Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ремонт в новобудові

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.12.2018, 10:55 #2743023   #61
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Ось 2 варіанти 1к новобудови
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kva...tml#74ab7b6d1c
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kva...tml#74ab7b6d1c
сирі по ціні 24-26к


і 2 варіанти таких же 1к новобудов
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kva...tml#74ab7b6d1c
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/pro...tml#74ab7b6d1c
з ремонтом (ще й дизайнерським) сантехнікою і світлом і якоюсь навіть кухнею, яка ну не думаю що при першому відкриванні дверки відвалиться щось.
за 34-36к...

за непростими обрахунками такі ремонти в новобудові не дорожче 200 баксів/метр. і це з наваром продавця, який загалом точно не менше 80 а то і 100 баксів по квартирі, де 30-40 на ремонті, інакше організовувати ремонт продавцю змісту немає.
Тобто ремонт якщо самому організовувати в 160-170баксів/метр вийде.

Може хто по фотках вміє оцінювати ремонт, поправте будь ласка. Шо там може вийти насправді?
По першому оголошенню судячи з кухні і ванни робили все чим подешевше.
По другому оголошенню. Вклали трохи більше грошей, але все одно економили. Поясніть, для чого біля унітазу лійка для душу?
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 11:28 #2743025   #62
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
По першому оголошенню судячи з кухні і ванни робили все чим подешевше.
По другому оголошенню. Вклали трохи більше грошей, але все одно економили. Поясніть, для чого біля унітазу лійка для душу?
Без образ, але ти трохи відстав від життя))). Гігієнічний душ така штуковина називається, альтернатива біде.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 12:04 #2743027   #63
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Ось 2 варіанти 1к новобудови
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kva...tml#74ab7b6d1c
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kva...tml#74ab7b6d1c
сирі по ціні 24-26к


і 2 варіанти таких же 1к новобудов
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kva...tml#74ab7b6d1c
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/pro...tml#74ab7b6d1c
з ремонтом (ще й дизайнерським) сантехнікою і світлом і якоюсь навіть кухнею, яка ну не думаю що при першому відкриванні дверки відвалиться щось.
за 34-36к...

за непростими обрахунками такі ремонти в новобудові не дорожче 200 баксів/метр. і це з наваром продавця, який загалом точно не менше 80 а то і 100 баксів по квартирі, де 30-40 на ремонті, інакше організовувати ремонт продавцю змісту немає.
Тобто ремонт якщо самому організовувати в 160-170баксів/метр вийде.

Може хто по фотках вміє оцінювати ремонт, поправте будь ласка. Шо там може вийти насправді?
По-перше - порівнюється сира квартира майже у центрі (Білогірська), та готова квартира не в центрі (Київська). Якщо рівняти сиру квартиру в центрі та не в центрі, само собою центральн буде дорожча.

Щодо ремонтів - у першому прикладі такий собі ремонт. Щоб його оцінити треба бачити вживу. Ну і подивитись на нього через кілька років експлуатації. А також, що я бачу на фото - квартира гола, навіть техніки кухонної нема. Про меблі я мовчу. На таку квартиру це ще 3-4К$ мінімум

І ще, щодоціноутворення. Не факт що сирі квартири продаються за адекватною ціною, і не можна сторгувати ще кілька тисяч. Також не факт що готові квартири продаються вже кілька років, і їх готові віддати хоча б за якісь гроші.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 14:25 #2743041   #64
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
По-перше - порівнюється сира квартира майже у центрі (Білогірська), та готова квартира не в центрі (Київська). Якщо рівняти сиру квартиру в центрі та не в центрі, само собою центральн буде дорожча.

