Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Підкажіть по оптимізації ноута

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.02.2017, 20:50 #2680406   #61
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

1-2,5 роки для ССД? Жартуєте? Я користувався 2011 Apple Macbook Air з 128Гб ССД диском 5 років без жодних проблем і оптимізацій.

Тепер апгрейднувся до 2016 Macbook Pro з 256Гб ССД, в якому швидкість взагалі зашкалює: заявлені 3.1 Gb/s читання і до 2.1 Gb/s запис
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2017, 19:30 #2680603   #62
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Не буду тебе переконувати на рахунок терміну життя ССД. Просто скажу, що свій ССД купив в жовтні 2014 року. На даний момент передбачуваний термін життя при використанні в якості основного вінта з розміщеним на ньому ж файлі підкачки та кешем браузеру:
Я взагалі не розумію, навіщо тоді брати ССД, якщо не використовувати його власне для файлу підкачки (фактично це додаткова оперативка, тому ставити його на повільний вінт, це просто якийсь маразм), чи не використовувати його в якості різноманітних кешів, що значно прискорюють роботу тих же браузерів.
Зверни увагу на кількість записаної інформації та загальний час роботи.

Ну і ще така хрєнь в тему: на розетці на наступну модель цього ССД гарантія 10 років або 2 мільйони годин до відказу.
ти як кажуть вчепився до одної тези і все. Добре хай буде що ССД - вічні , а прості вінти чи NAS-HDD хауноу. Ну добре буде в тебе крутий відгук браузера , ОС чи проги , але напирклад за один такт проц тупо не може виконати більше інформаці , чи порсто замало ОЗУ для польотів програм при нагрузці і що тоді , толку з швидкого відгуку ? Для простого серфінгу в неті на старому (!) ноуті вбухати 100 баксів а то і більше просто щоб завантажувалась ОСь не за 1-2хв а за 20 секунд чи браузер запускався швидше?... Це як ставити крутий нвоий мотор на старий кузов і стару ходову в машині.

П.С, це мені нагадує як колись робили вінти в рейді 0. Швидкість виростала , пофіг що коли рейд розвалювався чи один з вінтів виходив з ладу дані йшли спати , зато - вінда швидше грузилась )))

Востаннє редагував Distemper: 01.03.2017 о 19:38.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KVM (02.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2017, 20:56 #2680617   #63
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Браузер так чи інакше при загрузці сторінки пише на диск, і читає з того ж таки диска. То сторінки будуть швидше грузитись, якщо кеш на ССД?
Нехватає оперативки, то юзатиметься не повільний вінт, а ССД, вже тормозів поменше. Затик буде дійсно тільки у проці.
Знову ж таки, ССД можна спокійно зняти і поставити в інший ноут. Ну і по цінах http://forum.te.ua/showthread.php?t=205558

За мотор, то власне багато хто саме так і робить ))

Ну і про рейди, я власне з тих, кому байдуже, що інфа вся піде спати, а от прискорення роботи від рейду 0, то так. Тільки за.

В загальному по темі: приріст буде, але як Дістемпер оно вище писав, якщо вебсторінка нагружена, то затик буде в проці, який тупо не встигатиме обробляти дані. З цим погоджуюсь

Востаннє редагував Poter2: 01.03.2017 о 21:05.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2017, 21:55 #2680625   #64
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Браузер так чи інакше при загрузці сторінки пише на диск, і читає з того ж таки диска. То сторінки будуть швидше грузитись, якщо кеш на ССД?
Нехватає оперативки, то юзатиметься не повільний вінт, а ССД, вже тормозів поменше. Затик буде дійсно тільки у проці.
Знову ж таки, ССД можна спокійно зняти і поставити в інший ноут. Ну і по цінах http://forum.te.ua/showthread.php?t=205558

За мотор, то власне багато хто саме так і робить ))

Ну і про рейди, я власне з тих, кому байдуже, що інфа вся піде спати, а от прискорення роботи від рейду 0, то так. Тільки за.

В загальному по темі: приріст буде, але як Дістемпер оно вище писав, якщо вебсторінка нагружена, то затик буде в проці, який тупо не встигатиме обробляти дані. З цим погоджуюсь
тобто по твоєму. Пофіг архітектура та покоління проца і обєм ОЗУ , ССД все порішає ? ))))


Цитата я власне з тих, кому байдуже, що інфа вся піде спати,
ну не всі такі як ти екстрімали. Для когось важлива інфа

Цитата За мотор, то власне багато хто саме так і робить ))
ага ставлять на вбитий кузов 1-го гольфа мотор від третього і катаються собі , а чого б нє )

