Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


"Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.12.2011, 14:18 #1837026   #161
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Що у кого болить, той про то і говорить)). З чого така інформація, що всі хочуть заміж? З чого ви взяли, що він одружений і всі свята "самотня жінка після 30" проводить в "гордом одиночестве"?
Додано через 4 хвилини

Та хто ж сказав, що неодружених жаліють?)))))))))) Мені навпаки жалко жінку, яка перетворюється дома на тінь з непомитою головою, кругами під очима і потухшим поглядом. Хоча... в кожного свої цілі в житті, в мене точно немає цілі якнайшвидше вийти заміж, хочу прожити життя трошки цікавіше.
ги ) слова нє мужа, но мальчіка, пардон, дєвочкі) Ви спочатку насміхаєтеся ,шо ,мовляв, Деметра мислить штампами, а потім тут же ввертаєте в свій пост шикарний жирний штамп про заміжню жінку з немитою головою, тінями і без квітів. Откуда дровішкі?? Ваші знайомі заміжні коліжанки такі? Відкрию вам очі - заміжня також може шикарно виглядати, мати квіти і такий сяючий погляд, якого хватить, шоб освітити невеликий райцентр)) А якшо ви маєте смутну підозру, шо в законному оштампованому шлюбі втратите значну частку свого очарованія, і набудете купу неприємних обов*язків, так то проблема вже з вами, очевидно.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 5:
Demetra (26.12.2011), Dinara (27.12.2011), Ingenue (27.07.2013), NEO[VENOM] (26.12.2011), SNIZHOK (26.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 20:19 #1837290   #162
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Та хто ж сказав, що неодружених жаліють?)))))))))) Мені навпаки жалко жінку, яка перетворюється дома на тінь з непомитою головою, кругами під очима і потухшим поглядом. Хоча... в кожного свої цілі в житті, в мене точно немає цілі якнайшвидше вийти заміж, хочу прожити життя трошки цікавіше.
Вы уже женаты 29 лет. Какой секрет удачного брака?
Я постоянно восхищаюсь своей женой. Если у твоего соседа трава зеленее – это значит, что ты не поливаешь свою траву. Я непрерывно говорю Лизе: «Ты великолепна. Ты желание сердца моего. Ты превосходна». Для чего я это делаю? Во-первых, это помогает ей расцветать, потому что женщина отображает любовь своего мужа. Во-вторых, это помогает моему сердцу быть всегда влюбленным в нее. Сила и жизнь во власти языка. Лизе сейчас 51 год. Недавно она была в Киеве и один врач ей сказал: «Я думал, что Вам еще и сорока нет». Она ответила: «Это потому, что мой муж меня очень любит». Запомните, женщина является отражением любви своего мужа.

Додано через 25 хвилин
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
шем*сь такого не чула, шоб якась дівчина розбивала чужу сім*ю виключно тому , шо їй подобається трахатись з мужчиною Переважно то якось через кохання чи через якийсь розрахунок, але точно не через сам фізичний потяг. Жінка, яка здатна відділити секс від від всього решту, ніколи не буде заради задоволення зазіхати на чужу сім*ю.
золоті слова, які стосують всіх. незалежно від статі. ніхто в здоровому глузді не купуватиме корову ради літри молока .

