Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Крапка №3

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.02.2009, 11:05 #830970   #61
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від GuF Переглянути допис
Біда,ви розгадали нашу потаємну змову.ЩО тепер буде,мабуть під трибунал підемо.
Нічо нічо скоро появиться тема про Крапку 2
harik зараз поза форумом  
Старий 17.02.2009, 11:29 #830998   #62
GuF
 
Аватар для GuF
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
Нічо нічо скоро появиться тема про Крапку 2
А що планується якась провокація к1 на к2?
GuF зараз поза форумом  
Старий 17.02.2009, 14:41 #831206   #63
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
І хто тут ламер ?? умнік *** перше взнай значення слова ламер атоді шось говори ..... а за лося моно рога пообламувати я такого не люблю... шоб нулячий нуб не шарущий в ПК шось пердів до дядька)))) такшо ПНХ нуб)
я собі знаю а ти собі думай хочеш ломати рога? ю а велкам приходи і пробуй. і друзів-ламерів з собою візьми решта в ПП особистих образ терпіти не буду!
koka_in зараз поза форумом  
Старий 17.02.2009, 14:52 #831232   #64
Pascuda
 
Аватар для Pascuda
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від koka_in Переглянути допис
я собі знаю а ти собі думай хочеш ломати рога? ю а велкам приходи і пробуй. і друзів-ламерів з собою візьми решта в ПП особистих образ терпіти не буду!
Ти ж сам перший почав обзивати, хочеш щоб тебе не обзивали, то дотримуйся культури мовлення.
Цитата:
Допис від GuF Переглянути допис
А що планується якась провокація к1 на к2?
Непланується, автор просто висказав своє невдоволення Крапкою-3.
Pascuda зараз поза форумом  
Старий 17.02.2009, 15:07 #831255   #65
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від Pascuda Переглянути допис
Ти ж сам перший почав обзивати, хочеш щоб тебе не обзивали, то дотримуйся культури мовлення.
Уважно прочитай пост №1
harik зараз поза форумом  
Старий 17.02.2009, 15:35 #831276   #66
Pascuda
 
Аватар для Pascuda
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
Уважно прочитай пост №1
Сумніваюсь шо він там адміністратор. На 16 пост подивись.
Pascuda зараз поза форумом  
Старий 17.02.2009, 15:52 #831300   #67
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від Pascuda Переглянути допис
Сумніваюсь шо він там адміністратор. На 16 пост подивись.
Впевнений що не ти перший пост писав, принамі не цей нік )
harik зараз поза форумом  
Старий 17.02.2009, 15:58 #831315   #68
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від Pascuda Переглянути допис
Ти ж сам перший почав обзивати, хочеш щоб тебе не обзивали, то дотримуйся культури мовлення.
хлопчики, з чого ви взяли шо я вас обзивав? були використані ваші ж слова проти вас, і тому я їх виділив культури мовлення дотримуюсь по-можливості, тому будьте добрі, якшо маєте особисті претензії до мене, звертайтесь в ПП. хочете зустрітись, будь-ласка
koka_in зараз поза форумом  
Старий 17.02.2009, 16:11 #831327   #69
Pascuda
 
Аватар для Pascuda
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від koka_in Переглянути допис
хлопчики, з чого ви взяли шо я вас обзивав? були використані ваші ж слова проти вас, і тому я їх виділив культури мовлення дотримуюсь по-можливості, тому будьте добрі, якшо маєте особисті претензії до мене, звертайтесь в ПП. хочете зустрітись, будь-ласка
Всюда тіки ви ви ви пишеш. А яж нічого такого неписав шо там лосі ламери і тд. і тп. і тут зразу на всіх нас 5 клеймо ламерів ставиш!
Pascuda зараз поза форумом  
Старий 17.02.2009, 16:22 #831341   #70
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від Pascuda Переглянути допис
Всюда тіки ви ви ви пишеш. А яж нічого такого неписав шо там лосі ламери і тд. і тп. і тут зразу на всіх нас 5 клеймо ламерів ставиш!
слово "лосі" вперше було застосоване з вашого боку до адміна... проти вас я його і використав.

