Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Забудови і вирубка дерев в тернопільських парках та скверах

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.10.2012, 18:49 #2049494   #21
PzKpfw
Banned
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Креаторбуду можна. Це структура дуже дружня до цієї каденції(с) .
Креаторбуд - компанія якій довіряють.
PzKpfw зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2012, 19:37 #2049517   #22
semteacher
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Найбільше вбиває те, що кляті комуняки зі своїм кривавим режимом побудували на пустирях чудові парки, а наші рідні любі друзі, побратими і представники інших кольорів не тільки їх не доглядають а ще й розпродують направо і наліво.
Цитата:
Допис від agnieshka Переглянути допис
Певно скоро парк Національного Відродження перетвориться в невеликий скверик, забудовники наступають зі всіх сторін:
Кожен має вдома дзеркало. Хай гляне в нього. Це так, філософськи....

На форумі є пара представників влади. Що можете сказати про роботу дружнього вам "Креаторбуда"? Чи будете так само, як "покращувачі", на попередників кивати - "то всьо вони винні! А гуда хороший, він просто не знав, що там є парк"?
semteacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2012, 10:21 #2067090   #23
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Хто б сумнівався:
Цитата «Мені особисто надзвичайно цікавий проект, який стосується паралельно будівництва об’єктів вздовж дамби набережної ставу. Сьогодні назріла реальна потреба в Тернополі створення тернопільського сіті-холу, відновлення тої самої тернопільської ратуші, тобто будівництва центру, який буде обслуговувати громаду, де люди можуть прийти і вирішити свої проблеми побутові, соціальні, центру обслуговування громадян. Це має бути споруда, яка буде окрасою міста одночасно, і поруч з тим, надавати якісні послуги для населення. В цьому плані міська рада готова виступати і пробувати братись за це будівництво, за цю роботу», – каже Сергій Надал.
в сюжеті видно, хто буде забудовником:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=2xEpCsqZYCo
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2013, 15:03 #2122450   #24
saymon
Guest
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Також, по неперевіреній інформації із недостовірних джерел, стало відомо що територія від дитячого майданчику біля Орнави до доріжки біля моржатніка взято в оренду на 50 років фізичною особою, під розважальний комплекс із сауною.
Інформація знайшла побічний доказ
Цитата Розважальний комплекс із зонами відпочинку для дорослих та дітей та льодовою ареною планують збудувати неподалік торгцентру "Орнава".
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2013, 20:19 #2122742   #25
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Інформація знайшла побічний доказ
то ж Рубай (власник "Орнави") ту ділянку має в оренді відколи "Орнаву" почав будувати... то певне ще за Левківа було...
коли він "Орнаву" збудував, то казав, що то "1-ша чергу"... тобто згодому буде "апгрейд".
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2013, 20:54 #2122782   #26
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Може хто в курсі.. де саме буде будуватися ось цей будинок:
Цитата Будівельна компанія “Тернопіль-Престижбуд” рада повідомити про початок елітного житлового проекту.

Стильна класична архітектураВже незабаром розпочнеться зведення 9-ти поверхового красивого будинку з оригінальною архітектурою та дизайном поряд з центральною частиною Тернополя та парком Топільче за адресою: вулиця Живова 11.

З вікон цього будинку відкриється чудовий краєвид на зелену зону міста. Територія буде обгородженою та захищеною і матиме окремий в’їзд, а в дворі розмістится чудовий дитячий майданчик.

Жильці майбутнього будинку зможуть виходити на прогулянку прямо у парк, а за покупками – в торгівельний центр “Орнава”, який знаходиться менше, ніж за 100 метрів.
http://live.te.ua/uncategorized/elit...zh-na-zhyvova/
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2013, 21:19 #2122804   #27
Sonceg
 
Аватар для Sonceg
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

живова 11 це Збруч, можливо десь на цій території, там є вільна ділянка між головним корпусом і орнавою (1)...правда треба буде потіснити ринок, там вже кусок очищений і бігборди поспилювали або ще за будматеріалами(2)

Sonceg зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2013, 22:07 #2122856   #28
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

А може з іншої сторони орнави!? Там де поле футбольне!?
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2013, 23:34 #2122944   #29
saymon
Guest
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Одним словом все ясно.
Весь парк вже давно поділено і продано старими каденціями(tm), тому можна заспокоїтися і забути про парки. Нова каденція ні слухом ні духом, так.
Зате скоро тиждень часу будемо день зими святкувати, у вишиванках ходити і співати патріотичних пісень, а тим часом для нас збудують елітне житло і елітний клуб, де можна елітно відпочити. Навіщо вам якісь там парки?
 
