Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.02.2017, 09:43 #2679565   #941
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Підкажіть як флешку таку можна запустити.Canyon usb 2.0 cn-usb20bfd0128p Коли втикаю видає що віндовс не може її ідинтифікувати,тобто не повністю мертва,щось ше бачить.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2017, 23:27 #2679692   #942
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Підкажіть як флешку таку можна запустити.Canyon usb 2.0 cn-usb20bfd0128p Коли втикаю видає що віндовс не може її ідинтифікувати,тобто не повністю мертва,щось ше бачить.
на різних форумах пишуть як підняти напівдохлі флешки.треба дивитися який виробник контролера,шукати під нього софт і тд.
http://flashboot.ru/forum/index.php?...41q2&board=3.0
https://geektimes.ru/post/98339/

по залізу може бути обрив одного з центральних контактів.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2017, 15:20 #2686305   #943
bambik
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Доброго дня,допоможіть з рішеням проблнми!отже ноутбук запускається і коли іде перша заставка віндовс зависає,пробував міняти віндовс також зависає на установці, пробував загрузитись з Livecd також зависає на заставці.міняв вінчестер на новий і оперативну память непомогло,термопасту теж міняв.в чому може бути причина?
bambik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.04.2017, 09:49 #2688689   #944
docter
 
Аватар для docter
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Доброго дня, проблема з ноутом при втавленні зарядного легенько блимає екран і підсвітка зарядки при цьому батарея не заряжаєть а наоборот розряд, що може бути???без батереї не включається хіба на 5тий раз і то в процесі загрузки може потухнути
docter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2017, 16:28 #2688726   #945
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від docter Переглянути допис
Доброго дня, проблема з ноутом при втавленні зарядного легенько блимає екран і підсвітка зарядки при цьому батарея не заряжаєть а наоборот розряд, що може бути???без батереї не включається хіба на 5тий раз і то в процесі загрузки може потухнути
модель ноута?
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2017, 23:26 #2688798   #946
Vovan4uk
 
Аватар для Vovan4uk
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Vovan4uk Переглянути допис
Моя мамка вже більше місяця на ДІАГНОСТИЦІ ))))
Пройшли якигось ПІВ РОКУ і я забрав свою мамку. Коли я приходив її забрати у січні то нехотіли віддавати, бо "ще шукають запчастини", тепер подзвонили що не можуть знайти прийдіть заберіть.....
Враження що толком з нею нічого не робили, термопаста як була моя на проці так і залишилась.....
ось такі профі у нашому місті( а скільки обіцянок було напочатку коли давав їм)!
Vovan4uk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2017, 19:14 #2688882   #947
docter
 
Аватар для docter
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
модель ноута?
acer 6920g
docter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2017, 21:26 #2688901   #948
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата Пройшли якигось ПІВ РОКУ і я забрав свою мамку. Коли я приходив її забрати у січні то нехотіли віддавати, бо "ще шукають запчастини", тепер подзвонили що не можуть знайти прийдіть заберіть.....
Враження що толком з нею нічого не робили, термопаста як була моя на проці так і залишилась.....
ось такі профі у нашому місті( а скільки обіцянок було напочатку коли давав їм)!
а яка проблема з мамкою?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2017, 16:27 #2688979   #949
vp
 
Аватар для vp
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата Доброго дня, проблема з ноутом при втавленні зарядного легенько блимає екран і підсвітка зарядки при цьому батарея не заряжаєть а наоборот розряд, що може бути???без батереї не включається хіба на 5тий раз і то в процесі загрузки може потухнути
То проблема з ноутом чи проблема з зарядним?
vp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2017, 23:12 #2689045   #950
Vovan4uk
 
Аватар для Vovan4uk
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
а яка проблема з мамкою?
то вже давно було ідеально не перекажу, при запуску лиш з процом стартанула, потім ще щось причіпив (оперативку чи відео, а може все нараз) то БЖ йщов в захист, перепробував різні маніпуляції , нічого не допомагало, навіть біос перепрошивав...вже потім щось тупанув і вирішив спробувати простішим БЖ , запуск відбувся і з ним кілька деталей задимілось !
Vovan4uk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2017, 23:22 #2689050   #951
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата запуск відбувся і з ним кілька деталей задимілось !
мамку на запчасті.не думаю що її хтось захоче ремонтувати.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2017, 10:25 #2689244   #952
Vovan4uk
 
