Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.02.2016, 16:30 #2616833   #1
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Отже, з назви теми можна догадатись суть поставленої задачі. Добавлю тільки, що записувати те все треба одночасно.
Тобто, я виконую гітарну партію з якимось перегрузом чи дісторшном і в DAW є потреба писати як чистий звук, що йде від гітари через аудіоінтерфейс, так і перегруз/дісторшн/ефекти, але апаратний. Крім того, моніторинг з комбіка набагато кращий (природніший без той затримки) аніж через комп’ютер та vst-плагіни.
В наявності: гітара та гітарний процесор Vox Tonelab ST, який виступає також і в ролі аудіоінтерфейсу.
Розумію, що для такої організації потрібно буде докупити якесь обладнання чи то ще один інтерфейс...А може існує якийсь розгалужувач для гітари, щоб пропусти одну сигнал через гітарний процесор/комбік, зняти звук і пустити в записуючий інтерфейс, а другу сигнал напряму кинути в той же аудіоінтерфейс для запису чистого звуку.
Просто не можу зрозуміти, яке мені обладнання потрібне і як реалізувати схему підключення.
Тут Ола Енґланд https
якось це питання вирішив (2:25 - ...), але все одно не второпаю як він з аудіоінтерфейсу добився виведення звуку на акс та окремого виведення звуку з комп’ютера (з DAW). Можливо знаючим людям це елементарно вирішити, то ви вже не матюкайте за нерозторопність, але поділіться поясненням, буду вдячний)
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2016, 18:53 #2616905   #2
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
А може існує якийсь розгалужувач для гітари, щоб пропусти одну сигнал через гітарний процесор/комбік, зняти звук і пустити в записуючий інтерфейс, а другу сигнал напряму кинути в той же аудіоінтерфейс для запису чистого звуку.
Якшо хоч щоб одночасно писало на дві дорожки,потрібно як мінімум звукову на два канали.Тоді собі назначаєш в редакторі ...на один аудіо трек ,в настройках проги - кидаєш перший канал їз звукової(проц наприклад), на другий трек - другий канал (звук з комбіка.) і маєш дві одночасно записані дорожки через різні апарати
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2016, 19:07 #2616917   #3
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
Якшо хоч щоб одночасно писало на дві дорожки,потрібно як мінімум звукову на два канали.Тоді собі назначаєш в редакторі ...на один аудіо трек ,в настройках проги - кидаєш перший канал їз звукової(проц наприклад), на другий трек - другий канал (звук з комбіка.) і маєш дві одночасно записані дорожки через різні апарати
Так, але тут є два моменти:
1) Чи можна робити звичайне розгалуження гітарного сигналу (особливо, коли звукознімачі пасивні) на два канали? Може потрібно ставити якийсь спеціальний розгалужувач?
2) Тоді треба підключати додаткову пару моніторів? (як я розумію, одна пара працюватиме з аудіоінтерфейсом, а інша пара підключатиметься до проца в якості моніторингу обробленого гітарного сигналу, так?)
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2016, 19:32 #2616927   #4
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
Так, але тут є два моменти:
1) Чи можна робити звичайне розгалуження гітарного сигналу (особливо, коли звукознімачі пасивні) на два канали? Може потрібно ставити якийсь спеціальний розгалужувач?
Юзай сплітер.
Як приклад boss line selector,
хоча воно на стільки просте, шо можна самому спаяти,тим більше для твоєї задачі, схем і всякого добра в неті вистарчає

