Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


Вишиті картини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.02.2007, 10:41 #278564   #21
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Вишиті картини

Вивишка мами ДДДблюза
Висота приблизно 90 см.

Востаннє редагував Не повірила: 06.09.2010 о 21:05.
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 12:54 #278680   #22
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Вишиті картини

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
Вивишка мами ДДДблюза
Висота приблизно 90 см.
без обід, але трохи сиро, проте думаю вона старається
Ma1a зараз поза форумом  
Старий 16.02.2007, 15:52 #278831   #23
Валік
Типово Відповідь: Вишиті картини

Цитата
Допис від malina Переглянути допис
Я буду права, якщо скажу, що автор робіт ма1а? =))
Не треба вгадувати хто їх зробив. А то ти мене поставиш в незручне становище Причому не перед однією людиною.
Пущай автор останецця інкогніто.
Валік зараз поза форумом  
Старий 18.02.2007, 16:29 #279986   #24
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово Відповідь: Вишиті картини

Іріска, дійсно, Валіка треба пускати в ЖТ

Я похвалюсь отакими собачками

Востаннє редагував Roksolana: 21.08.2008 о 19:26.
Roksolana зараз поза форумом  
Старий 19.02.2007, 09:43 #280323   #25
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Вишиті картини

Цитата:
Допис від Roksolana Переглянути допис
Іріска, дійсно, Валіка треба пускати в ЖТ

Я похвалюсь отакими собачками


Красота!!

Мала: Ти б її вживу побачила - свої слова про сиру, забрала б назад зразу!
DDD&bluz зараз поза форумом  
Старий 19.02.2007, 19:52 #280760   #26
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово Відповідь: Вишиті картини

DDD&bluz, дякую

А мені навпаки здається, що вишивка мами ДДДблюза дуже цікава та багатогранна. І кольорова гама, як на мене, чудово підібрана.
Roksolana зараз поза форумом  
Старий 19.02.2007, 20:09 #280773   #27
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Вишиті картини

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
Красота!!

Мала: Ти б її вживу побачила - свої слова про сиру, забрала б назад зразу!
DDD&bluz не в обіду, просто я бачила реально в 10 разів крутіші речі і в порівнянні з цією вони трохи не рівняються.Проте я не говорила, що ця картина погана, вона дійсно гуд, адже це ручна все таки робота і заслуговує на повагу.
Ma1a зараз поза форумом  
Старий 20.02.2007, 08:51 #281055   #28
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Вишиті картини

а я... а я... а я... куча понтів безпідставних.
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 20.02.2007, 11:47 #281184   #29
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Вишиті картини

просто говорю факти. мабуть вас треба ознайомити з творчістю моєї мами та її колег...
Потім виставлю фотки з її виставок
Ma1a зараз поза форумом  
Старий 22.02.2007, 18:37 #282953   #30
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Вишиті картини

ладно виставляю стратегічні запаси, бо нові ще не взяла:

показую цю фотку, але освітлення погане, тому просвіляється білий колір:


Тепер трошки з Сорочинської ярмарки 2006рік:


Дехто тільки вміє, що критикувати. А щоб щось робити - то обидві ліві...

Мала, і коли ти вже покажеш своїх роботи, щоб ми відверто покритикували?


Ладно, відкрию вам карти, якщо вже пішло таке діло. Третя картина дівчини, які ви так всі хвалили-моя робота...Хочте переконатись що в мене не дві ліві, то приходьте з 1-по15 березня в Краєзнавчий музей на виставку вишитих робіт, там побачите деякі мої роботи. Незабаром я отримаю статус народного майстра України, так що Іриска, я б не розкидалась своїми словами дурно, на твоєму місці, не володіючи інформацією про людину...Подумай про це і переконайся, що в мене не дві лівих!!!!!!!

