Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Абонплата за газ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.04.2017, 14:57 #2687168   #61
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Абонплата за газ

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
То для чого ти тут розказуєш про ціни на газ і її залежність від зарплат топ-менеджменту?
А дійсно, для чого ми тут говоримо про твої фантазії? Дивина та й годі.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 15:03 #2687172   #62
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Абонплата за газ

Та пофіг мені, як живуть топ-менеджери. Мені з абонплатою дешевше виходило. Можеш вважати, що я підтримую введення абонплати, керуючись бажанням зекономити. А от тебе чомусь турбує рівень життя топ-менеджерів Нафтогазу і Облгазу.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 15:13 #2687178   #63
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Абонплата за газ

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Та пофіг мені, як живуть топ-менеджери. Мені з абонплатою дешевше виходило. Можеш вважати, що я підтримую введення абонплати, керуючись бажанням зекономити. А от тебе чомусь турбує рівень життя топ-менеджерів Нафтогазу і Облгазу.
Перевзування на ходу.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 15:14 #2687179   #64
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Абонплата за газ

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Та пофіг мені, як живуть топ-менеджери. Мені з абонплатою дешевше виходило.
Це може означати лише що тебе насахували. І я впевнений що і зараз намахують але тобі вигідно так як тебе зараз намахують в порівнянні зим як тебе дурили до цього.
А розбиратися ти ні в чому не хочеш. І до депутата свого з питаннями звертатися не хочеш. Ти хочеш лише щоб я тобі відповіді на всі питання давав так наче ти мене у Верховну Раду обирав.

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
А от тебе чомусь турбує рівень життя топ-менеджерів Нафтогазу і Облгазу.
Так мене турбує рівень життя топ-менеджерів Нафтогазу і рівень життя водіїів маршрутки і рівень життя вчителя, лікаря, Гройсмана, інваліда, пенсіонера, начальника ЖЕКу, прибиральниці, Пінчука з Ахметовим, ветерана АТО, Юльки з Яценюком і Ляшком.
Треба порахувати чужі гроші бо підозрюю, що може виявитися шо то гроші не чужі, а наші.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 15:23 #2687182   #65
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Абонплата за газ

Я тобі питання про гроші задав - ти відповідати не захотів. І тут же кажеш. що чужі гроші треба порахувати. Знову сам собі суперечиш.

Додано через 51 секунду
То наскільки сильно залежить ціна газу від зарплати топ -менеджменту?

Додано через 1 хвилину
Цитата Ти хочеш лише щоб я тобі відповіді на всі питання давав так наче ти мене у Верховну Раду обирав
Я думав на наступних виборах виберу, а ти не хочеш на мої питання відповісти.

Востаннє редагував Hurricane: 06.04.2017 о 15:24. Причина: Пізніше додано
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 15:28 #2687187   #66
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Абонплата за газ

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Я тобі питання про гроші задав - ти відповідати не захотів.
То наскільки сильно залежить ціна газу від зарплати топ -менеджменту? .
Ще раз кажу тобі що я не твій депутат.
Біжи звертайся до депутата за якого ти голосував і нехай він тобі дає відповіді. А якщо не знає, то нехай скликає проіфльну комісію, пише депутатські запити до Гройсмана за якого вони проголосували і за дії якого відповідають і нехай дають тобі відповіді.
Шо ше ніпанятна?
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 15:45 #2687194   #67
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Абонплата за газ

Мені панятна то, шо ти розказуєш про то, в чому тобі самому нішо ніпанятна. Мною хоча б жадоба до наживи керує, а тобою привид комунізму.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 15:54 #2687200   #68
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Абонплата за газ

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Мною хоча б жадоба до наживи керує,
Якби тобою керувала жадоба до наживи то ти би був зацікавлений у підвищені загального рівня платоспроможності населення, яке мало би змогу більше купувати товарів і послуг в тому числі і тих до виробництва яких причетний ти . Тоді за рахунок обороту і вищих цін міг би собі без особих напрягів наживатися.
А якщо населення і так ніфіга не заробляє, та ще й з нього останні кошти за газ і ЖКХ здирають, то наживається лише пару десятків чоловік в державі і в них хоч і велика купівельна спроможність, але вони точно не є потенційними клієнтами товарів і послуг до виробництва яких ти причетний. А в решти громадян і твоїх клієнтів така купівельна спроможність, що на них ти особливо не наживешся.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 16:00 #2687202   #69
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
Це все демагогія.. Абонплата - це просто інше вираження тарифу на розподіл.. Люди як оплачували ці послуги, так і будуть оплачувати..
мені здається, що ота куйня, яку вони хочуть пропихнути, це не зовсім абонплата.
абонплата вроді як мала би включати якийсь певний об'єм базової послуги (ну по аналогії з телефоном, інтернетом, кабельним і т.д.). Тобто ок: ось ми з вас беремо абонплату і в неї входить 15 кубів газу (ну то якраз десь на кухонну плиту в місяць). Якщо ви використаєте більше - доплачуєте по тарифу, якщо менше - ну звиняйте, нам теж треба за щось обслуговувтаи вашу трубу.
а це якась куйня.
і от дійсно - якого хера коли на моїй вулиці прокладали газ - за все платили люди самі ще й годували тих газовиків. а тепер от бачте виявляється ми їм щомісяця платити маєм за подаровану нами ж трубу.