Подякували 8:
ascii (24.01.2013), barvik777 (24.01.2013), Dinara (25.01.2013), erazel (17.02.2013), Ingenue (24.01.2013), mr.psiho (26.01.2013), Sergyjko (24.01.2013), timka.org (24.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2013, 23:55 #2122960   #30
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Весь парк вже давно поділено і продано старими каденціями(tm), тому можна заспокоїтися і забути про парки. Нова каденція ні слухом ні духом, так.
нема вже парків
всі забудували

а якщо серйозно: то дійсно все що можна було "понадрізати" на межі парків - давно "понадрізали"... у частині випадків не бачу якоїсь трагедії
якщо 2-га черга Орнави буде дійсно мати цікаві обєкти для розваг та відпочинку, то чому б ні?...

а біля співочого поля (за лавочками) дійсно не варто було віддавати в оренду ту ділянку...

де ще якісь "скандали" парково-земельні?
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Prikolist (21.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 00:23 #2122966   #31
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

а парк не може бути розважальним об'єктом?
усі розваги полягають в діСКОТеках і алкоголю?
ну так, Надал ріс в будемних 90-х, звідки йому знати про качелі в парках, пісочниці чи ігри на свіжому повітрі.
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 01:04 #2122971   #32
saymon
Guest
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
а якщо серйозно: то дійсно все що можна було "понадрізати" на межі парків - давно "понадрізали"... у частині випадків не бачу якоїсь трагедії
якщо 2-га черга Орнави буде дійсно мати цікаві обєкти для розваг та відпочинку, то чому б ні?...

а біля співочого поля (за лавочками) дійсно не варто було віддавати в оренду ту ділянку...

де ще якісь "скандали" парково-земельні?
Мені не зрозуміти цієї логіки. Краї парків це вже не парк і нічого страшного в тому щоб там побудувати ще один елітний клуб для елітних тернополян немає. А там де забудовано незаконно то що ж... це дуже погано і сумно але що ж поробиш. Так получається?
Із того ж джерела ще одна цитата
Цитата ...як повідомили у міськраді, за дозволами на будівництво підприємці ще не зверталися.
Тут вже на стару каденцію ніяк спихнути не получиться. От і подивимося що з того буде і яку відмовку на цей раз придумають.

Гіпотетично уявляю таку гіпотетичну ситуацію:
Приходять до гіпотетичного секретаря міськради люди і кажуть, так мол і так, є пропозиція побудувати клуб з льодовою ареною. Круто? Круто! Але треба дозволи, а ми, за ці дозволи подаруємо тобі катер і річний абонемент у ВІП-зону льодової арени. Або компенсуємо готівкою.
Гіпотетичний секретар витягує калькулятор і логічно думає: з парку ніякого прибутку одні лише витрати і зайвий геморой з прибиранням, освітленням і т.п., а зігдно останнього рішення міськради краї парків оголошуються територією яка не являється парком, так що все законно, прозоро і у правовому полі, якшо шо.
Ну і абонемент на льодову арену це прикольно.
А посприяти видачі документів у ситуації коли всі навколо побратими проблеми не становить жодної, хтось тобі винен, хтось за ідею і підніме руку навіть не вникаючи в суть, когось підмазати, за окрему плату от і все вирішено.

Можлива така гіпотетична ситуація?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 01:10 #2122972   #33
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
а парк не може бути розважальним об'єктом?
йдемо завтра разом востаннє понасолоджуємось неймовірною красою парку, яку планує забудувати Рубай?
дуже хочу побачити як ви насолоджуватиметесь тією чарівною місциною...
зробимо незабутні фото на фоні природи неторкнутою людиною...

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Мені не зрозуміти цієї логіки. Краї парків це вже не парк і нічого страшного в тому щоб там побудувати ще один елітний клуб для елітних тернополян немає.
ще один?
скажеш де попередні елітні клуби для елітних тернополян?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А там де забудовано незаконно то що ж... це дуже погано і сумно але що ж поробиш.
доречніше говорити - недоречно/несправедливо і т.д.
якщо говориш незаконно - то якось аргументуй чи що?..

при бажання - можна ЗАКОННО спустити озеро і збудувати на його місці житловий масив
так само можна ЗАКОННО забудувати театральний майдан

інше діло - чи це потрібно?
не розкидайся словами законно/незаконно

Востаннє редагував FortYear: 24.01.2013 о 01:10. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 01:12 #2122974   #34
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
йдемо завтра разом востаннє понасолоджуємось неймовірною красою парку, яку планує забудувати Рубай?
дуже хочу побачити як ви насолоджуватиметесь тією чарівною місциною...
зробимо незабутні фото на фоні природи неторкнутою людиною...
А що сніг вже розгорнули і можна спокійно ходити?
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 01:19 #2122975   #35
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
...як повідомили у міськраді, за дозволами на будівництво підприємці ще не зверталися.
трохи невірно сформулювали
"дозволів" сьогоднішнє законодавство не передбачає
міська рада може видавати лише технічні умови (причому вони мають мати логіку)
якщо технічні умови будуть космічними - забудовник їх опротестує в суді
одним словом, при бажанні, міська рада може максим це створювати дрібні пакості
якщо ви є власником або орендарем земельної діляки - то на сьогодні своєрідним дозволом є лише декларація, котра подається в державну будівельну інспекцію (архбудконтроль)