Востаннє редагував Distemper: 01.03.2017 о 22:00.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KVM (02.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2017, 22:25 #2680630   #65
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата тобто по твоєму. Пофіг архітектура та покоління проца і обєм ОЗУ , ССД все порішає ? ))))
Питання було, чи дасть приріст швидкодії установка ССД. Відповідь - дасть. Далі ти починаєш розсусолювати про недоцільність. За доцільність автор топіка питався? Ні. Він вирішить це сам.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2017, 08:17 #2680648   #66
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Питання було, чи дасть приріст швидкодії установка ССД. Відповідь - дасть. Далі ти починаєш розсусолювати про недоцільність. За доцільність автор топіка питався? Ні. Він вирішить це сам.
швидкодія поняття комлексне. І носій інформації системний і залізо. Одне без іншого сильної погоди не зробить. Тимбільше автор теми чітко вказав що ноутубк старий. А хто в старий ноутубк буде купувати ССД за 100-150 у.о ? Тимбільше для простих задач це просто недоцільно , якщо немає звісно лишніх грошей от і все.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.03.2017, 08:31 #2680650   #67
Avalon
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

все питання відносне, ссд можна взяти навіть бу(провівши діагностику) за 128 то десь 1000-1200 грн... плюс 250 грн лоток щоб існуючий вінт поставити замість двд
Тоді навіть старий ноут спокійно ввійде в зону комфорту офісних задач, чи простого навчання чи кодінга.
Продуктивність тоді впиратиметься всерівно в память і проца, а тоді відео.
простого двохядерника якщо не займатись обчисленнями чи перекодіровкою відео буде достатньо. Інтерфейс зараз нагрузкою іде на відео більше. Ну а памяті мало ніколи не буває, тому той ж пейджинг та свопінг на ссд тут допоможе приросту.
Avalon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Poter2 (02.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2017, 09:07 #2680661   #68
MoRZE
Guest
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
хто в старий ноутубк буде купувати ССД за 100-150 у.о ?
Купив в старий ноутбук на Core2Duo, ще з IDE шиною вінчестера, SSD(mSATA) на 128 гігабайт за 30 доларів(на ібеї) і перехідник mSATA-IDE на OLX. Рідного вінчестера не було, там PATA ZIF 1.8", кого цікавить - можете глянути, в яку ціну вони на OLX. Та й не бачив тоді сенсу купувати б/у вінчестер, по-перше йому вже купа років, по-друге він міг бути з якогось айпода і напевно падав.

Так, по швидкості я вперся в інтерфейс IDE. Але час доступу в SSD явно менший, ніж в вінчестера з 4200RPM. Програми запускаються швидше, Хром з 20-30 вкладками не тормозить.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2017, 09:40 #2680671   #69
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата А хто в старий ноутубк буде купувати ССД за 100-150 у.о ?
Я, наприклад, приглядаюсь зараз 256GB SSD для старішого MacBook Pro 2012 року. Ціна 2500-3000 грн.

До речі, на новому МакБуці фотошоп в мене запускається за 2-3 сек.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2017, 10:38 #2680703   #70
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата
Допис від Poter2 Переглянути допис
Питання було, чи дасть приріст швидкодії установка ССД. Відповідь - дасть. Далі ти починаєш розсусолювати про недоцільність. За доцільність автор топіка питався? Ні. Він вирішить це сам.
Ну може і дасть але на разі сенсу особисто у мому випадку не бачу,все працює швидко,в крайньому разі мене влаштовує,а смисл вкладати гроші шоб щось працювало ще швидше якшо "на глазок" це навіть не буде замітно мені як користувачу?
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2017, 13:32 #2680756   #71
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Ну може і дасть але на разі сенсу особисто у мому випадку не бачу,все працює швидко,в крайньому разі мене влаштовує,а смисл вкладати гроші шоб щось працювало ще швидше якшо "на глазок" це навіть не буде замітно мені як користувачу?
ну з ССД не лише як ти кажеш "на глазок" буде швидше , але питання в грошах. Якщо вони є і ти точно не збираєшся ноутубк продавати то так звісно викинь 70-150 у.о. (якщо для тебе то не гроші , а приріст важливий ) і отримай приріст в плані відгуку ОС , програм. АЛе я б якщо немає 100% потреби в вінді (наприклад відео-монтаж , звукозапис. 3Д-проектування , креслення , обробка графіки корел-дравом) поставив би на той ноубук Лінукс з XFCE/MATE графічною оболонкою і забув про глюкчи до того ж відпаде потреба в антивірусі які теж подирач ресурсів , може і не великих , але все ж.

