Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Верховна Рада 28.10.2012


Результати опитування: Якби вибори були в найближчу неділю...
Комуністична партія України 0 0%
Партія регіонів 3 2.33%
ВО "Свобода" 38 29.46%
"Україна - Вперед!" 1 0.78%
ВО "Батьківщина" 24 18.60%
"УДАР" 27 20.93%
Інша партія (вкажу в дописі) 2 1.55%
Ще не визначився 12 9.30%
Не підтримую жодну 16 12.40%
Не піду на вибори 6 4.65%
Голосували: 129. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.09.2012, 17:09 #2026860   #41
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
НМД:
14. політичний труп
17. тігіпкій в новому образі
19. знакомиє всє ліца, по 2-3 каденції вже у ВРУ і толку 0...
ага, і тільки в свободи чудова команда..
давайте пригадаємо: неадекват який матюкається, неадекватка, яка пристає до діток в садочку і ще багато невідомих мені і які заслуги перед Батьківщиною мають.

Додано через 3 хвилини
і це економічна частина програмки свободи дуже схожа на ідеї комуністів. про це в інтернеті вже повно статей, і передача була.

Востаннє редагував ascii: 04.09.2012 о 17:09. Причина: Пізніше додано
ascii зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 19:38 #2026933   #42
Лехтур
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
ага, і тільки в свободи чудова команда..
давайте пригадаємо: неадекват який матюкається, неадекватка, яка пристає до діток в садочку і ще багато невідомих мені і які заслуги перед Батьківщиною мають.

Додано через 3 хвилини
і це економічна частина програмки свободи дуже схожа на ідеї комуністів. про це в інтернеті вже повно статей, і передача була.
Чоловіче, мені ліньки сперечатися, та й тема не про те, але тобі особисто - як до неба рачки до Михальчишина чи Фаріон...

А серед кандидатів інших партій, безумовно, також є цілком достойні люди. Чи хтось щось має що закинути Кириленкові чи Шкляру?

Я би взагалі радив шановним форумчанам утриматися в цій темі від взаємних звинувачень; для цього вже давно існують "профільні" топіки. Тут давайте тільки строго позитив - що в партії, за яку ви проголосували, Ви особисто вбачаєте кращого, ніж в інших.
Лехтур зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 19:58 #2026938   #43
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Чоловіче, мені ліньки сперечатися, та й тема не про те, але тобі особисто - як до неба рачки до Михальчишина чи Фаріон...
свобода була в моєму списку, але через те, що їм до мене, як до неба рачки, не проголосую
ascii зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 20:03 #2026940   #44
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Тут давайте тільки строго позитив - що в партії, за яку ви проголосували, Ви особисто вбачаєте кращого, ніж в інших.
Давай. Що в партії за яку ти проголосуєш кращого за інших?
 
Старий 04.09.2012, 20:19 #2026952   #45
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Удар
Sensation2102 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Wild Orchid (04.09.2012)
Старий 04.09.2012, 20:27 #2026959   #46
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Люди підримали Ющенка тому що він обіцяв навести в країні хоч якийсь порядок . а він замість того щоб виконати свою обіцянку"бандитам тюрми",привів їх до влади.Я погоджуююсь,що потрібно йти на компроміс з людьми які мають інші політичні погляди......але ж не з бандитами
Ющенко завжди казав, що він намагається будувати демократичне суспільство за європейським зразком. Серед його методів ніколи небуде методів авторитаризму, тобто репресій ні тоді ні тепер. Наше суспільство ше неготове до демократичних методів, тому так і сталось, тому і розчарування. Я ніколи небув зачарований і ніколи небув чиїмось фанатиком, просто ще раз наголошую, що на даний момент погляди цього політика, цієї команди мені є найближчі, тому я їх підтримую!
Vlodko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ascii (04.09.2012)
Старий 04.09.2012, 20:45 #2026970   #47
Лехтур
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Давай. Що в партії за яку ти проголосуєш кращого за інших?
Краща якість списків (включно з мажоритарниками), незаплямована репутація, стабільність політичного курсу, ідеологія, найближча мені світоглядно.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
свобода була в моєму списку, але через те, що їм до мене, як до неба рачки, не проголосую
Кілька годин тому ти стверджував, що за "Свободу" точно голосувати не будеш. Тепер, виявляється, вона була в твоєму списку?

