Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Виїзд до США

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.03.2010, 13:52 #1244360   #21
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Виїзд до США

Не сказав би, що в Канаду легше поїхати. Хоча все відносно. Залежно від причини.
Штати більш розвинуті, а Канада не така європейська, як може здаватися на перший погляд. Квебек - так, але не інші провінції.
Чорнопопих, китайців і решти вистачає з головою. Що радує, так це ставлення до імігрантів. В Штатах воно трошки жорсткіше.

Канада - дорога країна для життя (як дико б це не звучало). В штатах похід у супермаркет обходиться дешевше. По зарплаті - думаю, однково. Канадський долар був певний час навіть дорожчим, і всі канадці пам'ятають той час, коли він був в 2 рази дорожчий

Знову ж таки, якщо є мета, завжди можна чухнути з кінцями. Головне бажання.
MindStorm зараз поза форумом  
Старий 04.03.2010, 07:32 #1245390   #22
yge0607
Типово Відповідь: Виїзд до США

Пробував колись сам на Канаду, мав документи що я студент ,запрошення з Торонто з інституту,купу довідок. Короче все мало бути пучком. Але несудьба.Мабуть непохожий на студента.
Мені цікаво якщо ти виїхав в США ЯК НЕЛЕГАЛ,то що ти там будеш робити. Тебе і так там ніхто не візьме на роботу. В мене брат двоюридний недавно виїхав по зеленій карті, то каже без документів нікуда. Хіба що так за 1000 баксів в місяць можеш найти роботу (і то то мабуть буде не робота).
yge0607 зараз поза форумом  
Старий 08.03.2010, 15:59 #1251046   #23
mr.EyeZis
 
Аватар для mr.EyeZis
Типово Відповідь: Виїзд до США

можна пробувати мульти-візу відкривати, коштує недорого. але для того щоб легально працювати в США потрібно Social Security Card, а по цій візі його отримати неможливо (ну хібащо купити в когось). це хороша програма для учасників Work&Travel які досі навчаються в ВУЗі.
mr.EyeZis зараз поза форумом  
Старий 12.03.2010, 17:43 #1257060   #24
RomKo-K
 
Аватар для RomKo-K
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від -R2R- Переглянути допис
можна пробувати мульти-візу відкривати, коштує недорого. але для того щоб легально працювати в США потрібно Social Security Card, .
Яка мульти-віза?? перший раз чую шо в США є такий тип візи!
SSC то фігня, там 40% населеня не мають. головне легально там перебувати.

Востаннє редагував RomKo-K: 12.03.2010 о 17:51.
RomKo-K зараз поза форумом  
Старий 12.03.2010, 23:05 #1257507   #25
cheesy
Типово Відповідь: Виїзд до США

Тільки не треба нелегально - в мене знайомий так жив там роками - працював по всяких хатах - зішкрябував фарбу з дахів....надірвав собі здоров"я шо огого..не знаю, як він там...вже десь 10 років живе - мабуть легалізувався..але хіба воно того варте...
cheesy зараз поза форумом  
Старий 13.03.2010, 09:48 #1257744   #26
saymon
Guest
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Це записатись в армію США.. підписати контракт і поїхати служити в Ірак (чи іншу "гарячу точку" )?
Не обов'язково. В США є бази по всьому світі, можна наприклад в Польщу потрапити, або в Чехію.
Цитата
Допис від YGE06 Переглянути допис
Мені цікаво якщо ти виїхав в США ЯК НЕЛЕГАЛ,то що ти там будеш робити.
Так само як і в інших країнах. Тебе без проблем візьмуть на роботу росіяни, поляки або українці, які там вже давно і легально. Можливо заробітки не ті що в легальних громадян, але теж нормально.
Цитата:
Допис від RomKo-K Переглянути допис
SSC то фігня, там 40% населеня не мають. головне легально там перебувати.
Це недостовірна інформація. Без SSC ти там не людина (приблизно як в нас без паспорта та ідкоду). І ця карта є у 99% населення, інакше там просто неможливо вижити. Мова звісно про легальних громадян.
Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Тільки не треба нелегально - в мене знайомий так жив там роками - працював по всяких хатах - зішкрябував фарбу з дахів....надірвав собі здоров"я шо огого..не знаю, як він там...вже десь 10 років живе - мабуть легалізувався..але хіба воно того варте...
Тут не все так однозначно. Наприклад якщо стоїть вибір зішкрябувати фарбу у Каліфорнії за 2-3 штуки бакісів в місяць, чи робити те ж саме у селах Тернопільського району, за 500 грн то вибір очевидний.
 
Старий 13.03.2010, 11:11 #1257833   #27
cheesy
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це недостовірна інформація. Без SSC ти там не людина (приблизно як в нас без паспорта та ідкоду). І ця карта є у 99% населення, інакше там просто неможливо вижити. Мова звісно про легальних громадян.
Карта потрібна щоб влаштуватись на роботу, в більшості банків - щоб відкрити рахунок. Зарплата часто перераховується на той рахунок в банку. Але найголовніше - щоб отримувати потім tax refund. Інакше, якщо тебе чудом влаштують на легальну роботу, будеш постійно втрачати близько 15% заробітку.
Звичайно, можна працювати неофіційно, але мало хто хоче брати на себе таку відповідальність, як мати постійного нелегала. Тому може прийдеться постійно шукати підзаробіти типу дахи подраяти, листя позбирати.
cheesy зараз поза форумом  
Старий 14.03.2010, 09:39 #1259009   #28
yge0607
Типово Відповідь: Виїзд до США

Кажуть, що якщо в штатах хтось подасть заявку на грин карту від тебе ,то це збільшить шанс на виграш. Правда чи ні ?
yge0607 зараз поза форумом  
Старий 15.03.2010, 18:31 #1261123   #29
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Виїзд до США

Не зовсім. Просто вони вказують адресу в США, це збільшує шанси на виграш
paravozz зараз поза форумом  
Старий 15.03.2010, 18:49 #1261144   #30
saymon
Guest
Типово Відповідь: Виїзд до США

На першому етапі переможців вибирає робот, тому адреса ролі не грає. Хіба вже на другому етапі штатовська адреса дає якісь бонуси.
 
