Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Політичний флейм
потрібен 107 69.93%
непотрібен 46 30.07%
Голосували: 153. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Політичний флейм

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.07.2018, 18:51 #2732019   #1841
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Політичний флейм



Хто знає, той пойме.

P.S. Я не знаю. Тупо знайомий просив фотку виставити.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2018, 21:02 #2732703   #1842
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Політичний флейм

Цитати великих людей.



Пруф.

Скрін, на всякий пожарний.




І тепер постає питання... Хотя нє. До нього питань нема, а до тих хто його підтримує питань не може бути по замовчуванню.

Зазначаю (с) що це не якийсь там далекий і напонятний чувак, це реальний голова нашої обласної адміністрації. Діючий. І він за це ще й гроші отримує
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2018, 17:28 #2732933   #1843
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Політичний флейм

Очікуваний срач почався.



Цитата «Історична перемога нашого Олександра Усика! Вкотре він доводить – сильніше за українців в світі нікого немає! Запропоную президенту присвоїти Олександру звання Героя України! Слава Україні! Слава нашому Герою!» – написав Гройсман у Facebook.
І внутрішній голос мені підказує що від "героя України" до "запроданки" пройде часу місяць-два. Тим більше що сімя Усика вже давним-давно живе в Києві, в очікуванні очевидної еміграції в США.

Але перейдемо у площину "спорт поза політикою". Отож. Як спортсмен Усик крутий і молодець. Але як людина - гівно. Наголошую, це думка поза політикою. Відкинемо всю політику. Чисто по людськи. Без політики.

Бо ті політики якісь дурні. Вбили 12 000 українців, 2 000 000 біженців. Карочє мраки. Ті політики то страшні люди. Вот обнімашки після бою це норм, це не політика. Плюс гімн вот включили. Чисто по спортивному, без політики.


Я коли відеозапис включив то ріалі оxуїв. Люди, ви при памяті взагалі, чи де?
Звісно що український прапор в центрі підорашки це круто, бо ми какбе мишебратья, дєрісь-дєрість патом мірісь, в нас все чотко, то всьо київська хунта розпалює ворожнечу. А футбол ми дивитися не хочем і не будем, бо це зашквар. Бокс це зовсім інше, це опше.
А біатлон то шось таке посередині
Цитата Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна все ж виступатиме на змаганнях у Тюмені. Команди з Норвегії та Канади бойкотуватимуть ці змагання. Українська збірна прокоментувала, що спорт і політика — речі несумісні.
Нуі феєрверки запускати теж невольно. Паньсьтво сказало нє, значить нє. Ну а як так - запускати феєрверки коли в нас війна. Це ж опше.

Карочє жестяк. Вот думаю зара вийти до склепу за пивом, і тупо страшно. Страшно бути в оточенні двоякомислячих ідіотів.
Ех. Ризикну.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 3:
ion (27.07.2018), pixel (22.07.2018), RUS (23.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2018, 17:22 #2733104   #1844
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Політичний флейм

Які емоції викликає заголовок "Людину засудили за пост ВКонтатктє"?
Путін знущається над своїми рабами.

А якщо так.
Цитата Олександра Гережуна, 22-річного мешканця Луцька, засудили заочно до 6 років позбавлення волі за "проросійські" пости у соцмережі "Вконтактє".
Про це повідомив Луцький міськрайонний суд Волинської області, не називаючи імені чоловіка.
А ще в Рівному затримали божевільного, який сидів з портретом царя і кричав що чекає танків самі знаєте звідки.
Відбувся адмінштрафом. Неясно за що, але кого це хвилює.


Україна це така собі маленька підорашка. В тому смислі що в нас все так само, тільки трошки менше. Може Україна такі малоросія
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2018, 13:02 #2733181   #1845
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Політичний флейм

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Які емоції викликає заголовок "Людину засудили за пост ВКонтатктє"?
Путін знущається над своїми рабами.

А якщо так.


А ще в Рівному затримали божевільного, який сидів з портретом царя і кричав що чекає танків самі знаєте звідки.
Відбувся адмінштрафом. Неясно за що, але кого це хвилює.


Україна це така собі маленька підорашка. В тому смислі що в нас все так само, тільки трошки менше. Може Україна такі малоросія
Цитата "У своїх постах обвинувачений публічно закликав до зміни меж території та державного кордону України, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади насильницьким шляхом та розв’язування воєнного конфлікту",
Ану розкажи мені, в якій країні за таке медалі видають
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2018, 14:14 #2733185   #1846
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Політичний флейм

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ану розкажи мені, в якій країні за таке медалі видають
Як говорив колись ментор всєя форуму - "Ділити світ не чорне і біле є признаком дитячого інфантилізму"

А вот в Америці(с)
Варіант №1
Цитата У США жінку звільнили з роботи після того, як вона показала середній палець кортежу Трампа, який обганяв її, коли вона їхала на велосипеді.
Що було би з нею в Україні думаю неварто описувати.