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
2) Тоді треба підключати додаткову пару моніторів? (як я розумію, одна пара працюватиме з аудіоінтерфейсом, а інша пара підключатиметься до проца в якості моніторингу обробленого гітарного сигналу, так?)
Ні звичайно.Навіщо таке робити? Оброблений сигнал і моніторинг все через карту , на одні монітори.
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (19.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2016, 19:39 #2616931   #5
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Тут без додатково обладнання не обійтись.
Як тобі варіант записати чисту гітару, продублювати треки, і другий трек пустити через примочку. Чи тобі це все треба вживу прокрутити?
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (19.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2016, 22:43 #2616988   #6
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Зи.
Сплітер можна впринципі використати навіть з стерео примочок типу стерео-ділей,ревер,хорус (навіть в виключених їхніх режимах)
Гітару в інпут,далі з вихода А - на проц,з вихода В на комбік.Все просто
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (19.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2016, 22:49 #2616989   #7
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Цитата:
Допис від ALM Переглянути допис
Оброблений сигнал і моніторинг все через карту , на одні монітори.
Ок, ідею зрозумів. Просто коли я раніше малював цю схему в голові, то чомусь думав, що оброблений сигнал через Vox (той, що йтиме, наприклад, на другий канал аудіоінтерфейсу) буде моніторитись через комп’ютер (через DAW), але ніколи не враховував тої фішки, що аудіоінтерфейс має мати ще й свій апаратний моніторинг. І тільки взявся писати цю відповідь, як мене осяйнуло))

Цитата:
Допис від Sir_Lyoshyk Переглянути допис
Тут без додатково обладнання не обійтись.
Як тобі варіант записати чисту гітару, продублювати треки, і другий трек пустити через примочку. Чи тобі це все треба вживу прокрутити?
Це щось на кшталт реампінгу) Але річ в тому, що, коли треба записати чистий звук (тобто, коли чистий буде в міксі, з мінімум обробки), то проблем нема. А от коли потрібно писати овердрайв/дісторшн, так не вийде, бо мені треба чути той самий драйв/діст в реальному часі.
Поки що обходжусь поставленим наперед звуком із Vox Tonelab ST, але просто бажано мати запасну копію чистого варіанту (інколи в vst можна нарулити дуже гарний звук), особливо, коли граю імпровізацію, яку реально з моїми то вміннями важко повторити мені самому)))
Тому, поки що візьму до уваги варіанти від ALM.
SvaGoth зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ALM (19.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2016, 21:28 #2618932   #8
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
Ок, ідею зрозумів. Просто коли я раніше малював цю схему в голові, то чомусь думав, що оброблений сигнал через Vox (той, що йтиме, наприклад, на другий канал аудіоінтерфейсу) буде моніторитись через комп’ютер (через DAW), але ніколи не враховував тої фішки, що аудіоінтерфейс має мати ще й свій апаратний моніторинг. І тільки взявся писати цю відповідь, як мене осяйнуло))