Додано через 2 хвилини
А те, що газ з абонплатою виходить дешевше ніж без неї - це "почекайте-почекайте-но", а то значить зараз ми вам переплачуєм чи як? ну то треба підняти питаннячко про повернення переплачених облгазам коштів.

Востаннє редагував switch: 06.04.2017 о 16:00. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
into (06.04.2017), roma22101987 (07.04.2017), vanco2 (06.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 16:05 #2687204   #70
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Абонплата за газ

Цитата товарів і послуг в тому числі і тих до виробництва яких причетний ти
Ті товари, до виробництва яких причетний я, купляє не населення, а олігархи для обладнання цією продукцією понаприХватизовуваних ними народногосподарських об'єктів.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А те, що газ з абонплатою виходить дешевше ніж без неї - це "почекайте-почекайте-но", а то значить зараз ми вам переплачуєм чи як? ну то треба підняти питаннячко про повернення переплачених облгазам коштів.
Ну це як кому. Якщо тільки плита - то дорожче. Особливо в сільській місцевості.

Востаннє редагував Hurricane: 06.04.2017 о 16:05. Причина: Пізніше додано
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 16:11 #2687211   #71
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
мені здається, що ота куйня, яку вони хочуть пропихнути, це не зовсім абонплата.
абонплата вроді як мала би включати якийсь певний об'єм базової послуги (ну по аналогії з телефоном, інтернетом, кабельним і т.д.). Тобто ок: ось ми з вас беремо абонплату і в неї входить 15 кубів газу (ну то якраз десь на кухонну плиту в місяць). Якщо ви використаєте більше - доплачуєте по тарифу, якщо менше - ну звиняйте, нам теж треба за щось обслуговувтаи вашу трубу.
а це якась куйня.
і от дійсно - якого хера коли на моїй вулиці прокладали газ - за все платили люди самі ще й годували тих газовиків. а тепер от бачте виявляється ми їм щомісяця платити маєм за подаровану нами ж трубу.
Не зовсім, багато де є абонплата просто за факт того що в тебе є цей сервіс. АЛЕ, наприклад в тих самих штатах коли робиться район під забудову розводяться ВСІ комунікації, дороги, дринажні системи і тд. Тобто компанії які там будуть надавати послуги ВКЛАДАЮТЬСЯ в інфраструктуру, в нас ці мудаки юзають стару інфраструктуру в містах, ніхера її не модернізували і непонятно чи будуть за ту абонплату, коли будуються нові райони всі стараються примкнути до існуючих комунікацій. В селах все взагалі за свій кошт, шо газові труби шо електрика, ЗА ШО вони хочуть брати плату?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 16:14 #2687213   #72
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А те, що газ з абонплатою виходить дешевше ніж без неї - це "почекайте-почекайте-но", а то значить зараз ми вам переплачуєм чи як? ну то треба підняти питаннячко про повернення переплачених облгазам коштів.
Там згідно з договорняками з МВФ ціни на газ в Україні в кінцевому рахунку мають прирівнятися до цін німецького концерну який німцям газ постачає. І все. лавочка з підвищеннями цін на газ закривається.
Але коли ше є "абонплата" то ціни на газ можна і не підвищувати а підвищувати ту саму так звану "абонплату".
Корочє разводка для лохів замаскована під рух до європи, ринкові відносини і цівілізований ринок енергоносіїв.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 16:50 #2687218   #73
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
мені здається, що ота куйня, яку вони хочуть пропихнути, це не зовсім абонплата.
абонплата вроді як мала би включати якийсь певний об'єм базової послуги (ну по аналогії з телефоном, інтернетом, кабельним і т.д.). Тобто ок: ось ми з вас беремо абонплату і в неї входить 15 кубів газу (ну то якраз десь на кухонну плиту в місяць). Якщо ви використаєте більше - доплачуєте по тарифу, якщо менше - ну звиняйте, нам теж треба за щось обслуговувтаи вашу трубу.
а це якась куйня.
Це нереально.Тому що постачання газу (продаж газу як товару) і транспортування газу в нашій країні якби розділені. Компанія, яка транспортує газ не може його продавати.

