Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Результати опитування: Чи підтримуєте Ви відміну часової заборони на куріння в коридорі Крапки
Так 8 33.33%
Ні 16 66.67%
Голосували: 24. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Проти дискримінації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.10.2004, 12:43 #26249   #21
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата:
Допис від freeman
а в гіршому?
Ну всякі там ознаки алергії...
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 29.10.2004, 19:00 #26566   #22
Nilsen
Типово

Я проти того щоб курили у будь-якому приміщені...... Я десь чув, що людина яка курить сприймає лише 40% того диму, а людина яка стоїть поруч - 60%. То де ж та дискримінація???
Nilsen зараз поза форумом  
Старий 29.10.2004, 20:50 #26569   #23
M@cro$
 
Аватар для M@cro$
Типово

та ну слоникслоникслоник.
Там тре дозволити курити цілодобово.
задовбало виходити на вулицю на перекури.
якщо дим там не шкодить вночі, то й не буде шкодити вдень.
M@cro$ зараз поза форумом  
Старий 29.10.2004, 20:52 #26570   #24
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово

Щоб не було дискримінації - пропоную заборонити курити і вночі також! :)

А якщо серйозно, то гадаю кожному зрозуміло, що вдень приходить багато школярів, дітей. Не зовсім зручно буде людям приходити посидіти в інтернеті, роздрукувати файл і таке інше, долаючи при цьому потужну димову завісу.

П.С. Колись настане час, що курити не можна буде не лише в громадських пріміщеннях, але і на вулицях міста. Дозволено буде лише лише в спеціально відведених місцях або в себе вдома. В Нью-Йорку здається вже таке впроваджено (тобто в барах не можна курити взагалі... можна лише в нічних клубах, ліцензія на діяльність котрих ох яка не дешева).

П.П.С. Якщо не шануємо власне здоров'я, то поважаймо оточуючих! Особливо дітей.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 30.10.2004, 15:02 #26592   #25
Dao
 
Аватар для Dao
Типово

я протів куріння в клубах.. і взагалі в громадських місцях.
Dao зараз поза форумом  
Старий 01.11.2004, 03:52 #26693   #26
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово

Хоч я і сам курящий, але чомусь запах стін, пропитаних димом, чи одяг, пахне не з приємних.
А перекурити можна вибігти на вулицю, заодно вхопити пару кілограмів чистого повітря (разом з димом).
Не варто би дозволяти курити за дверима. Поставив себе на місце колективу і гостей, клієнтів, і зразу згадалося мені як батько курить на кухні. Фу!!!...
mr_Dream зараз поза форумом  
Старий 06.11.2004, 11:45 #27410   #27
Kija
Banned
Типово

Народ я одного не доганяю чим мішає куріння за дверима вони ж всерімно завжди закриті а на рахунок прокурених стін так там же всерімно після 23.00 курять
Kija зараз поза форумом  
Старий 21.07.2006, 19:43 #156216   #28
TANKIST
 
Аватар для TANKIST
Типово

Цитата:
Допис від freeman
Цитата:
Допис від FredJr
Цитата
Допис від [DELTA
DeadStriker]вон бачив хто за хто проти всі проти тіко ти фрімен і вуйко за))))
А Фрімен до речі не курить, але всерівно проти дискримінації
він то не курить... но п"є до
\хрена
Взаємно! Але навідмінну я курю! Тому я за! Наприклад я дома компютер маю але інколи з друзями ідем пограти в крапку! І що зимою вийдеш надвір ,змерзнеш в руки і неможеш грати бо руки камяні!
TANKIST зараз поза форумом  
Старий 23.07.2006, 21:32 #156620   #29
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово

Цитата:
Допис від Kija
...всерімно завжди закриті а на рахунок прокурених стін так там же всерімно після 23.00 курять
Інколи двері погано закриваються, дехто їх забуває закрити, дехто спеціально не закриває... От і приходиться дихати димом тим людям, що всередині. До речі зараз є спец. закон, на рахунок куріння в громадських місцях.
Phantom зараз поза форумом  
Старий 24.07.2006, 09:11 #156694   #30
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від Phantom
Інколи двері погано закриваються, дехто їх забуває закрити, дехто спеціально не закриває... От і приходиться дихати димом тим людям, що всередині. До речі зараз є спец. закон, на рахунок куріння в громадських місцях.
Крапка це не громадське місце, а приватна власність і можна там курити чи ні вирішувати тільки власнику
Kija зараз поза форумом  
Старий 26.07.2006, 04:31 #157058   #31
ads
Guest
Типово

я за то шоб смалили
 
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:07.