Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.09.2016, 20:47 #2654949   #5261
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Є у Вас вибір
Бог з Сатаною з'ясовують стосунки. Я не хочу брати в цьому участь. Хай самі розбираються. У мене є такий вибір? Чи вони без мене не можуть? Бог насильно втянув мене в ці розборки. Я своєї згоди не давав. Мені це не потрібно. Мені потрібно тільки щоб Бог виконав свій обов'язок - надав мені нормальні умови життя. Його ніхто не просив і не заставляв створювати світ і людей. Він сам захотів, бо йому було нудно, хоча наперед не знав що вийде. Чому я із-за цього маю страждати? Чому за проступок однієї людини він призначив покарання колективне, а нагороду (життя в нормальних умовах) в нього треба заслужити індивідуально? По логіці і нагорода має бути коллективна, коли хоч одна людина її заслужить.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ви приноситимете плоди праведності
А які плоди це буде приносити мені? Бог нічого не збирається робити для мене в цьому житті. Він обіцяє в наступному. Ну тоді і я обіцяю в наступному. Так логічно. Бо коли від тебе вимагають зараз, а тобі обіцяють потім - це основна ознака лохотрону.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Коли батьки пияки і в них народжується дитина з вадами чи є вина в цьому Бога?
Аякже. Він каже що творець цього світу. Він каже що всемогутній. Тобто він легко міг би зробити, щоб і в таких батьків дитина народжувалась здоровою. Так вимагає справедливість. Дитина ж не винна і не може вибирати собі батьків. А те що так не відбувається вказує тільки на його відсутність, або відсутність у нього бажання.

Востаннє редагував frhfnthy: 23.09.2016 о 20:59.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2016, 22:09 #2654954   #5262
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата По логіці і нагорода має бути коллективна, коли хоч одна людина її заслужить.
Саме так і є, бо Людина- Ісус ХрИстос зробив колективну заслугу за всіх своїх послідовників.http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-ru/2014125

Додано через 5 хвилин
Цитата А які плоди це буде приносити мені? Бог нічого не збирається робити для мене в цьому житті. Він обіцяє в наступному. Ну тоді і я обіцяю в наступному. Так логічно. Бо коли від тебе вимагають зараз, а тобі обіцяють потім - це основна ознака лохотрону.
Якщо б Ви не жив, а були мертвий, чи Вас не було, то Бог би нічого не зробив, а так Бог зробив навіть забагато для декого, бо й того вони не цінують, а просто пригрібають, та ще й блюють з добра, нищать навколишній світ, аби лиш задовольнити свої людські інстинкти любою ціною.

Додано через 2 хвилини
Цитата Дитина ж не винна і не може вибирати собі батьків.
Дитина не може стати кращою за батьків, бо батьки уражені гріхом на генетичному рівні.

Додано через 3 хвилини
Цитата А те що так не відбувається вказує тільки на його відсутність, або відсутність у нього бажання.
Те що так відбувається тільки вказує що люди таки вмирають, саме так як попередив їх Бог, хоч Сатана говорив, що не помруть, бо Бог обманює.
То все таки Бог говорив Правду Адаму???

Востаннє редагував Ychen: 23.09.2016 о 23:53. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2016, 22:42 #2655099   #5263
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Аякже. Він каже що творець цього світу. Він каже що всемогутній. Тобто він легко міг би зробити, щоб і в таких батьків дитина народжувалась здоровою. Так вимагає справедливість. Дитина ж не винна і не може вибирати собі батьків. А те що так не відбувається вказує тільки на його відсутність, або відсутність у нього бажання.
---- так Він Всемогутній але й Справедливий ... ну я також був не проти щоб були кастровані пияки наркомани атеїсти ....тощо щоб не породжували подібних чи хворих мабуть було б справедливо і спокійніше жити ... з людської точки ... однак Бог має свої плани щодо кожної людини якв приходить на світ давши вільну їй волю в яку Він не втручається залишивши вільний вибір залишитись пияком наркоманом чи атеїстом .... як її батьки чи обрати кращий шлях відмінний від кінцевої точки мавподібнтх людей але рухатись до досконалості яку пропонує Творець. Він все зробив ідеально коли створив на початку однак люди все спотворили тому замість миру -війни , замість щастя-недоля, ..... замість віри -атеїзм чи мертва релігія. Отже і вина на людині
--- Слід зрозуміти за кожний вчинок є відповідальність та санкція у вигляді наслідків
÷ -Ось тому залишаються наслідки як благочестивих людей так інечестивих щоб людина могла побачити і зробити вибір піти шляхом атеїзу і страти моральним духовим дегенератомчи напитись обкуритись чи вколотись ....і дегратувати ще й фізично чи жити благочестивим життям приносячи благословіння як собі так оточуючим

