Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Хочу перенести лічильник води у інше місце

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.05.2016, 10:42 #2637146   #1
KushlaVR
Типово Хочу перенести лічильник води у інше місце

В принципі із заголовка все ясно.
Хочу перенести лічильник води у інше місце.
Так склались обставини, що у далеких 2000х роках сантехнік встановив лічильники у дуже незручному місц (прямо за бачком унітаза, див ілюстрацію). А я в силу малого досвіду і наївності - повірив що так буде в самий раз... З тих пір неодноразхово пожалів, що таке місце установки лічильника ....



Кожного разу як треба здати показник - доводитться це робити з дзеркалом. А для повірки треба щей бачок унітаза знімати щоб добратись до лічильників.... Коротше повний армагедон з тим бачком і тими лічильниками...

Тому я вирішив перенести лічильники таким чином, щоб вони стали більш доступними (посунути їх вверх)

Планую все це зробити з допомогою металопластикових труб на спайку.
Як видно з ілюстрації - хочу зняти лічильник, і розібрати трубопровід до крана. Від крана дати металопластикову трубу вгору до місця установки лічильника.

Проте є одне питання.
Участок трубопроводу (на картинці виділив синім кольором) від шаровоно крна до лічильника - він має бути прикручений до крана ТІЛЬКИ на різьбові зєднання (типу залізна труба, латунні коліна) і бути "нерозборним", чи я можу на кран закрутити ніпель і приєднати той участок через зєднання типу "американка"?


П.С.
Як вмів так пояснив. прошу помідорами не кидатись. )))
KushlaVR зараз поза форумом  
Старий 31.05.2016, 13:57 #2637211   #2
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Хочу перенести лічильник води у інше місце

думаю з такими запитаннями краще зразу у водоканал. там все пояснять,. я так думаю. щоб потім не прийшлося переробляти.
leyo зараз поза форумом  
Старий 31.05.2016, 20:30 #2637272   #3
KushlaVR
Типово Відповідь: Хочу перенести лічильник води у інше місце

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
думаю з такими запитаннями краще зразу у водоканал. там все пояснять,. я так думаю. щоб потім не прийшлося переробляти.
Мабуть завтра таки зайду у водоканал з тим листком. Сподіваюсь з мене там не будуть ржати ))))
KushlaVR зараз поза форумом  
Старий 31.05.2016, 21:42 #2637282   #4
Gandolier
Учасник
Типово Відповідь: Хочу перенести лічильник води у інше місце

в акте ввода прибора в эксплуатацию схемы установки нет. главное пломбы не срывать, а где он установлен - какая разница?
Gandolier зараз поза форумом  
Старий 01.06.2016, 11:50 #2637386   #5
KushlaVR
Типово Відповідь: Хочу перенести лічильник води у інше місце

Цитата
Допис від Gandolier Переглянути допис
в акте ввода прибора в эксплуатацию схемы установки нет. главное пломбы не срывать, а где он установлен - какая разница?
Так щоб пломбу не зривати то не вийде. Треба 100% розпломбовувати а потім викликати техслужбу щоб запломбували.
KushlaVR зараз поза форумом  
Старий 01.06.2016, 12:43 #2637396   #6
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Хочу перенести лічильник води у інше місце

в водоканалі сміятись не будуть. неповинні. краще там все розпитати бо якшо то робити самостійно то можуть бути питання чого не звернулись з такими намірами про перестановку лічильника.
Pmz зараз поза форумом  
Старий 01.06.2016, 16:30 #2637447   #7
KushlaVR
Типово Відповідь: Хочу перенести лічильник води у інше місце

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
в водоканалі сміятись не будуть. неповинні. краще там все розпитати бо якшо то робити самостійно то можуть бути питання чого не звернулись з такими намірами про перестановку лічильника.
Був у водоканалі.
Вони перенесенням лічильників не займаються. Наймати треба сторонню організацію. або робити самому. То по бажанню.
Головна вимога - розпломбувати / запломбувати мають вони (домовитись про це можна у каб. №2).
Вимог до того участка труби, що я позначав (та і взагалі до місця встановлення / способу встановлення / матеріалів трубопроводу / методу підключення) особливих немає.
1) Головне щоб лічильник після перенесення враховував всю спожиту воду (як вони пояснили - від крана до лічильника немає бути розгалужень).
2) Щоб був підключений не через шланг.
Все.
KushlaVR зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
вода, лічильник, сантехніка



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:48.