Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ресторани Тернополя

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.08.2009, 12:45 #1017844   #81
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Ресторан?

моцарелу точно ніхто не возить, воно просто зіпсується(хоча в сицилії запевняли що в них наймоцарельніша моцарела) орегано думаю є у всіх, його зараз не важко знайти
кста в себе на підвіконнику вирощую базилік, свіжий він набагато крутіший
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 13:06 #1017860   #82
Rivs2010
 
Аватар для Rivs2010
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
От уже відійшли від теми. але... От наприклад томати. Стараюсь купляти томати не з фури, а у бабульок. шоб домашні були. Вони і смак мають, і немає зеленої і твердої середини. з такими домашніми помідорками будь яка страва буде смачніша. А от щодо сиру. маргарита по ідеї мала б бути з італійською моцарелою. справжньою, жирною, свіжою моцарелою. от вам і питання: а чи у всіх маргаритах (піцерійних) дають справжню моцареллу? а чи в кожній піцерії є в наявності орегано? тіки не питайте що це.
ну і тісто. кожному подобається своє. хтось любить товсті коржі, комусь до вподоби тонкі, дехто любить запечений, зрумкий корж, а комусь більше до душі мякий і непідгорілий.
Мені особисто подобається піца у Фламінго.

Та тиж навіть невкурсі за які томати іде мова !!!!!!!!!!!
А мова іде саме за Свіжі томати Ошпарені в кипятку без шкірки закатані в жистяні банки !!!
Тобто ті томати які на заготовку мастяться а не базарні помідори !
Нормальні заклади замовляють нормальну продукцію !!
Самі кращі томати то Італійські !
І ще моцарелла довго нестоїть , якби в нас був заклад де моцареллу на піццу ложили б то піцца була б з космічними цінами , в кого можливість є то в києві зайдіть в італійську піцерію і спитайтесь ціни будете шоковані !

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
моцарелу точно ніхто не возить, воно просто зіпсується(хоча в сицилії запевняли що в них наймоцарельніша моцарела) орегано думаю є у всіх, його зараз не важко знайти
кста в себе на підвіконнику вирощую базилік, свіжий він набагато крутіший

В Сицилії Моцарелли нема , ти собі гониш тобі такого там ніхто неміг сказати хіба що якийсь стажор який перші дні на роботі і він зелений у тому понятті !!!
А на рахунок свіжого базиліа - це опше супер тема ! !!

Востаннє редагував Rivs2010: 30.08.2009 о 13:08. Причина: Пізніше додано
Rivs2010 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 13:09 #1017865   #83
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Тіха, шо це ви приунили? То томати погані, то фіфи з Європи не влаштовують.... Краще розкажіть де в Тернополі можна поїсти їжу з нормальними, а не курячими, порціями і цінами, достойними запропонованих страв? Бажано в центрі міста.
Чізя мене просто вже дістало як ті курки кожен раз тебе обговорюють і тицяють пальцями, коли в "непрезентабельному" вигляді вийдеш в магазин або швиденько на зустріч. Бо воно вийшло в центр "погуляць і потусіть", а мені в падляк кожен раз видіватись і мейкапитись коли з дому вихожу.
На рахунок де можна поїсти, то моє імхо, самий достойний варіант - Майдан, то шо один мінус, шо це в підвалі. Навіть з моєю любов"ю добре пожерти я там наїдаюсь одним борщем і салатом "Ніжність". Дуже раніше любила "Каштан", але зараз вони такі ціни позаганяли, що відпало бажання туди ходити, хіба раз в два-три місяці. Ше в "Класік" непогано, давно там не була, але після останніх відвідин ціни приємно здивували. Кухня теж непогана, то шо можливо порції середні, але може то тільки для мене так.
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 13:10 #1017867   #84
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Rivs2010 Переглянути допис
Та тиж навіть невкурсі за які томати іде мова !!!!!!!!!!!
А мова іде саме за Свіжі томати Ошпарені в кипятку без шкірки закатані в жистяні банки !!!
Тобто ті томати які на заготовку мастяться а не базарні помідори !
Нормальні заклади замовляють нормальну продукцію !!
Самі кращі томати то Італійські !
І чо б я ото кричав? Мабуть від передозу отих томатів?
А зрештою, як помідори ошпарені і закатані в банки можуть бути свіжими після консервації? Може ви, молодий чоловіче, мали на увазі те, що кожна самодостатня і поважна піцерія, мала б робити такі томати самотужки, та ще й з любов’ю.
Ну і звичайно шо без помідор на піцу не обійтись, чи може їх теж імпортують з італії, так як колись петро 1ий дурнів?
Charly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 13:11 #1017868   #85
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Ресторан?