Старий 15.03.2010, 20:24 #1261281   #31
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Виїзд до США

Не поїду в США менше чим за $50 000 .
Неодноразово мав можливість виїхати в Австралію, США і Англію. Нерозумію людей, які намагаються виїхати в ці країни і при цьому платять такі гроші, на які і в Україні можна невеличкий власний бізнес відкрити.
 
Старий 15.03.2010, 20:56 #1261344   #32
микола
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від YGE06 Переглянути допис
Кажуть, що якщо в штатах хтось подасть заявку на грин карту від тебе ,то це збільшить шанс на виграш. Правда чи ні ?
ТО не правда. Просто повідомлення про виграш скоріше прийде на адресу США. А тут може і загубитись або на пошті або ще де.
микола зараз поза форумом  
Старий 16.03.2010, 07:16 #1261659   #33
yge0607
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Не поїду в США менше чим за $50 000 .
Неодноразово мав можливість виїхати в Австралію, США і Англію. Нерозумію людей, які намагаються виїхати в ці країни і при цьому платять такі гроші, на які і в Україні можна невеличкий власний бізнес відкрити.
Кожному своє........ а в Австралію варто на рибалку зїздити....
Хтось має можливість ,а хтось і ні (і тих хто ні дуже ,ну дуже багато).
yge0607 зараз поза форумом  
Старий 16.03.2010, 07:52 #1261701   #34
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Виїзд до США

http://ukrinfocafe.com/porady.html
Так реально виглядає приїзд в США. Дійсно, не все так солодко.
paravozz зараз поза форумом  
Старий 19.03.2010, 10:10 #1266261   #35
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Виїзд до США

-R2R-
З чого ти взяв.що вона коштує недорого?Ти розумієш значення слова мульті в даному слові?Знаєш на який термін вона відкривається?Скільки треба грошей.щоб відкрити звчиайну студентську по ворк енд тревел.і то лише на пару місяців.а на 5 років думаю точно не дешевше.
RomKo-K
Існує.якщо ти не знаєш про таку.то не означає.що її нема.
Без цього сошіал секюріті нікуди.це як довідка про дозвіл на роботу.як медична довідка в нас.Тих 40% якщо вони америкоси.то їм пох.так як нам тут.але якщо брати якогось чорнобривця на роботу.то ти захочеш від нього також якісь довідки.що він здоровий.Якщо його не мати.то можна купити.
Якщо поїхати нелегалом.то папери також можна там купити і жити поки не зловлять і не депортують.
paravozz
Можна ще інший варіант пробувати.він також слабший.але ймовірний.Щоб тобі родичі.гірше знайомі вислали запрошення і поїхати по гостьовій візі і там залишитися.
Ще інший влюбитися в якусь американку і "тіпа знею женитися па любві".Але замороки тоже дуже багато.
NEMIROFF зараз поза форумом  
Старий 19.03.2010, 12:02 #1266380   #36
микола
Типово Відповідь: Виїзд до США

Кого цікавить США то читайти http://www.ulitka.com/forums/
Нічого більше і не треба. Там е все- і про роботу і про лохотрони і про все решта. Як маєти питання то вам там дадут відповідь спеціалісти а не турфирма з Київа. Там просто порядні люди які поможуть будь кому і безкоштовно.
микола зараз поза форумом  
Старий 19.03.2010, 12:41 #1266410   #37
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
На першому етапі переможців вибирає робот, тому адреса ролі не грає. Хіба вже на другому етапі штатовська адреса дає якісь бонуси.
Єдиний бонус який дає адреса в США чи іншій розвинутій країні - укрпошта не загубить документи.
VT зараз поза форумом  
Старий 19.03.2010, 15:26 #1266601   #38
extetic
 
Аватар для extetic
Типово Відповідь: Виїзд до США

а скільки зараз вартує Green Card??
extetic зараз поза форумом  
Старий 19.03.2010, 15:54 #1266655   #39
микола
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від extetic Переглянути допис
а скільки зараз вартує Green Card??
Що означаэ скільки вартуэ? Як в тебе все в порядку з вмінням читати (наприклад ulitka.com) і тобі пощастило виграти то-1500$(документи .медком. віза і тд). Ну а як хочеш дати заробити фірмам то 10-15 000$. GC нихто не продає-хіба ти робиш фіктивний брак . Но то вже друга справа.(кримінальна по законам США)

Востаннє редагував микола: 19.03.2010 о 16:00.
микола зараз поза форумом  
Подякував(ла):
extetic (19.03.2010)
Старий 19.03.2010, 16:51 #1266738   #40
extetic
 
Аватар для extetic
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від микола Переглянути допис
Що означаэ скільки вартуэ? Як в тебе все в порядку з вмінням читати (наприклад ulitka.com) і тобі пощастило виграти то-1500$(документи .медком. віза і тд). Ну а як хочеш дати заробити фірмам то 10-15 000$. GC нихто не продає-хіба ти робиш фіктивний брак . Но то вже друга справа.(кримінальна по законам США)
фіктивний шлюб я і мав на увазі..........а взагалі чи є в Тернополі фірми з якими можна порадитись як мені вернутись назад в Америку??.....пробувши там 2 роки....
extetic зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:41.