Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Неприємність - геморой

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.02.2012, 21:34 #1884494   #1
ProstoMariya
Учасник
Типово Неприємність - геморой

Не зовсім приємно про таке писать і питать, але реально проблема стала гостренько. Не те, щоб критично, але... у мене чоловік працює водієм, і взагалі він за кермом, мабуть, ще з років 19, видно, це і є головною причиною нашої біди, короче, геморой у нього. За його словами розумію, що ситуація не аж така, щоб там під ніж лягать, що кров ключем б"є, але дискомфорт і біль він все-таки відчуває, я це бачу. Але до лікаря він вперто не хоче йти. Не знаю, що робить, як помогти? Може, хтось знає якісь способи безхірургічного лікування ефективні?
ProstoMariya зараз поза форумом  
Старий 28.02.2012, 21:40 #1884502   #2
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

або лікар - вибирайте
Terror зараз поза форумом  
Подякували 4:
aleko2007 (28.02.2012), be$t (10.03.2012), Blagodiynyk (02.07.2013), zoner89 (15.01.2015)
Старий 29.02.2012, 16:51 #1885127   #3
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Ось тут є кілька методів лікування народною медициною. Читайте, пробуйте.
. зараз поза форумом  
Старий 29.02.2012, 19:24 #1885270   #4
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

в народній медицині використовується сира картопля і сирі огірки ... сидяча робота ... потрібно більше рухатись
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
YuF (06.11.2020)
Старий 01.03.2012, 08:25 #1885639   #5
Pet
Активний учасник
 
Аватар для Pet
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

є свічки від геморою, помагають за 1-2 дні. А так ще краще підмиватись постійно холодною водою. Добре коли є беде.
Pet зараз поза форумом  
Старий 01.03.2012, 15:19 #1885926   #6
ProstoMariya
Учасник
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Terror, я б особисто вибрала лікаря. Ніяк не збагну: то прикол, чи реальний метод?)
Прото мені не зовсім до жартів...
Запрпонувала вчора йому свічку з картоплі, вже ж і вирізала і підготовила все... ну ці мужики і дурні! Наче я його смертльно сметрельно образила.... причому ж не я мучусь, а сам...
Запропоную сьогодні ще воду холодну. Дякую за поради!
ProstoMariya зараз поза форумом  
Старий 01.03.2012, 15:51 #1885953   #7
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Поясню трохи проблему, щоб вам стали зрозуміліші методи лікування. Геморой це розширення вен в анусі. Може бути зовнішній або внутрішній геморой, або обидва одночасно:



Тому мета лікування це звузити ці вени. Звідси, і народні методи лікування холодною водою (навіть льодом), картоплею, огірками. Холодна вода (чи прохолодний огірок/картопля) звужують кровопостачання і відповідно зменшуються розміри цієї вени.

Поясніть це чоловікові і можливо тоді він буде по іншому сприймати такі речі як "картопля в анус."

Також зверніть увагу на мій попередній допис, в якому описується лікування кизилом. Ні, не потрібно запихати кизил "туди", а просто їсти його жменями, або ложкою варення.
. зараз поза форумом  
Старий 01.03.2012, 16:03 #1885972   #8
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Смажене і гостре треба перестать хоч тимчасово їсти.

Ще одне, по досвіду мого друга - геморой - це збільшення вен та лімфовузлів в результаті поганої роботи печінки - тобто, "шишка в попі" коли вискакує, то це треба попить карсілу/гепабене, сісти на той час на дієту - і все буде ок.
Холодна вода, огірок - це все лікує наслідок - суть проблеми - через погану їжу/алкоголь і т.д. печіночка не справляється.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Старий 01.03.2012, 16:23 #1885995   #9
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
в результаті поганої роботи печінки
Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
суть проблеми - через погану їжу/алкоголь і т.д. печіночка не справляється
Не змішуйте все накупу. Так, це може бути спричинено хворобами, як наприклад цироз печінки. Але я б не рекомендував відразу приймати препарати для лікування печінки. Для цього потрібно хоча б пройти обстеження у лікаря.

В даному випадку, основна проблема - сидяча робота водія, що ускладнює кровообіг. Також, проблема і в дієті (як і у більшості водіїв,) а саме потрібно вживати більше баластних речовин (fiber) для очищення кишечника; а це офочі, фрукти, зернові.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DDD&bluz (01.03.2012)
Старий 01.03.2012, 16:34 #1886018   #10
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Не змішуйте все накупу. Так, це може бути спричинено хворобами, як наприклад цироз печінки. Але я б не рекомендував відразу приймати препарати для лікування печінки. Для цього потрібно хоча б пройти обстеження у лікаря.

В даному випадку, основна проблема - сидяча робота водія, що ускладнює кровообіг. Також, проблема і в дієті (як і у більшості водіїв,) а саме потрібно вживати більше баластних речовин (fiber) для очищення кишечника; а це офочі, фрукти, зернові.
В даному випадку ми не знаємо нічого про дану людину та її спосіб життя.