слово "ламери", кращого необразливого слова не придумав. зі свого ж досвіду скажу наступне, коли хочу поіграти контру чи фіфа, то я настройки знаю... і налаштовую сам, а не кричу з залу адмін мля, підійди мля, шось неконектить... у випадку коли не можу розібратись сам тоді покличу культурно адміна, попрошу пересадити на інший комп чи розібратись шо сталося. буває ж всяке. і людям які мають відношення до контри пояснювати і розжовувати в чому проблема не потрібно.
koka_in зараз поза форумом  
Подякував(ла):
harik (17.02.2009)
Старий 17.02.2009, 16:35 #831353   #71
Pascuda
 
Аватар для Pascuda
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від koka_in Переглянути допис
слово "лосі" вперше було застосоване з вашого боку до адміна... проти вас я його і використав.

слово "ламери", кращого необразливого слова не придумав. зі свого ж досвіду скажу наступне, коли хочу поіграти контру чи фіфа, то я настройки знаю... і налаштовую сам, а не кричу з залу адмін мля, підійди мля, шось неконектить... у випадку коли не можу розібратись сам тоді покличу культурно адміна, попрошу пересадити на інший комп чи розібратись шо сталося. буває ж всяке. і людям які мають відношення до контри пояснювати і розжовувати в чому проблема не потрібно.
Не я вжив слово "лосі", а автор.
Ага правильно нерозжовували бо незнали. Я добре знаю настройки, сам в неті граю. Раніше такого в вас небуло. Якби то було на 1 компі тоді б сказали, а так щоб на 5-ти компах одне і те саме. І до адмінів ніхто негрубив.
Ага представти собі: В суботу прийшли команди сіли за компи, дали завдаток по 100 грн, і допустим та сама помилка нехай на тих же самих компах,посиділи 10хв нічого незмінилося, попросять адміна виправити, він скаже:"Зара, зара" сам піде по водичку, попросять другого,а він нічо зробити неможе. Хлопці вирішитумуть забрати завдаток і тут замімість 100 грн їм відадуть 92 грн, тай шей по одній гривні шоб рахували довго.
З.І ламер образливе слово.

Востаннє редагував Pascuda: 17.02.2009 о 16:44.
Pascuda зараз поза форумом  
Старий 17.02.2009, 17:06 #831375   #72
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від Pascuda Переглянути допис
Ага представти собі: В суботу прийшли команди сіли за компи, дали завдаток по 100 грн, і допустим та сама помилка нехай на тих же самих компах,посиділи 10хв нічого незмінилося, попросять адміна виправити, він скаже:"Зара, зара" сам піде по водичку, попросять другого,а він нічо зробити неможе. Хлопці вирішитумуть забрати завдаток і тут замімість 100 грн їм відадуть 92 грн, тай шей по одній гривні шоб рахували довго.
З.І ламер образливе слово.
для того і присутній на к-3 класний менеджер підходите до нього і він вам допоможе! і не тіки на к3, будь де якшо щось не так звертаються до менеджерів і директорів і тоді вирішують ту чи іншу проблему

для тебе продали в магазині тобі якуто шнягу прострочену, ти повертаєшся з чеком і кажеш повернути гроші чи помінти товар. продавець не ведеться і ти звертаєшся до менеджера мазину і т.д. а нє, йдеш в газету пишеш статтю шо мазаин до сраки! ну так чи нє?

просто з таким типом проблем можна розібратись на місці а не виписувати на форумі яка крапка 3 галіма і які там адмін лосі(може і є не спорю, але всіх під одного не можна рівняти. якшо непонятно то я адмін, і такого ставлення до себе не потерплю.). так чи нє?

