Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Складна ситуація в Європі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.09.2015, 19:40 #2575257   #21
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

складна ситуація
люди бідують
вот зібрались, думають де кредит дешевше взяти на їду

Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2015, 07:58 #2575322   #22
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата складна ситуація люди бідують
квартал українських ухилянтів? ))
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2015, 09:52 #2575339   #23
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
Мой однокурсник в начале 2-хтысячных иммигрировал в Германию.
Стечкин, ти вже конкретно задовбав. Я думала ти тільки трошки дивний, а ти ще й фашист.
Тішишся, що не дивишся телевізор, зато цілими днями сидиш і вичитуєш тупі статті, про білих надлюдей і певно ніяк не можеш в зеркало налюбуватися.
Я би могла понаписувати такі самі простині, про свого сусіда Івана і про двох 14-річних долбо-бів, які за мобільник чуть не вбили пацана.
А про історії як наші "приживалися" в Чехії років 10 тому, я чула від чеха. І повір мені, що тобі навіть соромно було б признатися, що ти з України. Араби сховаються.
Німці молодці, знають, що роблять.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2015, 10:05 #2575348   #24
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

пантера, в мене на сходовій клітці 3 квартири. обидві сусідні заселені неграми.
зараз живуть спокійні, на щастя.
хоча таракани по коридору вже пробігають час від часу.
попередні - реально напрягали. тому повір - надмірна толерантність ні до чого хорошого не приводить.
толерантним гарно бути, доки сам впритул не зіткнешся з тим, що тобі на голову сруть.

Маючи трохи уяви і прикинувши ситуацію, коли негрів в мому будинку буде третина/половина від свіх жильців і вони будуть галдьожити через день, бо роботи нема і життя - суцільне свято - я в принципі розумію той текст, який писав Стєчкін. Першу половину, бо весь мені читати влом стало.
Основна проблема, що біженці - це переселенці, це апріорі перекотиполе. одиниці грунтовно облаштовуються і вважають своє нове місце життя як новий дім. Більшість - як тимчасова база. Потім може вернуться, а може поїдуть в кращу країну/краще місто/кращий квартал. А це,повір, далеко не те саме, що жити з корінними, які ще більш-менш розуміють, що те, що вони насруть - за ними ніхто не прибере. Це, щоб уявити собі, приблизно як общага студентська після закінчення літньої сесії, коли 5-й курс виїхав і лишив срач, бо яка нафіг різниця, вони і так не вернуться. Бачила такі общаги?
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (12.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2015, 10:44 #2575356   #25
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

я толерантна до тернопільських чорношкірих студентів,до чорношкірих в них дома,в білих країнах в невеликій кількості,але відео топікстартера стурбувало,мяко кажучи
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2015, 11:39 #2575379   #26
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
пантера, в мене на сходовій клітці 3 квартири. обидві сусідні заселені неграми.
зараз живуть спокійні, на щастя.
хоча таракани по коридору вже пробігають час від часу.
попередні - реально напрягали. тому повір - надмірна толерантність ні до чого хорошого не приводить.
толерантним гарно бути, доки сам впритул не зіткнешся з тим, що тобі на голову сруть.

Маючи трохи уяви і прикинувши ситуацію, коли негрів в мому будинку буде третина/половина від свіх жильців і вони будуть галдьожити через день, бо роботи нема і життя - суцільне свято - я в принципі розумію той текст, який писав Стєчкін. Першу половину, бо весь мені читати влом стало.
Основна проблема, що біженці - це переселенці, це апріорі перекотиполе. одиниці грунтовно облаштовуються і вважають своє нове місце життя як новий дім. Більшість - як тимчасова база. Потім може вернуться, а може поїдуть в кращу країну/краще місто/кращий квартал. А це,повір, далеко не те саме, що жити з корінними, які ще більш-менш розуміють, що те, що вони насруть - за ними ніхто не прибере. Це, щоб уявити собі, приблизно як общага студентська після закінчення літньої сесії, коли 5-й курс виїхав і лишив срач, бо яка нафіг різниця, вони і так не вернуться. Бачила такі общаги?
При чому тут толерантність? Мені пофік чи він білий чи чорний чи в полосочку. Якби якесь чмо розвело срач і до мене побігли таракани, то я б йому бистро роги обламала не дивлячись на його забарвлення.
Але ви всі смішні привязуючи акуратність до кольору шкіри.
Та огляніться кругом, пройдіться по сусідах, чи по селах. Приблизно всюди 50/50 свиней і людей.
Моя знайома розказувала недавно з круглими очима (напевно начиталася перед тим такого як ти пишеш). Поселилися над нею два негра. Вона вже і в ЖЕК побігла, жалілася і всім всі вуха протранділа, що затоплять, спалять і т.д її квартиру. Але пройшло пару місяців ніби нічого. Прийшли раз з водоканалу лічильники перевіряти і вона з ними поперлася. То каже, що такою чистою вона ту квартиру ще ні разу не бачила. Хазяєва не дуже чистоплотні булии, а негри побілили, вичистили, вікна помиті. От вам і стереотипи.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2015, 11:52 #2575380   #27
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Але ви всі смішні привязуючи акуратність до кольору шкіри.
справа не в кольорі шкіри, а в тому, що це переселенець.
кочівник, якщо хочеш.
зі всіма з того витікаючими.
я по квартирах трохи пожив в свій час - то повір, рідко можна попасти в "обжиту" просту тернопільську хату, яка була би така нещасна, як навіть вельми непогана зйомна.
Людина просто знає, що завтра вона тут вже не житиме - то яка нахрін різниця, що брудно чи стосунки з сусідами псуються.