Це щось на кшталт реампінгу) Але річ в тому, що, коли треба записати чистий звук (тобто, коли чистий буде в міксі, з мінімум обробки), то проблем нема. А от коли потрібно писати овердрайв/дісторшн, так не вийде, бо мені треба чути той самий драйв/діст в реальному часі.
Поки що обходжусь поставленим наперед звуком із Vox Tonelab ST, але просто бажано мати запасну копію чистого варіанту (інколи в vst можна нарулити дуже гарний звук), особливо, коли граю імпровізацію, яку реально з моїми то вміннями важко повторити мені самому)))
Тому, поки що візьму до уваги варіанти від ALM.
прочитав . не розумію для чого така "академічна" хрєнь )) квадро-треки гітари на кліні не катіруються + вст. ? тобто можна записати трек послідовно знімаючи звук з комбо і звук з лінії проца. Чому саме так тебе не влаштовує ? багато профіесійних гуртів з такими супер-вумними комутаціями не заморочуються і звучать достойно в пачці..
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2016, 13:19 #2619010   #9
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
прочитав . не розумію для чого така "академічна" хрєнь )) квадро-треки гітари на кліні не катіруються + вст. ? тобто можна записати трек послідовно знімаючи звук з комбо і звук з лінії проца. Чому саме так тебе не влаштовує ? багато профіесійних гуртів з такими супер-вумними комутаціями не заморочуються і звучать достойно в пачці..
Може я неправильно зрозумів, але спробу відповісти.
В основному граю через процесор і записую з нього точно те, що накручу. Але звучання "важкої" гітари у вигляді "raw clean+vst" (будь то дабл чи квадро) - то якраз те, що мені часто треба.
А от для того, щоб записати той сирий чистий гітарний сигнал, мені треба його моніторити. І моніторити треба хоча б в якомусть distortion вигляді/звучанні. При чому моніторити апаратно. Софтовий моніторинг відпадає в силу програмної затримки.
Саме тому існує потреба розділяти сирий гітарний сигнал на два канали.
Власне, з проблемо я нижче розібрався. Коплю гроші на звукову карточку/аудіоінтерфейс)
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2016, 22:27 #2619292   #10
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Цитата:
Допис від SvaGoth Переглянути допис
Може я неправильно зрозумів, але спробу відповісти.
В основному граю через процесор і записую з нього точно те, що накручу. Але звучання "важкої" гітари у вигляді "raw clean+vst" (будь то дабл чи квадро) - то якраз те, що мені часто треба.
А от для того, щоб записати той сирий чистий гітарний сигнал, мені треба його моніторити. І моніторити треба хоча б в якомусть distortion вигляді/звучанні. При чому моніторити апаратно. Софтовий моніторинг відпадає в силу програмної затримки.
Саме тому існує потреба розділяти сирий гітарний сигнал на два канали.
Власне, з проблемо я нижче розібрався. Коплю гроші на звукову карточку/аудіоінтерфейс)
я ніколи не любив писати клін і потім навішувати ефекти. Можна не вгадати з артикуляцією або звуковидобуванням і все. Писав зразу з перегрузом (знімав мікрофоном з комбіка) тепер маю процесор пишу ним одразу з ефектами і все. А всі ці танці з бубном не бачу сесну в тому. Багато гітаристів пишуть одразу гітару з всіма ефектами без всякого накидування ВСТ і звучать круто.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SvaGoth (29.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2016, 02:44 #2619305   #11
SvaGoth
 
Аватар для SvaGoth
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Багато гітаристів пишуть одразу гітару з всіма ефектами без всякого накидування ВСТ і звучать круто.
Це і не піддається сумніву. Очевидно, тут йдеться про людей, які чітко визначились зі звуком і знають що з ним далі робити), про професійних музикантів)

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
я ніколи не любив писати клін і потім навішувати ефекти. Можна не вгадати з артикуляцією або звуковидобуванням і все.
В цьому і полягала проблема. Моніторинг я прагну залишити апаратний з процесора на аудіосистему чи на комбік з відповідними налаштуваннями перегрузу. Але паралельно собі тихенько писатиметься clean.
Ну, відношусь я до тих, інших, що перебувають на етапі пошуку звуку) Ну, затягнувся він в мене на роки) Треба виходити з положення іншими методами))
Хоча, з іншої сторони, впевнений розвиток VST і всіляких емуляторів підсилювачів/кабінетів/педальок суттєво розширює можливості. І їх також не слід упускати.)
SvaGoth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2016, 08:24 #2619325   #12
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Цитата Чому саме так тебе не влаштовує ?
При пошуку рішення якоїсь проблеми завжди знайдеться хтось хто буде доводити що тобі це непотрібно
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2016, 19:40 #2619476   #13
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Запис електрогітари (чистий звук + хардварний перегруз)

Цитата:
Допис від Sir_Lyoshyk Переглянути допис
При пошуку рішення якоїсь проблеми завжди знайдеться хтось хто буде доводити що тобі це непотрібно
ткни мені пальцем де я доводжу що йому цього не пготрібно ? я просто запитую чи гемор вартий того і все.

А вирвати фразу з контексту і причому хибно її інтерптитуючи - це сильно , так )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:01.