Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Привіталки

Привіталки Тут вітаємо з днем народження, різними святами, іменинами, річницями, видатними датами. Святкування, застолья, могоричі... та про те, як треба справді відпочивати :)


Джамала виграла Євробачення!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.05.2016, 17:31 #2634672   #41
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
при чому тут патріотизм.? ше скажи шо ти вдіваешся в все украінське,ісиш ,пьеш все украінське і ремонт в хаті виключно з украінських матеріалів. ну не треба все мішати з патріотизмом. я сказав-пісня ніяка..тобі сподобалась-слухай скільки влізе. за останні 13 років евробачень я памятаю лиш руслану,тату,рибака,сердючку. все. може в мене і обмежений смак,але він мій, і я не пхаю патріотизм де тільки можна .торкае пісня-значить торкае. ні-значить ні. мене не торкнуло.
Це не просто пісня, бо це не концерт. Це змагання. І перемогу тут здобула - Україна. Так що патріотизм тут якраз доречний, як і на любому спортивному змаганні, чи коли ти дивишся матч Манчесера з Динамо, ти вболіваєш за перших, бо їхня гра тобі подобається більше?
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 17:46 #2634674   #42
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Це не просто пісня, бо це не концерт. Це змагання. І перемогу тут здобула - Україна. Так що патріотизм тут якраз доречний, як і на любому спортивному змаганні, чи коли ти дивишся матч Манчесера з Динамо, ти вболіваєш за перших, бо їхня гра тобі подобається більше?
ну візьми стрічку з іменем і фото джамали і носи скрізь. прояви патріотизм) мені язик не повернеться сказати шо пісня джамали супер пупер і тепер вона моя сама улюблена. . я болів за украіну ,но пісня мені неподобаеться. в футболі завжди за наших. да в футболі грають на результат . там головне забити. трошки неправильно порівнювати спорт з музикою. пісні ти слухаеш роками,знаеш тексти,мелодіі,а спортивні матчі навряд чи ти носиш на флешці і постійно переглядаеш.
Pmz зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 17:51 #2634675   #43
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
мені язик не повернеться сказати шо пісня джамали супер пупер і тепер вона моя сама улюблена. .
А що тобі заважає просто мовчати ))) ? Є випадки у яких як в рекламі, реально краже жувати )))
Мені он гра збірної не дуже, але я ж мовчу )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 18:24 #2634678   #44
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А що тобі заважає просто мовчати ))) ? Є випадки у яких як в рекламі, реально краже жувати )))
Мені он гра збірної не дуже, але я ж мовчу )))
от сиди і жуй)))
чи пукан рве?
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
korabel (19.05.2016)
Старий 15.05.2016, 19:08 #2634686   #45
Freeboy
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата От скільки сам раз її переслуховував?
Бо здається ти путаєш патріотизм з якісною музикою.
...Дєцко, можеш назвати мені 2-3 сучасних музичних композиції які на твою думку можна віднести до категорії ЯКІСНИХ? Тільки не подумай що в мене на меті є чимось тобі дорікнути чи посміятися з твоїх музичних смаків. Мені просто цікаво що в твоєму розумінні можна віднести до якісної сучасної муз. творчості. Якщо виступ Джамали (її вокальні дані, стиль і т.д) ти з разом Pmz відносиш до рівня "шлак" , то шо тоді можна вважати якісним продуктом?
Freeboy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (15.05.2016)
Старий 15.05.2016, 19:46 #2634690   #46
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
...Дєцко, можеш назвати мені 2-3 сучасних музичних композиції які на твою думку можна віднести до категорії ЯКІСНИХ? Тільки не подумай що в мене на меті є чимось тобі дорікнути чи посміятися з твоїх музичних смаків. Мені просто цікаво що в твоєму розумінні можна віднести до якісної сучасної муз. творчості. Якщо виступ Джамали (її вокальні дані, стиль і т.д) ти з разом Pmz відносиш до рівня "шлак" , то шо тоді можна вважати якісним продуктом?
про шлак ми з децко не говорили. просто ми не іі аудиторія.
Pmz зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 21:06 #2634700   #47
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Млін, народ....
Я читаю ваші коментарі і просто вражаюсь, як можна так підпадати під якісь навязані штампи...
Джамала не взялась нізвідки - вона має досвід, вона перемагає не вперше, у неї дійсно сильний вокал - це визнає багато профі від шоубізу, в тому числі напевно найуспішніший продюсер на пострадянському просторі Костянтин Меладзе.
Пісня її авторства, що саме по собі викликає повагу - на людину не працювала команда проплачених профі.
Відеосупровід зроблений ідеально під цю пісню, придертись нема до чого - лаконічно і виразно, і це теж зробили наші хлопаки.
Пісня про наболіле і актуальне, а не переливання з пустого в порожнє на "вічні теми".
Зрештою за наших співвітчизників хоч би пораділи, для яких та перемога - це надія, що все налагодиться.
А ви...
Не соромно?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
от сиди і жуй)))
чи пукан рве?
так то хіба не вам рве, разом з купою коментаторів з російськими прапорцями напроти айпішок під статтями про Джамалу?

