Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Купівля автомобіля

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.06.2011, 21:15 #1668208   #61
Legasy
Учасник
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від NNN Переглянути допис
Додано через 2 хвилини


Ауді А6 я зможу потягнути тільки до 2000 року. Ще переглядав Ауді А4 але сказали що минати її десятою дорогою це тесаме що Volkswagen B5 ходовау них індентична.
Уже пару днів переглядаю А6 із 2,5TDI 6 ступка оптимальний рік 1996 або шукакти 100-ку.
Ви вроді доросла людина, а мислите по дитячому. Як сказав Саша, не в марці автомобіля проблема (здебільшого), а у власнику. І це однозначно. Будете берегти та шанувати авто, буде Вам відповідати взаємністю
Legasy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 08:12 #1669367   #62
zap21mischa
 
Аватар для zap21mischa
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Сусід по гаражі купив audi 10-річну 2-а роки тому а я ланоса він дав 7 тис + 2 тис. кинув на ремонт ходової так коли не прийду в гараж по машину він все щось ремонтує чи підкручує а я сів і поїхав,говорив йому нафіга було брати 10-річну за 7 тис+2 тис на ходову як міг взяти опеля чи лачетті або авео із нуля чи ланоса,Потім подумав він і каже твоя правда а то мені родич впарював візьми ауді 10-річну будеш довше їздити але розум прийшов пізно і тепер за 9 тис. він її не продасть і щось круте далі в гаражі,а я сів,завів і поїхав і не парюсь.
Сусід мав B-3 продав купив сенса задоволений не те слово говорить те що я викидав на запчасті на пасата то на проти сенса просто копійки ну правда каже порівняти пасата і сенса неможливо але задницю возити самий раз і непарися що треба їхати шукати запчасті по шротам чи нові і не викидаєш нормальні гроші недавно поміняв всі амортизатори заплатив 1200 грн. мені каже я би до пасата за такі гроші б не купив.
P.S.із старої баби дівки не зробиш.
zap21mischa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 08:18 #1669371   #63
xxxx
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від Legasy Переглянути допис
Ви вроді доросла людина, а мислите по дитячому. Як сказав Саша, не в марці автомобіля проблема (здебільшого), а у власнику. І це однозначно. Будете берегти та шанувати авто, буде Вам відповідати взаємністю
що значить берегти авто у наших умовах ( дорога, паливо, запчастини, масло----усе не якісне в більшості випадків..) ?
взнайте особливості будови ходової на пасаті б5.....і ціни на її прекрасні алюміневі ричаги і тяги, та її надійність...Автор все правильно мислить тому прохання не писати про те з чим ви особисто не мали справи...
xxxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 08:25 #1669381   #64
NNN
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від zap21mischa Переглянути допис
Сусід по гаражі купив audi 10-річну 2-а роки тому а я ланоса він дав 7 тис + 2 тис. кинув на ремонт ходової так коли не прийду в гараж по машину він все щось ремонтує чи підкручує а я сів і поїхав,говорив йому нафіга було брати 10-річну за 7 тис+2 тис на ходову як міг взяти опеля чи лачетті або авео із нуля чи ланоса,Потім подумав він і каже твоя правда а то мені родич впарював візьми ауді 10-річну будеш довше їздити але розум прийшов пізно і тепер за 9 тис. він її не продасть і щось круте далі в гаражі,а я сів,завів і поїхав і не парюсь.
Сусід мав B-3 продав купив сенса задоволений не те слово говорить те що я викидав на запчасті на пасата то на проти сенса просто копійки ну правда каже порівняти пасата і сенса неможливо але задницю возити самий раз і непарися що треба їхати шукати запчасті по шротам чи нові і не викидаєш нормальні гроші недавно поміняв всі амортизатори заплатив 1200 грн. мені каже я би до пасата за такі гроші б не купив.
P.S.із старої баби дівки не зробиш.
Яка саме модель Ауді була у сусіда? Тепер подумай сам що за машина 10-річна за 7 тисяч і ще такого бренду. Яка ціна така і машина.
Тому я і зараз розглядаю варіант А6 а не А4 і тому подібний В5.

