Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.06.2016, 23:19 #2639152   #101
Melanholik
Учасник
 
Аватар для Melanholik
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Також мені дуже не подобається молитися, хреститися і тому подібне.
А хтось любить, то чому ж його мають обмежувати?

Знаєте, є у мене один товариш, постійно розповідав, що все це дурниці, яка церква, який Бог і тд., багато читає, любить шахмати і взагалі людина дуже розумна в плані науки. Усе в його житті було чудово, поки в двері не постукала біда. Якось вдалось з того всього вирулити, але після цього він біля кожної церкви хреститься і вже зовсім не чути атеїстичних бреднів. Це так, зі свого життєвого досвіду, ні на кого не приміряю ці історію...
Melanholik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (09.06.2016)
Старий 10.06.2016, 00:10 #2639159   #102
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від Melanholik Переглянути допис
А хтось любить, то чому ж його мають обмежувати?

Знаєте, є у мене один товариш, постійно розповідав, що все це дурниці, яка церква, який Бог і тд., багато читає, любить шахмати і взагалі людина дуже розумна в плані науки. Усе в його житті було чудово, поки в двері не постукала біда. Якось вдалось з того всього вирулити, але після цього він біля кожної церкви хреститься і вже зовсім не чути атеїстичних бреднів. Це так, зі свого життєвого досвіду, ні на кого не приміряю ці історію...
от ти так чудесно розказуєш, про те, що біда постукає і зразу всі навернуться до бога.
а ти хоч розумієш різницю між вірою в бога і тупим завченням молитов?
чи між добротою і благочестивістю, незалежних від віросповідання, і вірою, що можна робити все що заманеться, головне в неділю сходити до церкви і все проститься?
бо в мене складається таке враження, що дехто не розуміє певних понять.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
100% наказаніє і преступлєніє наприклад, духвна така казочка)))
бачу суть цього твору ти не вловив.
а розповідь про Авраама і його сина Ісаака тобі норм йде?
чи про кари єгипетські?))))
а чьо, дуже духовно, і дуже поучітєльно

Востаннє редагував Дєцко: 10.06.2016 о 00:10. Причина: Пізніше додано
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Abecedarium (10.06.2016)
Старий 10.06.2016, 08:46 #2639181   #103
Melanholik
Учасник
 
Аватар для Melanholik
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата а ти хоч розумієш різницю між вірою в бога і тупим завченням молитов?
Розумію, повірте мені. В житті були такі ситуації, що тільки віра і рятувала...мене, моїх рідних і мою дитину, хоча усі розводили руками і навіть шансів не давали.

Складається враження, що ви усіх уже заочно приписали до категорії людей, які якраз і займаються "тупим завченням молитов" і прийняти іншу позицію не хочете. Так я вам і кажу, що є такі люди, але є й ті, хто сприймають віру і Бога зовсім по-іншому.
Melanholik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (10.06.2016)
Старий 10.06.2016, 10:41 #2639208   #104
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від Melanholik Переглянути допис

Складається враження, що ви усіх уже заочно приписали до категорії людей, які якраз і займаються "тупим завченням молитов" і прийняти іншу позицію не хочете. Так я вам і кажу, що є такі люди, але є й ті, хто сприймають віру і Бога зовсім по-іншому.
Ні складається враження, що цим якраз займаєтесь ви.
Ви всіх противників тої етики враз записали в строгі атеїсти.

я от вірю в бога, але без всяких молитов і дурних свят кожен день, без ікон і кучі нових святих з кожним роком.
Вважаю, що кому потрібно щиро поговорити з богом, той легко зможе це зробити і без спеціальних молитов та церков.
І хочу, щоб це розуміли мої діти. І щоб їх віра була чистою, ненавязаною. Щоб вони навчились, що наперед потрібно розуміти свої поступки, а не вірити в усілякі індульгенції. І багато інших таких речей, які для нормальної людини, незалежно від віри якраз і повязані з добротою та моральністю.

Так, мої діти не вмерли б, якби до усього вивченого їм би ще виклали міфічну історію єврейського народу.
Чи декілька молитов. Вірші їм ж також не усі подобаються.
Вбиває те, під яким соусом це все подається.
Як тут уже говорилось, хочете навчити дітей доброти, введіть загальний урок етики, просто етики. Уроки доброти.
Загальний урок релігієзнавства, адже багато інших релігій вчать доброти не менше християнства, і чомусь саме православного. Навчіть дітей любити не тільки бога, а й оточуючих. Чомусь навіть дурні комуняки з цим і без християнської етики прекрасно справлялись.

