Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.02.2010, 21:10 #1234142   #161
Mexico
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
Привіт, дайте пораду якуто а то не діло... Як скоро нагнати стару форму? займався ранше жав на грудь 80кг/3*10 на біц 42кг/3*10 і тд... а після деякого часу шо я незаймався тепер жими впали приблизно на 40%.. .як виправити?...
П.С. без всяких добавок...
Зараз тобі тут нарадять, почнуть програми складати, дієти... Тут спеців хватає...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 23.02.2010, 21:25 #1234164   #162
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
Привіт, дайте пораду якуто а то не діло... Як скоро нагнати стару форму? займався ранше жав на грудь 80кг/3*10 на біц 42кг/3*10 і тд... а після деякого часу шо я незаймався тепер жими впали приблизно на 40%.. .як виправити?...
П.С. без всяких добавок...
здоров.

та ніяк. згадай, що ти робив, щоб жати 80кг/3*10, і роби так само.
 
Старий 23.02.2010, 21:56 #1234213   #163
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Зараз тобі тут нарадять, почнуть програми складати, дієти... Тут спеців хватає...
та не треба=) дієти то не моє=)
Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
здоров.
та ніяк. згадай, що ти робив, щоб жати 80кг/3*10, і роби так само.
я помню шо робив но факт шо нгеможу чомусь то зара робити...
domendh зараз поза форумом  
Старий 24.02.2010, 08:04 #1234525   #164
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
я помню шо робив но факт шо нгеможу чомусь то зара робити...
не всьо зразу. поступово докидай ваги і (при нормальному сні і харчуванні) за тижні 2-3 повернешсядо максимуму
 
Старий 24.02.2010, 09:08 #1234585   #165
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

молодці хлопаки! Спорт - це здоровя! Я в зал не хожу - прихожу додому в 6 вечора, та й залів поблизу дому немає (живу на Винниченка). Зокрема ходити в переповнені також не дуже охота. Маю дома гантельки розбірні по 14 кг кожна. Не скажу що займаюсь регулярно, але часом хочеться фізично попрацювати. Стараюсь дотримуватися 3-ох разів на тиждень. Важу 61-62 кг при зрості 169-170. В 2003 році важився майже голим у воєнкоматі - 53 кг (жах просто). В основному віджимаюсь від підлоги 3-4 рази по 12-15, ноги на підвищенні (стілець звичайний). Потім по гантельці в руки - так само - 3-4 рази по 12 разів. Ну і потім по меншій вазі (зінмаю по 2 кг з гантельки) на тріцепс. Результат є стабільний по росту, хоча і не великий)). Я зрозумів одне. Для росту потрібно - файно себе навантажувати, гарно істи і гарно спати (тобто відпочивати))
regman зараз поза форумом  
Старий 24.02.2010, 09:56 #1234640   #166
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Кстаті шо ви думаєте на щот гейнерів,креатіну,амінокислот і вітамінів? ефект довго тримається від них і чи побічні ефекти потом будуть?=) а то інтересно бо кореш хавав і тепер в розмір з шафу, і просто інтересно шо буде з ним далі=)
Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
молодці хлопаки! Спорт - це здоровя! Я в зал не хожу - прихожу додому в 6 вечора, та й залів поблизу дому немає (живу на Винниченка). Зокрема ходити в переповнені також не дуже охота. Маю дома гантельки розбірні по 14 кг кожна. Не скажу що займаюсь регулярно, але часом хочеться фізично попрацювати. Стараюсь дотримуватися 3-ох разів на тиждень. Важу 61-62 кг при зрості 169-170. В 2003 році важився майже голим у воєнкоматі - 53 кг (жах просто). В основному віджимаюсь від підлоги 3-4 рази по 12-15, ноги на підвищенні (стілець звичайний). Потім по гантельці в руки - так само - 3-4 рази по 12 разів. Ну і потім по меншій вазі (зінмаю по 2 кг з гантельки) на тріцепс. Результат є стабільний по росту, хоча і не великий)). Я зрозумів одне. Для росту потрібно - файно себе навантажувати, гарно істи і гарно спати (тобто відпочивати))
тобі тре набирати вагу=) кг такс до 70+=)

Востаннє редагував domendh: 24.02.2010 о 10:02.
domendh зараз поза форумом  
Старий 24.02.2010, 10:01 #1234645   #167
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
тобі тре набирати вагу=) кг такс до 70=)
авжеш потрібно. І так часом докулупують що дещо худорляво виглядаю)
regman зараз поза форумом  
Старий 24.02.2010, 16:17 #1235134   #168
Mexico
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
Кстаті шо ви думаєте на щот гейнерів,креатіну,амінокислот і вітамінів? ефект довго тримається від них і чи побічні ефекти потом будуть?=) а то інтересно бо кореш хавав і тепер в розмір з шафу, і просто інтересно шо буде з ним далі=)