п.с. за ламерство сорі.
koka_in зараз поза форумом  
Подякували 3:
harik (17.02.2009), muTs (17.02.2009), pikazy (17.02.2009)
Старий 17.02.2009, 17:12 #831384   #73
pikazy
 
Аватар для pikazy
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від Pascuda Переглянути допис
Не я вжив слово "лосі", а автор.
Ага правильно нерозжовували бо незнали. Я добре знаю настройки, сам в неті граю. Раніше такого в вас небуло. Якби то було на 1 компі тоді б сказали, а так щоб на 5-ти компах одне і те саме. І до адмінів ніхто негрубив.
Ага представти собі: В суботу прийшли команди сіли за компи, дали завдаток по 100 грн, і допустим та сама помилка нехай на тих же самих компах,посиділи 10хв нічого незмінилося, попросять адміна виправити, він скаже:"Зара, зара" сам піде по водичку, попросять другого,а він нічо зробити неможе. Хлопці вирішитумуть забрати завдаток і тут замімість 100 грн їм відадуть 92 грн, тай шей по одній гривні шоб рахували довго.
З.І ламер образливе слово.
1. В нас 24 компа а на 5.Якщо ви хотіли програтись і припустимо що ті 5 таки не працювали -чогож ви не попросили пересадити вас?

2. З нетерпінням буду чекати вас в суботу на чемпі,щоб ви особисто змогли пепеконатись що в нас все працює.

3. До вашого відома - на чемпі внески гравців не йдуть в оплату часу.Це призовий фонд. Сеанси запускаються за рахунок закладу!!!

І давайте перестанемо переливати з пустого в порожнє.
pikazy зараз поза форумом  
Старий 17.02.2009, 17:14 #831390   #74
pikazy
 
Аватар для pikazy
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Всім дякую за дописи.
В пятницю все вирішимо на місці.
pikazy зараз поза форумом  
Подякували 2:
harik (18.02.2009), muTs (17.02.2009)
Старий 17.02.2009, 20:00 #831625   #75
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: КРАПКА №3

ці всі проблеми і неадекватна поведінка адмінів через те, що їм мало платять!
 
Подякували 2:
koka_in (18.02.2009), orka13 (18.02.2009)
Старий 18.02.2009, 10:50 #832217   #76
Pascuda
 
Аватар для Pascuda
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від pikazy Переглянути допис
Всім дякую за дописи.
В пятницю все вирішимо на місці.
Чесне слово незнав, що в вас є менеджери. Просто ніколи ніде невикликав
Цитата:
Допис від pikazy Переглянути допис
З нетерпінням буду чекати вас в суботу на чемпі,щоб ви особисто змогли пепеконатись що в нас все працює.
Нетак класно граю, щоб ходити на чемпи.

Востаннє редагував Pascuda: 18.02.2009 о 13:09.
Pascuda зараз поза форумом  
Старий 22.02.2009, 12:57 #836696   #77
Unknovn Artist
 
