Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.05.2012, 20:51 #1937611   #561
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

після того як раз чекав годину на дофіне, більше його не замовляю.
А вчора ходив пробувати шашлик, оце да, шашлик справді класний і не довго довелось чекати, я задоволений, зїв дві порції
StealZ зараз поза форумом  
Подякували 2:
Bandera13 (10.05.2012), Xena (28.06.2013)
Старий 10.05.2012, 21:17 #1937638   #562
Bandera13
 
Аватар для Bandera13
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
після того як раз чекав годину на дофіне, більше його не замовляю.
А вчора ходив пробувати шашлик, оце да, шашлик справді класний і не довго довелось чекати, я задоволений, зїв дві порції
плюсану.. і підримаю все вище сказане. Шашличок дійсно смачний
Bandera13 зараз поза форумом  
Старий 15.05.2012, 21:04 #1941123   #563
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

сходив потестити шашлик та сервіс без всяких "віп" та "ілітних" клієнтів в пачці %) чисто соло.

1. шашлик був таки добрий, несли прийнятний час, і таки так, хлоп може двома порціями наїстися, шашлик - одобряю.

2. зауваження перше. на питання чи є Опілля зразу впевнена відповідь - немає. Питаю далі, ну а в Крапці - є? - так є, але то треба йти на третій поверх там брати. Питаю ще далі, ну так але ж ви маєте ніби то приносити звідти?... ... а так! точно, так так, принесемо. Ну то питаю ще раз - є Опілля - так

3. зауваження друге. пішов відлити на якомусь етапі в туалет, вийшов, вимкнув світло (а коли заходив двері навіть і були на розпашку.) доходжу до виходу з пави і тут позаду крик "директору туалету" такого старшого кремезного дядька, дуже голосно "ей, треба двері за собою закривати!!!!!", ну думаю кожен має свою роботу, та й кажу - "може іншим разом" розвертаюся та йду - і чую за спиною якесь вороже бурчання, я був в гарному настрої тому вирішив не прислухатися і не поглиблювати конфлікт до логічного розвязання, але думаю тут варто людям знати що можна очікувати. Я чесно кажучи вже і відвик від таких "совкових" замашок...

В цілому задоволений пиво свіже, шашлик смачний

сподіваюся баги котрі я тут вказав будуть виправлені
Developer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (17.05.2012)
Старий 15.05.2012, 23:33 #1941265   #564
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Developer Переглянути допис
3. зауваження друге. пішов відлити на якомусь етапі в туалет, вийшов, вимкнув світло (а коли заходив двері навіть і були на розпашку.) доходжу до виходу з пави і тут позаду крик "директору туалету" такого старшого кремезного дядька, дуже голосно "ей, треба двері за собою закривати!!!!!", ну думаю кожен має свою роботу, та й кажу - "може іншим разом" розвертаюся та йду - і чую за спиною якесь вороже бурчання, я був в гарному настрої тому вирішив не прислухатися і не поглиблювати конфлікт до логічного розвязання, але думаю тут варто людям знати що можна очікувати. Я чесно кажучи вже і відвик від таких "совкових" замашок...
Судячи по допису- вихована, культурна людина. Але прочитавше дане зауваження складається думка що така ж і сама людина яка попередньо виходила з туалету і не закрила за собою двері спеціально через те що хтось все таки цю роботу має виконувати (наскладав хтось купу біля унітазу і я наскладаю) )
Є такі ще випадки - прибиральниця прибирає, залишає двері відкриті на деякий час для того щоб просохла підлога.
P.S. не в обыду комусь
harik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (17.05.2012)
Старий 15.05.2012, 23:40 #1941276   #565
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
Судячи по допису- вихована, культурна людина. Але прочитавше дане зауваження складається думка що така ж і сама людина яка попередньо виходила з туалету і не закрила за собою двері спеціально через те що хтось все таки цю роботу має виконувати (наскладав хтось купу біля унітазу і я наскладаю) )
Є такі ще випадки - прибиральниця прибирає, залишає двері відкриті на деякий час для того щоб просохла підлога.
P.S. не в обыду комусь
ну могло як варіант бути "шановний, перепрошую, зачиніть будь-ласка за собою двері", і не криком, нє? а так - то совок
Developer зараз поза форумом  
Старий 16.05.2012, 00:35 #1941291   #566
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Developer,
І фразу "може іншим разом" теж можна було би обійти
harik зараз поза форумом  
Старий 16.05.2012, 00:45 #1941295   #567
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

угу можна було на крик відповісти криком, бризгати слинами, кликати менеджерів і вимагати сатисфакції але кажу ж настрій був гарний
Developer зараз поза форумом  
Старий 01.06.2012, 22:09 #1954463   #568
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Шоб не створювати іншої теми хочу запитати тут:

Якшо я приїхав в Крапку, Паву, Резонанс медіа і т.п. я маю право заїжати на територію за шлогбаумом?
bryNET зараз поза форумом  
Старий 01.06.2012, 22:11 #1954464   #569
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

я завжди довго спорю коли не хочуть пускати і в кінці кінців проїжаю, при умові що машину залишаю на території за крапкою
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
bryNET (01.06.2012)
Старий 01.06.2012, 22:13 #1954467   #570
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від bryNET Переглянути допис
Шоб не створювати іншої теми хочу запитати тут:

Якшо я приїхав в Крапку, Паву, Резонанс медіа і т.п. я маю право заїжати на територію за шлогбаумом?
Якщо наголосите, що їдете до "Крапки" і паркуватись будете на території комплексу "Пава", то за домовленостями - охорона на "КПП" має пропускати.
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
bryNET (01.06.2012)
Старий 01.06.2012, 22:25 #1954478   #571
bryNET
 
Аватар для bryNET
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Завжди пускали....недавно заїжав то умудрились трохи хамовито, на мій погляд, розмовляти

саме більше вбила фраза "А тебе там чекають?"