Аватар для Vovan4uk
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
мамку на запчасті.не думаю що її хтось захоче ремонтувати.
Дякую
Vovan4uk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2017, 19:36 #2696504   #953
kantor
Учасник
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Привіт народ. Порадьте спеца з великим бубном, треба налаштувати машину.
Проблема з помилкою охолодження процесорів, і нарити актуальні дрова, може ще щось, хотілось би кращої віддачі.
kantor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2017, 11:08 #2708503   #954
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Привіт. Може хтось вкурсі чи є в Тернополі специ, які б перепакували банки в батареї до ноута, бо вмерла?
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2017, 20:00 #2708532   #955
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Привіт. Може хтось вкурсі чи є в Тернополі специ, які б перепакували банки в батареї до ноута, бо вмерла?
Не думаю що це допоможе,бо в батареї стоїть схемка,яка після такої процедури може не включитись.а якщо і запрацює,то можливо буде невірно показувати % заряду.або інші трабли вилізуть.
Порахувати ціну нових банок (старі але робочі туди немає змісту ставити),то нову батарею простіше купити.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2017, 23:48 #2708553   #956
Vovan4uk
 
Аватар для Vovan4uk
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Привіт. Може хтось вкурсі чи є в Тернополі специ, які б перепакували банки в батареї до ноута, бо вмерла?
Якраз найчастіше саме й контролер(плата) вмирає !
як поміняєте батарею, то стару зможете мені подарувати на експерименти!!
Vovan4uk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2017, 19:37 #2708601   #957
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Не думаю що це допоможе,бо в батареї стоїть схемка,яка після такої процедури може не включитись.а якщо і запрацює,то можливо буде невірно показувати % заряду.або інші трабли вилізуть.
Порахувати ціну нових банок (старі але робочі туди немає змісту ставити),то нову батарею простіше купити.
Цитата:
Допис від Vovan4uk Переглянути допис
Якраз найчастіше саме й контролер(плата) вмирає !
як поміняєте батарею, то стару зможете мені подарувати на експерименти!!
Та з нею взагалі який прикол стався, працювала нормально, і тримала ще в нагрузці десь 40хв і в один прекрасний момент вмерла, не тримає взагалі. При перезагрузці ноута, пару секунд показує ніби йде заряд, а потім зупиняється.
Я так поняв, що краще найти нову і не грати собі мозок.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2017, 14:26 #2708626   #958
Vovan4uk
 
Аватар для Vovan4uk
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Та з нею взагалі який прикол стався, працювала нормально, і тримала ще в нагрузці десь 40хв і в один прекрасний момент вмерла, не тримає взагалі. При перезагрузці ноута, пару секунд показує ніби йде заряд, а потім зупиняється.
Я так поняв, що краще найти нову і не грати собі мозок.
При нормальній експлуатації акумулятори розряджаються плавно і вмирають плавно, то контролер !
Vovan4uk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2017, 23:47 #2709159   #959
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Трапилася проблема з флешкою, взагалом це на перший погляд досить поширене питання, яке розжували на атоми в інтернетах, але все не так просто.
Отож є флешка (16Гб Трансценд), яка при ввімкненні в юсб, хоче щоб її відформатувати, ось так виглядає, всі певно бачили таке:



в заклаці мій компютер вигядає напівпрозорою:



Cканування програмою R-Studio яке тривало більше 24 годин, нічого не дало, всі сектора недоступні виходить:



"Безопасний режим" в якому обмежеження зняті не допомагає. Пробував різні програми не тільки R-Studio, результату ніде немає, жодна програма не відкриває і сканування не допопмагає також (сектори нечитабельні), хоча об'єм + назву(виробника) флешки всі проги бачать.
Логічно що напевно проблема якась апаратна, на фіз. рівні (бо таке враження що просто дані з флешки не передаються, всі сектора в скануванні недоступні), але я точно незнаю.
От думаю, хто що порадить, яким чином можна витягнути інформацію в такій ситуації? Бюджет не проблема, дані важливіші.

Востаннє редагував Cesar: 13.10.2017 о 23:53.
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2017, 09:31 #2709165   #960
KVM
Активний учасник
Типово Відповідь: Ремонт. Всі питання, що стосуються ремонта техніки обговорюються тут!

Варіант память перепаяти на аналогічну флешку з аналогічним контролером. Якщо прочитається то ок, а ні - значить память дохла.
KVM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:38.