Показую це ще і в флеймі, а то не всі мають доступ до ЖТ. Оскільки вважаєте мою критику не правдивою, то переконайтесь самі!!!!!!!!!!!
П,С, Знайдете на виставці призвище Онисько Любов, Мар'яна , Іванка, то то моя сімейка.
І ще одне, якщо я щось говорю, то відповідаю за свої слова і не розкидаюсь ними на ліво і на право.

Востаннє редагував Ma1a: 22.02.2007 о 21:43.
Ma1a зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Галичанин (14.05.2010)
Старий 22.02.2007, 21:47 #283105   #31
cheesy
Типово Відповідь: Вишиті картини

Ма1а, я не зрозуміла... То це ТИ робила, чи ТВОЇ мама, її колеги і тд..?
cheesy зараз поза форумом  
Старий 22.02.2007, 22:02 #283121   #32
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Вишиті картини

Дещо і я роблю, коли є час, взагалі займаюсь цим з 6 років. Проте в основному акцент робиться на маму та її колег, але я є досвідчена в цій галузі, тому скоро мені мають присвоїти майстера народної вишивки України, адже мною виконано дуже багато робіт, багато з яких купляли відомі люди, не хочу акцентувати на цьому.
Я б взагалі не розказувала про це, але оскільки виник конфлікт, то вже мусіла.
Ma1a зараз поза форумом  
Старий 23.02.2007, 21:59 #283872   #33
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Вишиті картини

Ще одне стосовно виставки, вона переноситься на 5 днів, взвязку з продовженням терміну поередньої виставки.
Отже, всіх бажаючих запрошую з 5 по 20 березня в Краєзнавчий музей.
Ma1a зараз поза форумом  
Старий 24.02.2007, 15:45 #284251   #34
Валік
Типово Відповідь: Вишиті картини

Так, дівчата!
Ну як так можна то? Ну ви ще одна одній волосся повидирайте. Тема ця створена не для сварок. Будь я модером, наказав би всіх без винятку. А пости б повидаляв! Нє, ну честне слово, перетворюєте мистецтво на балаган якийсь.
Походу тре зара розяснити це все і закрити сварку. Взагалі якийсь дурдом! Який це вже кофлікт на цьому форумі за останній місяць??? Люди, ви шо дурієте сидячи за компом? Тре більше свіжим повітрям дихати, гуляти, і в кіно ходити (я даже таку тему створив, та шото ніхто особливо не спішить підтримувати її).
По-перше. Шо за приколи з ЖТ???? До чого вона тута? Якщо судити з першого допису в темі, я походу скопірував вже існуючу тему, чи як? Якщо да, то навіщо було її в ЖТ створювати? Шо за статева дискримінація? Чи ви гадаєте, що чоловіки, в міру відомих лише вам причин, не зможуть оцінити це мистецтво? Задаю люди які тут дописували змогли вас переконати в обратному.
По-друге. Шо за наїзди на Ma1a??? Надзвичайно вдячний вам дівчата за це. Тепер мені навіть в очі цій людині дивитися не зручно, бо кашу фактично заварив то я! Конфлікт ваш, я до нього не причетний, але я якраз і став його засновником, млін. В кожного з нас є свої амбіції і погляди, але це ще не причина, щоб засуджувати через це одна одну. Картини якими я відкрив цю тему належать їй. Людина ДУЖЕ критично ставиться як до своєї творчості, так і до будь чиєї іншої (через це я і не підписував автора спершу). А отже це вже не понти!!!, а склад характеру. Який в кожного різний.
Людина з малого віку займається цим. Та й вся сім’я, на скільки я зрозумів. Тож не дивно, що судить трішки гостро. Показав би я свою прозу скажімо там Булгакову, то мене б на місці засміяли.
По-третє. Ma1a,будь-яка думка на цьому форумі вітається, будь-який погляд має право на існування. Але не варто забувати, це я кажу вже до всіх!, що це ваш особистий погляд.
По-четверте. Всі виставлені тут (чи виставлені там, які я і інші чоловіки, УВИ, не маємо права бачити, з невідомих нам причин. Не достойні певно))) картини заслуговують на увагу вже самим фактом свого існування. Для когось одна картина буде чудова, для іншого це буде жах. Так було завжди і так буде надалі. “На вкус и цвет товарищей нет”. Але це знову ще не причина влаштовувати особисті конфлікти. А особливо!, влаштовувати їх у всіх на очах.
По-п’яте. Люба критика є ВІРНОЮ, якщо вона здорова і обоснована.
По-шосте. “Ребята, давайте жить дружно” (с) Кот Леопольд.
По-сьоме.Так шо? Мене пускаєте в ЖТ? Я нікому не розкажу шо там бачив, чесне слово