Щодо ремонтів - у першому прикладі такий собі ремонт. Щоб його оцінити треба бачити вживу. Ну і подивитись на нього через кілька років експлуатації. А також, що я бачу на фото - квартира гола, навіть техніки кухонної нема. Про меблі я мовчу. На таку квартиру це ще 3-4К$ мінімум

І ще, щодоціноутворення. Не факт що сирі квартири продаються за адекватною ціною, і не можна сторгувати ще кілька тисяч. Також не факт що готові квартири продаються вже кілька років, і їх готові віддати хоча б за якісь гроші.
Ти серйозно?? Білогірська краще ніж Київська??? Танунах
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
S.H.A.D.E (26.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 14:39 #2743044   #65
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ти серйозно?? Білогірська краще ніж Київська??? Танунах
Воно то так, з вікон об'їзну видно, але 5 хвилин пішки і ти в парку, 10-15 хвилин - і в центрі. На авто так не завжди заїдеш. Але оточення таке собі.
Якість будови ніяка звичайно, але порівнювали з будинком з силікатної цегли - так це взагалі не матеріал для житла.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 15:27 #2743050   #66
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Пане Чуйко не дивіться на ці всі приклади з олх, і на ріа не дивіться, то все змова. Просто 1км по 45000$ та 2км по 70000$ з хорошими ремонтами, якісними меблями та технікою - порозбирали. Залишилось одне дешеве гамно на ринку - бачите його ніхто не хоче навіть купляти... Всі і я в тому числі моніторю олх та ріа щоб нарешті купити хату своєї мрії, з стриманим проте якісним ремонтом на 5-10 років так точно, за 70косарів - залишилось ще років так 10-15 відкладати, але я точно назбираю і куплю!
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 15:34 #2743052   #67
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Воно то так, з вікон об'їзну видно, але 5 хвилин пішки і ти в парку, 10-15 хвилин - і в центрі. На авто так не завжди заїдеш. Але оточення таке собі.
Якість будови ніяка звичайно, але порівнювали з будинком з силікатної цегли - так це взагалі не матеріал для житла.
По якості будов сперечатись не буду. А от 5хв парк І 15ХВ центр - весело, але не дуже впливає, а от школа і садочок - таки так. Як і можливість доїзду в різні частини міста без пересадки
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 16:09 #2743054   #68
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
По-перше - порівнюється сира квартира майже у центрі (Білогірська), та готова квартира не в центрі (Київська). Якщо рівняти сиру квартиру в центрі та не в центрі, само собою центральн буде дорожча.

Щодо ремонтів - у першому прикладі такий собі ремонт. Щоб його оцінити треба бачити вживу. Ну і подивитись на нього через кілька років експлуатації. А також, що я бачу на фото - квартира гола, навіть техніки кухонної нема. Про меблі я мовчу. На таку квартиру це ще 3-4К$ мінімум

І ще, щодоціноутворення. Не факт що сирі квартири продаються за адекватною ціною, і не можна сторгувати ще кілька тисяч. Також не факт що готові квартири продаються вже кілька років, і їх готові віддати хоча б за якісь гроші.
То що Білогірська до центру ближче на кілька кілометрів аніж київська то не є достатнім аргументом щоб вона була дорожча. Ринок + об'їздна з ЖД колією і проїзд через районний автовокзал катастрофічно дешевить той район. А по цінах дуже просто перевірити, подивитися ціну Тернопільбуду на Київській-Тарнавського і стадію будівництва доступних квартир (щоб не були верхні поверхи часто це просто виставлені на продаж квартири навіть без котловану а будова йде над коробкою попередньої черги яка давно продана) і стадія та ціна на Білогірській.

Хто хоче в центрі бере у Андріївському, який був чи не в половину а то й більше дорожчий Білогірської (колись цікавився в Креатора і якщо не помиляюся ціна була 17к метр в Андріївському, коли на Білогірській та інших в межах 10-12к метр) та і зараз щось там нове на місці квітника Креатор планує. Хто хоче центр і може собі дозволити, будуть купувати там, але ніяк не Білогірську
igorslf зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (24.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 19:45 #2743065   #69
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Пане Чуйко не дивіться на ці всі приклади з олх, і на ріа не дивіться, то все змова. Просто 1км по 45000$ та 2км по 70000$ з хорошими ремонтами, якісними меблями та технікою - порозбирали. Залишилось одне дешеве гамно на ринку - бачите його ніхто не хоче навіть купляти... Всі і я в тому числі моніторю олх та ріа щоб нарешті купити хату своєї мрії, з стриманим проте якісним ремонтом на 5-10 років так точно, за 70косарів - залишилось ще років так 10-15 відкладати, але я точно назбираю і куплю!
Зараз купувати вигідно, ринок перенасичений, можна вторгувати знижку. Тільки не потрібно шукати ідеалу, якщо вас влаштовує конкретна квартира, і ви проаналізували всі переваги та недоліки — беріть і живіть.
Можу допомогти в пошуку, причому на будь-який прайс, та у різних комплектаціях. Звертайтесь!

