Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.05.2014, 14:40 #2398450   #1
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Петро Порошенко - президент України

Давайте закінчимо політосрачеги в темі про вибори і писатимемо тут про всі дії нового президента, хороші чи погані. Он Ющенко встиг і за 100 днів почати фелитися. Побачимо що Порошенко покаже. Саме про нього буде присказка "Циплят по осені рахують" - по їдеї 100 днів минуть десь на початку вересня
Доречі коли там офіційне вступлення в обовязки президента?
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 14:43 #2398452   #2
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата Доречі коли там офіційне вступлення в обовязки президента?
Десь в районі 1 липня. Пока порахуються бюлетені, пока то всьо...
sexymasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 14:44 #2398453   #3
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

до 5 червня ЦВК має оприлюднити результати і тоді інавгурація. Хоча з огляду на ситуацію ЦВК можливо напряжеться і видасть результат швидше. На початку червня десь думаю інавгурують.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 14:57 #2398461   #4
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Якщо вони зроблять в перших числах липня то я сам їх взірву. Це типу треба було орати що важка ситуація в країні і терба пошвидше вибрати щоб потім місяць мурижити? Он нехай тепер вступає в обовязки і щодня звітує що він за той день зробив, раз так кричав що його треба пошвидше обрати і не затягувати час на другий тур.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (26.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 20:59 #2398649   #5
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

А хто їх заставить? Ну присудив суд взяти з них за крим 100 000 000 000 000 баксів, і шо далі? Вони скажуть - та пішли ви, не будемо платити. І що ти їм зробиш . Можна арештовувати їх майно в інших країнах, але навряд чи хтось захоче ризикувати йти проти росії так явно.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 21:00 #2398653   #6
saymon
Guest
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

А чому саме 100, а не 60 наприклад. Або 80?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 21:05 #2398659   #7
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

ну бо цифра з потолка , для круглості. і взагалі ти що хотів спиатти то по ділу(ну чи хоч подобі "діла")? Тебе інженя покусала? та теж ходить з теми в тему і задає питання "нідочого" . Краще он напиши свої думки про реальність якось "вкусити" росію в судах.
Стоп, аааа, ти про 100 днів а не 100 охрініліонів . Ну бо то ще з часів наполеона цифра якась значуща. Ну і 100 днів число кругле, не такий вже й малий термін , за нього вже можна зробити багато реальних справ. Вже має бути ясно чи відповідає людина посаді, особливо в нашій ситуації коли кожен день важливий.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 21:15 #2398668   #8
saymon
Guest
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цифра не з потолка, а із широковживаої фрази "100 днів до наказу", яку застосовують солдати, починаючи відлік до дємбєля. Питання стоїть в тому чому її застосовують до діяльності президента чи мера.

Алсо, які мені питання задавати де це робити та що і де писати це не твоя турбота. Я тобі не висуваю претензії про створення тупих тем ніпрощо, тому не борзій. Маєш щось мені особисто сказати? То залиш всі слова при собі, мені вони абсолютно нецікаві.
Саєнара.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 21:28 #2398676   #9
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

що Порошенко має виконати за 100 днів?...будь ласка, по пунктах ваші(наші) вимоги

наприклад:
1.Ліквідація терористів, покарання сепаратистів
2…
3…
і т.д.і т.п.
тільки не пишіть повернути Крим…бо то нереально на даний час
Benjamin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 21:49 #2398695   #10
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Цифра не з потолка, а із широковживаої фрази "100 днів до наказу", яку застосовують солдати, починаючи відлік до дємбєля. Питання стоїть в тому чому її застосовують до діяльності президента чи мера.

Алсо, які мені питання задавати де це робити та що і де писати це не твоя турбота. Я тобі не висуваю претензії про створення тупих тем ніпрощо, тому не борзій. Маєш щось мені особисто сказати? То залиш всі слова при собі, мені вони абсолютно нецікаві.
Саєнара.
От так завжди - прийшов бурундук, насрав і пішов. Ну точно інженю вкусила тебе . Якби ти уважно читав відповідь на свій пост то ти б побачив що вона з двох частин складається. Бо я спочатку не зрозумів про яке саме число 100 йдеться
А по друге 100 днів це все ж не банальні "100 днів до дембеля", а похідна від "100 днів Наполеона".

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
що Порошенко має виконати за 100 днів?...будь ласка, по пунктах ваші(наші) вимоги

наприклад:
1.Ліквідація терористів, покарання сепаратистів
2…
3…
і т.д.і т.п.
тільки не пишіть повернути Крим…бо то нереально на даний час
Особисто я ЗАРАЗ хотів би лиш одного - призначення адекватної людини міністром оборони. А то вже часто зустрічаю інформацію що солдатам звязують руки тупими наказами чи не віддаваням потрібних наказів(той же випадок з грузовиками з бойовиками на кордоні і не надання дозволу літаку відкрити вогонь).
Тобто для початку президент має запустити шестерні механізму в армії і міліції. Але все ж в першу чергу в арміїї.
Більше ПОКИ ЩО вимог нагальних особисто у мене нема.

Востаннє редагував erazel: 26.05.2014 о 21:49. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
regman (30.05.2014)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 22:38 #2398729   #11
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

То що? Порошенко має шанс стати першим президентом, до котрого перейшли в опозицію його ж виборці ще до інагурації?