Востаннє редагував SNIZHOK: 26.12.2011 о 20:19. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 7:
Demetra (27.12.2011), Dinara (27.12.2011), Пантера (27.12.2011), Jane Doe (27.12.2011), nadan (26.12.2011), Джалка (26.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 05:15 #1837507   #163
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ги ) слова нє мужа, но мальчіка, пардон, дєвочкі) Ви спочатку насміхаєтеся ,шо ,мовляв, Деметра мислить штампами, а потім тут же ввертаєте в свій пост шикарний жирний штамп про заміжню жінку з немитою головою, тінями і без квітів. Откуда дровішкі?? Ваші знайомі заміжні коліжанки такі? Відкрию вам очі - заміжня також може шикарно виглядати, мати квіти і такий сяючий погляд, якого хватить, шоб освітити невеликий райцентр)) А якшо ви маєте смутну підозру, шо в законному оштампованому шлюбі втратите значну частку свого очарованія, і набудете купу неприємних обов*язків, так то проблема вже з вами, очевидно.
Так, багато моїх знайомих саме так і виглядають після заміжжя, та в основному ті, які мають одну ціль в житті - вийти заміж і показати "трофей" друзям і родині, а дальше можна і не "напрягатись", а нашо? Хто поважає себе і свого обранця(-ицю) думають зовсім по іншому і їм не головне пошвидше склеїти сторінки свого паспорта штампами, а зберегти почуття і повагу і не так важливо, чи держава витратила лишніх пару грам чорнила на їхні паспорти чи ні. Печатка ніколи не продовжить любові, якщо їй не суджено довго жити. А її відсутність ніколи не розлучить людей, які справді люблять один одного.... Це як мудрість:"Любов, як пісок, коли тримаєш долоню розгорнутою, він залишається на ній, а коли починаєш стискати кулак - вона просочується крізь пальці".
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 07:02 #1837514   #164
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Так, багато моїх знайомих саме так і виглядають після заміжжя, та в основному ті, які мають одну ціль в житті - вийти заміж і показати "трофей" друзям і родині, а дальше можна і не "напрягатись", а нашо? Хто поважає себе і свого обранця(-ицю) думають зовсім по іншому і їм не головне пошвидше склеїти сторінки свого паспорта штампами, а зберегти почуття і повагу і не так важливо, чи держава витратила лишніх пару грам чорнила на їхні паспорти чи ні. Печатка ніколи не продовжить любові, якщо їй не суджено довго жити. А її відсутність ніколи не розлучить людей, які справді люблять один одного.... Це як мудрість:"Любов, як пісок, коли тримаєш долоню розгорнутою, він залишається на ній, а коли починаєш стискати кулак - вона просочується крізь пальці".
багато моїх знайомих саме так і говорять. коли в них з цим не склалось .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
Demetra (27.12.2011), Jane Doe (27.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 07:26 #1837516   #165
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
багато моїх знайомих саме так і говорять. коли в них з цим не склалось .
А може говорять так не через те, що в них "з цим" не склалось? А тому що зрозуміли, що купка лишніх чорнил не додає ні щастя, ні впевненості в собі, ні любові? Щодо мене, в житті я маю все, щоб бути щасливою - двоє чудесних діток, роботу, яка приносить мені дохід, друзів, які мене розуміють і.... людину, яка мене любить, вислуховує, поважає, допомагає в моїх прагненнях (морально і матеріально) і... найголовніше, який дає мені право бути поруч з ним просто слабкою жінкою, дає мені ніжність і увагу... І якщо я не бачу його розкиданих носків по хаті, чи поганого настрою через недорозумінь по роботі, це не означає, що я не щаслива. Якщо для когось важливішим є штамп в паспорті, то.... мені шкода таких людей, вони просто невпевнені в собі, невпевнені в тому, що з часом зможуть втримати цю людину, не штампом, а своєю неповторністю.... Щоб бути поруч з людиною, яку я люблю, щоразу я намагаюсь самовдосконалитись, це приносить задоволення мені і не дає можливості Йому читати мене, як відриту книгу. Коли ти бачиш зацікавленість в його очах кожного разу - це стимул прагнути чогось більшого... А як наслідок досягаєш більшого в житті...
В мене абсолютно немає комплексів на рахунок того, що я не "проштампована"))) І хто вважає інакше - будь-ласка, не буду нікого переконувати, я просто поділилась своїм досвідом і все, я ж не кажу, що всі повинні так жити чи думати))) Хто мене шкодує, нехай, не буду сперечатись, мені тільки приємно буде)))

Востаннє редагував Amina: 27.12.2011 о 07:46.
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 10:29 #1837609   #166
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
А може говорять так не через те, що в них "з цим" не склалось? А тому що зрозуміли, що купка лишніх чорнил не додає ні щастя, ні впевненості в собі, ні любові? Щодо мене, в житті я маю все, щоб бути щасливою - двоє чудесних діток, роботу, яка приносить мені дохід, друзів, які мене розуміють і.... людину, яка мене любить, вислуховує, поважає, допомагає в моїх прагненнях (морально і матеріально) і... найголовніше, який дає мені право бути поруч з ним просто слабкою жінкою, дає мені ніжність і увагу... І якщо я не бачу його розкиданих носків по хаті, чи поганого настрою через недорозумінь по роботі, це не означає, що я не щаслива. Якщо для когось важливішим є штамп в паспорті, то.... мені шкода таких людей, вони просто невпевнені в собі, невпевнені в тому, що з часом зможуть втримати цю людину, не штампом, а своєю неповторністю.... Щоб бути поруч з людиною, яку я люблю, щоразу я намагаюсь самовдосконалитись, це приносить задоволення мені і не дає можливості Йому читати мене, як відриту книгу. Коли ти бачиш зацікавленість в його очах кожного разу - це стимул прагнути чогось більшого... А як наслідок досягаєш більшого в житті...
В мене абсолютно немає комплексів на рахунок того, що я не "проштампована"))) І хто вважає інакше - будь-ласка, не буду нікого переконувати, я просто поділилась своїм досвідом і все, я ж не кажу, що всі повинні так жити чи думати))) Хто мене шкодує, нехай, не буду сперечатись, мені тільки приємно буде)))
я шось не поняла Якшо та людина встане на коліно (ну, чи не встане), і запропонує тобі руку і серце, вкупі з штампом, то ти відмовишся? Через то ,шоб носків не бачити? Чи через то шо не віриш, шо ви зможете бути цікаві і будоражащі одне для одного і законному шлюбі? Поясни плз.
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (27.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 11:43 #1837640   #167
Йорік
 
