Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Консолі

Консолі PlayStation, XBox, Nintendo etc


Клуб консольщиків

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.09.2009, 08:13 #1040848   #21
Razor
 
Аватар для Razor
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Да, Шедов Комплекс я б і сам пограв. Це єдина суто боксовська гра, що мене зацікавила. Ну ще ГоВ2.
а фейбл2? мені гра дуже сподобалась,така як казка Мулыньэ вмыэ робити
Сегодня Ubisoft в своём твиттере (см. по ссылке ниже) сообщила:

Выход PC-версии Assassins Creed 2 перенесён на первый квартал 2010 года. Мы хотим дать ещё немного времени разработчикам, чтобы они обеспечили вам наилучшее качество игры.



UPD: Там же прошла информация о даты выхода PS3/Xbox 360 версий:

Assassins Creed 2 для платформ X360/PS3 выйдет 17 ноября в Штатах, 19-20 ноября в Европе.
таяк все !!!!

Востаннє редагував Razor: 25.09.2009 о 08:21.
Razor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2009, 08:56 #1040887   #22
Werty
 
Аватар для Werty
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

Shadow Complex блін завис на одній місії і ніяк неможу пройти. в газовій камері)

а з асюю як завжди тре спочатку бабло зкосити з консолей так як на них більше розраби заробляють, а тоді вже Пк)
Werty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2009, 19:56 #1041545   #23
Daitro
 
Аватар для Daitro
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

В Team ICO робота йде повним ходом. The last Guardian, Новий шедевр вийде в світ 2010 року ексклюзивно для PS3. Team ICO (Fumito Ueda) є творцями ICO та Shadow of the Colossus. Якщо ви не грали в жодну з цих ігор, мені вас справді шкода.

От тепер я твердо вирішив придбати ще і PS3.

Тут можна переглянути Трейлер

Тиц
Daitro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.09.2009, 22:34 #1041672   #24
Werty
 
Аватар для Werty
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

На TGS 2009 президент компании Epic Games Майк Каппс (Mike Capps) заявил, что если Маркус Феникс и подразделение Дельта отправятся на новое задание, то произойдет это нескоро.

«Если бы мы делали новый Gears of War, то игра создавалась бы для следующего поколения консолей, каким бы оно не было. Если вдруг кто-нибудь знает о новых консолях хоть что-то, скажи нам. К слову, думаю, что произойдет это лет через пять».

Ну а прежде, чем наглотаться успокоительного, рекомендую поклонникам серии все же дочитать новость до конца.

Чуть позже Каппс заявил, что его слова неверно истолковали журналисты. Он объяснил, что фраза «если бы мы делали новый Gears of War» фактически означает, что Gears of War 3 уже создается, и выйдет игра для Xbox 360.

А вот с Gears of War 4 пока ничего не ясно. Эта игра должна использовать движок Unreal Engine 4, который, по словам президента компании, находится в разработке уже около семи лет. Для каких консолей выйдет игра в будущем, пока что также говорить рано.

Каппс также сообщил на Tokyo Game Show, что его компания открыла новую студию в Токио, которая займется консультацией и помощью японским разработчикам, испытывающим сложности при работе с Unreal Engine 3. Впрочем, новая студия будет заниматься также и играми.

Еще он сказал следующее: «Если мы выпустим игру в ближайшие пару лет, то она будет использовать Unreal Engine 3. Если мы будем выпускать игру для следующего поколения консолей, то она уже будет на Unreal Engine 4».

Но все должны понимать, что слова «если» в данной фразе являются лишними, и говорит Каппс о двух разных играх. Gears of War 3 совершенно точно выйдет на Xbox 360, думаю, никто в этом не сомневается.

ураааа)
Werty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2009, 09:56 #1041806   #25
Razor
 
Аватар для Razor
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

таккккккккккккк це буде круто мені ГЕОВ дуже сподобвася думаю на кінець 2010 буде або початок 2011 (я негоден вже дочикатися 29 жовтня)
Razor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2009, 19:53 #1042266   #26
Werty
 
Аватар для Werty
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

народ хелп застряг в на одній дрібнничці) в грі Shadow Complex
фото додаю

потрібно вискочити на саму гору, перед тим взяв нано-костюм, хелп допомагайте вже хв 7 пригаю ніяк висточити неможу(
Werty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2009, 20:20 #1042282   #27
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

Хто що може сказати про цей девайс?

Цитата
Согласно данным, полученным командой Engadget, компания Nintendo в самом деле собирается снизить цену на свою игровую консоль Wii . Новая цена в 199 долларов должна быть объявлена в пятницу, 25 сентября, и магазины начнут предлагать консоли по новой цене в воскресенье, 27 сентября. Слухи о возможном снижении цены на Wii ходили уже недели или даже месяцы.