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
про шлак ми з децко не говорили. просто ми не іі аудиторія.
.
передивись відео, як її зустрічали сьоня в Борисполі...

Востаннє редагував switch: 15.05.2016 о 21:06. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 15.05.2016, 21:39 #2634709   #48
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
передивись відео, як її зустрічали сьоня в Борисполі...
мае шанувальників от і зустрічали. нічого сенсаційного шо переможницю конкурсу зустріли . так завжди зустрічають всіх хто привозить перемоги.
Pmz зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 10:51 #2634784   #49
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
при чому тут патріотизм.? ше скажи шо ти вдіваешся в все украінське,ісиш ,пьеш все украінське і ремонт в хаті виключно з украінських матеріалів. ну не треба все мішати з патріотизмом. я сказав-пісня ніяка..тобі сподобалась-слухай скільки влізе. за останні 13 років евробачень я памятаю лиш руслану,тату,рибака,сердючку. все. може в мене і обмежений смак,але він мій, і я не пхаю патріотизм де тільки можна .торкае пісня-значить торкае. ні-значить ні. мене не торкнуло.
Та якраз патріотизм і при всьому! Я також не слухаю музику, яка звучить на Євробаченні і мені пофік як хто заспівав, тому що про смаки не сперечаються, а явно безголосі на Євробачення попадають рідко, але ми ПЕРЕМОГЛИ росію!!! Я перед конкурсом випадково почула в їх новинах з яким величезним відривом перемагає Лазарєв і скільки задоволення потім отримала уявляючи їх перекошені рожі.
Пісня Джамали мені подобається, може тому, що я перший раз її почула дивлячись кліп і він мене задів до сліз.
Але це все не важно, головне що ми виграли, наказали москалів, які носяться з тим Євробаченням, як дурень зі ступою, і вони будуть дуже чухатися на рахунок Євробачення 2017
А пісня саме така і мала бути від країни в якій йде війна.
Пантера зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 17:23 #2634845   #50
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Pmz, Decko...
Юрій Лоза - перелогінся)
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (16.05.2016)
Сказав(ла) Фууу!:
korabel (19.05.2016)
Старий 16.05.2016, 17:40 #2634848   #51
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
Pmz, Decko...
Юрій Лоза - перелогінся)
Ану бистро побіг вчити слова і музику.
Бо при зустрічі дуже захочеться дізнатись наскільки ти знаєш таку чудову пісню))))

Є якраз ідея замутити форумівку, будете всі хором співати, чим ще раз москальні носа втрете
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 17:46 #2634850   #52
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ану бистро побіг вчити слова і музику.
Бо при зустрічі дуже захочеться дізнатись наскільки ти знаєш таку чудову пісню))))

Є якраз ідея замутити форумівку, будете всі хором співати, чим ще раз москальні носа втрете
...Владімірскій централ на малєньком плату
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 17:48 #2634852   #53
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
...Владімірскій централ на малєньком плату
ну от. централ і плот ти знаеш. нье шоб рядок з джамали написати. ) непатріотично якось.
Pmz зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 17:49 #2634853   #54
RomanKr
Banned
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Враховуючи як москвічів бомбить уже від цього, після такого їхні пики просто самознищаться
RomanKr зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 17:57 #2634858   #55
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
ну от. централ і плот ти знаеш. нье шоб рядок з джамали написати. ) непатріотично якось.
Та де мені з загальновизнаними музичними критиками-патріотами тягатися? Продовжуйте обсирати все українське, то так по-вашому, тіште і самосдверджуйте своє его)
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 2:
andrey_ko (18.05.2016), Andrik84 (16.05.2016)
Старий 16.05.2016, 18:04 #2634859   #56
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Мені, народ, вас трохи шкода.
Бо пісня дійсно класна і прониклива - щойно от новини дивився - показали епізод її виступу - мурашки все ще відзиваються.
Ну бо це дійсно від душі. Людину, яка не здатна це відчути і рахує що банальна попса була крутіша за "1944" - мені трохи шкода.