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
По якості будов сперечатись не буду. А от 5хв парк І 15ХВ центр - весело, але не дуже впливає, а от школа і садочок - таки так. Як і можливість доїзду в різні частини міста без пересадки
Наприклад, з Білогірської до Орнави/автовокзалу пішки можна дійти швидше ніж їхати на авто. Хоча недоліком є велика кількість авто, та те що на вихідні трикутник Шептицького-Живова-Оболоня стоїть наглухо в заторах.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 24.12.2018 о 19:47. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 19:47 #2743067   #70
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Можу допомогти в пошуку, причому на будь-який прайс, та у різних комплектаціях. Звертайтесь!

Додано через 3 хвилини


Наприклад, з Білогірської до Орнави/автовокзалу пішки можна дійти швидше ніж їхати на авто. Хоча недоліком є велика кількість авто, та те що на вихідні трикутник Шептицького-Живова-Оболоня стоїть наглухо в заторах.
Ти мені до школи підкажи як краще: з Білогірської чи Київської?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 21:15 #2743069   #71
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
То що Білогірська до центру ближче на кілька кілометрів аніж київська то не є достатнім аргументом щоб вона була дорожча. Ринок + об'їздна з ЖД колією і проїзд через районний автовокзал катастрофічно дешевить той район. А по цінах дуже просто перевірити, подивитися ціну Тернопільбуду на Київській-Тарнавського і стадію будівництва доступних квартир (щоб не були верхні поверхи часто це просто виставлені на продаж квартири навіть без котловану а будова йде над коробкою попередньої черги яка давно продана) і стадія та ціна на Білогірській.

Хто хоче в центрі бере у Андріївському, який був чи не в половину а то й більше дорожчий Білогірської (колись цікавився в Креатора і якщо не помиляюся ціна була 17к метр в Андріївському, коли на Білогірській та інших в межах 10-12к метр) та і зараз щось там нове на місці квітника Креатор планує. Хто хоче центр і може собі дозволити, будуть купувати там, але ніяк не Білогірську
Андріївський теж специфічний. Ніби сам центр, місце хороше. Але там майже нема двору, я не знаю де авто будуть люди тримати. Та й оточення базарне там не надто додає затишку. Взагалі, вулиця Шептицького, від початку і до кінця одна з найгірших в місті. Суцільний треш і хаос.
Але це загальна проблема міста, цей базар як пліснява розповзається містом.

Додано через 1 годину 21 хвилину
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ти мені до школи підкажи як краще: з Білогірської чи Київської?
Залежить до якої школи хочеться ходити. Якщо до якоїсь модної в центрі — Білогірська. Якщо вийти з дому і через дорогу перейти — Київська. Перевага Київської що там спальний район, але інфраструктура освітня присутня. Тобто з садками та школами проблем нема. От тільки не знаю як там з вільними місцями у школах?

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 24.12.2018 о 21:15. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 22:04 #2743083   #72
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
п.с виклади своє портфоліо - подивимось на стриману простоту вартістю у ще одну квартиру
Воно ж у двох кліках звідси, ото вже лінь добралася до народу...




Функціональність та мінімалізм, не для прокурорських чи суддівських.