Повлияет ли уменьшение цены на 50 долларов на продажи Wii? Наверняка повлияет, но в весьма незначительной степени, потому что за последние полтора года Sony и Microsoft также значительно снизили цены на свои консоли.



На момент выпуска Nintedo Wii была самой дешевой игровой приставкой нового поколения, но на данный момент Microsoft Xbox 360 Arcade оказалась несколько дешевле, в то время, как цена на Sony Playstation 3 больше не является заоблачной. Новая модель PS3 Slim продается всего за 299 долларов, что уже вполне приемлемо.

В Европе PS3 Slim стоит 249 евро, вслед за ней идет Wii с ценой 229 евро и самой дешевой сейчас является Xbox 360 Arcade, цена на которую составляет 169 евро. Таким образом, даже после понижения цены, Wii будет стоить чуть дороже, чем Xbox 360.
Black-Raven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2009, 21:45 #1042400   #28
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

Цей девайс вбив мрії багатьох геймерів на нормальні ремейки Resident Evil 2 i 3, тому я його ненавиджу всією душею!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2009, 09:03 #1042629   #29
Razor
 
Аватар для Razor
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Цей девайс вбив мрії багатьох геймерів на нормальні ремейки Resident Evil 2 i 3, тому я його ненавиджу всією душею!
я тоже і його дуже тупі ігри ,ця консоль для малих дітей і пенсіонерів ,ніодин нормальний геймер собі таке не купе

Востаннє редагував Razor: 08.11.2009 о 06:47.
Razor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2009, 10:20 #1042716   #30
Werty
 
Аватар для Werty
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

досить класна консоль, я б собі взяв) головне щоб люстра висока була, а то подаючи в теніс можна її знести)
Werty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2009, 10:43 #1042744   #31
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

Вже краще в реальний теніс пограти, ніж махати руками в квартирі )
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2009, 11:38 #1042797   #32
LuLu
 
Аватар для LuLu
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

в мене тільки перший бокс
хцю 360
LuLu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2009, 11:55 #1042815   #33
Razor
 
Аватар для Razor
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Вже краще в реальний теніс пограти, ніж махати руками в квартирі )
ти правий я тоже думав шо то круто но я як попробував мены не сподоболось,всьо помаленько ы нецыкаво на выдео виглядаэ гарно а в реалы треш
Razor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2009, 18:15 #1043107   #34
Werty
 
Аватар для Werty
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

нам ще місяців 6-8 і на боксах уже не падами махати будемо, а руками і ногами ) Натал уже на підході)
Werty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2009, 07:46 #1043525   #35
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

Натал шняга. От як ти собі уявляєш хардкорну гру на Наталі (в смислі не на дівчині а на системі ггг)? Той же Резидент? Стояти і нахилятися, щоб зомбі не вгризли? Це брєд )))
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2009, 19:43 #1043625   #36
Travor
 
Аватар для Travor
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Натал шняга. От як ти собі уявляєш хардкорну гру на Наталі (в смислі не на дівчині а на системі ггг)? Той же Резидент? Стояти і нахилятися, щоб зомбі не вгризли? Це брєд )))
Для хардкорних ігор ніхто геймпад не відміняв. Для Натала будуть розробляти спеціальні проекти заточені під його управління, думаю буде весело )))
Travor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2009, 09:29 #1044396   #37
Werty
 
Аватар для Werty
Smile Відповідь: Клуб Консольщиків

Nemesis-T
що тобі взагалі подобається)

згадується одна історія, на одному бурговському сайті по консолям, була чиста копія "Nemesis-T" ,ну прям сходство, що не тема завжди все йому неподобалось, таке припущення що він взагалі зол на весь світ) ну вот взяли і забанили, дивись щоб ти до такого не докотився, і прошу взагалі непхайся в тему з консолями) ти всеодно неврятуєш світ) консолі заполоняють світ)
Werty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2009, 12:12 #1044626   #38
Daitro
 
Аватар для Daitro
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

З наталом выд моєї хрущовки нічого не залищиться.
По темі нінтендо: Пробував, не сподоюалось, це розважальна консоль, для дітей і домогосподарок ІМХО
Daitro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2009, 14:44 #1044822   #39
Razor
 
Аватар для Razor
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

Ну НАТАл маэ буде нормальний поцыкавыший выы я там хочу скейт поганяти цыкаво як то буде ,ооо ше трохи до 29 жовтня
Razor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2009, 15:29 #1044865   #40
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Клуб Консольщиків

Werty

А хіба я казав що я проти консолей? Я наприклад від Соньки не відказався б. Але я проти всіх цих моушенів. Бо замість нормальних ігор ми маєм аркадне гімно. Рельсові Хроніки Резидента тому доказ.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:02.