Якшо стаються інциденти з хамським відношенням охорони, куди звертатись?
bryNET зараз поза форумом  
Старий 03.06.2012, 12:20 #1955477   #572
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від bryNET Переглянути допис
Якшо стаються інциденти з хамським відношенням охорони, куди звертатись?
відговорити когось поступати в ТНЕУ
gsv зараз поза форумом  
Подякували 3:
Andrik84 (03.06.2012), bryNET (03.06.2012), Gradusnik (26.09.2012)
Старий 05.07.2012, 09:24 #1980378   #573
Xena
Активний учасник
 
Аватар для Xena
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

1.По "пластиковому посуду" то якесь непорозуміння. Бармен запевняє, що мав на увазі кількість соку (0,5 чи 0,250).
2.За хліб дійсно приносим вибачення!
По шашлику не дуже розуміємо. Бо в основному позитивні відгуки. Варто було відразу у закладі звернути на це увагу і ми б відклали частину порції для "дослідження" що з ним не так. Можливо, завітайте і проведемо ще спільну дегустацію.

Дякуємо за відвідини закладу і за критику. Будемо виправлятись.

Востаннє редагував FortYear: 05.07.2012 о 09:36.
Xena зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (05.07.2012)
Старий 06.07.2012, 17:32 #1982021   #574
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Шашликів за своє коротке життя я вже з'їв доволі багато, так от, ото що Ви подаєте переназвіть якось, бо то якесь не найкраще м'ясо вимочене в оцті, і спечене на вогні. (це моя суб'єктивна думка).
На рахунок шашлика трохи не погоджуюсь, скільки разів пробував його ні одного разу оцту не чув. Оцет доливається до мяса тіки тоді коли робиться швидкий маринад, а на скільки мені відомо то в Паві довгі маринади...
Деколи складається думка така що шашлик не добрий, все повязано з тим що його готував не власними руками, бо коли приготувати власними руками то він набагато смачніший
Можна влаштувати таку спробу а потім висловити свою думку
harik зараз поза форумом  
Старий 06.07.2012, 18:07 #1982045   #575
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Про те, що я маю у чужому закладі харчування приготувати шашлик, і показати який він має бути смачний?
Можете прийти повторно і скуштувати шашлика того ж самого і за бажанням Вашим пожарити його собі сам, тоді він буде для Вас смачнішим

Востаннє редагував harik: 11.07.2012 о 11:57. Причина: ,fhdy
harik зараз поза форумом  
Старий 06.07.2012, 19:53 #1982102   #576
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Взагалі то я з добрими намірами і ввійшовши в ваше положення стараюсь допомогти і запропонувати вирішити "проблему" мирним шляхом. Хаміти людині якої в очі не бачив не збираюсь. А ваші "кольорові" "погляди на мафіозний сімейний ресторанчик" залишили б при собі і перестали хаміти. До вас люди постарались підійти адекватно розяснивши ситуацію і вибачившись а ви почали самі як попередньо написали "істерити". Дякую за розяснення, було приємно почитати ваші дописи
harik зараз поза форумом  
Старий 06.07.2012, 21:55 #1982181   #577
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

оу, доречі шашлик сьогодні був чудооовий. звісно дуууже довго але добрий.
Lolka зараз поза форумом  
Старий 04.08.2012, 09:05 #2006635   #578
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Запрошуємо справжніх геймерів, а також людей які цікавляться кіберспортом до перегляду сьогоднішнього чемпіонату з Counter-Strike "Ліга Міст" котрий проводиться в Крапці.

zaharys зараз поза форумом  
Подякували 3:
FortYear (04.08.2012), harik (04.08.2012), pikazy (05.08.2012)
Старий 13.11.2012, 19:32 #2074318   #579
Пава
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Окремі фото з підготовки до весілля у "Паві":























Пава зараз поза форумом  
Подякували 5:
FortYear (13.11.2012), gsv (28.11.2012), RUS (17.11.2012), sunik (10.06.2014), zaharys (17.11.2012)
Старий 10.05.2013, 12:23 #2203258   #580
Xena
Активний учасник
 
Аватар для Xena
Типово Відповідь: Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Персонал та адміністрація бару-піцерії "Пава" щиро запрошують вас відмітити усі важливі події в нашому оновленому бенкетному залі.

































Xena зараз поза форумом  
Подякували 9:
FortYear (10.05.2013), harik (11.05.2013), Lolka (10.05.2013), muTs (11.05.2013), Pohmuryj (03.06.2013), sunik (10.06.2014), wenux (10.05.2013), zaharys (10.05.2013), дядя Вітя (10.05.2013)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:44.