Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Р2Р кредитування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.03.2018, 17:37 #2724756   #1
prettod
Активний учасник
 
Аватар для prettod
Типово Р2Р кредитування

Хтось вже чув про такий вид кредитування? Бо в мене виникла необхідність взяти кредит, і тут натрапив на статтю про новий вид кредитування в Україні. Суть в тому, що кредитором виступає інша людина, у якої є вільні кошти і вона хоче їх примножити. Мені здається ідея дуже цікава, але чи є якісь перепони в такій простй схемі? Хтось щось чув?
prettod зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2018, 17:43 #2724759   #2
Heroin
Учасник
 
Аватар для Heroin
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Хтось вже чув про такий вид кредитування? Бо в мене виникла необхідність взяти кредит, і тут натрапив на статтю про новий вид кредитування в Україні. Суть в тому, що кредитором виступає інша людина, у якої є вільні кошти і вона хоче їх примножити. Мені здається ідея дуже цікава, але чи є якісь перепони в такій простй схемі? Хтось щось чув?
Чув що далеко не кожний там проходить модерацію, що добре. А ось з інвесторами як, не знаю.
Heroin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2018, 17:48 #2724761   #3
zanparty
Учасник
 
Аватар для zanparty
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Так, дійсно така платформа є і зветься вона FinHub, судь в тому, що це по суті кредит онлайн, який тебе береш в іншої людини, тобтоо так званий peer 2 peer кредит.

Можна виділити декілька переваг.
- Тобі не потрібно тулити за кредитом у якесь відділення банку та стояти в черзі
- Процентні ставки на кредити нижчі, бо платформа існує онлайн і вона не витрачає кошти на утримання відділень і зарплати персоналу
- Досить зручно як отримувати кредит, так і погасити його. просто з картки на картку. Ось така штука)
zanparty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2018, 17:52 #2724765   #4
prettod
Активний учасник
 
Аватар для prettod
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата:
Допис від zanparty Переглянути допис
Так, дійсно така платформа є і зветься вона FinHub, судь в тому, що це по суті кредит онлайн, який тебе береш в іншої людини, тобтоо так званий peer 2 peer кредит.

Можна виділити декілька переваг.
- Тобі не потрібно тулити за кредитом у якесь відділення банку та стояти в черзі
- Процентні ставки на кредити нижчі, бо платформа існує онлайн і вона не витрачає кошти на утримання відділень і зарплати персоналу
- Досить зручно як отримувати кредит, так і погасити його. просто з картки на картку. Ось така штука)
А як тоді проходить скоринг? Є якісь критерії відбору людей, яким видається кредит? Бо існує ж великий шанс, що кредит можуть не віддати...
prettod зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2018, 17:57 #2724768   #5
zanparty
Учасник
 
Аватар для zanparty
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
А як тоді проходить скоринг? Є якісь критерії відбору людей, яким видається кредит? Бо існує ж великий шанс, що кредит можуть не віддати...
усіх потенційних винаймачів перевіряють згідно даних УБКІ
є така інфа, що близько 50-70% заявок відсіюється, тож ризикованих позичальників дуже мало
zanparty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2018, 19:32 #2724807   #6
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата:
Допис від Heroin Переглянути допис
Чув що далеко не кожний там проходить модерацію, що добре. А ось з інвесторами як, не знаю.
Схоже, хтось зайвий у цьому діалозі .
Sect0r зараз поза форумом  
Подякували 3:
Petro Ford (21.03.2018), roma22101987 (24.06.2018), Ximik (22.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2018, 19:50 #2724810   #7
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Йопп... консерви
org100h зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
cinema (30.03.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 21.03.2018, 20:35 #2724813   #8
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цікава тема, хтось користувався? Цікаво чи реально, знаючи наших людей... Які гарантії шо бабло з % виплатять? Колектори?))
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2018, 21:49 #2724827   #9
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