Варіант №2
Братюня показав середній палець місцевим поліцейським, і виграв суд, який встановив що він діяв в межах конституції, а конкретно першої поправки.

Все залежить від позиції. Якщо ти живеш в США.
А якщо ти живеш в Україні то сиди тихенько і не висовуйся, поки не отримаєш ксіву. Знай табличку ділення, корми прокурорів, наймай тітушок, будь нарамальним пацаном, чьо.
Так живемо і жити будемо завжди. Субсидія є і ок.

Вот ще, наприклад



Тільки самому кончєному дебілу може вижатися що Тимошенко за підорашку. Вона просто хоче захопити владу, а значить і гроші, в державі. Для досягнення своєї мети вона буде робити все що завгодно. Як будуть робити і її противники, щоб не допустити цього.
Теорема Ескобара as is.

Що з цього будудуть мати люди? Те саме що і завжди.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2018, 21:03 #2733207   #1847
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Політичний флейм

Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2018, 15:12 #2733237   #1848
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Політичний флейм

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Як говорив колись ментор всєя форуму - "Ділити світ не чорне і біле є признаком дитячого інфантилізму"

А вот в Америці(с)
Варіант №1

Що було би з нею в Україні думаю неварто описувати.

Варіант №2
Братюня показав середній палець місцевим поліцейським, і виграв суд, який встановив що він діяв в межах конституції, а конкретно першої поправки.

Все залежить від позиції. Якщо ти живеш в США.
А якщо ти живеш в Україні то сиди тихенько і не висовуйся, поки не отримаєш ксіву. Знай табличку ділення, корми прокурорів, наймай тітушок, будь нарамальним пацаном, чьо.
Так живемо і жити будемо завжди. Субсидія є і ок.

Вот ще, наприклад



Тільки самому кончєному дебілу може вижатися що Тимошенко за підорашку. Вона просто хоче захопити владу, а значить і гроші, в державі. Для досягнення своєї мети вона буде робити все що завгодно. Як будуть робити і її противники, щоб не допустити цього.
Теорема Ескобара as is.

Що з цього будудуть мати люди? Те саме що і завжди.
Між показуванням пальців і тим в чому звинуватили волинського бойскаута- прірва
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.07.2018, 15:37 #2733327   #1849
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Політичний флейм

Цитата Степан Барна: «Наповнення місцевих бюджетів і створення робочих місць – пріоритетні завдання для кожного району»
Цитата Степан Барна: «Ми продовжуємо працювати над відновленням військових частин»
Цитата Помер чоловік, який із сином постраждав від вибуху у квартирі Тернополя
Чоловік, який постраждав від вибуху на вулиці Пушкіна у Тернополі помер.
Тривалий час тернополяни допомагали коштами у лікуванні потерпілого та його сина, який також постраждав під час вибуху.
Це вот прямо зараз в цей час ситуація, щоб далеко не бігати.

Вангую що Барна навіть не в курсі про ситуацію, більше того він навіть не в курсі що пишуть манкейврайтери в тернопільські гівнобложики про його бурхливу діяльність. Більше того, йому взагалі поxуй. Ібо зайнятий він серйозними питанями - як намутити бабла. Плюс рідний братан (в прямому смислі цього слова) - недоторканий.

Ну але шо...
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2018, 14:36 #2733369   #1850
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Політичний флейм

"Укрзалізниця" закупила в Росії 96 значків "Почесний залізничник" у футлярі та бланки посвідчень до знаку "Почесний залізничник"на сумму 181 927 рублів. Звісно це копійки, приблизно 77 000 грн. но сам факт купівлі вражає. А саме цинічніше в цьому те, що ми платимо податки, військовий збір, які йдуть ось на таке. Я б може погодився, якби це був товар, який у нас не виробляється, але ж це просто значки...5 рік війни..