А от те, що робиться завдяки цьому урокові, навіть не передати словами.
Діти навпаки починають ненавидіти релігію, відбивають у них бажання до будь-якої духовності.
І це не вина одного окремого учителя.
Для прикладу у них навіть зошити для цього заняття спеціальні є.
Там тупо молитви, пункти, які потрібно заповнити, щоб знати чи дитина вивчила всі необхідні таїнства до причастя і пару загальних малюнків. І ніяких роздумів про милосердя, важливість сімї, повагу і т.д.
Та в них на уроках тої ж музики, трудового чи основ здоровя більше доброти, ніж на тій етиці.
Питання чому? І для чого тоді такий урок?

Як хочете, це ваше право вірити у що хочеш і як хочеш. І ваше право водити дитину мало не щодня до церкви.
Але не потрібно це навязувати іншим.
Мені набридло обговорювати цю тему з людьми, які навіть не розуміють головної суті релігії, а можуть займатись лиш мракобіссям, бо це зараз модно.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (11.06.2016)
Старий 10.06.2016, 11:09 #2639217   #105
Melanholik
Учасник
 
Аватар для Melanholik
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Ви всіх противників тої етики враз записали в строгі атеїсти.
Не потрібно перекладати з хворої голови на здорову і приписувати мені те, чого я й близько не говорив і не робив. Я нікого і нікуди не записую. Атеїсти існують в усіх країнах і в усі часи, і нехай собі живуть здорові і щасливі, мені вони не заважають, поки не починають вчити як жити. Але виникає багато запитань, коли купка тих самих атеїстів починає маніпулювати іншими, вимагаючи щось корисне для них і непотрібне іншим. Так само сєпари в Донецьку хочуть, щоб вся Україна їх любила, поважала і виконувала забаганки, викликаючи цим самим тільки спротив і огиду.


Цитата Вважаю, що кому потрібно щиро поговорити з богом, той легко зможе це зробити і без спеціальних молитов та церков.
І я це цілковито підтримую, кожен має власний шлях і свої методи спілкування з Богом. Скажу більше, що на мою думку, той, хто молиться цілі дні і ночі, щоб тільки молитись і вихвалятись перед самим собою, що він такий набожний, більший грішник за того, хто з щирим серцем присвятить Богу хоча б хвилинку - другу.


Цитата бо це зараз модно
Мої діди і бабусі молились в своїх селах і сталінських таборах, батьки були хрещені за Союзу серед темної ночі і з завішаними фіранками в хаті сільського священика, тому для мене і моїх рідних це не мода, а те, що передається з молоком матері...

І на завершення хочу сказати, що нікому і нічого не навязую, не примушую ходити в церкву, а лишень висловлюю свою думку, що такі уроки, а особливо в наш час, потрібні. І вже десь писав, що навіть у випадку, якщо хоча б одна-дві дитини почерпнуть щось корисне для себе після таких уроків, тоді цілий курс був не даремний...

П.С. Знаєте, виникає враження, що деякі батьки настільки проти цього уроку, що навіть не помічають, що для їх дітей в сучасному суспільстві є більш згубні речі...
Melanholik зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 11:34 #2639223   #106
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Як тут уже говорилось, хочете навчити дітей доброти, введіть загальний урок етики, просто етики. Уроки доброти.
Ну так от і введіть. Чого ви самі цього не зробите?
Християни зробили це так,як вміють і вважають за потрібне. Але ж вам не догодиш. Християнська доброта,то видно якась не така,як має бути. Хочете загальну,ну то шось робіть для того,а просто все обсирати і противитись виглядає тупо і нерозумно.