Аватар для Йорік
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Дурні ви. Який розподіл обов'язків? Яке хто головніший? Яка різниця хто більше заробляє?
Любов, взаєморозуміння, щирість почуттів, довіра - коли це все відчути з однією людиною і бути коханим і коханою, єдиною бажаною, тоді може і щось зрозумієте.
Будьте Людьми.
Йорік зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 11:57 #1837643   #168
Thunderbolt
Активний учасник
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
я шось не поняла
Я теж Аміна а діти борщу не вживають і в шкарпетках не ходять?
Thunderbolt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 14:14 #1837701   #169
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
А може говорять так не через те, що в них "з цим" не склалось? А тому що зрозуміли, що купка лишніх чорнил не додає ні щастя, ні впевненості в собі, ні любові? Щодо мене, в житті я маю все, щоб бути щасливою - двоє чудесних діток, роботу, яка приносить мені дохід, друзів, які мене розуміють і.... людину, яка мене любить, вислуховує, поважає, допомагає в моїх прагненнях (морально і матеріально) і... найголовніше, який дає мені право бути поруч з ним просто слабкою жінкою, дає мені ніжність і увагу... І якщо я не бачу його розкиданих носків по хаті, чи поганого настрою через недорозумінь по роботі, це не означає, що я не щаслива. Якщо для когось важливішим є штамп в паспорті, то.... мені шкода таких людей, вони просто невпевнені в собі, невпевнені в тому, що з часом зможуть втримати цю людину, не штампом, а своєю неповторністю.... Щоб бути поруч з людиною, яку я люблю, щоразу я намагаюсь самовдосконалитись, це приносить задоволення мені і не дає можливості Йому читати мене, як відриту книгу. Коли ти бачиш зацікавленість в його очах кожного разу - це стимул прагнути чогось більшого... А як наслідок досягаєш більшого в житті...
В мене абсолютно немає комплексів на рахунок того, що я не "проштампована"))) І хто вважає інакше - будь-ласка, не буду нікого переконувати, я просто поділилась своїм досвідом і все, я ж не кажу, що всі повинні так жити чи думати))) Хто мене шкодує, нехай, не буду сперечатись, мені тільки приємно буде)))
"двоє чудесних діток, роботу, яка приносить мені дохід, друзів, які мене розуміють і.... людину, яка мене любить, вислуховує, поважає, допомагає в моїх прагненнях (морально і матеріально) і... найголовніше, який дає мені право бути поруч з ним просто слабкою жінкою, дає мені ніжність і увагу..." В мене теж все це є (дочка одна, поки що ), але крім того я маю щасливу можливість бачити "його розкидані носки по хаті, чи поганий настрій через недорозумінь по роботі". Так, саме щасливу можливість розрадити кохану людину, підняти їй настрій якоюсь приємною дрібничкою.
Так, я живу з живою людиною, а не з лялькою, у якої завжди все гаразд, і яка запросто у любий момент може набриднути своїм награним позитивом.
І так, для мене " пару грам чорнила" в паспорті, це серйозний крок, на який не всі наважуються, який значить жити повним життям з коханим чоловіком. А жити кожен своїм і сходитися раз в тиждень для піняття настрою і бавитися у те чого немає - то не для мене.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ingenue (27.07.2013), Джалка (27.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 14:27 #1837708   #170
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Прокидатись разом можна і без штампу в паспорті
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
без славнозвісного штампу
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
склеїти сторінки свого паспорта штампами
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Печатка ніколи не продовжить любові
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
що купка лишніх чорнил не додає ні
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
є штамп в паспорті
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
не штампом, а своєю неповторністю
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
що я не "проштампована")
....і ви хочете сказати що на підсвідомому рівні не хочете того самого "штампу" ??
це за 3 останні повідомлення, без врахування ще слів "одруження"...
ap@snuj зараз поза форумом  
Подякували 5:
Jane Doe (27.12.2011), K12L3R (30.12.2011), SNIZHOK (27.12.2011), Джалка (27.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 15:04 #1837732   #171
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
....і ви хочете сказати що на підсвідомому рівні не хочете того самого "штампу" ??
це за 3 останні повідомлення, без врахування ще слів "одруження"...
дійсно,таке враження,шо людина не нас,а просто сама себе переконує...
ше не зустрічав жінки,яка б не хотіла цього штампу. хотя,якшо колишній сильно обідив,то могло і відбитись.

