Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > software / програми / драйвери

software / програми / драйвери Корисні програми, драйвери, глюки, баги, налаштування...


програма AnyDesk

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.09.2020, 00:06 #2781888   #1
GIgaBite
Типово програма AnyDesk

Доброї ночі форумчани. Цікавить питання: коли пробую зайти на Андроїд приставку постійно вискакує реклама на приставці і не можу її забрати ? Допоможіть
GIgaBite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2020, 18:39 #2781921   #2
GIgaBite
Типово Відповідь: програма AnyDesk

Шановні ІТ спеціалісти, що ніхто не користується вищевказаною програмою, чи просто ніхто не стикався з даною ситуацією. Up
GIgaBite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2020, 21:34 #2781922   #3
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: програма AnyDesk

Цитата
Допис від GIgaBite Переглянути допис
Шановні ІТ спеціалісти, що ніхто не користується вищевказаною програмою, чи просто ніхто не стикався з даною ситуацією. Up
ні. RDP/SSH ну і/або ліцензія Тімвівера або litemanager всякі там амммі-адміни , енідески туфта повна. Тому користуються мало або як запасний варіант віддаленого керуввання.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
GIgaBite (11.09.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2020, 06:05 #2781933   #4
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: програма AnyDesk

Цитата Шановні ІТ спеціалісти, що ніхто не користується вищевказаною програмою, чи просто ніхто не стикався з даною ситуацією. Up
просто в 90% випадків її використовують для доступу з компа до компа, або на крайняк з телефона/планшета до компа, а вот віддалене управління відроїд девайсом, це доволі специфічна штука....
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
GIgaBite (11.09.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2020, 20:47 #2781951   #5
GIgaBite
Типово Відповідь: програма AnyDesk

Вельми вдячний всім за відповіді. Якщо ніхто з таким не стикався, то хоч підкажіть в яку сторону "копати" інформацію по даній темі.
GIgaBite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2020, 10:26 #2781955   #6
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: програма AnyDesk

Цитата
Допис від GIgaBite Переглянути допис
Вельми вдячний всім за відповіді. Якщо ніхто з таким не стикався, то хоч підкажіть в яку сторону "копати" інформацію по даній темі.
підказу - не використовувати цей софт а інший щоб не прийшлос копати. Лайтменеджер безкоштовний наприклад і клієнт є на андроїд і іОС або інші варіанти.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2020, 23:51 #2781968   #7
GIgaBite
Типово Відповідь: програма AnyDesk

Спробую
Цитата Лайтменеджер
. А чому таке скептичне відношення до даної програми, були зафіксовані якісь критичні баги (окрім того що я описав). Згідно інфи на оф.сайті - девелопери вихідці з TeamViewer
GIgaBite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2020, 10:36 #2781974   #8
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: програма AnyDesk

Цитата
Допис від GIgaBite Переглянути допис
Спробую . А чому таке скептичне відношення до даної програми, були зафіксовані якісь критичні баги (окрім того що я описав). Згідно інфи на оф.сайті - девелопери вихідці з TeamViewer
були . Тимбільше що є більш зручні і гнучі рішення. Звісно залежно для чого Вам віддалений доступй. Якщо до 1 ПК то ще пів біди ,а якщо локальная чи віддалена мережа яку Ви адмініструєте чи альтернативний доступ до сервера якщо закглючить сервер терміналів на серверній вінді. Більше можливостей , гнучкий , безкоштовний і без реклами х можливістю встановити і створити власний сервер ось чим лайтменеджер крутий. ні енідеск ні амі-адмін цих похвалитися не можуть... Тому діло не в розробниках , а в можливостях і потребах
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
GIgaBite (13.09.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2020, 07:52 #2782009   #9
GIgaBite
Типово Відповідь: програма AnyDesk

В кого ще які були ситуації, проблемки з програмою і як Ви їх вирішували
GIgaBite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2020, 13:24 #2782018   #10
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: програма AnyDesk

Цитата В кого ще які були ситуації, проблемки з програмою і як Ви їх вирішували
проблем з програмою не було взагалі, перешов з TeamViewer на AnyDesk тому що TeamViewer ввів обмеження по часі, а також необхідно, щоб версії TeamViewer були однакові, що дуже незручно
єдине що для управління андроїд пристроями ніколи не використовував, а навпаки з телефона/планшета до ПК підключається і працює без проблем
в корпоративній мережі нічого краще стандартного RDP ще не придумали і наврядчи придумають, а для домашнього використання, або коли треба швидко організувати віддалений доступ і нема часу піднімати VPN-и можу сміливо рекомендувати
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2020, 10:24 #2782039   #11
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: програма AnyDesk

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
проблем з програмою не було взагалі, перешов з TeamViewer на AnyDesk тому що TeamViewer ввів обмеження по часі, а також необхідно, щоб версії TeamViewer були однакові, що дуже незручно
єдине що для управління андроїд пристроями ніколи не використовував, а навпаки з телефона/планшета до ПК підключається і працює без проблем
в корпоративній мережі нічого краще стандартного RDP ще не придумали і наврядчи придумають, а для домашнього використання, або коли треба швидко організувати віддалений доступ і нема часу піднімати VPN-и можу сміливо рекомендувати
ну в мережі ще SSH як варіант якщо сервер на лінуксу (та і на вінді теж можна)+ лайтменеджер якраз я ставив на мережу скачував севрерний клієнт , піднімав віртуалку-сервер віддаленого керування і все ок. Тому що оці - "нажав 2 кнопки " типу енідесків то такий собі варіант для школярів і домогосподарок. Особисто мені підходив як резервний софт якщо по міфічним причинам лайт-менеджер ляже.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2020, 14:52 #2782047   #12
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: програма AnyDesk

Цитата Тому що оці - "нажав 2 кнопки " типу енідесків то такий собі варіант для школярів і домогосподарок.
в цьому і плюс, якщо потрібно терміново комусь надати допомогу чи почистити програмно комп, від майнера чи адварі наприклад, просто скидаю людині ссилочку в фб, вона качає, запускає і я можу працювати
Цитата Особисто мені підходив як резервний софт якщо по міфічним причинам лайт-менеджер ляже
для серйозних задач само-собою дана програма не сильно підходить, сам використовую DameWare на роботі, паралельно з стандартним RDP
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (15.09.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2020, 14:59 #2782048   #13
GIgaBite
Типово Відповідь: програма AnyDesk

Декілька років тому користувався ось цим : RAC - Remote Administrator Control Server (sample) https://www.remote-rac.com/en/rac_server.asp
GIgaBite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:49.