Цитата українцям слід було б поводитися інакше: а саме – просто та спокійно визнавати, що цього разу до музичної, творчої перемоги України додалася й неабияка політична: європейці насправді почули Джамалу, почули біль та страждання, що вона злила їх у своїй пісні... та відволіклися на хвилинку від «розважального» формату Євробачення, віддавши перевагу серйозному, сповненому горя та туги тексту. Тому тексту, переклад якого на європейські мови вони могли побачити на інтернет-сайті конкурсу, осмислити його й надати йому перевагу над текстами про «я тебе кохаю», над супер-перформансом та піротехничними ефектами. Про це, до речі, вже написали європейські видання: так, наприклад, повідомлення німецької газети Die Welt про перемогу Джамали вийшло під заголовком: «Правда зворушила людей», а коментаторка Deutsche Welle Сілке Вюнш констатувала: «Пісня затьмарила гігантоманію ESC» та наголосила: «Після того, як журі з великим відривом визнало переможницею Австралію, публіка висловила іншу думку». Тому що саме європейські глядачі, врешті-решт, потурбувалися про те, щоб саме українська співачка, яка привезла до Стокгольму саме пісню про сталінську депортацію кримських татар, отримала перемогу. Не такі вже вони й нетямущі, ті європейські глядачі.

Як сказала сама Джамала: «Європейці мене зрозуміли».
В принципі я з цією думкою згідний.
Я згідний що тема пісні єворпейців зачепила і трохи мобілізувала, але не згідний зі звинуваченнями, що перемога виключно завдяки цьому і Джамала спекулювала на тій темі.
І українці щоб перемогти росіянина - треба бути на голову кращою за нього - Джамала змогла - значить вона і її команда на голову краще за Лазарєва і Кіркорова.
Факт!

Дозволю собі таке порівняння:
Порівняти пісню Джамали з рештою попси - то тесь як порівняти народну пісню "Вітер віє, трава шумить" з "Комбат-батяня" від "Любе"
першу до речі класно виконують "Гайдамаки".

Востаннє редагував switch: 16.05.2016 о 18:10.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (16.05.2016)
Старий 16.05.2016, 18:19 #2634862   #57
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

ще раз пораджу деяким скакунам-патріотам не путати патріотизм, нелюбов до наших сусідів і хорошу музику.

Так, я рада, що представниця нашої країни перемогла.
Також я рада, що не тільки сама перемога, а й смислове навантаження пісні, як і походження співачки добряче порвало пукан нашим "любим браттям".
Я рада, що таким чином Європа показала свою підтримку.
Це все мене тішить не менше від вас.

Але є одне але: сама пісня дійсно фуфло.
Якщо для вас ні, то я за вас рада. Смаки у всіх різні.
Але чомусь замість того, щоб просто визнати останнє, ви кидаєтесь гімном і тим проявляєте істинно українську натуру: хай як би самому не було, але ж то святий обовязок насрати ближньому на газон.
Показуйте далі чого ви варті, це так мило.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
korabel (19.05.2016)
Сказав(ла) Фууу!:
Andrik84 (16.05.2016)
Старий 16.05.2016, 18:25 #2634863   #58
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
ще раз пораджу деяким скакунам-патріотам не путати патріотизм, нелюбов до наших сусідів і хорошу музику.
та ти гониш
я тут пишу саме про музику від самого початку.
я розумію, що може комусь стиль не подобатись - але якісна музика - це якісна музика.
Тому мені смішно слухати заявки на зразок "я слухаю рок і класику, а пісня дмалали - гафно"

аргументуй, пліз, чому ця пісня фуфло? в якому місці вона немелодійна, де Джамала сфальшивила і все таке? Трохи було, коли виступала після оголошення переможницею - емоції зашкалювали видно. А сам виступ в неї бездоганний був.
Покажи мені хоч одного музичного критика (який хоч би не пише херню, про те, що Ролінги в ноти не попадають), який би назвав цю пісню фуфлом. Бо Нео дійсно класно вас підколов - ви дійсно дуже Лозу нагадуєте зара

Гіга співає мелодійно і в нього модно дрижить голос на високих нотах, а Тімберлейк читає практично речитативом - то він фуфло порівняно з Гігою я так розумію?

Востаннє редагував switch: 16.05.2016 о 18:35.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (16.05.2016)
Старий 16.05.2016, 18:28 #2634864   #59
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
ще раз пораджу
Хіба в тебе хтось питав поради?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Але є одне але: сама пісня дійсно фуфло.
Якщо для вас ні, то я за вас рада. Смаки у всіх різні.
Але чомусь замість того, щоб просто визнати останнє, ви кидаєтесь гімном і тим проявляєте істинно українську натуру: хай як би самому не було, але ж то святий обовязок насрати ближньому на газон.
Показуйте далі чого ви варті, це так мило.
Мають всі визнати, бо децко з пмз собі так вирішили
Пісня шикарна, виконання шикарне, шоу шикарне і професійне, перемога заслужена.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (16.05.2016), switch (16.05.2016), Джалка (16.05.2016)
Старий 16.05.2016, 18:39 #2634870   #60
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Бо Нео дійсно класно вас підколов - ви дійсно дуже Лозу нагадуєте зара
Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
Хіба в тебе хтось питав поради?
О, давайте ще.
Чому стримуєтесь? Та покажіть наприкінець усе на що ви здатні))))
Ще й в стіну побийтесь для переконання.
Дєцко зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:35.