каштан страшний
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 13:13 #1017869   #86
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
каштан страшний
Чим страшний?
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 13:14 #1017872   #87
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Ресторан?

дуже багато негарного чув від людини яка працювала в нічну зміну
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 13:20 #1017881   #88
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
дуже багато негарного чув від людини яка працювала в нічну зміну
ти шо там вночі будеш сидіти чи шо? шо за брєд
Хожу туда практично від самого його відкриття, бо живу недалеко і нічого страшного (це ше ж треба так придумати) не помічала. Хіба ціни в них зараз дійсно страшні (картопля фрі майже 10 грн для прикладу)
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 13:26 #1017885   #89
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Eliko Переглянути допис
в європу мона піти, похавать і пасматреть на пародію глямура.для мене глямур це пін-ап.)))
не бачила барешень вдягнутих в стилі пін ап...Або ит путаєш розуміння цього слова

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
справжньою, жирною, свіжою моцарелою. от вам і питання: а чи у всіх маргаритах (піцерійних) дають справжню моцареллу? а чи в кожній піцерії є в наявності орегано? тіки не питайте що це.
.
Ну звичайно ніхто не знає, що таке орегано, село і люди. Взагаліто в оригінальному рецепті базилік, а не орегано... І моцареллу вже давно навчились робити якісно в Україні, по прийнятній ціні...

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Чізя мене просто вже дістало як ті курки кожен раз тебе обговорюють і тицяють пальцями, коли в "непрезентабельному" вигляді вийдеш в магазин або швиденько на зустріч. Бо воно вийшло в центр "погуляць і потусіть", а мені в падляк кожен раз видіватись і мейкапитись коли з дому вихожу.
Це найбільша проблема закладів харчування, люди не розуміють для чого вони були створені. Їсти, а не вийо...
patty smith зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Advok@AT (30.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 13:41 #1017898   #90
cheesy
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Чізя мене просто вже дістало як ті курки кожен раз тебе обговорюють і тицяють пальцями, коли в "непрезентабельному" вигляді вийдеш в магазин або швиденько на зустріч. Бо воно вийшло в центр "погуляць і потусіть", а мені в падляк кожен раз видіватись і мейкапитись коли з дому вихожу.
На рахунок де можна поїсти, то моє імхо, самий достойний варіант - Майдан, то шо один мінус, шо це в підвалі. Навіть з моєю любов"ю добре пожерти я там наїдаюсь одним борщем і салатом "Ніжність". Дуже раніше любила "Каштан", але зараз вони такі ціни позаганяли, що відпало бажання туди ходити, хіба раз в два-три місяці. Ше в "Класік" непогано, давно там не була, але після останніх відвідин ціни приємно здивували. Кухня теж непогана, то шо можливо порції середні, але може то тільки для мене так.
Та я розумію. Мені це особливо дико, бо приїжаю кілька разів на рік=)).
На рахунок ресторанів пораджених - шось ніц не міняється. Я просто боялась вже десь ходили після вчорашнього візиту в Шинок.... Ноу коментс.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 13:44 #1017903   #91
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Та я розумію. Мені це особливо дико, бо приїжаю кілька разів на рік=)).
На рахунок ресторанів пораджених - шось ніц не міняється. Я просто боялась вже десь ходили після вчорашнього візиту в Шинок.... Ноу коментс.
Шо сі стрєсло в Шинку? Калісь биро!
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 14:00 #1017911   #92
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Та я розумію. Мені це особливо дико, бо приїжаю кілька разів на рік=)).
На рахунок ресторанів пораджених - шось ніц не міняється. Я просто боялась вже десь ходили після вчорашнього візиту в Шинок.... Ноу коментс.
Та чого, міняється, тільки зазвичай не в кращу сторону. В Шинок не хожу після того випадку, як мені принесли якийсь інший вермут замість Мартіні і навіть ні слова не сказали (в чеку теж писало, шо то Мартіні), мотивуючись певно тим, що село і так не зрозуміє. Хоча літня площадка в них досить приваблива
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 14:59 #1017955   #93
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Та чого, міняється, тільки зазвичай не в кращу сторону. В Шинок не хожу після того випадку, як мені принесли якийсь інший вермут замість Мартіні і навіть ні слова не сказали (в чеку теж писало, шо то Мартіні), мотивуючись певно тим, що село і так не зрозуміє. Хоча літня площадка в них досить приваблива
Естет!
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 15:15 #1017965   #94
cheesy
Типово Відповідь: Ресторан?