Люди, в першу чергу ті хто за нього проголосували, дайте можливість чоловіку повноцінно попрацювати.
Якщо він буде готуватись до звіту за 100 днів, то йому доведеться займатись популізмом.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 22:46 #2398735   #12
stanley
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Бацька Лукашенка колись сказав соєму білоруському народу "Мы будем жить плохо, но недолго".
Тепер прийшла до нас черга потерпІти. Але мусимо побачити, що і влада реально трохи затягне пояса. Тоді народ повірить і допоможе. А якщо буде як зараз на Львівщині твориться... боюсь, добром не кінчиться....
stanley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 22:58 #2398739   #13
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Якщо вони зроблять в перших числах липня то я сам їх взірву. Це типу треба було орати що важка ситуація в країні і терба пошвидше вибрати щоб потім місяць мурижити? Он нехай тепер вступає в обовязки і щодня звітує що він за той день зробив, раз так кричав що його треба пошвидше обрати і не затягувати час на другий тур.
А він типу не при ділах! Закон є закон! А що він сам зробить, конституцію перепише? Десь по ТВ чув що 45 днів має пройти після підрахунку до інавгурації, хз на скільки правда. Тобто рахувати будуть десь до 2-3 червня, потім поки попідписують те все, може ще якісь суди будуть на рахунок перевиборів на окремих дільницях і т.д. потім 45 днів до інавгурації, потім поки роздуплиться, завезе нове крісло в кабінет і т.д може до середини літа будемо мати нового президента. Називається з економили 2 тижні на другому турі...

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
що Порошенко має виконати за 100 днів?...будь ласка, по пунктах ваші(наші) вимоги

наприклад:
1.Ліквідація терористів, покарання сепаратистів
2…
3…
і т.д.і т.п.
тільки не пишіть повернути Крим…бо то нереально на даний час
1. Думаю піпець як треба вводити військовий стан в тих 2 дебільних областях.
2. Після зачистки цих районів провести вибори у ВР. Хтось дуже просить і місцевих рад, ну нехай. Виключно по партійним, відкритим спискам.
3. Провести референдум про вступ у НАТО, ЄС і у все що можна, унітарний чи федеративний устрій, парламетська чи президентська форма правління, паралельно можна пару запитань так для цікавості щоб 2 рази не ходити - легалізація зброї, наркотиків, проституції і т.д. Один раз але так щоб навєрняк.
4. Після того як комуняки не пройдуть у парламент - заборонити їх.
5. Як народ гарно проголосує зробити все щоб вступити в НАТО і ЄС, як будуть вимахуватись легенько шуганути початком збагачення Урану, поки що для наших електростанцій...
На це піде більше 100 днів але хоча б почати.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2014, 23:33 #2398753   #14
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
То що? Порошенко має шанс стати першим президентом, до котрого перейшли в опозицію його ж виборці ще до інагурації?

Люди, в першу чергу ті хто за нього проголосували, дайте можливість чоловіку повноцінно попрацювати.
Якщо він буде готуватись до звіту за 100 днів, то йому доведеться займатись популізмом.
Чесно, я за нього не голосував, але я готовий потерпіти якщо він доведе що його дії ведуть до хороших зміг , як в танго - крок назад, два вперед.
erazel зараз поза форумом  
Подякували 3:
Benjamin (27.05.2014), Dinara (27.05.2014), Jane Doe (29.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2014, 03:01 #2398777   #15
saymon
Guest
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

 
Подякували 3:
ColdMineR (28.05.2014), Dinara (27.05.2014), switch (27.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2014, 07:12 #2398788   #16
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Нє, 100 днів не критикувати це нідочого в твоєму плані . Тут скоріше малось наувазі що за 100 днів вже буде точно ясно що за птиця у нас на посаді президента, точніше наскільки порох відповідає посаді.
Про відсутність критики в цей період ніхто не говорить, просто треба ставити до президента реальні вимоги(котрі можна реалізувати). А за кілька місяців вже будемо бачити чи можна жити і працювати далі чи опять шини в київ стаскувати
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2014, 08:01 #2398810   #17
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата я готовий потерпіти
А в тебе є вибір ?

виявляється є
Цитата опять шини в київ стаскувати
скажи чесно, хоч одну шину притащив шо пишеш "опять" ?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.05.2014, 08:14 #2398827   #18
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Якщо брати по Януковичу - під кінець цієї першої 100-денки вже було досить зрозуміло, в що ми вляпались. Тому я думаю що з Порошенком теж більш-менш проясниться.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2014, 09:15 #2398881   #19
stanley
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Якщо брати по Януковичу
то все було зрозуміло ще задо-о-овго до виборів 2010... на жаль, не всі в Україні це розуміли тоді...
stanley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.05.2014, 00:54 #2399313   #20
Splendid
 
Аватар для Splendid
Типово Відповідь: 100 днів Порошенка

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Десь по ТВ чув що 45 днів має пройти після підрахунку до інавгурації, хз на скільки правда.
не 45 а !5
дней
и не "после", а "в течении"
то есть не позднее 5-дневного срока с момента объявления результатов выборов ЦИК
Splendid зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (28.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:16.