Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.05.2017, 14:01 #2693543   #201
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Телевизионная и цифровая премьера третьего сезона сериала Дэвида Линча «Твин Пикс» состоялась буквально несколько часов назад: в США — на канале Showtime, в России — в онлайн-сервисе «Амедиатека». Также сериал покажут вечером в эфире канала ТВ-3.

Специально к премьере во «ВКонтакте» появились предупреждения о спойлерах. Ранее социальная сеть использовала похожую схему, чтобы уберечь фанатов сериала «Шерлок» от подробностей новых серий. Основной текст таких постов сворачивается до «Показать полностью».

Предупреждения также показываются в новостных лентах приложений VK для iOS и Android. Собрать ключевые слова и спойлеры из премьерных серий помог сервис «Амедиатека», где сейчас доступны первые четыре из восемнадцати эпизодов. Система предупреждений будет действовать несколько дней.

Цензура!
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 14:15 #2693544   #202
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата Ок залишив би остальне гавно
Ти блін прикалуєшся називати цей раковник ОК, де тобі готові очі видерти, якщо ти не оціниш фотку з забльованим хазяїнои не на 5+, чимось нормальним?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 14:25 #2693545   #203
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Залишається ютуб, фейсбук і ніщо не мішає пропагандистським групам перебратися туди і вести свою роботу там.
Не згодний. ВК пофік на твої скарги(сам колись скаржився). ФБ та ютуб оперативно реагує і блочить таких сепарів, відчуваєш різницю?
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 16:05 #2693554   #204
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
не можеш через VPN зайти чи шо?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 16:42 #2693561   #205
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Прихований текст: Гарно 
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 17:06 #2693564   #206
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ні не про тебе. Та знаю повно таких ''патріотів'', що при можливості звалюють. Я граю грін кард і не приховую якщо виграю то виїду. Просто не люблю лицемірства. Там більше відстоюють авторські права то я в курсі, і моніторять. Ясен пень шо в нас все на шару ібо народ бабла немає. Ну от сьогодні зайшов в вк з Цюриха)) (vpn). Поки що привички не міняю - бо шоколад так хоче. Там побачу може і перестану юзати - була б гідна альтернатива...
От не розумію звички нашоно народу виправдовувато свою поступки бідністю! Оце і є лецимірство. Нема грошей - нема кіна, всьо просто! А перестати юзати просто, соціалка - це фейсбук, + є дешеві альтернативи нетфлікса (не апмятаю точно назв) які за 2-3 бакси і місяць надають легальний доступ до перегляду контенту (так того шо йде в кінотеатрах там нема відразу).

Ну і не бачу ніяких протиріч в тому щоб бути патріотом і поїхати пожити в іншу країну (якщо то не рашка ), ми не в середні віки живем, і не за залізною завісою - свобода пересування це цілком собі нормально.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Закривати ВК задля припинення проаганди - це пукати у воду. Залишається ютуб, фейсбук і ніщо не мішає пропагандистським групам перебратися туди і вести свою роботу там.

Тоді як по ВК зацікавлені люди вели цілі розслідування, вичисляли понаїхавшу русню, місця дислокації та приналежність російської техніки.
Ви шо твертолобі? Вот теревенять одно і те ж, звідки ви це берете? Російські ресурси закрили в основному через БЛОКАДУ ЕКОНОМІЧНУ, яку в сусідній темі рвучи на собі сорочку підтримували більшість коментаторів які зараз ПРОТИ!
Так, мейл ру груп, яндекс, 1С, еббі - це все російські компанії, які до речі монополізували ринок, демпінгували, і при тому заробляли сотні мільйонів.

Востаннє редагував vanco2: 22.05.2017 о 17:06. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 5:
AHgpyxa (23.05.2017), Ektalion (22.05.2017), ion (22.05.2017), Lionso (22.05.2017), Romko_7 (22.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 23:00 #2693603   #207
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і не бачу ніяких протиріч в тому щоб бути патріотом і поїхати пожити в іншу країну (якщо то не рашка ), ми не в середні віки живем, і не за залізною завісою - свобода пересування це цілком собі нормально.

.
а воєнком з ніг падає, розшукуючи таких патріотів , якщоб всі патріоти такі мудрі були, як ти ?

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
це все російські компанії, які до речі монополізували ринок, демпінгували, і при тому заробляли сотні мільйонів.
навіщо монополісту демпінгувати , торгуючи собі у збиток, якщо нема конкуренції ? ... не хочеш злити своє ноу-хау Нафтогазу ? )

Востаннє редагував qazwsx321: 22.05.2017 о 23:00. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (23.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2017, 23:48 #2693607   #208
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
От не розумію звички нашоно народу виправдовувато свою поступки бідністю! Оце і є лецимірство. Нема грошей - нема кіна, всьо просто! А перестати юзати просто, соціалка - це фейсбук, + є дешеві альтернативи нетфлікса (не апмятаю точно назв) які за 2-3 бакси і місяць надають легальний доступ до перегляду контенту (так того шо йде в кінотеатрах там нема відразу).