Востаннє редагував NNN: 07.06.2011 о 08:28. Причина: шуми
NNN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 09:14 #1669413   #65
xxxx
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від NNN Переглянути допис
Яка саме модель Ауді була у сусіда? Тепер подумай сам що за машина 10-річна за 7 тисяч і ще такого бренду. Яка ціна така і машина.
Тому я і зараз розглядаю варіант А6 а не А4 і тому подібний В5.
за 7 тис 10 річну ауді ---хм...не знаю що то за модель цієї марки така дешева...може просто труп який зварений кусками з різних авто.....нормальна 10 річна - мінімум 14 штук потягне..
народ не втирайте з своїми сенсами, тавріями - ну подобається вам на них їздити - їздіть для вас вони і створені...в кожного свої потреби до рівня комфорту та якості авто.
xxxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 09:19 #1669416   #66
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від NNN Переглянути допис
Яка саме модель Ауді була у сусіда? Тепер подумай сам що за машина 10-річна за 7 тисяч і ще такого бренду. Яка ціна така і машина.
Тому я і зараз розглядаю варіант А6 а не А4 і тому подібний В5.
продаю неспішно свою, ціна правда вища трохи
http://avtobazar.ua/audi-a6-1999-ter...-897730-1.html

Востаннє редагував Andriy81: 07.06.2011 о 18:26.
Andriy81 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
xxxx (07.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 10:03 #1669439   #67
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від Andriy81 Переглянути допис
продаю свою, ціна правда вища трохи
http://avtobazar.ua/audi-a6-1999-ter...-897730-1.html
дійсно трохи )))
в два рази
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 12:44 #1669566   #68
NNN
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Ще ще хотів сказати мене беруть сумніви чи варто відвалювати великі гроші за автомобіль? На даний момент думаю що вибрати між АУДІ 100/А6 або Ford Scorpio роки 1995-1997.
NNN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 13:14 #1669571   #69
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
дійсно трохи )))
в два рази
на машини такого класу ціна не буде 7 тис. аж ніяк

Додано через 23 хвилини
Цитата
Допис від NNN Переглянути допис
Ще ще хотів сказати мене беруть сумніви чи варто відвалювати великі гроші за автомобіль? На даний момент думаю що вибрати між АУДІ 100/А6 або Ford Scorpio роки 1995-1997.
Ну шо тобі сказати, ціна на А6 буде більша від сотки, по комфорту, просторі, салон дизайн також А6 впереді, по ходових якостях - дорогу тримає супер як літом так і зимою, по обслузі - звичайно шо А6 дорожча, на рахунок міцності ходової: не знаю як в кого вона служить, це все залежить від якості запчастин які міняєте і як їздити будете по наших напрямах, не можу назвати дороги, я за півтора роки поміняв 1 салентблок і 1 ричаг, причому ричаг зразу вилетів після покупки (2 міс часу) 2 втулки стабілізатора, і сам стабілізатор, задні аморти (зразу ніякі були, стояли ше оригінальні) Якщо міняти шось шоб ходило то на Lemforder, інші говорять швидше вилітають, хоча можливо як повезе. Якшо А6 то яб рекомендував 2.4 без турбіни, гемору менше і сили хватає, 1.8 без турбіни на таку масу - слабовата буде. По розходу скажу так: знов все ж таки залежить від стилю їзди. минулого року їздив в Крим майже постійно працював кондюк середня швидкість була 100 км год. пару км. на трасі Київ -Одеса була поза 210 , то взяла 8 літра на сотню(все шо залив поділив на кілометраж), зараз по місті з виїздами за , комп показує 11, зимою було і 13. Але шо головне для дальніх поїздок саме задоволення їхати, в день проїжав 900 км на одному диханні, останні 200 км то 2 рази виходив розімятися, бо вже пикла трапеція сидіти на одному місті. Це все писав про кузов 4В С5 , Одним словом удачної покупки. Можу кинути силку на форум клуб ауді, багато чого почерпнеш звідти , і магазин екзист юа, там можеш порівняти ціни на товари на різні машини (при чому видає оригінал і замінии на нього різних виробників, досить зручно ), сам в них дешо брав.