тобі тре набирати вагу=) кг такс до 70+=)
Ти перепитай того корєша, шо він ше колов...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 24.02.2010, 20:17 #1235439   #169
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Ти перепитай того корєша, шо він ше колов...
колоти він нічо не колов а пити пив=) вище перечислені мною продукти=)
domendh зараз поза форумом  
Старий 25.02.2010, 15:03 #1236201   #170
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

мб в когось є на продажу гантельки якісь?? в пп
domendh зараз поза форумом  
Старий 25.02.2010, 15:34 #1236220   #171
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
Кстаті шо ви думаєте на щот гейнерів,креатіну,амінокислот і вітамінів? ефект довго тримається від них і чи побічні ефекти потом будуть?=) а то інтересно бо кореш хавав і тепер в розмір з шафу, і просто інтересно шо буде з ним далі=)
тобі тре набирати вагу=) кг такс до 70+=)
Я перше брав нормальний протеїн. Суто протеїн не гейнер. А потім взяв велику баньку трохи дешевшу. От через 2 місяця то почався застій жовчі і болі. Але перестав пити і попив чуть жовчогоні і попустило. Самі по собі ці штуки не шкодять сильно здоровю. Але садять желудок, печінку і нирки. Якщо пити в великих дозах і довго. До всього тре підходити з розумом. Я от думаю цю допити і більше не купляти. А мій коріш без протеїну вже навіть чуть більше мене робить Краще просто нормально і збалансовано харчуватись.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
мб в когось є на продажу гантельки якісь?? в пп
маю гирю 24 кг якщо стік піднесеш

Востаннє редагував Terror: 25.02.2010 о 15:34. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Старий 25.02.2010, 19:38 #1236555   #172
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Я перше брав нормальний протеїн. Суто протеїн не гейнер. А потім взяв велику баньку трохи дешевшу. От через 2 місяця то почався застій жовчі і болі. Але перестав пити і попив чуть жовчогоні і попустило. Самі по собі ці штуки не шкодять сильно здоровю. Але садять желудок, печінку і нирки. Якщо пити в великих дозах і довго. До всього тре підходити з розумом. Я от думаю цю допити і більше не купляти. А мій коріш без протеїну вже навіть чуть більше мене робить Краще просто нормально і збалансовано харчуватись.

Додано через 10 хвилин

маю гирю 24 кг якщо стік піднесеш
я ранше жував крекер=) (з цибулькою)ггг(creatin monogidrat 100% біотеховський) не погана річ скажу=) но перестав жувати зразу і впала сила троха на жими=) потом збився і вирішив реал кач=)
ну 24 то думаю не проблема буде піднести=) ранше на біц гантелььки 27 кг тягав=) напиши плз ціну за скік відаш свою 24 і фотку б якусь=) в ПП або в асю 376-459-431
domendh зараз поза форумом  
Старий 26.02.2010, 16:15 #1237410   #173
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від domendh Переглянути допис
я ранше жував крекер=) (з цибулькою)ггг(creatin monogidrat 100% біотеховський) не погана річ скажу=) но перестав жувати зразу і впала сила троха на жими=) потом збився і вирішив реал кач=)
ну 24 то думаю не проблема буде піднести=) ранше на біц гантелььки 27 кг тягав=) напиши плз ціну за скік відаш свою 24 і фотку б якусь=) в ПП або в асю 376-459-431
А де крекер брав в спорт плюсі?) Я подумав все таки гирьку собі залишу шоб не дати собі засохнути
Terror зараз поза форумом  
Старий 26.02.2010, 18:09 #1237565   #174
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
А де крекер брав в спорт плюсі?) Я подумав все таки гирьку собі залишу шоб не дати собі засохнути
першу пачку мені тренер з текстильника підігнав був, а потом 2-у я в спорт+ купив=)
domendh зараз поза форумом  
Старий 03.03.2010, 10:46 #1244078   #175
kabul
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

да уж, як хтось правильно сказав, тут спєци зібрались
kabul зараз поза форумом  
Старий 03.03.2010, 11:41 #1244152   #176
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від kabul Переглянути допис
да уж, як хтось правильно сказав, тут спєци зібрались
вони, можливо, і не специ, але, хоча б, не обмежуються запитаннями у всіх темах "а ти сам ходив в олімп?", "а ти сам шо вживаєш?" (хоча такі питання і є доречними)
 
Старий 03.03.2010, 20:38 #1245033   #177
kabul
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

а що ти хоч почути? я зараз всерйоз займаюсь спортивним харчуванням. а за олімп питав, тому що якшо він ходив, то ми повинні бути знайомі
kabul зараз поза форумом  
Старий 03.03.2010, 21:43 #1245140   #178
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від kabul Переглянути допис
всерйоз займаюсь спортивним харчуванням.
тобто, продаєш?
 
Старий 03.03.2010, 21:49 #1245151   #179
Mexico
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
тобто, продаєш?
З чого ти взяв??? Просто серйозно "займається"...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 04.03.2010, 08:18 #1245438   #180
kabul
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

все правильно, продаю
kabul зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:16.