шкода,краще коли людина і хоче його і має і отримує від нього задоволення...
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 18:37 #1837856   #172
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Нехай тут побуде!
Цитата Ищу любовницу для мужа
Вот уже месяц я ищу своему мужу любовницу. Нет, я вовсе не сумасшедшая, более того, у меня прекрасная семья, которую я совсем не желаю разрушать. Но я глубоко убеждена, что наличие любовницы у моего супруга стало просто необходимо.
Прихований текст: продовження 
Dentist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 18:50 #1837861   #173
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата Его уже пять лет не повышали по службе и зарплата перестала казаться мне достаточной.
Цитата сделали из моего прежнего красавца пузатого дядечку
Цитата Наш секс стал похож на рутину.
Цитата А может возьму и рожу третьего.
Цитата Ищу любовницу для мужа. Есть желающие?
на*уй нада !
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 04:50 #1838082   #174
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
....і ви хочете сказати що на підсвідомому рівні не хочете того самого "штампу" ??
це за 3 останні повідомлення, без врахування ще слів "одруження"...
Хахххаааа)) Ні, не хочу)) Ні на свідомому, ні на підсвідомому))

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
дійсно,таке враження,шо людина не нас,а просто сама себе переконує...
ше не зустрічав жінки,яка б не хотіла цього штампу. хотя,якшо колишній сильно обідив,то могло і відбитись.

шкода,краще коли людина і хоче його і має і отримує від нього задоволення...
Я вас переконую? Та ви що? Для чого мені це?)))) Я просто висловила свою думку і поділилась своїм досвідом і відчуттями)
В мене навпаки склалась така думка, що тут тільки і зациклені всі на одруженні, по іншому не виходить? Це ж просто офіційний документ, яким ви ставите державу до відома, що разом спите)) Кому це любові додає?)

Востаннє редагував Amina: 28.12.2011 о 04:50. Причина: Пізніше додано
Amina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (28.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 18:55 #1838437   #175
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
я шось не поняла Якшо та людина встане на коліно (ну, чи не встане), і запропонує тобі руку і серце, вкупі з штампом, то ти відмовишся? Через то ,шоб носків не бачити? Чи через то шо не віриш, шо ви зможете бути цікаві і будоражащі одне для одного і законному шлюбі? Поясни плз.
Аміна, питання Джалки залишається актуальним.
Ще рік тому я була свято переконана,що домашні обовязки-то не обовязки жінки,то спільні обовязки,і хоч срачу в мене в хаті ніколи не було але я точно думала "що я нікому нічого не мушу". Так,не мушу. Але після того як я зустріла одну людину,то для мене зараз були б заповітною мрією його розкидані носки по хаті,проблеми якими б він зі мною ділився,і заспане личко вранці поряд. Я б пів життя за все оце віддала. Чесно.
Незнаю,як можна не хотіти жити з тим,кого так любиш. Ну як?
Мій коханий якби жив зі мною,я б шуршала як дурна,і навіть би не пікнула,бо ж то так класно турбуватись і ділити побут з ним.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякували 4:
Demetra (29.12.2011), lapochka dochka (29.12.2011), Джалка (28.12.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 09:16 #1838777   #176
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
шем*сь такого не чула, шоб якась дівчина розбивала чужу сім*ю виключно тому , шо їй подобається трахатись з мужчиною Переважно то якось через кохання чи через якийсь розрахунок, але точно не через сам фізичний потяг. Жінка, яка здатна відділити секс від від всього решту, ніколи не буде заради задоволення зазіхати на чужу сім*ю.
Цитата Жінка, яка здатна відділити секс від від всього решту
ага і багато таких жінок є з загальної масси ? (при умові , що загальна масса взята за 100%)


Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Проститутка та, яка за гроші продає своє тіло (це так, для загального розвитку)... І взагалі, дивна логіка, якщо гуляє чоловік, то проститутка - жінка. Круто!.
Цитата Проститутка та, яка за гроші продає своє тіло
та не скажи не всі хто прямо себе продає і стоїть на панелях лише вони є путанами. ПО клуба наших мажорних є багато так званних гламурно=пафосно ванільниї так званих як вони себе називають "дєвушок"(дурнувате слово укр.аналог краще звучить) які бухаючи коктейлі або шампанське і ходячи в всяких блискучих брязкальцях думають , що вони кращі і взагалі типу вища каста "жінок" , але віддаються за бабки , подарунки , катання на крутих машинах і інших речах і думають , що це не проституція ібо вони ж себе прямо не продають вот так вот ) Гаразд якщо ще нашим віддаються пів біди , а друге діло як продають себе негро-арабам тим самим створюючи образ , що українські дівчата = шалави і їх можна любому чорно-пику легко вперти були б тільки бабки .

Цитата І взагалі, дивна логіка, якщо гуляє чоловік, то проститутка - жінка. Круто!
Це тупейший стереотип - коли хлопець всіх чпокає підряд - кароль , а коли жінка зі всіма то типу всьо зразу - пілять(як казав Равшан) Рівноправіє братья і сестри жінки теж мають таке право , але одне діло себе віддавати за якісь матеріальні речі притому бути впевненим в своїй нев*єбенності , а друге діло робити то якось не пальоно і не паритись )
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 2:
Narcissus (29.12.2011), sl@yes (29.12.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Jane Doe (29.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 09:31 #1838792   #177
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Це тупейший стереотип - коли хлопець всіх чпокає підряд - кароль , а коли жінка зі всіма то типу всьо зразу - пілять(як казав Равшан) Рівноправіє братья і сестри жінки теж мають таке право , але одне діло себе віддавати за якісь матеріальні речі притому бути впевненим в своїй нев*єбенності , а друге діло робити то якось не пальоно і не паритись )
А з чого Ви вирішили, що ті дівчата роблять це пальоно і параться? І що за дурна логіка: спати з неграми\арабами - бридко, а русинами - ОК?
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 09:46 #1838811   #178
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
А з чого Ви вирішили, що ті дівчата роблять це пальоно і параться? І що за дурна логіка: спати з неграми\арабами - бридко, а русинами - ОК?
тикни мені де я казав , що це добре ? Я сказав , що "це ще півбіди ! " І то то було не основне в тому . що я хотів сказати , а те що не лише повії ті хто себе прямо продає без всяких заморочок і нюансів чи тобі це треба розжоувати як 5 річній дитині по полкам ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 09:54 #1838816   #179
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Це тупейший стереотип - коли хлопець всіх чпокає підряд - кароль , а коли жінка зі всіма то типу всьо зразу - пілять(як казав Равшан) Рівноправіє братья і сестри жінки теж мають таке право , але одне діло себе віддавати за якісь матеріальні речі притому бути впевненим в своїй нев*єбенності , а друге діло робити то якось не пальоно і не паритись )
Як так зрозуміла, що ось тут Ви виправдовуєте чоловіків і повністю підтверджуєте стереотип тупейший.
Пе.Се. Доречі, на "ти" ми не переходили
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2011, 12:34 #1838942   #180
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Як так зрозуміла, що ось тут Ви виправдовуєте чоловіків і повністю підтверджуєте стереотип тупейший.
Пе.Се. Доречі, на "ти" ми не переходили
може ви не переходили проте я перейшов .

Я нікого не виправдовую просто потім жаліються навіть ті самі викладачі Політеха , що коли кажуть афро-тернополянам напишіть ваші враження про Укарїні та Тернопіль то вони пишуть : "ваші дівчата дешеві" Чпокатись ніхто нікому незабороняє , але не треба як було в темі страждати завувальованою проституцією переконуючи себе , що це не так і потім будуть судити наш народ(жіночу молоду половину населення) по от тих 10-30% таких "дєвушок"

І взагалі предмет і основна суть була не в тому , але це ж круто видерти якісь частину слів з загального контексту і до них "причепитись"
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 2:
nadan (29.12.2011), Narcissus (29.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:06.