Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


питання до всіх і до себе

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.01.2011, 14:56 #1561979   #1
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Cool питання до всіх і до себе

От цікаво, в який момент людина, чоловік чи жінка, стає моральним уродом?
в зародку, в дитинстві, в підлітковому віці... коли і чому?
чому одних проблеми загартовують, а інших - ломають?
мама не правильно виховала? гени? а може чебурашки? "друзья-товарищи"?
дружина попалась авторитарно-стервозна? чи чоловік дебільний тиран?
книжки читали/не читали правильні/неправильні???
мультики не дивились?
чи колискових не співали, по голові не гладили? чи навпаки -гладили до потєрі совісті?
кого ми/ви/вони виховуєм? як? і на що орієнтуючись?
де/в кого взяти мораль? як перевірити її достовірність?
іноді, навіть при дуже строгій селекції випливають такі кадри..., що тихо/голосно ах...єш
звідки? і шо дєлать?
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2011, 15:11 #1561992   #2
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

знаэш, дінар ...
що для одного нормально, то для іншого вершина аморальності .
тут все залежить він наших принципів та цінностей. це ми ( а не ті моральні уроди) поставили собі якісь рамки , які у свою чергу нав*язало нам суспільство . от хто вирішив переступити межі - покидьки/бидло/тощо. це в принципі нормально, але чи праивильно(?)
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (27.01.2011), Larochka (27.01.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
cheesy (31.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2011, 15:50 #1562034   #3
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Моя думка:
Деякі риси характеру закладені генетично,і ти,хоть трісни,нічого не зміниш. Будь то в собі чи в комусь.
+ сімя в якій ти виховувався. Що в цій сімї позиціонувалось як "нормальне",а що ні. Хоча це ще теж спірне питання: бо один подивившись на дії батька,до прикладу,який пє,вважатиме нормальним,і сам питиме. Інший й ж зрозуміє,що це як мінімум погано й ніколи такого не зробить.
Дуже люблю фразу: " Чем удабривали,то и выросло".
Впринципі,це 2 аспекти які суттєво,на мою думку, впливають на морально-етичне виховання тої чи іншої людини+ самовихованння,звісно.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (28.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2011, 17:34 #1562113   #4
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

На всі питання відповім трьома словами - всі ми різні.
wasabi написала ок
Цитата що для одного нормально, то для іншого вершина аморальності.
Шо дєлать? Спілкуватись з людьми, принципи і, швидше, моральні цінності яких відповідають твоїм, з якими тобі комфортно.
sl@yes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (28.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2011, 18:10 #1562132   #5
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

зауважу для початку шо ,на мою думку, вплив компанії і оточення не настільки вирішальний- якшо людина має стержень і внутрішнє "сито" яке відсіює неприйнятні для неї речі, то вона навіть спілкуючись з покидьками зможе тримати свою лінію і не вивалятися в г**ні, а якшо натура слаба і піддатлива до впливу,тоді рахуй шо пропав чєлавєк.

Гени до фіга значення мають- в одній сім*ї одними батьками можуть виховатися абсолютно протилежні люди, всьо через то шо комбінація/співвідношення вроджених якостей різні

Власний приклад батьків і атмосфера в сім*ї мають величезне значення .
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (31.01.2011), Freeboy (03.03.2011), Winner (27.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2011, 21:26 #1562318   #6
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
знаэш, дінар ...
тут все залежить він наших принципів та цінностей. це ми ( а не ті моральні уроди) поставили собі якісь рамки
це з одної сторони а з іншої - поведінка людини також залежить від людини чи групи людей які її оточують:yes3, одне оточення може злити людину а інше заспокоювати, розсабляти..

Востаннє редагував Powergood: 27.01.2011 о 21:27. Причина: Пізніше додано
Powergood зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Masquerade (29.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2011, 22:46 #1562384   #7
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

В зародку, думаю, нєа. Не може новонароджене чи ще ненароджене дітьо бути моральним уродом Що з нього виросте, в першу чергу залежить від батьків. І тут батькам треба бути перш за все психологами, ібо до кожного підхід різний і пояснити одне і те ж, дітям з різними характерами, одинаково не можливо. З курсу психології пам"ятаю, що вроді, особистість формується в підлітковому віці і там купа факторів, такшо сказати однозначно не можна.
sl@yes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (28.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2011, 23:52 #1562428   #8
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Дінара, дуже цікава тема (я сама часто думала над цим), але чому в інтимі?
По темі:
Я думвю, що все залежить від генів. Я б назвала це навіть не генами, а душею, чи кармою.
Звичайно, все можна трохи підкоригувати вихованням, страхом, релігією і т.д. Але якщо в людині є той самий стержень, то вже нічого не доможе, ні в хорошу ні в погану сторону.
Приклад: високоморальна людина народжується в сімї придурків, і в неї є цей стержень, і вона так і залишається Людиною. А трохи слабша піддається "вихованню", але душу важко зломати і вона почанає пити, колотися, мучиться щось шукає, але ніколи не стане повним уродом. (Щось приблизно до Висоцького - його ломало суспільсьтво)
Ну і навпаки, в якій сімї б не родився Чикотило, рано чи пізно його уродство вилізло б всерівно.
Я розумію, що це страшна теорія. Але в мене є багато прикладів.
ПС. Мене зараз побють, але я тому і дітей побоююсь. Діти по замовчуванню ангелочки. І коли ти бачиш морального урода - дорослого і скажеш йому про це, то ще нічого, а якщо бачиш, що це дитина? Ото ж бо й воно.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 08:48 #1562530   #9
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Гірше коли такі люди керують країнами(Гітлер, Сталін і ін.) Але чому нормальні їх слухають і підтримують? Виходить що моральні уроди психологічно сильніші? Чи можливо коли люди збираються в купу то головним стає інстинкт зграї (звіра) а не людські якості?
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 09:17 #1562564   #10
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