Мораль моєї думки в тому , що звісно що коли Ви являєтесь власниом мінімум 3 покоління проців інтела , 8-16 гіг озу , достойна відеокарта і все лише впирається в відгук ОС , програм , служб та сервісів то тоді вже якось "смішно" на простому HDD сидіти. Але якщо старий ноут і суперзадач не ставиться перед ним то простий HDD цілком згодиться.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2017, 21:47 #2680845   #72
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
ну не всі такі як ти екстрімали. Для когось важлива інфа
А от якраз звичайні диски відказують в ноутбуках значно частіше ніж в стаціонарних пк. З ноутами носяться, є вібрації або десь стукнуть і буде деформація головки запису/читаня і все. Тому тут ссд мають перевагу. Думаю, що в тих хто ремонує ноутбуки вже назбиралося тих вінчестерів ящиками. Також якщо поставити ссд то батарея ноутбука може працювати до пів години довше. Значить не тільки і швидкодії ссд мають перевагу.
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2017, 21:58 #2680846   #73
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Хлопці, ви обговорюєте що? Доцільність інновацій чи інвестицій? Маєте можливість і розумієте для чого воно вам - ставте SSD.

Додано через 3 хвилини
Цитата Але якщо старий ноут і суперзадач не ставиться перед ним то простий HDD цілком згодиться.
На старому ноуті старий вінчестер, який аж ніяк не кращає з часом. Якщо нема потреби викидати 5-9к гривень і є впевненість, що система протягне ще рік-два, то SSD за 35$ буде хорошим допінгом для такої машини.

Востаннє редагував ion: 02.03.2017 о 21:58. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2017, 14:54 #2682594   #74
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Кінець епопеї( не закидайте шапками))) Поміняв ноут ,взяв ProBook 4520 з і3 процом 4 гігами ддр3 відео дискретним радеон 5470 ,довольний) от тепер по новому ноуту можу чітко сказати що тут точно не помішає норм вінт ССД ,всетаки велика різниця між ДДР3 і ДДР2 та відео у швидкості з старим,і ніяка заміна проца тут кардинально не поможе,особливо відчутно при монтажі відео і навіть простих іграх,на новому без лагів на налаштуваннях чуть нижче середніх в прийнятній якості йде навіть ГТА4 яке малому поставив.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2017, 21:26 #2682700   #75
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Кінець епопеї( не закидайте шапками))) Поміняв ноут ,взяв ProBook 4520 з і3 процом 4 гігами ддр3 відео дискретним радеон 5470 ,довольний) от тепер по новому ноуту можу чітко сказати що тут точно не помішає норм вінт ССД ,всетаки велика різниця між ДДР3 і ДДР2 та відео у швидкості з старим,і ніяка заміна проца тут кардинально не поможе,особливо відчутно при монтажі відео і навіть простих іграх,на новому без лагів на налаштуваннях чуть нижче середніх в прийнятній якості йде навіть ГТА4 яке малому поставив.
постав лінукс як основну ОС або поряд з Віндою і ноутбук буде ще шустріше працювати порівняно з віндою
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2017, 22:36 #2682714   #76
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
постав лінукс як основну ОС або поряд з Віндою і ноутбук буде ще шустріше працювати порівняно з віндою

А смисл мені "танцювати з бубном " коло того лінукса запускаючи різні проги під вінду?Всі проги з якими я працюю заточені під вінду,якшо її не захизувати різним хламом і своєчасно чистити + профілактика то все працює досить швидко,впевнений шо з лінуксом по сумісності багатьох прог буде гемор.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2017, 22:44 #2682718   #77
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Ви ше той пакрадбел не оптимізували? Ну і спеціалісти. Гріш вам ціна
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2017, 08:33 #2682751   #78
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
А смисл мені "танцювати з бубном " коло того лінукса запускаючи різні проги під вінду?Всі проги з якими я працюю заточені під вінду,якшо її не захизувати різним хламом і своєчасно чистити + профілактика то все працює досить швидко,впевнений шо з лінуксом по сумісності багатьох прог буде гемор.
Якщо поставити на окремий логічний диск то залишиться тобобю хвалена вінда + будеш мати додаткову ОС на всякий випадок.
Ну а як ти кажеш "смисл" стабільність і швидкість + майже необмежені інструменти для кастомізації. Але то вже діло твоє..
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2017, 08:42 #2682753   #79
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ви ше той пакрадбел не оптимізували? Ну і спеціалісти. Гріш вам ціна

Та ні це вже інший)
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2018, 09:32 #2718442   #80
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Підкажіть по оптимізації ноута

Доброго дня всiм,пiднiму стару тему бо "гавкнув" ноут,99% накрилась вiдеоплата. Малий бавився якусь гру а потiм екран пiшов кольоровими полосами.Скидання драйвера та завантаження в безпечному режимi не допомогли.От тепер думаю варто з ремонтом морочитись чи нi? Такий точно ноут як у мене ( i-3 з давнix,4гг операт. Biнт простий 350 гг) вартуэ коло 8 т грн новий.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:24.