватит мої роботи??якщо реально сам не навчився кращого ))) А про академічний рисунок і художню освіту навіть більше і не заікайся...замітно по виконанню робіт твоїх невдалих-що немає в тебе художньої освіти...а якщо й є-то вчили тебе дуже і дуже погано..ну або зрозуміти ти нічого не хотів..замітно навіть по твоїх не пропорційних малюнках..берешся вже робити татуювання великих масштабів??а для чого-якщо в тебе татушки менших розмірів не получаються ??я ж вже не наводитиму тобі приклад до твоєї (змійки-рози-ластівки-і тих барабанів-чи того не пропорційного з поламаними ребрами чоловічка з крилами.....)до кожної твоєї роботи иможна придертись..і в кождній є бичини які ти і не перестаєш робити..А от коли навчишся гарно робити татуювання художнього типу-от тоді і берись критикувати і давати поради іншим .а покищо свій КАЛ навіть не виставляй для перегляду-ато ти думаєш що гордишся цим - а всі просто ржуть з цього)) реальний доказ на початку повідомлення ........А на рахунок селянів то вже зовсім інша тема)) знаю я твої пригоди про силюків і не розраховані машинки а також те-що ти початківцям китайське обладнання сучиш...для хоть якогось заробітку)))) Грішки у всіх є-тому раджу присісти трошки а не викрикувати невміючи того-про що пишеш))))))))))!!!

сорі але бажання немаю більше писати бо й так все всім зрозуміло ......
хоча тут і було написано шо думка інших вискочок не цікавить дане татуювання-надіюсь що тепер всі все зрозуміють)))
всім приємних свят ! Смачної паски-і ковбаски)))
фазан зараз поза форумом  
Старий 23.04.2011, 10:47 #1634188   #294
Retro TATTOO
 
Аватар для Retro TATTOO
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

пояснюю для туподоходящих всі хто на сайті тому нещодовно то новачки.дядя і на крапці таксамо. даю гарантію шо Гріша навіть не прийме твого калу насайт!!!

Додано через 5 хвилин
ну а на рахунок машинок то на 150 баксів не китайців нема.
шо в сергія шо в саші шо в мене нама тачок дешевших 300 баксів от і тоді не китай.такшо захлопни.

Додано через 2 хвилини
а твоє я кину на сайт тату шо ж там про це скажуть і зрівняємо)))))))))))))))))))))
а нарахунок освіти можу показати диплом .

Додано через 2 хвилини
приїзда 20-23 на тату конвенцію можимо разом з іншими обговорити це все якшо не слабо.готовий навіть сразіца .
скоро знову в козі буде фест побачимо хто наважиться ювсі на словах круті

Востаннє редагував Retro TATTOO: 23.04.2011 о 11:13. Причина: Пізніше додано
Retro TATTOO зараз поза форумом  
Старий 23.04.2011, 11:19 #1634202   #295
фазан
 
Аватар для фазан
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

питань нема) зрештою я нікого не переконую що круті в мене роботи і все круто роблю...
повторююсь щераз що я з кожною роботу новою своєю вдосконалююсь..
навідмінну від тебе не якаю і не хвалюсь..
диплом мені твій не цікавий !!!навчився-молодець..успіхів тобі..
взагаліто краще обєднуватись а не паклюжити один одного...я вважаю - так впринципі було б краще...(гуртом і батька легше бити)))
якщо буде змога-приїду на фест обовязково..........я вкурсі де і коли
а на рахунок фесту в Козі-то взагаліто можем поговорити більш конкретніше поза межами форуму..
успіху всім у нових починаннях.......
Гріша мої роботи бачив(ми з ним вже довший час контактуєм)-і те що ти написав що закинеш для обговорення їх на сайт-то спершу зі своїми оприділись..а я свої закину як час буде)і бажання......
тобто ти вирішуй собі сам..можеш і надалі вважати себе не переконливим і найкращим)))ніхто не боронить)))це всього лиш форум..........
гострий ти на язик дядько!вважай-аби гірше не було))
фазан зараз поза форумом  
Старий 23.04.2011, 12:06 #1634229   #296
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від фазан Переглянути допис
питань нема) зрештою я нікого не переконую що круті в мене роботи і все круто роблю...
повторююсь щераз що я з кожною роботу новою своєю вдосконалююсь..
навідмінну від тебе не якаю і не хвалюсь..
диплом мені твій не цікавий !!!навчився-молодець..успіхів тобі..
взагаліто краще обєднуватись а не паклюжити один одного...я вважаю - так впринципі було б краще...(гуртом і батька легше бити)))
якщо буде змога-приїду на фест обовязково..........я вкурсі де і коли
а на рахунок фесту в Козі-то взагаліто можем поговорити більш конкретніше поза межами форуму..
успіху всім у нових починаннях.......
Гріша мої роботи бачив(ми з ним вже довший час контактуєм)-і те що ти написав що закинеш для обговорення їх на сайт-то спершу зі своїми оприділись..а я свої закину як час буде)і бажання......
тобто ти вирішуй собі сам..можеш і надалі вважати себе не переконливим і найкращим)))ніхто не боронить)))це всього лиш форум..........
гострий ти на язик дядько!вважай-аби гірше не було))
Цитата взагаліто краще обєднуватись а не паклюжити один одного...
от власне цього і бракує місцевим. Ато тут намагаються лише поливати один одного брудом та звинувачувати когось в некомпетентності. Треба обмінюватися досвідом , а не спорити одне з одним ну так було б принаймні в ідеалі.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DrakoschaSan (23.04.2011)
Старий 25.04.2011, 00:16 #1634768   #297
Retro TATTOO
 
Аватар для Retro TATTOO
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Оке я тут промовчу ато слухати далі цей вінігрєт тошно.
досвід коштуе грошей і як мінімум кілька людей вкурсі про шо я(мастєр класи майстрів вищого рівня)і гроші не малі ,не бачу смислу заплативши гроші комусь це потім дарувати.можу порадити анатомію для художників.
Retro TATTOO зараз поза форумом  
Старий 25.04.2011, 22:36 #1635158   #298
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Retro TATTOO Переглянути допис
Оке я тут промовчу ато слухати далі цей вінігрєт тошно.
досвід коштуе грошей і як мінімум кілька людей вкурсі про шо я(мастєр класи майстрів вищого рівня)і гроші не малі ,не бачу смислу заплативши гроші комусь це потім дарувати.можу порадити анатомію для художників.
мля чоловіче якби тобі було дійсно пох ти б навіть не відписував. ато строїш з себе мега художника і ше шост тут тіпа пробуєш вийо...

П.С. сама жесть в тому пише : "я промовчу" і далі продовжує писати.

Востаннє редагував Distemper: 25.04.2011 о 23:03.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 26.04.2011, 08:34 #1635330   #299
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

2Distemper: скажи будь ласка, з якою метою ти виставляв фотки?
seryoja зараз поза форумом  
Старий 27.04.2011, 06:22 #1636215   #300
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

мене попросили їх виставити то не по моїй власній ініціативі. Мета ну напевне я думаю щоб народ глянув кому сподобається шоб звертався кому не подобається шоб не писав брєду і не нападав з критикою , а просто ігнорував дане повідомлення. Ось вам і мета. Правда про мету краще запитати не в мене я просто як я вже писав - опублікував повідомлення бо просили.
Distemper зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:28.