Востаннє редагував engar: 24.09.2016 о 22:53.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2016, 19:17 #2655311   #5264
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Саме так і є, бо Людина- Ісус ХрИстос зробив колективну заслугу
Ну от нащо лукавити? Ви ж не в лохотроні знаходитесь. Чи в лохотроні? Покарання було колективне авансом для всіх. А для нагороди є безліч умов. Її потрібно заслужити індивідуально. Ісусова заслуга необхідна, але недостатня. До Ісуса ситуація була взагалі абсурдною. Люди розмножувались тільки для того, щоб бути покараними.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
за кожний вчинок є відповідальність та санкція у вигляді наслідків
Це в теорії. А в реальності життя віруючих нічим не відрізняється від життя невіруючих. Вони так само хворіють, з ними так само стаються біди та нещастя. Тільки трактується це по-різному. В першому випадку - Бог випробовує, в другому - Бог карає.

Востаннє редагував frhfnthy: 26.09.2016 о 19:17. Причина: Пізніше додано
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2016, 20:38 #2655334   #5265
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

И
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Це в теорії. А в реальності життя віруючих нічим не відрізняється від життя невіруючих. Вони так само хворіють, з ними так само стаються біди та нещастя. Тільки трактується це по-різному. В першому випадку - Бог випробовує, в другому - Бог карає.
--- ви були віруючим, є , чи не є і не були ? звідки такіі висновки ?
--- скажу більше, що в реальності життя просто віруючих і не віруючих можливо має мінімальну різницю як для самих віруючих так і для невіруючих -знаю з власного досвіду
--- однак життя людей живуть вірою цілком відмінне від двох вище наведених категорій і не лише в трактуванні подій що відбуваються у їх житті а у суті самого життя , що ви не зможете збагнути якщо у вас немає віри яка є стилем життя а не рудиментом релігії ,
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2016, 20:30 #2655738   #5266
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

https://m.facebook.com/story.php?sto...06929109614867
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2016, 22:41 #2656643   #5267
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

--Пропоную ознайомитись із статтею.

Прихований текст: Ісус Христос: історична постать чи міф? 

Востаннє редагував Vityab: 05.10.2016 о 22:47.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2016, 17:56 #2658476   #5268
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата життя людей живуть вірою цілком відмінне від двох вище наведених категорій і не лише в трактуванні подій що відбуваються у їх житті а у суті самого життя , що ви не зможете збагнути якщо у вас немає віри яка є стилем життя
Іншими словами треба радіти думкою маючи уявного друга.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2016, 19:27 #2658495   #5269
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Іншими словами треба радіти думкою маючи уявного друга.
- це як кому, кому маючи уявного... кому реального як у випадку з віруючими в Бога людьми
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2016, 18:58 #2659102   #5270
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- це як кому, кому маючи уявного... кому реального як у випадку з віруючими в Бога людьми
По-перше, будь яку річ можна або побачити своїми очима, або уявити. Тобто ви стверджуєте, що не уявляєте Бога, а бачите його своїми очима?
А по-друге, ви самі собі суперечите. Поняття "реальне" не сумісне с поняттям "віра". Реальне віри не потребує. Віри потребує тільки щось не очевидне, не певне, не доведене і те що піддається сумніву. Нікому ж не прийде в голову, наприклад, казати, що він вірить у закон свесвітнього тяжіння. Правда?

Востаннє редагував frhfnthy: 19.10.2016 о 19:12.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 17:12 #2659252   #5271
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тобто ви стверджуєте, що не уявляєте Бога, а бачите його своїми очима?
- ні, ні одне ні інше....