сам тендер - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-27-000594-c
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2018, 15:23 #2733372   #1851
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Політичний флейм

За 2017 рік расєя стала для України найбільшим торговим партнером поміж інших країн, з товарообігом понад 11 млрд. доларів (7,2 - імпорт, 3.9 - експорт). Продовжуємо транспортувати російський газ в Європу, та молимо, аби часом не побудували північний потік 2. З агресором не розірвані дипломатичні стосунки, та досі діє договір про дружбу та співробітництво. Мільйон заробітчан працює в расєї, а вся країна дивиться чс 2018 та вболіває за Усика який б'ється в москві. П'ята колона активно готується до виборів, а медведчук вступає в партію рабіновича, яка, за останніми рейтингами, проходить у ВР, тобто, найближчим часом можемо побачити медведчука в якості народного депутата України. Активно працюють канали, які транслюють рузкий мір в Україні, і не мають жодних проблем з ліцензією. А найголовніше, щоб порошенко в черговий раз не забув нагадати щоб ЄС та США - не скасовували санкції проти расєї.

Країна - кривих дзеркал, в якій все перевернуто з ніг на голову, з повною відсутністю самоповаги.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2018, 15:03 #2733426   #1852
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Політичний флейм

Один день з життя конотопської міської ради:

https

Хоча, для бананової республіки, в цьому немає нічого дивного.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2018, 15:11 #2733427   #1853
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Політичний флейм

Хвилинка лікбезу

Цитата Бана́нова респу́бліка (англ. Banana republic, ісп. República bananera) — жартівлива і часто принизлива назва типової невеликої країни так званого «Третього світу», найчастіше латиноамериканської, яка політично недорозвинена, а саме: не має власної політичної еліти або класу; політично нестійка; економічно слаборозвинена та несамостійна; перебуває під управлінням самопризначеної або такої, яка захопила владу в результаті змови або заколоту, місцевою корумпованою клікою або хунтою.
Кісільов цілує Chefildа у всі десна
Petro Ford зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
qazwsx321 (17.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2018, 15:17 #2733429   #1854
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Політичний флейм

Неправильно виділені акценти в цитаті. Ось так треба:

Цитата Бана́нова респу́бліка (англ. Banana republic, ісп. República bananera) — жартівлива і часто принизлива назва типової невеликої країни так званого «Третього світу», найчастіше латиноамериканської, яка політично недорозвинена, а саме: не має власної політичної еліти або класу; політично нестійка; економічно слаборозвинена та несамостійна; перебуває під управлінням самопризначеної або такої, яка захопила владу в результаті змови або заколоту, місцевою корумпованою клікою або хунтої.
Схожість відсотків так на 80. Ну може й немає хунти і кліки яка сама захопила владу, так як за них самі проголосували. Але в іншому десь так воно і є.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (17.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2018, 15:50 #2733431   #1855
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Політичний флейм

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Неправильно виділені акценти в цитаті. Ось так треба:



Схожість відсотків так на 80. Ну може й немає хунти і кліки яка сама захопила владу, так як за них самі проголосували. Але в іншому десь так воно і є.
Зі зневажливістю як бути? Мені здається це важливо
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2018, 16:11 #2733433   #1856
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Політичний флейм

Я називаю речі своїми іменами, навіть якщо це виглядає "зневажливо". Побудуємо нормальну здорову державу - я буду казати що у нас нормальна здорова держава. А наразі, маємо те що маємо.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2018, 16:13 #2733434   #1857
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Політичний флейм

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Я називаю речі своїми іменами, навіть якщо це виглядає "зневажливо". Побудуємо нормальну здорову державу - я буду казати що у нас нормальна здорова держава. А наразі, маємо те що маємо.
Це не "зневажливо", а зневажливо
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2018, 16:33 #2733437   #1858
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Політичний флейм

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Це не "зневажливо", а зневажливо
Я зневажаю корумпований політичний клас який цю державу очолює, та побудував її під себе. І я зневажаю народ який за цей корумпований та зашкварений політичний клас - голосує, та, в т.ч на форум.те.юа, - захищає, та виправдовує. Тому, ти все правильно зрозумів.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2018, 16:56 #2733438   #1859
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Політичний флейм

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Я зневажаю корумпований політичний клас який цю державу очолює, та побудував її під себе. І я зневажаю народ який за цей корумпований та зашкварений політичний клас - голосує, та, в т.ч на форум.те.юа, - захищає, та виправдовує. Тому, ти все правильно зрозумів.
Уважно Почитай визначення. Це зневажливо назва КРАЇНИ а не держави
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2018, 17:06 #2733439   #1860
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Політичний флейм

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Уважно Почитай визначення. Це зневажливо назва КРАЇНИ а не держави
Країна - це перш за все люди. А тепер уважно глянь на рейтинги політичного класу, про якого я писав вище, і хто саме в ці рейтинги входить, і все стане на свої місця.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:32.