Востаннє редагував Sect0r: 24.12.2018 о 22:10.
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 22:23 #2743084   #73
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
краєвид за вікном ще той.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
eleKtrik (26.12.2018), pberit (24.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 22:48 #2743085   #74
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Пане Чуйко не дивіться на ці всі приклади з олх, і на ріа не дивіться, то все змова. Просто 1км по 45000$ та 2км по 70000$ з хорошими ремонтами, якісними меблями та технікою - порозбирали. Залишилось одне дешеве гамно на ринку - бачите його ніхто не хоче навіть купляти... Всі і я в тому числі моніторю олх та ріа щоб нарешті купити хату своєї мрії, з стриманим проте якісним ремонтом на 5-10 років так точно, за 70косарів - залишилось ще років так 10-15 відкладати, але я точно назбираю і куплю!
70 штук за квартиру це не дуже мудро... Особливо якщо мати авто бо тоді би і гараж здався, а він біля будинку штук 15, за ці гроші можна взяти котедж з ремонтом і гаражем, і не прозрівати від тупості сусідів. Читаю багато груп ОСББ це просто піпець, в Таксопарку придурки якось закинули пляшку з пива, відповідно декілька квартир заляло фекаліями...
А квартири там космос... Бачив оголошення навіть по 85тис.у.о за сирі.

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
То що Білогірська до центру ближче на кілька кілометрів аніж київська то не є достатнім аргументом щоб вона була дорожча. Ринок + об'їздна з ЖД колією і проїзд через районний автовокзал катастрофічно дешевить той район. А по цінах дуже просто перевірити, подивитися ціну Тернопільбуду на Київській-Тарнавського і стадію будівництва доступних квартир (щоб не були верхні поверхи часто це просто виставлені на продаж квартири навіть без котловану а будова йде над коробкою попередньої черги яка давно продана) і стадія та ціна на Білогірській.
У Білогірської великий плюс - теплий будинок. Знаю квартиранток які ще не включали опалення. Чи то у них сусіди так кучерягарять чи як це можливо я хз, але факт.
Величезний недолік - довбануті мешканці. Будинок ну дуже шумний і вони сваряться з квартирантками що ті стукають каблуками коли повертаються вночі додому... Понакупляють квартир в монолітних будинках і хочуть там жити з дітьми. І думають що хтось визуватися буде надворі, бо їм, курва, звук каблуків заважає...


Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Хто хоче в центрі бере у Андріївському, який був чи не в половину а то й більше дорожчий Білогірської (колись цікавився в Креатора і якщо не помиляюся ціна була 17к метр в Андріївському, коли на Білогірській та інших в межах 10-12к метр) та і зараз щось там нове на місці квітника Креатор планує. Хто хоче центр і може собі дозволити, будуть купувати там, але ніяк не Білогірську
Збудувати такий великий будинок в центрі, без підземного паркінгу то треба бути Гудою...

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
Воно ж у двох кліках звідси, ото вже лінь добралася до народу...
Хороша кухня але те що вона заступає вікно...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 23:38 #2743086   #75
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
краєвид за вікном ще той.
Що поробиш, це Тернопіль, а не Берлін.

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
70 штук за квартиру це не дуже мудро... Особливо якщо мати авто бо тоді би і гараж здався, а він біля будинку штук 15, за ці гроші можна взяти котедж з ремонтом і гаражем, і не прозрівати від тупості сусідів. Читаю багато груп ОСББ це просто піпець, в Таксопарку придурки якось закинули пляшку з пива, відповідно декілька квартир заляло фекаліями...
А квартири там космос... Бачив оголошення навіть по 85тис.у.о за сирі.


У Білогірської великий плюс - теплий будинок. Знаю квартиранток які ще не включали опалення. Чи то у них сусіди так кучерягарять чи як це можливо я хз, але факт.
Величезний недолік - довбануті мешканці. Будинок ну дуже шумний і вони сваряться з квартирантками що ті стукають каблуками коли повертаються вночі додому... Понакупляють квартир в монолітних будинках і хочуть там жити з дітьми. І думають що хтось визуватися буде надворі, бо їм, курва, звук каблуків заважає...



Збудувати такий великий будинок в центрі, без підземного паркінгу то треба бути Гудою...


