Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Alan Wake PC

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.02.2012, 22:11 #1875332   #1
Naruto
 
Аватар для Naruto
Типово Alan Wake PC


Описание:

Психологический триллер Alan Wake, созданный авторами дилогии Max Payne, погружает игрока в мир, где оживают самые жуткие кошмары и потаенные страхи. Неожиданные повороты сюжета поджидают на каждом шагу — игра захватывает и держит в напряжении с первого до последнего кадра.

Главный герой игры — писатель Алан Уэйк, признанный мастер триллеров, переживает творческий кризис. В поисках вдохновения он отправляется вместе с невестой в тихий городок Брайт Фоллз. Однако там возлюбленная Алана таинственным образом исчезает, и начинается череда леденящих кровь кошмаров. Реальность и фантазии перемешались, и чтобы выжить, Алану придется использовать все доступные средства. А самым могущественным его союзником в борьбе с тьмой становится свет.

качаєм тут http://rutor.org/torrent/172954/alan-wake-2012-pc-repack-ot-r.g-unigamers
Naruto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2012, 23:43 #1875402   #2
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Alan Wake PC

Ех, як же я скучив за хорошими містичними забавками! З часів Фаренгейту повний галяк, одні шутери.

Алан Вейк - єдина гра, ради якої хотів придбати Бокс. Чудова графіка, інтригуючий сюжет, особисто для мене претендент на гру року.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 2:
KIRA (18.02.2012), PrinceOfUkraine (18.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 09:15 #1875511   #3
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Alan Wake PC

Є якісь відмінності від боксовської версії? Варто перепроходити?

Додано через 52 секунды
Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Ех, як же я скучив за хорошими містичними забавками! З часів Фаренгейту повний галяк, одні шутери.

Алан Вейк - єдина гра, ради якої хотів придбати Бокс. Чудова графіка, інтригуючий сюжет, особисто для мене претендент на гру року.
Зіграй SCP-087

Востаннє редагував KIRA: 18.02.2012 о 09:15. Причина: Пізніше додано
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 11:31 #1875635   #4
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Alan Wake PC

KIRA, Можна ще згадати Пенумбру і Амнезію, але на жаль, я не люблю ужастіки від першого лиця, онлі third person. Тим більше там страшно не тому, що шось страшне коїться, а тому, що ГГ паралітик, який нічо не може зробити.
А зазначений тобою проект я вже скачав давно, але руки не доходили

ЗІ. Сірену би пограти...
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2013, 12:31 #2211980   #5
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Alan Wake PC

http://www.humblebundle.com/weekly - тут можна купити Алана Вейка + ДЛС Американський кошмар за скільки не шкода. Поспішайте!!!


Востаннє редагував Nemesis-T: 23.05.2013 о 13:16.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:56.