Та шо сталося в Шинку? Мене душевно покалічили та естетично травмували хамством, злістю і вульгарністю, повною апатією щодо своєї роботи та зневагою до клієнта. Короче, не скажу шо більше туда не піду, но постараюсь не забути, шо туда ходити НЕПРИЄМНО і навіть ПРОТИВНО.
І ше морозиво там тепер наабаагаато менше ніж було.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 15:24 #1017992   #95
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
ти шо там вночі будеш сидіти чи шо? шо за брєд
ну якщо ти не знала то каштан працює цілодобово(вночі в них доставка)
Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
вночі будеш сидіти чи шо?
а дуже б хотілося щоб в Тернополі було місце куди можна спокійно поїхати попити кави(як наприклад Київські дабл кофі)
так звичайно є максимовський лаундж бар, але там не затишно(ну хіба пабухать абсент)
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 15:33 #1018016   #96
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Та шо сталося в Шинку? Мене душевно покалічили та естетично травмували хамством, злістю і вульгарністю, повною апатією щодо своєї роботи та зневагою до клієнта. Короче, не скажу шо більше туда не піду, но постараюсь не забути, шо туда ходити НЕПРИЄМНО і навіть ПРОТИВНО.
І ше морозиво там тепер наабаагаато менше ніж було.
да є в них такий грішок як хамство, отримали собі кілька постійних клієнтів, і думають, що можуть тепер до всіх зневажливо ставитись . Їхню репутацію не реєнкарнує навіть картопля від Лесі...Давно вже для себе забула туди дорогу. Хоча колись ичайно їх любила..
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 17:19 #1018087   #97
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Ресторан?

В "Козі" смачний бурітос і недорогий кальян
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 17:28 #1018099   #98
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Lara Переглянути допис
В "Козі" смачний бурітос
о дааа
і різотто
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 17:43 #1018107   #99
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Тіха, шо це ви приунили? То томати погані, то фіфи з Європи не влаштовують.... Краще розкажіть де в Тернополі можна поїсти їжу з нормальними, а не курячими, порціями і цінами, достойними запропонованих страв? Бажано в центрі міста.
Нормальні порції і ціни відносно них, можна зустріти в "День і ніч"(м-в Дружба), "Старий млин"(біля 6го магахину)

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
дико сумніваюсь що в кафе, барах, піцеріях дотримуються санітарно-гігієнічних вимог(маю знайомих які розповідають про жахи на кухні)
якщо смак тіста залежить від вартості пічки то це вже дуже сумно...)
на прилавках немає... а хто шукає той знайде)
Я говорю про ресторани, а кафешки і т.п. говорять самі за себе

Цитата:
Допис від LuLu Переглянути допис
о дааа
і різотто
ну відвідуючи такі заклади, не дивно, що ти не можеш знайти нормальної кухні
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2009, 17:48 #1018113   #100
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Ресторан?

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис

ну відвідуючи такі заклади, не дивно, що ти не можеш знайти нормальної кухні
Взагалі-то,кухня там не погана,просто трохи нетрадиційна.
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:59.