Ну і не бачу ніяких протиріч в тому щоб бути патріотом і поїхати пожити в іншу країну (якщо то не рашка ), ми не в середні віки живем, і не за залізною завісою - свобода пересування це цілком
Буржуям це не пойняти, як то ївану жити на сто долярів і за файну забавку платити чуть не пів зарплати, чи там за кінО...То в гамериці, а нам треба халяви
Ая ая, патрійоти в окопі сидять, а не в буржуйленді!!!! Доречі питання - а мільйон гоцулів, які працюють на окупанта - вороги,ватніки чи хто вони? Як з ними бути? Пропоную президенту хай позбавить їх громадянства, а як схочуть перетнути кордон - розстрілювать на місці - ванко як ідея?
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (23.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 00:19 #2693608   #209
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Буржуям це не пойняти, як то ївану жити на сто долярів і за файну забавку платити чуть не пів зарплати, чи там за кінО...То в гамериці, а нам треба халяви
Ая ая, патрійоти в окопі сидять, а не в буржуйленді!!!! Доречі питання - а мільйон гоцулів, які працюють на окупанта - вороги,ватніки чи хто вони? Як з ними бути? Пропоную президенту хай позбавить їх громадянства, а як схочуть перетнути кордон - розстрілювать на місці - ванко як ідея?
Ну от ти гостриш, про окопи так ніби ти відносно окопа дуже ближче ніж я, як на мене про окопи можуть розмірковувати ті хто там стидять або вже відсиділи.
І шо найцікавіше, що зазвтчай цей аргумент застосовується в передостанню чергу перед тупими особистими образами, коли нема чого більше сказати по ділу.
Тим більше зараз є дешеві сервіси стрімінгу ліцензійного контенту, ігри це взагалі інша тема, я завжди давувався людям які купують ігрову приставку за баксів 500 чи комп ігровий за баксів 1000, а потім слізно розказують шо в них мала зарплата і вони не можуть платити за ігри. При чому як потім виявляється за ігри які купуєш за 50 баксів раз і назавжди - вони платити не можуть, а за ігри де є підписка за 10 баксів в місяць, або там треба за баксів 20 голди купити - то гроші знаходяться на постійній основі

Але якщо глянути на питання з застосуванням здорового глузду - заробляєш 100 баксів в місяць - то нефіг тобі ігри бавитись - йди вчись, розвивайся, набувай нових навиків, може заробляти більше будеш.

Мільйон гуцулів в рашці - я думаю цю проблему буде вирішено частково візовим режимом з мордором, частково відкритим кордоном з європою. Багато європейських країн вже змінили законодавство яке дозволяє почати роботу на туристичній візі. Ну і гуцули раніше їздили в рашку якраз через простоту туди потрапити.

Додано через 4 хвилини
Цитата а воєнком з ніг падає, розшукуючи таких патріотів , якщоб всі патріоти такі мудрі були, як ти ?
Мене ніхто не розшукує, бо я стою на консульському обліку і воєнком знає що мене нема вдома.

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
навіщо монополісту демпінгувати , торгуючи собі у збиток, якщо нема конкуренції ? ... не хочеш злити своє ноу-хау Нафтогазу ? )
Спочатку вони не були монополістами, тому щоб зачистити і завоювати ринок - вони демпінгували. Потім стали на ринку по суті монополістом, чому не задирали ціни - думаю це спланована політика, бо підняття цін відразу б сприяло розвитку міцевих альтернатив або переорієнтацію на західні платформи, а росія завжди чомусь вкладалась в те щоб УАнету практично не існувало, і щоб це була просто частина РУнету. Хто це оплачував - я незнаю, можливо вони заробляли основі гроші в рашці, а на нашому ринку діяли за принципом - краще дешево і багато + мати контроль контенту ніж дорого але конкурувати і мати ті ж самі гроші. А можливо і хтось їм оплачував демпінг з інших джерел з метою зачистити неконтрольований інфопростір. Але факт є фактом, в росії за скажімо показ реклами 1000чі користувачів в день ти будеш отримувати раза в 5 більше грошей ніж в нас, і ця ціна обумовлена саме тим шо рамблер і мейл груп демпінгувала тут ціни на рекламу.

Востаннє редагував vanco2: 23.05.2017 о 00:19. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ektalion (23.05.2017), Romko_7 (23.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 07:25 #2693615   #210
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

по темі месаджер квіп під санкціями? ато вже пару днів не конектиться?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 07:31 #2693616   #211
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

мені особисто похуй ті заборони...обійдусь і без тих сервісів...
але..це якби при "бандиті" позабороняли щось подібне..підняли тарифи в 7раз і всі інші "жити по-новому"...то вже б давно пару майданів організували...але тут ні.тишина..бо цеж "наші" при владі...проєвропейці..