Так який вибір в голосувалці? НУ, Удар, Батьківщина чи "Ще не визначився"?

Востаннє редагував Лехтур: 04.09.2012 о 20:45. Причина: Пізніше додано
Лехтур зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 20:46 #2026974   #48
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Дуже сумніваюся що в ОО не буде тушок. Хоча б серед мажоритарників.

До ВОС дуже багато питань оскільки ця сила не мала досвіду у ВР то розглядаю по місцевим успіхам.

Як варіант - щоб не псувати бюлетень проголосував би за когось непрохідного.

Інших не розглядаю взагалі. Короче - визначився тільки з тим що на виборчу дільницю піду а що там робити буду поки не знаю.

пс. чогось маю внутрішнє переконання що нічого не зміниться. ПР знов набере більшість (голосуванням сходу і півдня/фальсифікаціями/закупкою тушок) і буде далі гнути свою лінію.
roots зараз поза форумом  
Подякували 2:
ascii (04.09.2012), Лехтур (04.09.2012)
Старий 04.09.2012, 20:49 #2026978   #49
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Кілька годин тому ти стверджував, що за "Свободу" точно голосувати не будеш. Тепер, виявляється, вона була в твоєму списку?
та чому.
от вчора http://forum.te.ua/showpost.php?p=2025736&postcount=2
а це http://forum.te.ua/showpost.php?p=2026475&postcount=22 вже було нині.
свобода за день обдумувань пропала зі списку селяві

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Так який вибір в голосувалці? НУ, Удар, Батьківщина чи "Ще не визначився"?
ще не визначився.
ascii зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 21:08 #2026988   #50
Лехтур
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Дуже сумніваюся що в ОО не буде тушок. Хоча б серед мажоритарників.

До ВОС дуже багато питань оскільки ця сила не мала досвіду у ВР то розглядаю по місцевим успіхам.
Навіть не сумніваюся, що тушки будуть. Як бачимо, все одно в списках грошові мішки, як і в попередні рази. Хоча шанси є - взяти переконливу більшість, тоді потенційним тушкам не буде змісту кудись переходити.

Досвід у ВРУ дійсно є тільки в Тягнибока, але НМД не страшно. Ми всі трохи боялися ставати депутатами місцевих рад, але нічого, працюємо не гірше тих, хто вже 4-ту каденцію сидить. Головне порядність і бажання, все інше додасться.
Лехтур зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 21:16 #2027001   #51
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Головне порядність і бажання
От-от. А чи не бажаєте прокоментувати цей конфлікт за участю вашого, якщо я правильно зрозумів, соратника?
Бо власне сумніви на рахунок ВОС в мене через цю публікацію.
roots зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 21:31 #2027011   #52
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
ага, і тільки в свободи чудова команда..
давайте пригадаємо: неадекват який матюкається, неадекватка, яка пристає до діток в садочку і ще багато невідомих мені і які заслуги перед Батьківщиною мають.

Додано через 3 хвилини
і це економічна частина програмки свободи дуже схожа на ідеї комуністів. про це в інтернеті вже повно статей, і передача була.
Тобі подобається теперішній стан речей в країні? То голосуй за стабільність - комуняк, регіони, батьківщину.

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
До ВОС дуже багато питань оскільки ця сила не мала досвіду у ВР то розглядаю по місцевим успіхам.
Зате досвід мають мною вище перераховані, а толку?


Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
пс. чогось маю внутрішнє переконання що нічого не зміниться. ПР знов набере більшість (голосуванням сходу і півдня/фальсифікаціями/закупкою тушок) і буде далі гнути свою лінію.
Також так думаю але галочку поставити в бюлетні не складно, тому спробувати варто...
pberit зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 21:37 #2027022   #53
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Зате досвід мають мною вище перераховані, а толку?
Я трошки не то мав на увазі - подивись 51-й допис.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Також так думаю але галочку поставити в бюлетні не складно, тому спробувати варто...
Для мене мій голос це відповідальність за тих хто прийде до влади а не лото-забава щоб спробувати. Тому поки що я не готовий до такої відповідальності.
roots зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 21:44 #2027027   #54
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Для мене мій голос це відповідальність за тих хто прийде до влади а не лото-забава щоб спробувати. Тому поки що я не готовий до такої відповідальності.
Відповідальність нестимуть всі - той хто не прийшов, проголосував за не прохідного і всі інші адже допустять ще 5 років такої "стабільності".
pberit зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 21:45 #2027030   #55
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Ще один аргумент на користь Кличка: цікавіше стане дивитись баталії під куполом
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 21:46 #2027033   #56
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Тобі подобається теперішній стан речей в країні? То голосуй за стабільність - комуняк, регіони, батьківщину.
Тягнибок прийде - порядок наведе.

пс. давай мене не агітуй, а то я зараз почну їх програму цитувати.
ascii зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 21:55 #2027039   #57
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
Тягнибок прийде - порядок наведе.

пс. давай мене не агітуй, а то я зараз почну їх програму цитувати.
Та давай вже оприділяйся, ділись аргументами...

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ще один аргумент на користь Кличка: цікавіше стане дивитись баталії під куполом
Ну тоді вже за Радикальну партію - цікавіше точно стане


Востаннє редагував pberit: 04.09.2012 о 22:13.
pberit зараз поза форумом  
Старий 04.09.2012, 22:24 #2027069   #58
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та давай вже оприділяйся, ділись аргументами...
ну ти сам напросився
але хто мені відповіді буде давати?

Цитата Держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації.
якесь речення безграмотне. куди дивилась фаріон?