В нашій ситуації, впровадження абонплати як на мене зрозуміле. Але не можна було повністю переходити на неї.
Найбільш правильним було б поєднання: фіксованої плати і плати за обсяг протранспортованого газу. Мабуть це було б оптимально.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
і от дійсно - якого хера коли на моїй вулиці прокладали газ - за все платили люди самі ще й годували тих газовиків. а тепер от бачте виявляється ми їм щомісяця платити маєм за подаровану нами ж трубу.
Оце дуже розповсюджений міф, що плата йде за користування "своєю ж трубою", "за нашу трубу".
Абонплата нараховується за послугу з доставки газу по трубах..

До речі є ініціатива щоб облгази оплачували за користування газопроводами. Звучить якби дуже правильно. Але враховуючи що єдиний дохід облгазу - це оплата споживачів за послуги транспортування. То й цю плату за користування, по факту оплатили би споживачі, і оце тоді дійсно був би парадокс - люди за свої гроші збудували газопроводи, а потім ще й платять за користування ними.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А те, що газ з абонплатою виходить дешевше ніж без неї - це "почекайте-почекайте-но", а то значить зараз ми вам переплачуєм чи як? ну то треба підняти питаннячко про повернення переплачених облгазам коштів.
Це значить що споживачі, які споживали більше газу, оплачували за тих хто споживав менше. При умовно кажучи однакових витратах по доставці газу. От і все.
Як приклад, багатоквартирний будинок, в одних лише плита газова, в інших індивідуальне опалення. Витрати на доставку газу в кожну квартиру цього будинку однакові. Але ті в кого і/о платять за ту саму послугу в 10-20-30 раз більше ніж ті в кого лише плита.. Чи це справедливо?

Востаннє редагував Yurk0: 06.04.2017 о 16:57.
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 17:08 #2687224   #74
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата Абонплата нараховується за послугу з доставки газу по трубах..
Ну це ж реальна дурість.
Завтра водоканал введе абонплату за доставку води по трубах, електромережі ввежуть абонплату за доставку електрики по дротах, пекарні введуть абонплату за доставку хліба по дорозі, автозаправки введуть абонплату за доставу бензину по шлангу.
Пошта веде абонплату за доставку газет і посилок по залізних і автодорогах.
Рекламні фірми введуть абонплату за доставку "корисної інформації" на бігборди, сітілайти, телебачення і радіо.
Це далеко не повний список можливих маразмів і дебілізмів з подібними "абонплатами".
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 18:10 #2687232   #75
pvm
Типово Відповідь: Абонплата за газ

ціна має = ціна газу+ ціна доставки (залежно від кубів)+ абонплата(фіксована для всіх=5 гривень). Але ми зараз платимо це все. Тільки треба розділить 1 платіж на 3. А люди тут до чого??? Я заплатив . Крапка.
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 18:48 #2687243   #76
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Я бачу ти починаєш мислити у правильному напрямку))
Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Завтра водоканал введе абонплату за доставку води по трубах, електромережі ввежуть абонплату за доставку електрики по дротах,
Але далі по тексту якраз пішла дурість..
Суть в тому що в короткостроковій перспективі так швидше за все і буде. Певна невелика абонплата за доступ до сервісу + плата за обсяг спожитого.

Я наводив приклад водопровідної мережі в селі, і що є витрати які залежать від обсягу спожитої води, а є які не залежать і мають бути розділені порівну (чи принаймні по якомусь логічному і справедливому принципу).

І знаю реальний приклад, в родичів в селі: кожен двір в місяць платить вроді 5 грн. + по показам спожитої води. По 5 грн скидаються на оплату праці тої людини що знімає покази і типу відповідає за ту водопровідну мережу в селі.. По моєму так)
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 19:06 #2687248   #77
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Абонплата за газ

Карцінка для апологеїв теорії "усі труби з хати".
Місце розташування-Тернопіль,майже центр




і це тільки газові )
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
domini (06.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 19:45 #2687260   #78
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
Суть в тому що в короткостроковій перспективі так швидше за все і буде. Певна невелика абонплата за доступ до сервісу + плата за обсяг спожитого.

Я наводив приклад водопровідної мережі в селі, і що є витрати які залежать від обсягу спожитої води, а є які не залежать і мають бути розділені порівну (чи принаймні по якомусь логічному і справедливому принципу).
Ще давай абонплату за дороги зробимо, тут же теж є якість постійні витрати не залежно від того чи ти іздиш по них чи ні. І абонплату за хліб, бо продавець тобі дає доступ до сервісу його покупки.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 19:51 #2687262   #79
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата Ще давай абонплату за дороги зробимо
Вона вже входить в ціну палива )))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 20:03 #2687263   #80
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Вона вже входить в ціну палива )))
Тут ти в корні не прав, те що входить в ціну палива це не абонплата, це транспортний податок, і як раз тут все чітко, більше іздиш більше платиш. Абонплата це коли маєш авто з тебе 1000 грн. на рік і всім фіолетово чи ти хоч раз виіжав. Вона в нас доречі уже була коли сплачували цей податок не у пальному, а при проходженні ТО.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:49.