Хороша кухня але те що вона заступає вікно...
Чому всі вчепились за число 70, навіть не знаю.
Але ось що скажу. Будинок за 70К ще й з ремонтом буде такий собі. Я так собі підозрюю що площа його буде в межах 150-200 кв.м. Бачив я широко розрекламовані у всьому інтернеті котеджі. Страх та й годі. Причому там була ціна десь 50-60К за сирець, ну і ще стільки ж вкласти треба щоб зайти жити. Ну і не рівняйте будинок до квартири. У квартирі вас не обходить нічого за межами ваших дверей. (А шкода). А в будинку треба ще зробити огорожу, подвір'я, постійно за тим доглядати. Не маючи авто ви жити там нормально не зможете, а деколи треба й не одне авто. Інфраструктури зазвичай нуль, сильний снігопад — і ви можете хіба насолоджуватись краєвидом з вікна при свічках та дровах у каміні, бо світло вибило.
Купити будинок то не штука — а от утримати його набагато складніше і дорожче. Будинок це свобода, але й відповідальність. Знаю людей, які збудували собі майже ранчо на краю світу, пожили років 5 і повернулись назад в місто. Не змогли.

У Білогірської єдиний плюс — гнучкість планування, так як моноліт. Але далі недоліки. Той же моноліт дає нульову звукоізоляцію, чути як чхають сусіди. Вікна гівна варті, ще й встановлені абияк. А вікна великі, через них тепловтрати йдуть. Стіни ще куди не йшло, хоча теж — 25 см газоблок+10 см пінопласту — не найкраще рішення. Багато квартир на поверх, що вулик той будинок.

Щодо кухні — вона вікно не заступає, там зроблено все нормально, просто ракурс такий. Та й інакше те місце не вдалось вирішити. Це вже недоліки при проектуванні самого будинку, довелось працювати та виправляти вже на етапі інтер'єру.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис

п.с виклади своє портфоліо - подивимось на стриману простоту вартістю у ще одну квартиру
Та будь ласка, дивіться на здоров'я
fb://page/234043166734156

Щодо вартості прокурорських ремонтів — поняття не маю, навіть не цікавлюсь. Я таким не займаюсь.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 24.12.2018 о 23:40. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 08:49 #2743098   #76
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

70 штук - це собівартість середньої 2кімнатної квартири з ремонтом за озвученою тобою вартістю
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 10:00 #2743104   #77
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
70 штук - це собівартість середньої 2кімнатної квартири з ремонтом за озвученою тобою вартістю
2К може мати площу 50 кв.м., а може і 150. Хто що розуміє під "двома кімнатами". Я рахую по кількості спалень. Кухня і вітальня, або кухня-вітальня — само собою розуміється. Наприклад є двоспаленна квартира площею 80 кв.м. Склад приміщень: кухня, вітальня, дві спальні, ванна, с/в, коридор. Це вже після перепланування. Від забудовника було просто дві окремі величезні кімнати. Так це 2К чи 3К?
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 10:08 #2743105   #78
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
2К може мати площу 50 кв.м., а може і 150. Хто що розуміє під "двома кімнатами". Я рахую по кількості спалень. Кухня і вітальня, або кухня-вітальня — само собою розуміється. Наприклад є двоспаленна квартира площею 80 кв.м. Склад приміщень: кухня, вітальня, дві спальні, ванна, с/в, коридор. Це вже після перепланування. Від забудовника було просто дві окремі величезні кімнати. Так це 2К чи 3К?
От Нафіга? Ну всі ж +/- розуміють, що пересічна двокімнатна в Тернополі в новобудові це метрів 60 +/- 10%.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (25.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 10:22 #2743108   #79
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
От Нафіга? Ну всі ж +/- розуміють, що пересічна двокімнатна в Тернополі в новобудові це метрів 60 +/- 10%.
Пан архітектор просто був на заробітках в штатах і вітальню за кімнату не рахує. Через те трикімнатну квартиру він називає двокімнатною, а зважаючи що трикімнатні мають площу ~80 м2 то ціна в 70000$ йому здається смішною бо тільки ремонт це 40000$ +вартість квартири 40000$. Так що двокімнатна по міркам спеціаліста це мінімум 80000$
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякували 4:
Petro Ford (25.12.2018), Romko_7 (25.12.2018), Sten1 (25.12.2018), Ximik (25.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 10:35 #2743110   #80
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Ремонт в новобудові

Хлопці невже як так товсто тролю що ви не бачите? Не в обіду нікому але я манав переплачувати 20к за ремонт.

А давайте, пане Чуйко найдіть мені 2км цегла від 65м2 не першій не останній до 33000$ Дружба Старий парк Оболоня.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:28.