З рекомендаціями згідний, але добавлю - треба обовязково обстежитись у лікаря, бо це наслідок, а не причина!
DDD&bluz зараз поза форумом  
Старий 02.03.2012, 19:23 #1886953   #11
Firko
Учасник
 
Аватар для Firko
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

спробуйте оливкову олію, загоється
Firko зараз поза форумом  
Старий 05.03.2012, 22:00 #1889254   #12
Skandolaari
Учасник
 
Аватар для Skandolaari
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Це ж іше треба дивиться, який саме геморой у чоловіка, бо при внутнішньому там одне лікуваня, при зовнішньому, гострому - друге. Я знаю, що свій гострий я пролічую маззю, льодом і дієтою. Одна штука тут ще є, від цього назавжди позбавиться не можна, навіть і після операції може знову вилізти, мені особисто лікар казав і не рекомендував. Поки шо мені найбільше сподобався Проктозан, найдовше ефект зберігається. Можете спробувать.
А стосовно народного лікування може сказати, що не допомагає таке абсолютно.

Востаннє редагував Skandolaari: 23.05.2012 о 13:48.
Skandolaari зараз поза форумом  
Старий 05.03.2012, 22:24 #1889283   #13
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Цитата:
Допис від Skandolaari Переглянути допис
Поки шо мені найбільше сподобався Проктозан, найдовше ефект зберігається. Можете спробувать.
А це, що за овоч? Часом не різновид ківано? Невже так гарно допомагає?
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 10.03.2012, 09:11 #1892477   #14
Skandolaari
Учасник
 
Аватар для Skandolaari
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
А це, що за овоч? Часом не різновид ківано? Невже так гарно допомагає?
Ні, не різновид. Про ківано, на жаль, у свій час не чув нічого, лікувався традиційно. Комплексне лікування, яке й профілактику включає, завжди гарно допомагає)
Skandolaari зараз поза форумом  
Старий 11.03.2012, 11:39 #1893250   #15
Marisya
Учасник
 
Аватар для Marisya
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

У мене після пологів теж вилізла така штука..ох і намучилася я з нею....дійшло майже до операції вже морально навіть готувалася, та потім лікар призначив мазь, так досить швидко біль пройшла і слава Богу що штукенція вже менше турбує..правда тяжкого підіймати взагалі неможна, бо боляче стає.....
Marisya зараз поза форумом  
Старий 11.03.2012, 12:16 #1893286   #16
Sunday
Учасник
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Сейчас много методов безоперационного лечения геморроя. Я знаю, что ставят специальные кольца, которые держат венозные узлы. Или как-то там жидким азотом вымораживают узлы.

Под нож постарайтесь не ложиться без крайней потребности. Долгое заживление и нет стопроцентной гарантии на полное излечение в дальнейшем.
Sunday зараз поза форумом  
Старий 11.03.2012, 12:19 #1893290   #17
Sago
 
Аватар для Sago
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Цитата
Допис від ProstoMariya Переглянути допис
За його словами розумію, що ситуація не аж така, щоб там під ніж лягать, що кров ключем б"є, але дискомфорт і біль він все-таки відчуває, я це бачу. Але до лікаря він вперто не хоче йти. Не знаю, що робить, як помогти? Може, хтось знає якісь способи безхірургічного лікування ефективні?
Кращого лікарства ніж свічки обліпіхової олії не зустрічав. Тільки ви кажете що він ображається на свічки. То вже штурмуйте його трохи, щоби до операції не дійшло. Бо після операції інколи люди до кінця життя мучаться - заживає - потім тріскає, знову заживає.

Тільки свічки треба знайти виробництва москалів - НИЖФАРМ (нижній Новогрод)
Успіхів у лікуванні.
Sago зараз поза форумом  
Старий 11.03.2012, 12:33 #1893308   #18
ProstoMariya
Учасник
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Дякую щиро всім за поради! Уже натовкла його, що треба лікувать, то погодився наче. Правда, тільки до терапевта пішов, а не проктолога. Маже маззю, шо виписали йому, лід у хустину загортаєм і прикладає, ще треба спринцування робить травами, але хіба можна заставить?
До речі, хотіла запитать у тих, хто цим проктозаном лікував, чи на довго помогає? Бо біль зразу зняло, наче заживляє, але не знаю, що буде, як перестане мазать...
ProstoMariya зараз поза форумом  
Старий 11.03.2012, 12:57 #1893332   #19
Marisya
Учасник
 
Аватар для Marisya
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Цитата:
Допис від Sago Переглянути допис
Кращого лікарства ніж свічки обліпіхової олії не зустрічав. Тільки ви кажете що він ображається на свічки. То вже штурмуйте його трохи, щоби до операції не дійшло. Бо після операції інколи люди до кінця життя мучаться - заживає - потім тріскає, знову заживає.

Тільки свічки треба знайти виробництва москалів - НИЖФАРМ (нижній Новогрод)
Успіхів у лікуванні.
Ніколи в житті не повірю, що москалькі свічки кращі за німецькі Так як москалі все роблять, до їх ліків ніякої довіри немаю)))))) Та й лікуватися облепіховими вічками у наш час це фактично те саме, що огірками ))
Marisya зараз поза форумом  
Старий 11.03.2012, 16:48 #1893488   #20
ProstoMariya
Учасник
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Marisya, нє, просто бачите, кому що краще підходить. А підходить краще, видно, те, що перше попробували) Ну, в нас так було.
Я якось і не звертала уваги на виробника...
ProstoMariya зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:47.