Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення


Формочки для випікання

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.06.2016, 12:35 #2641511   #1
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Формочки для випікання

на старості років вчуся пекти. Хочу мафіни і торти. питання: які формочки купляти? Є силіконові, алюмініеві, з металу з покриттям. Очі розбігаються. Хто чим користується, щоб не приставало, чи тре чимось посипляти чи мастити?
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2016, 12:41 #2641513   #2
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Формочки для випікання

Силіконові дуже добре тим, що з них легко виймати випічку.
а також менше пригорає.
хоча в залежності від товщини тіста може трохи збільшитись час випікання
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (23.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2016, 16:06 #2641544   #3
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Формочки для випікання

на мафіни то силикон. на торти теж є круглі силіконові форми, непогані. роз"ємні з антипригараючим покриттям то ге рідкісне, не залежить від ціни і виробника. в мене вже дві форми облізло, бісквіт відстав від дечки разом з покриттям. так шо їх є резон брати тільки на формовку заливних тортів і желейок. останнім часом все більше починають подобатися професійні кондитерські форми, металеві, без дна, купуєш 1 піддон, пару форм і вуаля... але то вже збоченство тільки для тих хто пече часто.

Щоб не приставало то беру пергаментний папір і ніц не пристає.. а щоб не пригорало то вже домовляйся зі своєю духовкою, якщо електрична то є шанс, якщо газова то суттєво важче.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (23.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2016, 21:21 #2641588   #4
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Формочки для випікання

Духовка електрична, ніколи не підгорало. печу пиріжки, тістечка, хачапурі, печево. Останнім часом перестала купувати готове, печу сама. Вирішила брати новий рубіж- мафіни і торти. Але форми вибрати важко, ніхто толком не скаже. Мама взагалі пече лише пражський в чувунній сковородці і їй добре. То я правильно зрозуміла на мафіни- силікон( а його тре змащувати?), а на торт - силікон або просту алюмінієву і стелити пергаментний папір?
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2016, 23:00 #2641595   #5
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Формочки для випікання

ну я на силікон або чуть олії даю, або взагалі не змащую. Металеві найкраще не алюмінієві а нержавійка. чуть змащую маслом чи олійкою, на дно круг вирізаний з пергаменту по діаметру форми, боки то просто ріжу полоски по висоті форми і приклеюю на масло, так пергамент не морщиться і не псує форму самого коржа.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (24.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2016, 13:14 #2643065   #6
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Формочки для випікання

Якраз на вихідних пекла шоколадні мафіни(як сільповські), Купляла силіконові формочки, змащувала олійкою, Все вийшло супер(не перевищувати темп 200 гр по їх інструкції, я пекла при 180). Так що дівчата дякую за поради
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2016, 16:34 #2644744   #7
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Формочки для випікання

Олійкою силіконові формочки можна не мастити. Провірено пару раз. Мафіни чудово витягуються. Дуже сподобались рецепти із сайту кукорама.
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2016, 20:29 #2656120   #8
Turriff
Учасник
 
Аватар для Turriff
Типово Відповідь: Формочки для випікання

А мені подобається випікати мафіни в одноразових паперових формочках, купила їх 100 штук і щастю немає меж. А готові мафіни в них виглядають як із справжньої кондитерської.
Turriff зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2017, 10:00 #2701431   #9
ToLo
Учасник
Типово Відповідь: Формочки для випікання

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
на старості років вчуся пекти. Хочу мафіни і торти. питання: які формочки купляти? Є силіконові, алюмініеві, з металу з покриттям. Очі розбігаються. Хто чим користується, щоб не приставало, чи тре чимось посипляти чи мастити?
Все почему-то посоветовали только силиконовые, а как по мне, то это не единственная альтернатива. В силиконе выпекать конечно хорошо, но только в качественном, Китайский ширпотреб и запах имеет неприятный и пригорает в нем. А нормальные силиконовые формочки стоят денег кучу. Не накупишься всех размеров и форм, которые хочется. Вот поэтому как=то попробовала формочки из пищевого алюминия для запекания http://studiopack.ua/articles/Formy-dlya-vypechki.html и должна вам сказать, что это спорный вопрос в чем получается лучше. Не пригорат, легко вынимается, хорошо пропекается внутри и при этом огромный выбор форм,размеров и стоит копеейки. Лично мне больше нравится использовать форму и выкинуть, чем иметь кучу форм, для которых еще нужно найти на кухне место. А еще я очень люблю когда вещи выглядят как новые, а силиконовые формы уже после 2-3 использований выглядят очень неаккуратно. А еще миликон ни в коем случае нельзя мыть даже самыми щадящими абразивными средствами. Стоит только потереть чем-то таким - все, легко доставаться уже ничего не будет.
ToLo зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (29.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2017, 00:01 #2712348   #10
Lanre
Учасник
Типово Відповідь: Формочки для випікання

У мене керамічні та скляні форми для запікання. Вже давно користуюся, подобаються, https://dokuhni.ua/forma-dlya-zapekaniya-vypechki ось такі. Ще хочу собі силіковані придбати, усе якось на очі ніде не попадаються, так би взяла

Востаннє редагував Lanre: 27.09.2018 о 23:28.
Lanre зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (13.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2017, 21:03 #2713587   #11
SweetGrip
Учасник
Типово Відповідь: Формочки для випікання

Мне очень нравятся силиконовые формы, в них ничего не прилипает и стоят не дорого.Я беру формы для выпечки на la-torta , там есть еще и все необходимые ингредиенты для кондитера
SweetGrip зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (26.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2018, 15:54 #2734249   #12
lenok14
Учасник
 
Аватар для lenok14
Типово Відповідь: Формочки для випікання

Мені теж подобаються більше силіконові форми, в них набагато зручніше пекти мафіни, кексики, невеличкі тістечка. Змащую тільки дно формочки зовсім трохи. А коли пиріг випікаю, то беру металеві форми і пергаментний папір (купила собі великий рулон на https://www.systopt.com.ua/papir-pergamentnyj-rulonamy/ бо багато випікаю і він в мене скоро закінчується). Форму змащую маргарином або олією, потім вирізаю і вистеляю пергаментний папір, після того знов змащую маргарином або олією. І пергамент добре відходить від випічки.
lenok14 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (22.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2019, 22:03 #2768234   #13
Neiro
Учасник
 
Аватар для Neiro
Типово Відповідь: Формочки для випікання

Я подарил большой набор таких форм жене. Она любит печь и для нее это очень полезный подарок, вообще даже какие то мелочные недорогие подарки могут быть очень приятны главное знать чего человек хочет и что он любит.
Neiro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:00.