p.s. Адмінам. Не знаю чи можна писати про магазин хоча це не реклама, якшо не можна то витирайте, порушення не ліпіть зразу

Востаннє редагував Andriy81: 07.06.2011 о 17:57. Причина: Пізніше додано
Andriy81 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
xxxx (07.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2011, 17:51 #1669792   #70
xxxx
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Перед тим, як таке писати, варто хоча б поверхнево ознайомитися із наукою автобезпеки. Бо на практиці усе з точністю до навпаки. Будова кузова у старих авто чи матеріал крил безпосереднього відношення до безпеки людей у авто немає, ось живий тому доказ: http://www.autosite.com.ua/news_article_17007.html
Вчіть фізику....Ну ви що взагалі здуріли....що тут рівняти високий джип з волгою...де немає ніяких технологій просто гора металу , якись двигун і ходова....дибілу зрозуміло що центр удару в джипі знаходиться значно нижче ніж у волзі....(це щось типу для порівняння- джип заїхав в ЗІЛ 130 ....як Ви думаєте хто тут вижеве ????

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
xxxx
ти шось не дуже шариш в авто... або просто переслухався стереотипів....
Дитячі понти слаломи і тд... уже давно мене не цікавлять....Саша проїдь в своєму авто з супер модниими колесами і двигуном та різними випендронами 1000 км за пів доби ....приміром в Крим ...100% потім вийдеш з машини і почнеш сцяти кипятком...

Востаннє редагував xxxx: 07.06.2011 о 17:51. Причина: Пізніше додано
xxxx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 08:51 #1670279   #71
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від xxxx Переглянути допис
центр удару в джипі знаходиться значно нижче
Це що, якийсь ново-придуманий термін у фізиці? Напевно школяр у 7-му класі такого не скаже. Є поняття "центру ваги" і чим важче авто тим він вище, але основними вхідними величинами при ударі залишаються маса авто та швидкість. На виході ж стоять усі технології, які зменшують/поглинають кінетичну енергію удару. У даному конкретному випадку маса джипа 2150, волги - 1800.

Цитата
Допис від xxxx Переглянути допис
це щось типу для порівняння- джип заїхав в ЗІЛ 130
Знову ж таки - вага, а не якийсь там центр удару, який знаходиться значно нижче

Дане посилання (про газ-21 і паджеро) було наведене із інформаційною метою, коли при приблизно однаковій масі технологічність, а не товщина бляхи грає вирішальну роль.

Цитата
Допис від xxxx Переглянути допис
проїдь в своєму авто з супер модниими колесами і двигуном та різними випендронами 1000 км за пів доби ....приміром в Крим ...100% потім вийдеш з машини і почнеш сцяти кипятком
Які усі домашні і балувані. У мене знайомий колись займався перепродажем авто, часто приганяв їх з Києва. Авто були різні. Так от, з його слів, йому значно краще їхати на сенсі ніж у бмв. Сам він мав десь рік бмв, потім продав і 4 роки їздив на сенсі(хоча фінансова проблема не стояла).
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Legasy (08.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 09:32 #1670324   #72
Matador S
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Які усі домашні і балувані. У мене знайомий колись займався перепродажем авто, часто приганяв їх з Києва. Авто були різні. Так от, з його слів, йому значно краще їхати на сенсі ніж у бмв. Сам він мав десь рік бмв, потім продав і 4 роки їздив на сенсі(хоча фінансова проблема не стояла).

"Не сміши мої кеди" , У сенсі краще їхати чим у бмв ?)))) Ти сам віриш в то шо ти написав ? Да я впевнений шо на бмв навіть 80 років комфортіше їхати чим на тій Фірі Сенсі . Ти хоть раз їхав в бмв шо ти такий бред пишеш?
Matador S зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andriy81 (08.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 09:37 #1670330   #73
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис


Які усі домашні і балувані. У мене знайомий колись займався перепродажем авто, часто приганяв їх з Києва. Авто були різні. Так от, з його слів, йому значно краще їхати на сенсі ніж у бмв. Сам він мав десь рік бмв, потім продав і 4 роки їздив на сенсі(хоча фінансова проблема не стояла).
Та мусить шось говорити, бумера то нема , порівняти їзду в БМВ з сенсом чи ше з чимось в тому роді - то то саме шо рівняти х... з пальцем. Народ не пишіть херні, не вводьте автора в тупік, а то він ше трохи і таврію купить
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 09:45 #1670337   #74
NNN
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від Andriy81 Переглянути допис
Та мусить шось говорити, бумера то нема , порівняти їзду в БМВ з сенсом чи ше з чимось в тому роді - то то саме шо рівняти х... з пальцем. Народ не пишіть херні, не вводьте автора в тупік, а то він ше трохи і таврію купить
Таврія і тому подібні відпадають із політичних поглядів.
NNN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 10:01 #1670347   #75
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

ти не патріот?
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 10:02 #1670348   #76
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від NNN Переглянути допис
Таврія і тому подібні відпадають із політичних поглядів.
Мудре рішення
Andriy81 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 10:21 #1670368   #77
NNN
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ти не патріот?
Патріот. От автомобільна галузь невнушає довіри. Політичні уподобання форумчан у цій темі необговорюються.

Востаннє редагував NNN: 08.06.2011 о 10:31. Причина: шуми
NNN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 12:15 #1670472   #78
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Які усі домашні і балувані. У мене знайомий колись займався перепродажем авто, часто приганяв їх з Києва. Авто були різні. Так от, з його слів, йому значно краще їхати на сенсі ніж у бмв. Сам він мав десь рік бмв, потім продав і 4 роки їздив на сенсі(хоча фінансова проблема не стояла).
Цитата
Допис від Matador S Переглянути допис
"Не сміши мої кеди" , У сенсі краще їхати чим у бмв ?)))) Ти сам віриш в то шо ти написав ? Да я впевнений шо на бмв навіть 80 років комфортіше їхати чим на тій Фірі Сенсі . Ти хоть раз їхав в бмв шо ти такий бред пишеш?
Цитата
Допис від Andriy81 Переглянути допис
Та мусить шось говорити, бумера то нема , порівняти їзду в БМВ з сенсом чи ше з чимось в тому роді - то то саме шо рівняти х... з пальцем. Народ не пишіть херні, не вводьте автора в тупік, а то він ше трохи і таврію купить
У мене схожі враження
Своїм БМВ 2005 року не надто задоволений на довгих маршрутах
Руль трохи зажорсткий, і руку важко зручно дест вмостити зоб не висіла. Одною рукою керувати не так легко
На Ланосі ганяв в Крим. З мінусів тільки відсутність кондиціонера, трохи менше потужності, і гірша шумоізоляція. А так для їзди нормальна машина навіть в порівнянні з БМВ.

Між Славутою і Сенсом більша різниця ніж між Сенсом і іншими нормальними машинами.
Таврії, Славути і Вази нікому не ражду брати


Ви на тих "фірах" і бмв багато проїхали щоб тут заявляти про те що то небо і земля?
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 12:33 #1670497   #79
Matador S
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
У мене схожі враження
Своїм БМВ 2005 року не надто задоволений на довгих маршрутах
Руль трохи зажорсткий, і руку важко зручно дест вмостити зоб не висіла. Одною рукою керувати не так легко
На Ланосі ганяв в Крим. З мінусів тільки відсутність кондиціонера, трохи менше потужності, і гірша шумоізоляція. А так для їзди нормальна машина навіть в порівнянні з БМВ.

Між Славутою і Сенсом більша різниця ніж між Сенсом і іншими нормальними машинами.
Таврії, Славути і Вази нікому не ражду брати


Ви на тих "фірах" і бмв багато проїхали щоб тут заявляти про те що то небо і земля?

Ну в мене э з чим порівняти , я їздив на 320 2003 року , машина казка , не рівня нище перерахованих тобою Фірах.
Matador S зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 12:40 #1670506   #80
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Купівля автомобіля

Цитата
Допис від Matador S Переглянути допис
Ну в мене э з чим порівняти , я їздив на 320 2003 року , машина казка , не рівня нище перерахованих тобою Фірах.
А скільки ти проїхав на Ланосі і в чому саме його мінуси в порівнянні з БМВ?
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:30.