Додамо до того, що коли ти попадаєш на нове місце в тебе будуть проблеми з заробітками, а якщо ти ще й не звик вкалувати тяжко і по 12 годин на день, або це розходиться з твоїм світоглядом, або й взагалі тобі то не конче потрібно, бо ти біженець і тобі на халяву помагають - то ти і не напрягатимешся. В результаті ти не будеш витрачатись на те, щоб тримати своє житло в належному стані, і там де таких як ти багато - рано чи пізно утвориться таке собі вбите, брудне, небезпечне гетто.
Вже наче все це проходили, а далі бавляться в показушну толерантність і готові набирати всіх під ряд, бо вони біженці... Ну подивимся чим то закінчиться.
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
каже, що такою чистою вона ту квартиру ще ні разу не бачила. Хазяєва не дуже чистоплотні булии, а негри побілили, вичистили, вікна помиті. От вам і стереотипи.
вельми рідкісне виключення, повір.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2015, 12:01 #2575381   #28
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

вірю,пантеро,але це поодинокий випадок,а загальна тенденція зовсім інша

в одному з німецьких міст в центрі є турецький квартал і німецький

ми заїхали спочатку в турецький,враження мяко кажучи,не з приємних
море магазинів з дешевим китайським барахлом,гумовими тапками,кедами,шаліками
зайшли в макдональдс,найбрудніший зі всіх які досі бачила
працівники турки,офіціанка стара та лінива,дивиться мені в очі і вдавано стирає з сусідніх столів ,залишаючи крихти на них
в мене шок ,невже це бездоганна країна дисципліни та перфекціонізму?
і тут ми виходимо в німецький квартал
все виблискує,в тому числі і вітрини макдональдсу,дорогі магазини,фонтани,квіти

бытие определяет сознание
один два араба,турка,негра,українця,росіянина можуть з часом стати в німеччині німцями
але якщо вони припруться цілими кварталами,то притягнуть з собою свою батьківщину
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (12.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2015, 14:22 #2575405   #29
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
При чому тут толерантність? Мені пофік чи він білий чи чорний чи в полосочку. Якби якесь чмо розвело срач і до мене побігли таракани, то я б йому бистро роги обламала не дивлячись на його забарвлення.
Але ви всі смішні привязуючи акуратність до кольору шкіри.
Та огляніться кругом, пройдіться по сусідах, чи по селах. Приблизно всюди 50/50 свиней і людей.
Моя знайома розказувала недавно з круглими очима (напевно начиталася перед тим такого як ти пишеш). Поселилися над нею два негра. Вона вже і в ЖЕК побігла, жалілася і всім всі вуха протранділа, що затоплять, спалять і т.д її квартиру. Але пройшло пару місяців ніби нічого. Прийшли раз з водоканалу лічильники перевіряти і вона з ними поперлася. То каже, що такою чистою вона ту квартиру ще ні разу не бачила. Хазяєва не дуже чистоплотні булии, а негри побілили, вичистили, вікна помиті. От вам і стереотипи.
Я теж стараюсь відноситись до людей по їх вчинках, а не по кольору шкіри, росту і т.д...
Але в чоловіка на роботі ще не було жодного ноута чи компа від чорношкірого з якого б не вибігали таргани.
Та й скільки б грошей не мали б, а торгуються вони страшно.
Це просто така особливість, так само як знаходим щось не таке з нами й у гуцулів, хмельничан, східняків...
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2015, 14:48 #2575410   #30
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

якби ж то таракани були найбільшою бідою яку вони можуть з собою принести при масовій міграції