ну головне що для злиднів безвіз відкрили...хоча якою ціною..але то вже інша тема
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (23.05.2017), qazwsx321 (25.05.2017)
Сказав(ла) Фууу!:
vanco2 (23.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 07:35 #2693617   #212
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Я бачу методичка про демпінг пішла в маси...

Мені треба продати товар в Україні, але я рекламуватиму його в Росії, бо вони демпінгують... Блять ви самі себе чуєте?

А може давайте ще заборонимо іноземні авто. Ну а як, інженер Мерседеса отримує пару тисяч євро, а інженер ЗАЗ отримує в порівнянні цілу херню. Неподобство!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 08:34 #2693621   #213
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата
Допис від Flesh09 Переглянути допис
по темі месаджер квіп під санкціями? ато вже пару днів не конектиться?
Ще хтось таким користується?!
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 08:36 #2693622   #214
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата Ще хтось таким користується?
прикинь ))
 
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 08:57 #2693624   #215
MadPiksel
 
Аватар для MadPiksel
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата по темі месаджер квіп під санкціями? ато вже пару днів не конектиться?
в мене покищо конектиться, але сиджу через клієнт RnQ_1127. QIP 8095 чомусь "і,є" і тд не хотів відсилати нормально.
MadPiksel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 09:02 #2693625   #216
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата Ще хтось таким користується?
Мене більше дивує, чому вже майже ніхто НЕ КОРИСТУЄТЬСЯ, адже річ до цих пір одна з найзручніших. Чим, наприклад мгапопулярний вайбер кращий? Нічим, крім піару.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 09:21 #2693634   #217
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Мене більше дивує, чому вже майже ніхто НЕ КОРИСТУЄТЬСЯ, адже річ до цих пір одна з найзручніших. Чим, наприклад мгапопулярний вайбер кращий? Нічим, крім піару.
Чого тільки варта одна реєстрація на вайбері, секунда діла і все готово. Без ніяких пошт і т.д.
Смайли різного роду. відеозвязок, геолокація, малюнки... І є він напевно вже в кожного другого.
Квіп то пережиток минулого
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 09:52 #2693639   #218
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну от ти гостриш, про окопи так ніби ти відносно окопа дуже ближче ніж я, як на мене про окопи можуть розмірковувати ті хто там стидять або вже відсиділи.
І шо найцікавіше, що зазвтчай цей аргумент застосовується в передостанню чергу перед тупими особистими образами, коли нема чого більше сказати по ділу.
Тим більше зараз є дешеві сервіси стрімінгу ліцензійного контенту, ігри це взагалі інша тема, я завжди давувався людям які купують ігрову приставку за баксів 500 чи комп ігровий за баксів 1000, а потім слізно розказують шо в них мала зарплата і вони не можуть платити за ігри. При чому як потім виявляється за ігри які купуєш за 50 баксів раз і назавжди - вони платити не можуть, а за ігри де є підписка за 10 баксів в місяць, або там треба за баксів 20 голди купити - то гроші знаходяться на постійній основі

Але якщо глянути на питання з застосуванням здорового глузду - заробляєш 100 баксів в місяць - то нефіг тобі ігри бавитись - йди вчись, розвивайся, набувай нових навиків, може заробляти більше будеш.

Мільйон гуцулів в рашці - я думаю цю проблему буде вирішено частково візовим режимом з мордором, частково відкритим кордоном з європою. Багато європейських країн вже змінили законодавство яке дозволяє почати роботу на туристичній візі. Ну і гуцули раніше їздили в рашку якраз через простоту туди потрапити.
Купляти можна було років так 3 назад. Зараз зарплати лишається на комуналку заплатити.

Тобто ти пропонуєш валити з неньки, бо тут зарплата все одно буде на межі 200-300 баксів і то при файних розкладах.

Гоцули могли і раньше в Польщу їхати і проблем не було і ближче, - але патрійоти вибрали окупантів)) Бо всім насрать на оці високі матерії, коли треба сім'ю годувати, або себе коханого, народ валить чи в штати чи в парашу - от такий у нас патріотизм. Тому цю тему краще не продовжувати ібо зараз такі настрої що навіть самі упороті раніше патріоти хочуть звідси звалити - знаю таких особисто.
Terror зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (23.05.2017), qazwsx321 (25.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 10:49 #2693646   #219
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

ненавиджу вайбер!
Телеграм форевер!
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 10:52 #2693650   #220
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Заборона Вк, Ок, Mail.ru, 1c, Каспера, DrWeb і т.д

Цитата Відвідуваність Вконтакте за 5 днів впала на 35%
За 3 роки впаде до 75% і залишиться сама "русня" з Донбасу.
Ektalion зараз поза форумом  
Подякували 2:
AHgpyxa (23.05.2017), vanco2 (23.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:28.