безупинний розвиток укр. нації )))) будемо як кролики

Цитата І. Негайно законними методами усунути від влади режим олігархічної диктатури, ліквідувати наслідки його правління та не допустити реваншу.
укр. народні казки. том третій.
Цитата ІІ. Утілити в життя чіткий план всеосяжних докорінних перетворень у державі згідно з ключовими положеннями Програми захисту українців Всеукраїнського об'єднання "Свобода" за принципом: Своя влада – Своя власність – Своя гідність.
чергове бла бла
Цитата Зупинити наступ олігархічної диктатури та не допустити узурпації влади режимом кримінально-олігархічних кланів. Унеможливити будь-які спроби конституційного перевороту. Протидіяти політичній корупції – купівлі народних депутатів.
як саме? пройде 5-10 чоловік і як вони будуть олігархів усувати?
Цитата Ухвалити закон про імпічмент Президента України.
клоуни розраховують на більшість?
Цитата Висловити недовіру та відправити у відставку Уряд Азарова-Тігіпка-Табачніка у повному складі.
аналогічно
Цитата Повернути у власність держави стратегічні підприємства
заводи людям! уга, тавагіщі!
Цитата Провести люстрацію – докорінне очищення – влади.
радібога! пройде шайка з кількох депутатів і думають, що почнуть ВРУ люструвати.
Цитата вакансії молодих фахівців, випускників українських вишів, відібраних за критеріями патріотизму і професіоналізму.
круті критерії, я проходжу
Цитата Запровадити пропорційну систему виборів до парламенту за відкритими виборчими списками.
а зараз закриті?
Цитата Зобов'язати кандидатів на всі виборні посади зазначати в офіційних біографіях національну приналежність, усі партійні та державні посади (від радянських часів) і судимості, зокрема, погашені.
ну і? всі знають, що Я. судимий і голосують.
Цитата Запровадити голосування народних депутатів за відбитком пальця.
і чіп під шкіру вмонтуйте.
Цитата Запровадити обрання місцевих суддів громадою строком на 5 років.
брєд. звідки мені знати, який суддя нормальний? екзамен йому з права проводити?
Цитата 2. Своя власність: Могутній середній клас і соціальний захист замість панування олігархії та грабунку країни
зараз заплачу, така ностальгія за дідом леніним у них.
Цитата Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати її у довгострокове володіння українським громадянам із правом родинного успадкування.
а тепер що успадкувати не можна? чи громадяни землі немають?
Цитата Ухвалити державну комплексну програму розвитку кооперативного руху на селі.
а ми вже скучили за колгоспами.
Цитата Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними, стимулюючи розвиток середнього класу, який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення.
якими методами будете досягати отах 60%?
Цитата Забезпечити безвідсоткові цільові державні кредити на відкриття власної справи.
держава бабла на саме необхідне немає, а вос там розкидається на ліво і направо.
Цитата Запровадити соціально справедливу спрощену систему оподаткування.
вітренко і симоненко плачуть від кілкості слів "соціальний" у програмі восу.
Цитата Забезпечити пільгові умови повернення на Батьківщину всіх українських заробітчан.
))))
заробітчани взагалі запросто можуть вернутись. пільги на літак їм зробите?
вони тут немають, що робити.
Цитата Затвердити державну житлову програму, згідно з якою сім'я з трьома дітьми отримує державний безвідсотковий кредит, сім'я з чотирма дітьми – державний безвідсотковий кредит, 50% якого підлягає поверненню, сім'я з п'ятьма дітьми і більше – безкоштовне житло від держави.
всі цигани отримають квартири.
Цитата Запровадити погодинну оплату праці.
бла бла. а вона кудись дівалась?
Цитата Збільшити ввізне мито на іноземну поліграфічну, аудіо- та відеопродукцію. Запровадити податок на ретрансляцію іноземних радіо- та телепрограм, тиражування та прокат музичної і кінопродукції.
Довженко вже помер, чиї фільми будемо дивитись? Замість заборон і збільшення мита, може краще розвивати своє, щоб було конкурентноспроможне.
Цитата Зобов'язати усі ЗМІ інформувати громадян про всіх своїх власників (для преси – у кожному номері; для ТБ та радіо – щоденно в ефірі).
нашо мені кожен день, чути хто власник змі? до мене з першого разу доходить.
Цитата Налагодити вітчизняне виробництво україномовного програмного забезпечення для державних установ навчальних закладів і вільного продажу
це взагалі жесть.
хто його розробляти має? хто оплачує, щоб нахаляву роздавати?
Цитата Встановити в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність".
в моєму свідоцтві є графа національність і національність батьків.
правильно, так було при союзі
Цитата Визнати вояків ОУН-УПА учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України. Надати їм належні пільги і компенсувати недодані за роки Незалежності
де взяти бабло?

вибачте, програма розрахована на пересічного жителя села без вищої освіти. нікого не хочу образити.

крім укр.мови і вояків УПА. все інше - повний маразм.
ascii зараз поза форумом  
Подякували 3:
Andrik84 (04.09.2012), semteacher (05.09.2012), VT (05.09.2012)
Старий 04.09.2012, 23:08 #2027092   #59
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
В нас в країні все рішають гроші. А найбільш багаті зараз в партії регіонів. Навіть якщо мені хтось там не подобається все одно всупереч найбагатшим в нашій державі не вирішиться ні одне питання.
Тому за них і проголосую.
Партія регіонів каже, що Юля вкрала кілька сотень мільярдів доларів. Отож, вона найбагатша... Певне доведеться вам за неї голосувати.
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (04.09.2012)
Старий 04.09.2012, 23:15 #2027098   #60
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Вибори ВРУ 2012 - опитування ФФМ

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Партія регіонів каже, що Юля вкрала кілька сотень мільярдів доларів. Отож, вона найбагатша... Певне доведеться вам за неї голосувати.
а Лазаренко?
ascii зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:06.