Аватар для Unknovn Artist
Типово Відповідь: КРАПКА №3

не та тема але та сама проблема. Не знаю шо і як там було, але в мене самого вже декілька раз було шо я забивав компи, і приблизно в 75% випадках їх не забивали або забивали не так(крапка 2). Я забиваю 5, а мені забивають 2, або 4...В випадку 4 комп*ютерів на мої питання а чо не забитий мій комп*ютер мені відповідають - то сядьте на інший вільний. Коли я сказав шо мені інший не підходить, бо я хочу той, мені далі казали - чим вам не підходить інший? Проблема була усунута тільки вмовлянням гравця на тому комп*ютері пересісти...а за непрацюючі чи погано працюючі програми-устаткування я вже не говорю. Не буду казати за всіх адмінів, але є такі, які, здається, сидять тільки аби вмикати час і брати гроші.
Unknovn Artist зараз поза форумом  
Старий 23.02.2009, 13:36 #837927   #78
VitalikNechay
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від Unknovn Artist Переглянути допис
Не знаю шо і як там було
Просто вбило !!! Звідси зразу роблю висновок - ФЛУД!!! Дайте мені ще клавіатуру я ше шось напишу.
Цитата а чо не забитий мій комп*ютер мені відповідають - то сядьте на інший вільний. Коли я сказав шо мені інший не підходить, бо я хочу той, мені далі казали - чим вам не підходить інший?
Тут я просто в шоці - що ти тут хотів написати (проблему, чи її ж вирішення). І що це за висловлювання
Цитата а чо
,
Цитата бо я хочу
- ти спочатку культуру спілкування вивчи а потім висловлюй своє "фе".
Цитата Я забиваю 5, а мені забивають 2, або 4...
- копми "не забивають"!!! їх бронюють - причому залишають "завдаток" , а в твоєму випадку (даю 200% гарантії) ти прийшов "чуєш забий комп" і пішов - завдатку 0 грн. Блін, та ж перепитай чи почув чи заб*є (можливо цей копм заброньований ще кимось, чи ше шось) . І ще якщо ти не даєш (мінімального завдатку) то потрудися прийти за 15 хв до завершення сеансу, а не 5хв після. Я сподіваюсь ти все зрозумів бо я тут проблеми не бачу взагалі (ти прийшов тебе посадили - куди ти хотів, причому для тебе попросили клієнта - а ти вирішив тут "пообсирати" за компанію ... ну і хто Ти після цього).
VitalikNechay зараз поза форумом  
Подякували 6:
andriy@ru (23.02.2009), koka_in (27.03.2009), muTs (23.02.2009), orka13 (24.02.2009), pikazy (24.02.2009), tigra (25.02.2009)
Старий 23.02.2009, 16:28 #838089   #79
GuF
 
Аватар для GuF
Типово Відповідь: КРАПКА №3

Цитата:
Допис від Unknovn Artist Переглянути допис
Я забиваю 5, а мені забивають 2, або 4...В випадку 4 комп*ютерів на мої питання а чо не забитий мій комп*ютер мені відповідають - то сядьте на інший вільний.
Але в результаті в тебе компютер є,правильно?
Перша причин по якій тобі дали іншу машину: це те що клієнт доплатив.
По друге:Ти невчасно прийшов.
По-третє:Могло таке бути що адмін тебе не почув,коли ти робив замовлення.
По четверте:На хамські вислови якогось 14 річного школяра :"Чуєш тіпок забий 22 ",адмін не реагує.
Цитата:
Допис від Unknovn Artist Переглянути допис
...а за непрацюючі чи погано працюючі програми-устаткування я вже не говорю. Не буду казати за всіх адмінів, але є такі, які, здається, сидять тільки аби вмикати час і брати гроші.
На рахунок непрацюючого обладннення-це потрібно казати відразу,а не йти додому,а потім писати на форумі:"Що ніхто нічого не робить".Все що непрацює міняється в найкоротший термін.
До речі прошу навести приклад що не працює,а то мені здається,що ти написав брехливу не правду.
GuF зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy@ru (23.02.2009)
Старий 23.02.2009, 17:32 #838183   #80
Unknovn Artist
 