Додано через 5 хвилин
Цитата А по-друге, ви самі собі суперечите. Поняття "реальне" не сумісне с поняттям "віра". Реальне віри не потребує. Віри потребує тільки щось не очевидне, не певне, не доведене і те що піддається сумніву.
- це я суперечу? а вжеж віра потребує те, що піддається сумніву?

- повне безглудя у ваших твердженнях.Навіщо вірити в те,
викликає сумнів?
- навіщо вірити в те, що не реальне, не певне ?

Востаннє редагував engar: 20.10.2016 о 17:12. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2016, 18:58 #2659274   #5272
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата По-перше, будь яку річ можна або побачити своїми очима, або уявити
Та ладно,прям таки будь яку річ можна побачити?!
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 15:05 #2659403   #5273
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Нікому ж не прийде в голову, наприклад, казати, що він вірить у закон свесвітнього тяжіння. Правда?
Це ще називається гравітацією.
Тобто Ви не заперечуєте гравітацію видимого Всесвіту, є ще гравітація невидимого Всесвіту (нематеріального Всесвіту, відомого як темна матерія).
І є Той хто має вплив на ці всі сили видимого і невидимого Всесвітів, переважаючи їх по Силі (Гравітації), маючи Всемогутню Гравітацію.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 15:44 #2659411   #5274
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
є ще гравітація невидимого Всесвіту (нематеріального Всесвіту, відомого як темна матерія).
"Нематеріальна матерія" - Учень, що то за визначення? Звідки Ви таке взяли (нематеріальна темна матерія)?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 17:47 #2659450   #5275
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Бог з Сатаною з'ясовують стосунки. Я не хочу брати в цьому участь. Хай самі розбираються. У мене є такий вибір? Чи вони без мене не можуть? Бог насильно втянув мене в ці розборки. Я своєї згоди не давав. Мені це не потрібно. Мені потрібно тільки щоб Бог виконав свій обов'язок - надав мені нормальні умови життя. Його ніхто не просив і не заставляв створювати світ і людей. Він сам захотів, бо йому було нудно, хоча наперед не знав що вийде. Чому я із-за цього маю страждати? Чому за проступок однієї людини він призначив покарання колективне, а нагороду (життя в нормальних умовах) в нього треба заслужити індивідуально? По логіці і нагорода має бути коллективна, коли хоч одна людина її заслужить.
--Третього варіанту не має. Або ви на боці Бога, або на боці Сатани Диявола.
Якби Адам і Єва правильно скористались своєю свободою вибору, то все людство б жило в гарних умовах. А так, як всі люди є нащадками Адама, то всі вже народжуються грішними. А із-за гріха, люди хворіють і помирають.
Vityab зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leading (21.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 20:05 #2659484   #5276
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Звідки Ви таке взяли (нематеріальна темна матерія)?
https
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 22:22 #2659517   #5277
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Учень, та я вмію читати Вікі і знаю, що "якщо не брати до уваги темну енергію, то темна матерія становить близько 80% від густини матерії Всесвіту, а звичайна (видима) матерія становить лише близько 20%."
Ви, напевно, не зауважили, що назвали темну матерію "нематеріальною". Але вона матерія, хоч і темна.
Тому цей Ваш вислів просто виглядає дивно і ні з чим не в"яжеться, ні з наукою, ні з Біблією. От мені і цікаво було взнати звідки Ви його взяли. Самі придумали? Чи десь у літературі Вашої організації таке пишуть?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2016, 11:39 #2659559   #5278
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви, напевно, не зауважили, що назвали темну матерію "нематеріальною". Але вона матерія, хоч і темна.
Вона не є матерією, бо не піддається фізичним (матеріальним) законам. Невидима матерія, темна матерія, антиматерія, або невидимий світ духів- це тільки різні вислови антиматеріального, того що не керується фізичними законами, а є за межами цих законів.

Додано через 2 хвилини
Цитата Але вона матерія, хоч і темна.
Це "матерія" тільки іншого антиматеріального виду духовного Всесвіту (світ духів, або ангелів).