У мене знайомий понабирав кредитів всюди де хоч теоретично можна було їх взяти, в тому числі і онлайн, ніде не працює, нічого немає, посилає всіх лісом і йому ніхто нічого не може зробити. Країна най...ів і дармоїдів. Давно пора за таке кримінальну статтю вводити. Через це % по кредитам захмарні, надіятись на таку інвестицію я б не став...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 13:34 #2724904   #10
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Суть в тому, що кредитором виступає інша людина, у якої є вільні кошти і вона хоче їх примножити. Мені здається ідея дуже цікава, але чи є якісь перепони в такій простй схемі? Хтось щось чув?
Така схема працює вже давним-давно. Кредитна спілка називається.
А тебе хочуть обдурити, дописавши модне слово.

Швидкогроші освоюють нові терміни
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2018, 11:50 #2725378   #11
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата:
Допис від prettod Переглянути допис
Хтось вже чув про такий вид кредитування? Бо в мене виникла необхідність взяти кредит, і тут натрапив на статтю про новий вид кредитування в Україні. Суть в тому, що кредитором виступає інша людина, у якої є вільні кошти і вона хоче їх примножити. Мені здається ідея дуже цікава, але чи є якісь перепони в такій простй схемі? Хтось щось чув?
Цей вид вже в Україні запускали. Називався ucredit. Але він себе не проявив. Тому що інвестор не мав жодних гарантій повернення, окрім кредитного рейтингу, а для позичальника відсоток був дуже великим (більше тисячі річних).
Якщо потрібен кредит - то найдешевший кредит таки в банках і кредитних спілках, тому рекомендую шукати там.
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2018, 13:00 #2726041   #12
zanparty
Учасник
 
Аватар для zanparty
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Цей вид вже в Україні запускали. Називався ucredit. Але він себе не проявив. Тому що інвестор не мав жодних гарантій повернення, окрім кредитного рейтингу, а для позичальника відсоток був дуже великим (більше тисячі річних).
Якщо потрібен кредит - то найдешевший кредит таки в банках і кредитних спілках, тому рекомендую шукати там.
Не впевнений, що у банках вийде дешевше отримати кредит готівкою на короткий період. Та й складніше це. Не забувайте про eфективну процентну ставку, яка складається не лише з відсотка за користування кредитом. А в P2Р зразу отримуєш фіксовану суму, її і сплачуй. Тому такий вид має право на існування і заслуговує більш детального дослідження
zanparty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2018, 13:13 #2726044   #13
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Як на мене то кредити варто брати лише в банках, і тільки під те, що дасть змогу їх повертати: розширення бізнесу, перехід на економніше опалення, утеплення будинку. І тільки з страхуванням від втрати працездатності, чи приміром якщо це на СГ від стихійного лиха.
А так ХЗ в кого ти береш той кредит, ХЗ кому продадуть твої боргові зобов'язання і чи в результаті ти не залишишся голий босий.

А тих людей, які беруть кредити на шмотки, відпочинок в Туреччині (бо всі колєги вже там відпочили), на святкування Дня народження - щоб не виглядати гірше інших і т.п. - взагалі не розумію.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.06.2018, 09:48 #2731063   #14
Zirochko
Banned
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

А хто користав кредитні картки банку "КредитДнепр"?
https://creditdnepr.com.ua/ послуги банку клієнтам досить вигідні, наскільки я бачу.
Хоча моя особиста думка - кредит, взагалі у будь-якому вигляді, то вже на крайній випадок.
Zirochko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2018, 23:16 #2731359   #15
Madoka
Учасник
 
Аватар для Madoka
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Така схема працює вже давним-давно. Кредитна спілка називається.
А тебе хочуть обдурити, дописавши модне слово.

Швидкогроші освоюють нові терміни
Якраз в сервісах короткострокового кредитування на кшалт https://creditplus.ua/uk/ – все прозоро і ясно: отримуєш кредит онлайн на картку ти кожен день платиш один єдиний фіксований процент від суми кредиту і більше ніяких комісій.