Додано через 10 хвилин
доречна ремарка

малий часто любить задавати ні з того ні з сього питання
наприклад такі
-що більше американський(тобто колорадський) жук чи око?
-хто сильніший халк чи залізна людина?
от сидить він саме заразив на унітазі і питає з туалету з привідчиненими дверима в сестри проїжджаючої повз на самокаті
-а кого ти більше любиш китайців,чи японців?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2015, 16:17 #2575428   #31
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
квартал українських ухилянтів? ))
так
бачиш, навіть звичка порушувати ПДР і паркуватись на тратуарах і під знаками залишилась)
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2015, 16:48 #2575433   #32
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
якби ж то таракани були найбільшою бідою яку вони можуть з собою принести при масовій міграції
Це в певній мірі показує їх культуру і чистоплотність.
А з лишнім брудом приходять не лише таргани. Це, мабуть, ти знаєш.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2015, 16:12 #2575807   #33
RomanLviv
Учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Молдаванам еще очень повезло, что рядом есть румыны, которые к ним спокойно ездят по внутренним документам. Так что Молдова не только пользуется нашим опытом, но и по-любому не остается без помощи Бухареста. Сколько не смотрел репортажей из Кишинева, бросаются в глаза палатки с румынскими флагами, плакатами на тему объединения двух стран... Семьей мотнуться в Кишинев для румын не представляет никаких проблем. Поэтому сейчас они и поддерживают своих соседей.
RomanLviv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2015, 16:29 #2575809   #34
RomanLviv
Учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Молдаванам еще очень повезло, что рядом есть румыны, которые к ним спокойно ездят по внутренним документам. Так что Молдова не только пользуется нашим опытом, но и по-любому не остается без помощи Бухареста. Сколько не смотрел репортажей из Кишинева, бросаются в глаза палатки с румынскими флагами, плакатами на тему объединения двух стран... Семьей мотнуться в Кишинев для румын не представляет никаких проблем. Поэтому сейчас они и поддерживают своих соседей.
RomanLviv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2015, 21:15 #2575883   #35
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

ті толпи чорнявих ше Європі боком вилізуть.Працювати вони не будуть.тільки гроші будуть вимагати.




Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2015, 00:11 #2575915   #36
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі


- Меркель совершила ошибку
- Плана нет
- Необходимо вернуть порядок в Европе
- Все очень очень плохо
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2015, 09:15 #2575991   #37
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Цитата Працювати вони не будуть.тільки гроші будуть вимагати.
в тебе інформація 30-ти річної давності )))))

тут вже анекдоти ходять десятиліттями, як приїхав новий біженець і йде по німецькому місту, і хоче подякувати німцю шо його прийняла його країна, зустрів першого, дякує а той каже та я індус, зустрів другого, дякує, а той каже та я турок, зустрів третього, дякує, а той каже та я албанець, той шо хотів подякувати, вже злий, питає в голос, а де ж німці??? а йому якийсь перехожий, глянувши на годинник каже, та як де, та на роботі.

і це реально правда, був недавно у Відні, то там 80% на вулицях - кольорові... жесть кароче....
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 4:
Avanko (18.09.2015), Mutter (15.09.2015), Romko_7 (16.09.2015), Sten1 (15.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2015, 12:03 #2576044   #38
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Тіп який мене стриже - турок. Чоловік який ремонтує мені спину - китаєць. Продавці в магазинах де я люблю робити закуп - поляки, латиші, рускі. Мій дентист і лікарі - індуси. Лише мій барига - білий англік, ну і ше всі бомжі які сидять і в 11 ранку єбашать пивко і ведуть монологи на тему "імігранти крадуть наші роботи".

Ті хто хоче працювати - працює. Хто ліниве бидло - сидить на соц. зобезпеченні, в Англії це в більшості білі англічани. В "меньшинств" немає часу на те щоб сидіти і нічого не рообити, вони зайняті покупками нерухомості, будівництвом бізнесу, роботою.
Apocrypha зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (15.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2015, 12:03 #2576045   #39
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

Тіп який мене стриже - турок. Чоловік який ремонтує мені спину - китаєць. Продавці в магазинах де я люблю робити закуп - поляки, латиші, рускі. Мій дентист і лікарі - індуси. Лише мій барига - білий англік, ну і ше всі бомжі які сидять і в 11 ранку єбашать пивко і ведуть монологи на тему "імігранти крадуть наші роботи".

Ті хто хоче працювати - працює. Хто ліниве бидло - сидить на соц. зобезпеченні, в Англії це в більшості білі англічани. В "меньшинств" немає часу на те щоб сидіти і нічого не рообити, вони зайняті покупками нерухомості, будівництвом бізнесу, роботою.
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2015, 13:12 #2576060   #40
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Складна ситуація в Європі

і дуже велика проблема бо
женяться 2 німця = 1 малий німець
женитьсься або приїжжає 2 кольорових = 5-8 нових кольорових, і з кожного вони мають 300 євро, а маючи 1500-2400 євро, можна і зняти хату і харчуватись і жити відносно добре, нічого не роблячи

і так за пару поколінь, може і не буде вже ніякої арійської раси, і т.д...
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:11.