Востаннє редагував Ychen: 22.10.2016 о 13:10. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2016, 14:35 #2659711   #5279
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Якби Адам і Єва правильно скористались своєю свободою вибору, то все людство б жило в гарних умовах. А так, як всі люди є нащадками Адама, то всі вже народжуються грішними.
Щоб оцінити і зробити вибір, потрібно пожити і в одних і в інших умовах. Адам з Євою не знали хто їх обманює, Бог чи Сатана. І не могли знати, не оцінивши одні і інші умови життя. Але після оцінки ніякого вибору їм вже ніхто не дав. То про яку свободу вибору ви говорите? Вибір в умовах недостатку інформації - це лотерея, або лохотрон.
Тепер про нащадків. Що значить народжуються грішними? Це означає винними, чи як? Якщо ми винні із-за родинного зв'язку з Адамом і Євою, то родинний зв'язок є і між Адамом/Євою та Богом. Тому вина за вчинене Адамом/Євою передається родинним зв'язком і на Бога. Тобто і Бог став грішним і недосконалим.
Бог захотів з нудьги провести експеримент, результат якого не знав наперед. Він отримав не те що хотів. То для чого він запустив процес тиражування цього негативного результату? З Ісусом таких проблем в Бога не виникло. То чому б не було тиражувати Ісуса? Нехай би він і інші жили в Раю на Землі. Це ж добре, як нам намагається довести Бог.
Ще одна нестиковка. Поступок Адама призвів до покарання авансом всього людства, незалежно від того як буде жити окрема людина. То чому поступок Ісуса так само не знімає покарання з усього людства, незалежно від того як жила, живе чи буде жити окрема людина? Виходить Адам по духовному впливу на світ значно переважає Ісуса?

Цитата Або ви на боці Бога, або на боці Сатани Диявола.
Добре. Я на боці Бога. Хоча не розумію, яке я маю відношення до розборок високодуховних осіб. Моє теперішнє життя якось змінилось? Можу сказати, що ніяк. Я беру на себе зобов'язання і роблю діла для віри, а зі сторони Бога нічого не відбувається. А так як Бог сам говорив, що віра без діл мертва, то виходить зі сторони Бога віра є мертвою.

Востаннє редагував frhfnthy: 23.10.2016 о 15:35.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2016, 20:25 #2659746   #5280
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата То чому б не було тиражувати Ісуса? Нехай би він і інші жили в Раю на Землі.
Саме так і буде, тому треба слухатись Ісуса ХрИста.

Додано через 4 хвилини
Цитата Виходить Адам по духовному впливу на світ значно переважає Ісуса?
Вони рівні, бо Ісус (Людина) прирівнюється до Адама у Земному житті.

Додано через 1 хвилину
Цитата Адам з Євою не знали хто їх обманює, Бог чи Сатана.
Знали що це інша особа, яка виступила з звинуваченнями проти Бога.

Додано через 3 хвилини
Цитата Щоб оцінити і зробити вибір, потрібно пожити і в одних і в інших умовах.
А коли люди (німці) робили вибір Гітлера в голосуванні демократичним шляхом, то це був вибір, чи ні ? Гітлера вибирали, ЧИ НІ ???
Єва і Адам вибрали Бога, чи Сатану???

Додано через 3 хвилини
Цитата І не могли знати, не оцінивши одні і інші умови життя.
А от умови життя мусіли оцінити вже після свого вибору, пізніше і порівняти з Божим Раєм.

Додано через 2 хвилини
Цитата Вибір в умовах недостатку інформації - це лотерея, або лохотрон.
А чому не уточнили у Бога, хто це шепче звинувачення проти Нього до прийняття рішення??? Адже можна було з цим розібратись, а не негайно їсти плід, дерево нікуди не дівалось ! І мали б достатньо інформації від Бога, який з ними регулярно спілкувався, в ту пору дня, коли віяв легкий вітерець.

Додано через 22 хвилини
Цитата Тому вина за вчинене Адамом/Євою передається родинним зв'язком і на Бога.
Не передається, бо Адам з Євою були покарані.
Якщо б Бог залишив їх живими, то гріх (вина) перейшли б і на Бога.

Додано через 1 годину 17 хвилин
Цитата Бог з Сатаною з'ясовують стосунки.
Бог з Сатаною не з'ясовують стосунки, бо в них немає жодних між собою стосунків.
Сатана з демонами (відступницькими ангелами) вигнаний з родини Синів Божих назавжди і не можуть вплинути на Небі на жодну особу, а на Землі можуть.

Востаннє редагував Ychen: 23.10.2016 о 20:31. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:42.