Додано через 58 секунд
Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
А що сніг вже розгорнули і можна спокійно ходити?
бачу ви напевне не бували в тій неймовірній чарівній частині парку... маєте шанс побувати!

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Приходять до гіпотетичного секретаря міськради люди і кажуть, так мол і так, є пропозиція побудувати клуб з льодовою ареною. Круто? Круто! Але треба дозволи, а ми, за ці дозволи подаруємо тобі катер і річний абонемент у ВІП-зону льодової арени.
скажеш де є такий крутий посадовець з такими крутими повноваженнями?
вже готую "капусту"
підеш "порішати"?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А посприяти видачі документів у ситуації коли всі навколо побратими проблеми не становить жодної, хтось тобі винен, хтось за ідею і підніме руку навіть не вникаючи в суть, когось підмазати, за окрему плату от і все вирішено.
а для чого щось голосувати по земельній діляці, котра в оренді приватної особи?..
я, ймовірно, відстав від змін законодавства... просвітиш?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Можлива така гіпотетична ситуація?
Якщо це стосується земельної діляки, котра нікому не виділалась і не надавалась в орнеду - то гіпотетично можлива. Але дуже би хотів, щоб так не ставалось.

Востаннє редагував FortYear: 24.01.2013 о 01:19. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 02:25 #2122986   #36
saymon
Guest
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
йдемо завтра разом востаннє понасолоджуємось неймовірною красою парку, яку планує забудувати Рубай?
дуже хочу побачити як ви насолоджуватиметесь тією чарівною місциною...
зробимо незабутні фото на фоні природи неторкнутою людиною...
А в тому що там така неземна краса винен хто? Правильно. Кляті москалі і жидва, які заважають комунальному підприєству "Управління парків", де старого керівника повязали за хабар і з помпою представили нового господарника, і відтоді ні про нього ні про підприєство не чути. Так от, це саме хтось із тих клятих довів парк до такого стану, тому там терміново треба збудувати комплекс зі скла та бетону, що милував око.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ще один?
скажеш де попередні елітні клуби для елітних тернополян?
Думаю що швидше так, ніж ні, хоча маю сумніви і не беруся стверджувати. Треба спочатку достеменно розібратися із цим питанням, бо мені про це нічого невідомо. Хоча можливо всетаки ні
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
доречніше говорити - недоречно/несправедливо і т.д.
якщо говориш незаконно - то якось аргументуй чи що?..
Говорити "недоречно/несправедливо" доречно при перегляді футбольного матчу, коли твоя улюблена команда програє. Виділення території парків під будівництво - незаконне.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
при бажання - можна ЗАКОННО спустити озеро і збудувати на його місці житловий масив
так само можна ЗАКОННО забудувати театральний майдан

інше діло - чи це потрібно?
не розкидайся словами законно/незаконно
Про це мова і йде, чи знайдеться хтось при здоровому глузді, щоб ці забудови трохи притормозити.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
трохи невірно сформулювали
"дозволів" сьогоднішнє законодавство не передбачає
міська рада може видавати лише технічні умови (причому вони мають мати логіку)
якщо технічні умови будуть космічними - забудовник їх опротестує в суді
одним словом, при бажанні, міська рада може максим це створювати дрібні пакості
якщо ви є власником або орендарем земельної діляки - то на сьогодні своєрідним дозволом є лише декларація, котра подається в державну будівельну інспекцію (архбудконтроль)
Ну от, недовго чекати довелося, вже й нова відмвка намалювалася
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
скажеш де є такий крутий посадовець з такими крутими повноваженнями?
вже готую "капусту"
підеш "порішати"?
Памятаєш я тобі писав про світогляд, у сісідній темі? Там я трохи некоректно сформулював вираз і получилося що я нібито кажу що знаю більше за тебе. Насправді от що я мав на увазі: ти живеш у паралельному світі, де ніхто нічого не рішає, все по чесному, по закону, всі люди рівні і стоять в чергах, чинуші в поті чола трудяться (і на зарплату+премію купують собі джипи), мєнти любязні і привітні, викладачі хабарів не беруть (лише час від часу когось навмисне підставляють, інтриги), всі люди навколо ходять в костюмах і полемізують про важливі питання всесвіту.
А от де живу я.
Переповнена вдвічі від норми маршрутка, із промерзлими вікнами, везе злих і невиспаних людей в китайських сірих пухових куртках по своїх справах. Хтось втретє їде в ЖЕК, бо там придумали якусь нову довідку, типу чи не було в тебе педикульозу у 6 років, хтось на базар, де за 1200 грн. в місяць стоїть цілий день на морозі, торгуючи китайськими баулами або пластиковим посудом, хтось їде відмазувати сина, який напередодні мав необережність вийти погуляти без паспорта, і посмів заперечити дяді міліціонеру. Ще хтось везе хабар працівниці центру зайнятості, бо вчора дорогу із села замело і він не зміг доїхати на 09:42, щоб ще раз розписатися в тому що він не верблюд, а вона його відмітила.
Можу ще багато написати, але думаю досить. Так от, як на мене то приводу веселитися тут нема. Тобі ж смішно, бо ти цього небачиш і знаєш про це лише з розповідей. Моїх, наприклад, або ще десь почутих. Це як красива історя для тебе, чи анекдот якийсь.
Тому і получається що там де живеш ти хабарів і рішаня нема, а там де живу я - було, є і буде. Через це і непорозуміння.