Так, ніби все що хотів висказав. Гадаю цей конфлікт можна закривати і продовжувати обговорювати вишивку як вид мистецтва беручи до уваги думку кожного в рівних мірках? Чекаю на вашу відповідь ...
Валік зараз поза форумом  
Старий 25.02.2007, 10:05 #284679   #35
sonechko
 
Аватар для sonechko
Smile Відповідь: Вишиті картини

Вишиті картини дуже гарні,люблю деколи повишивати
sonechko зараз поза форумом  
Старий 25.02.2007, 17:12 #284999   #36
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово Відповідь: Вишиті картини

Маленькі котики

Востаннє редагував Roksolana: 21.08.2008 о 19:26.
Roksolana зараз поза форумом  
Старий 25.02.2007, 17:21 #285007   #37
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово Відповідь: Вишиті картини

Сімейка ведмедиків

Востаннє редагував Roksolana: 21.08.2008 о 19:26.
Roksolana зараз поза форумом  
Старий 25.02.2007, 22:13 #285185   #38
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Вишиті картини

Класні Роксолана картини. Взагалі то, мені дуже подобається вишивати тварин, але їх дуже важко вишивати, особливо котів.
Тому Роксоланка молодець, сама ніяк не наважувалась вишивати цих ведмедиків, хоча дуже подобаються.
Мені важко тварин вишивати ще й тому, що довго вимальовується малюнок.
Ma1a зараз поза форумом  
Старий 27.02.2007, 20:28 #286490   #39
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово Відповідь: Вишиті картини

Мала, дякую за позитивну оцінку Я теж люблю вишивати тварин. Котів тих дійсно було трохи важкувато вишивати, так як там багато ниток потрібно було комбінувати і постійно приходилось міняти нитку. Жах, як мене це дратувало.

Ведмедиків я вже досить давно вишила. То, на той час, для мене була архіскладна робота Але тепер я розумію, що це ще "квіточки"...

До речі, через ту перепалку забула навіть написати відгук на твій пост з картинками Мені сподобались твої натюрморти. Особливо - перший. Думаю, що теж колись собі щось подібне вишию. А щодо картинок з "Сорочинської ярмарки", то в мене є метелики, які висять зверху (на фотці). Але я їх вишивала на льоні, - тому получилась менших розмірів картина. І маки теж у мене є. Але не зовсім такі. Схожі. Спеціально вишивала для червоної кухні. Якось сфоткаю і покажу А ці коні на воді, напевно, складно було вишивати?
Roksolana зараз поза форумом  
Старий 27.02.2007, 23:07 #286633   #40
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово Відповідь: Вишиті картини

Роксолана
якщо тебе цікавлять якісь схеми чи поради, то звертайся чим зможу тим допоможу. А з схемами взагалі без проблем, в мене їх дуже багато, а якщо немає якоїсь вдома, то не проблема, за 1-2 дня вона вже в тебе на столі.
Коні вишивються не дуже важко, принаймі там немає змішаних кольорів, якщо мені пам*ять не зраджує.
П.С. це я звертаюсь не тільки до Роксолани, кого цікавить стукайте в аську Icq#: 429-756-087 або приват. Навиків не жаль. Можу навіть когось, при великому бажанні, навчити вишивати, правда спочатку нормально вдарить по карману))
Ma1a зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:47.