часто моральні уроди виховуються в тих сім"ях, де їм приділяли багато уваги, любові - шо тоді є причиною?
вроджені риси характеру, які любов сприймають як поклоніння?
от я, як і Пантера, того і боюсь дітей - не хочу когось такого виховати
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 09:22 #1562569   #11
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Діти як рулетка не знаєш що з них виросте. Але вони того варта.
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 14:27 #1562846   #12
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Потрібно розрізнити морль і моральність то не одне і те саме. Мораль може бути релігійною, загальнолюдською не кажучи вже про значення моралі в психології.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 16:15 #1562937   #13
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Діти по замовчуванню ангелочки. І коли ти бачиш морального урода - дорослого і скажеш йому про це, то ще нічого, а якщо бачиш, що це дитина? Ото ж бо й воно.
Щазззз. Самі великі моральні уроди це якраз діти. Бо для них існує лише Я, Я у глибокому безмежному океані егоїзму.

Додано через 1 хвилину
А уродство остаточно формується в підлітковому віці, коли йому прививають/непрививають поняття загальнолюдської моралі.

Востаннє редагував erazel: 28.01.2011 о 16:15. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 4
andrey_ko (01.02.2011), cheesy (31.01.2011), Larochka (01.02.2011), Дєцко (28.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 16:28 #1562955   #14
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Щазззз. Самі великі моральні уроди це якраз діти. Бо для них існує лише Я, Я у глибокому безмежному океані егоїзму.
ото ти сказанув, отєц багатодітний
Діти всі є егоцентристами , але це не є їх свідомий вибір, а природній і неминучий етап розвитку- немовлята сприймають маму як нерозривну частину себе, діти постарше щиро впевнені що все в світі для них і світ обертається навколо них, але цей егоїзм, як ти кажеш- то є важливий кірпічик в будівлі їхнього характеру і світосприйняття, ти також, будучи дитиною, був таким і називати це "моральним уродством"....я х***єю Шо саме не так з їхньою моральністю?? Шо він іграшку не хоче віддавати ? Чи шо збрехав мамі шо то він розбив тарілку? Чи шо він обзиває однокласника очкаріком? О,так, справді покидьок, як таких земля носить??!!
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 4:
andrey_ko (01.02.2011), cheesy (31.01.2011), Dinara (31.01.2011), Niusa (28.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 16:39 #1562965   #15
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Щазззз. Самі великі моральні уроди це якраз діти. Бо для них існує лише Я, Я у глибокому безмежному океані егоїзму.

Додано через 1 хвилину
А уродство остаточно формується в підлітковому віці, коли йому прививають/непрививають поняття загальнолюдської моралі.
Тобто кожен в дитинстві був моральним уродом?.. Помоєму фігня якась...Між дорослими кожен другий, якщо не більше - егоїст ,та в принцепі кожен посвоєму є егоїстом. Джалка написала усе точно ...

Востаннє редагував Niusa: 28.01.2011 о 16:46.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 17:02 #1562992   #16
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Не існує людини яку можна вважати Моральним зразком тому кожному доводиться самостійно вирішувати що добре а що зле, що правильно і що не правильно. А на рахунок того що комусь попалася стервозна жінка чи не такий чоловік вважаю що люди просто не підходять один одному, як відомо з психології - людина для людини надподразник. Як говорила в школі моя класна керівничка - Не будіть в мені звіра!!!!
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 17:41 #1563031   #17
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

На мою думку, все залежить від життєвих обставин в яких знаходиться людина. В кожному з нас є чорна і біла сторона - на якій з них зробить акцент життя і як спрямує свою енергію людина, невідомо нікому, але кожен з нас має право вибору.... але це вже деякою мірою замкнутий круг, кожен з нього виривається посвому...
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 18:12 #1563057   #18
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
На мою думку, все залежить від життєвих обставин в яких знаходиться людина. В кожному з нас є чорна і біла сторона - на якій з них зробить акцент життя і як спрямує свою енергію людина, невідомо нікому, але кожен з нас має право вибору.... але це вже деякою мірою замкнутий круг, кожен з нього виривається посвому...
Ти не правий. В даному випадку все залежить від стержня людини. Один при даних обставинах зламається як соломинка,інший навпаки загартується і стане більш досвідченим і сильнішим.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 18:22 #1563064   #19
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Ти не правий. В даному випадку все залежить від стержня людини. Один при даних обставинах зламається як соломинка,інший навпаки загартується і стане більш досвідченим і сильнішим.

Думаю ти це знаєш і розумієш. Але моральні уроди різні бувають - і зламані, і слабкі, і досвідчені, і сильні. Також ті, які це явище проявляють в мінімальних масштабах (тримають в собі), а є які все проявляють в глобальних масштабах, або певною комбінацією цих явищ.
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2011, 18:48 #1563078   #20
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: питання до всіх і до себе

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Ти не правий. В даному випадку все залежить від стержня людини. Один при даних обставинах зламається як соломинка,інший навпаки загартується і стане більш досвідченим і сильнішим.
Суперечиш сама собі. Спочатку пишеш все залежить від стержня людини в наступному реченні додоєш що значення мають і обставини.. Насправді реальна поведінка людини - перемінна величина яка залежить від типу людини і групи людей серед яких ця лодина знаходиться.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:36.