Всі рішають і всі рішаються, оборот хабарів навіть перевищує оборити розкрадань чинушами бюджету. І для цього непотрібно ніяких повноважень. Для цього потрібні знайомства і дружні контакти. А повноваження потрібні в твоєму світі, щоб ними вихвалятися
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
а для чого щось голосувати по земельній діляці, котра в оренді приватної особи?..
я, ймовірно, відстав від змін законодавства... просвітиш?
Для того щоб не дозволити там будівництво. Хоче орендувати? Нехай орендує, хто заважає. А будувати дозволу не давати. Хоча вище ти вже написав, такі питання міськрада не вирішує, а то ще в суд податуть (тьфу-тьфу-тфьу).
Ну і сума вже сплачена кому треба, як тепер забороняти, нє?
 
Подякували 3:
barvik777 (24.01.2013), mr.psiho (26.01.2013), WakS (24.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 03:31 #2122991   #37
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

А я придумав як протистувати проти цих забудов - а давайте не ходити так часто в розважальні заклади такого плану? Тоді і решта подумає - а накуя ми ті заклади будуємо якщо ніхто не ходить? Але ж ні, всі ходимо і дивуємось в популярностіцих цих закладів і що їх так багато. Попит породжує пропозицію!

Востаннє редагував pberit: 24.01.2013 о 08:19.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 05:05 #2123010   #38
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
дійсно не варто було віддавати в оренду ту ділянку...

де ще якісь "скандали" парково-земельні?
а варто було віддавати величезний шмат парку навпроти 23-ї школи під автостоянку? бо на старій стоянці ,що на Злуки Креаторбуд будинками все забудовує(разом з пташиним ринком )
це вже не попередня каденція(tm) роздала..правда?
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 08:16 #2123052   #39
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Всі рішають і всі рішаються, оборот хабарів навіть перевищує оборити розкрадань чинушами бюджету. І для цього непотрібно ніяких повноважень. Для цього потрібні знайомства і дружні контакти. А повноваження потрібні в твоєму світі, щоб ними вихвалятися
суспільство (саме суспільство!) корумповане наскрізь!
але перебільшувати не варто
хочеш вір, а хочеш не вір, але мені якось вдається проживати життя без хабарів
жодного разу за життя навіть даішникам не давав хабаря

тобі підходить існуючий стан речей? бо я щось не можу зрозуміти

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
а варто було віддавати величезний шмат парку навпроти 23-ї школи під автостоянку? бо на старій стоянці ,що на Злуки Креаторбуд будинками все забудовує(разом з пташиним ринком )
хіба то не пустир був?... у всякому разі я ніколи не споглядав там гуляючих/відпочиваючих людей..

Востаннє редагував FortYear: 24.01.2013 о 08:16. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 13:11 #2123296   #40
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Забудови в тернопільських парках

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
бачу ви напевне не бували в тій неймовірній чарівній частині парку... маєте шанс побувати!
Ой, проблема парк почистити. Сокирку і сікатор в руки - і буде порядок. Пам'ятаєте? Надал прийде - порядок наведе. От хай наводить. Якщо треба консультація по обрізці дерев, то можу допомогти і показати, як це робиться.
Навіть, якщо парк захаращений, то не означає, що дерева втратили свої функції. Знаєте для чого дерева в місті?
ascii зараз поза форумом  
Подякували 4:
barvik777 (24.01.2013), Dinara (25.01.2013), Пантера (24.01.2013), werwolf-eine (26.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:19.