Аватар для Unknovn Artist
Типово Відповідь: КРАПКА №3

я почитав шо написали мені в відповідь і поняв-цю тему тре ситирати, бо замість того шоб шукати спільні шляхи ров*язання проблеми ви самі тут флуд розводите і задаєте неконкретні питання і даєте неконкретні відповіді. Це вам не шоу хто кого переговорить, я думав тут вислуховують проблеми і намагаються їх усунути.
Цитата
Допис від VitalikNechay Переглянути допис
Просто вбило !!! Звідси зразу роблю висновок - ФЛУД!!! Дайте мені ще клавіатуру я ше шось напишу.
я хотів написати шо в попередньому випадку я не знаю хто винен а хто ні, а мав іншу проблему, що не відноситься до попередньої.
Цитата Тут я просто в шоці - що ти тут хотів написати (проблему, чи її ж вирішення). І що це за висловлювання , - ти спочатку культуру спілкування вивчи а потім висловлюй своє "фе".
я нікого ше не образив...а своїм дописом я хотів написати про бездіяльність адміна.
Цитата - копми "не забивають"!!! їх бронюють - причому залишають "завдаток" , а в твоєму випадку (даю 200% гарантії) ти прийшов "чуєш забий комп" і пішов - завдатку 0 грн. Блін, та ж перепитай чи почув чи заб*є (можливо цей копм заброньований ще кимось, чи ше шось) . І ще якщо ти не даєш (мінімального завдатку) то потрудися прийти за 15 хв до завершення сеансу, а не 5хв після.
"чуєш" до адміна я не казав ніколи і не збираюся.
в даному випадку я "бронював" комп*ютери по телефону. Сказав - "добрий день, це крапка? можна забити компи на сьогодні?(це було в 10.00) з - по - , п*ять компів, п*ять компів (точно повню шо крім з - по - я ше повторив цю фразу п*ять компів 2 рази, ше адмін мені відповів так - добре,добре, маючи на увазі шо всьо зрозумів)". Прийшов за годину, чи 40 хв і чекав, коли побачив шо він незабитий(не закреслений) (за тих самих 40 хв) спитав - чи він забитий. Мені відповіли - так, коли вже час прийшов сідати, він не звільнявся, і ми почали ту розмову. Мої слова були для того шоб показати те, що проблема була усунута тільки завдяки хлопцю що пересів.
Цитата Я сподіваюсь ти все зрозумів бо я тут проблеми не бачу взагалі (ти прийшов тебе посадили - куди ти хотів, причому для тебе попросили клієнта - а ти вирішив тут "пообсирати" за компанію ... ну і хто Ти після цього).
клієнта просили ми, а адміни в цей час питали чим нам інші неподобаються. Ше раз скажу шо ми грали командою і повинні були сидіти разом, ми до того вже там грали пару днів назад і знали добре ті комп*ютери і там були настройки наші. Хоча я не повинен нічого пояснювати.

2 Guf -
Цитата Але в результаті в тебе компютер є,правильно?
Перша причин по якій тобі дали іншу машину: це те що клієнт доплатив.
По друге:Ти невчасно прийшов.
По-третє:Могло таке бути що адмін тебе не почув,коли ти робив замовлення.
По четверте:На хамські вислови якогось 14 річного школяра :"Чуєш тіпок забий 22 ",адмін не реагує.
Комп*ютер є завдяки діям користувачів а не адмінів.
Якшо клієнт доплатив то тут я не знаю що сказати, в такій ситуації винного не найдеш...
Прийшов я вчасно, навіть завчасно, десь за годину)
На рахунок того шо непочув - якшо дійсно так, то проблема РОЗВ*ЯЗАНА, хоча я вже казав шо то не перший раз і я перепитував декілька раз.
Ну для мене нема різниці скільки кому років, але я не хамив нікому.
Цитата На рахунок непрацюючого обладннення-це потрібно казати відразу,а не йти додому,а потім писати на форумі:"Що ніхто нічого не робить".Все що непрацює міняється в найкоротший термін.
До речі прошу навести приклад що не працює,а то мені здається,що ти написав брехливу не правду.
Так, тут потрібно казати, тому думаю шо винен сам.
Не працюють навушники дуже часто, погано працюють дколи мишки. Але це - вина користувачів які їх ламають, тре їх штрафувати.

П.С. Мені всерівно, просто я хочу шоб до всіх добре ставилися, і хочу усунути такі проблеми надалі, якшо то шо я неписав хтось прийме до уваги - добре, нє - то жалко шо так бАГаТо БуКв.)

Востаннє редагував Unknovn Artist: 23.02.2009 о 17:38.
Unknovn Artist зараз поза форумом  
Подякували 2:
FortYear (23.02.2009), zaharys (04.03.2009)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:16.