Востаннє редагував Madoka: 26.06.2018 о 16:17.
Madoka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2018, 06:31 #2731363   #16
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Цікаво чи реально, знаючи наших людей... Які гарантії шо бабло з % виплатять? Колектори?))
гарантія може бути, лише застава , правда , жиди ще розкручують версію з фондом гарантування вкладів , який має можливість, сосати гроші з бюджету країни , а все решта - лохотрон , який існує тисячу років

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Як на мене то кредити варто брати лише в банках, і тільки під те, що дасть змогу їх повертати: розширення бізнесу, перехід на економніше опалення, утеплення будинку. І тільки з страхуванням від втрати працездатності, чи приміром якщо це на СГ від стихійного лиха.
А так ХЗ в кого ти береш той кредит, ХЗ кому продадуть твої боргові зобов'язання і чи в результаті ти не залишишся голий босий.

.
особливо, якщо ти власник банку, і робиш для себе % по кредиту нижче ринкових і, навіть, нижчі ніж % по депозитам ... не сміши мої тапки, такі, як ти, проконтролюють кому з колекторів, банк продасть твої зобов"язання ))

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Zirochko Переглянути допис
послуги банку клієнтам досить вигідні, наскільки я бачу.
від 53,5 до 62 % річних - це , якщо з дуба рухнув, або в дитинстві, сильно головою вдарився

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Якщо потрібен кредит - то найдешевший кредит таки в банках і кредитних спілках, тому рекомендую шукати там.
найдешевший кредит, це коли між тобою, немає посередника у вигляді банку чи кредитної спілки , які за свої послуги , беруть не хилі % , втуляючи бабки вкладників , бомжам, безробітним, понторізам і аферистам , а оформити в нотаріуса заставу , а у страховій компанії страховку, багато розуму не потрібно )

Востаннє редагував qazwsx321: 24.06.2018 о 06:31. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2018, 08:30 #2731368   #17
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
найдешевший кредит, це коли між тобою, немає посередника у вигляді банку чи кредитної спілки , які за свої послуги , беруть не хилі % , втуляючи бабки вкладників , бомжам, безробітним, понторізам і аферистам , а оформити в нотаріуса заставу , а у страховій компанії страховку, багато розуму не потрібно )
У нас потрібно вводити кримінальну відповідальність за не повернення боргів. Купа хитрозроблених не повертають і їм за це нічого... Тому % по кредитам будуть лише рости.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2018, 10:16 #2731374   #18
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
У нас потрібно вводити кримінальну відповідальність за не повернення боргів. Купа хитрозроблених не повертають і їм за це нічого... .
якщо ти тулиш кредити на право й на ліво, незнайомим людям, взявши лише копію паспорта і кода, то хто тобі дохтор ?
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2018, 10:27 #2731375   #19
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
якщо ти тулиш кредити на право й на ліво, незнайомим людям, взявши лише копію паспорта і кода, то хто тобі дохтор ?
А які гарантії можна придумати? Наші люди все обійдуть і підроблять. Довідку з місця роботи? Поручителі? Це все до одного місця. Навіть якщо в залог залишають нерухомість наші розумники прописують туди дітей, а їх виселити не мають права...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2018, 10:41 #2731376   #20
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Р2Р кредитування

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А які гарантії мжна придумати? Наші люди все обійдуть і підроблять. Довідку з місця роботи? Поручителі? Це все до одного місця. Навіть якщо в залог залишають нерухомість наші розумники прописують туди дітей, а їх висилити не мають права...
все вже давно, придумано до нас ... в залог банки беруть будинки чи квартири без права прописки в них , крім цього є комерційна нерухомість, земельні ділянки, гаражі, дачі , авто , трактори , комбайни ... малі суми видавати під залог ювелірки і техніки , є такий бізнес в ломбардів , які на не повернення кредитів не жаліються , або власникам зарплатних карток банками, які ті картки видали , всім решта не кредит, а в собес у відділ допомоги малозабезпеченим

Востаннє редагував qazwsx321: 24.06.2018 о 10:49.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:11.