Не подобається,що завчають молитви. То виправте і це. Добивайтесь перегляду і узгодження програми.
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 15:46 #2639261   #107
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від Melanholik Переглянути допис
Не потрібно перекладати з хворої голови на здорову і приписувати мені те, чого я й близько не говорив і не робив. Я нікого і нікуди не записую. Атеїсти існують в усіх країнах і в усі часи, і нехай собі живуть здорові і щасливі, мені вони не заважають, поки не починають вчити як жити. Але виникає багато запитань, коли купка тих самих атеїстів починає маніпулювати іншими, вимагаючи щось корисне для них і непотрібне іншим. Так само сєпари в Донецьку хочуть, щоб вся Україна їх любила, поважала і виконувала забаганки, викликаючи цим самим тільки спротив і огиду.
от ви зараз і є такими сепаратистами. Бо в світі (та що в світі, в Україні) є безліч релігій та конфесій.
а ви надаєте певні переваги одній, нехтуючи іншими.
і своїми забаганками лиш викликаєте спротив та огиду.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 15:57 #2639262   #108
Melanholik
Учасник
 
Аватар для Melanholik
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата от ви зараз і є такими сепаратистами. Бо в світі (та що в світі, в Україні) є безліч релігій та конфесій.
Жодного разу не бачив, щоб хтось лупцював серед міста свідків Єгови, топив в річках суботників і вирізував мусульман. У нас взагалі терпимість в крові.

Чи можливо це християни розстріляли редакцію Charlie Hebdo?!

Цитата а ви надаєте певні переваги одній, нехтуючи іншими
А давайте ще сатаністам і окультникам, адже це тоже свого роду релігія, дамо можливість виховувати дітей в школах...
Melanholik зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 16:01 #2639265   #109
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата а ви надаєте певні переваги одній, нехтуючи іншими.
Надаємо перевагу тому,до чого самі причетні. Ви якщо не хочете,то вас ніхто не заставляє. Так що пхати палиці в колеса потреби немає. Ато так,і самі нічо зробити не можете і другим не даєте.
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 18:39 #2639279   #110
Abecedarium
 
Аватар для Abecedarium
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Народ, що не має свого бога, молиться чужому. Особисто мені прикро...
Агностики тоді хто? Віруючі чи атеїсти? Безглузда дискусія.
Прохання не коментувати.

Востаннє редагував Abecedarium: 10.06.2016 о 18:52.
Abecedarium зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 19:47 #2639286   #111
Melanholik
Учасник
 
Аватар для Melanholik
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Безглузда дискусія.
Тоді навіщо влізли в неї?

Щоб сказати що вона безглузда і після цього попросити нічого не коментувати?
Melanholik зараз поза форумом  
Старий 10.06.2016, 23:23 #2639327   #112
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Надаємо перевагу тому,до чого самі причетні. Ви якщо не хочете,то вас ніхто не заставляє. Так що пхати палиці в колеса потреби немає. Ато так,і самі нічо зробити не можете і другим не даєте.
в якому сенсі причетний?
Тобто ти православник, тобі захотілось і тому урок буде.
А якщо ви інших поглядів, то це лише ваша проблема?
Клас.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 2:
Носоріг (11.06.2016), qazwsx321 (11.06.2016)
Старий 11.06.2016, 18:38 #2639447   #113
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис

Не подобається,що завчають молитви. То виправте і це. Добивайтесь перегляду і узгодження програми.
Не треба нічого виправляти, усе вже визначено законом - стаття 35 Конституції України:
Цитата Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви
А ось чому християни вирішили, що їм можна класти на основний закон - мені незрозуміло.

Востаннє редагував TheGame: 11.06.2016 о 18:44.
TheGame зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (12.06.2016), Носоріг (11.06.2016), qazwsx321 (11.06.2016)
Старий 11.06.2016, 18:54 #2639449   #114
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви

Цитата Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви
А ось чому християни вирішили, що їм можна класти на основний закон - мені незрозуміло.
Не бачу порушення цього закону ніяким чином.
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 11.06.2016, 19:15 #2639451   #115
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
І одна з основних це піти послухати про Бога ?


Ткніть,будь ласка,мене носом,ато я так і не побачив.
Ну а ще краще наведіть по пунктах.

1-
2-
3-

тоді розмова предметна буде.

Поки що я зрозумів,що найбільша незручність в тому,що батьки не бажають християнської науки для дітей,як такої. Чому і по якій причині пояснити вони не можуть,але не хочуть.


Вткну свої 5 копійок. Незручність в тому, що діти ніфіга не розуміють з того, що вони там вчать. Я перевіряв знання племінниці перед типу заліком перед причастям. Тупе зазубрювання: 10 того, сім того і т.д. Найбільше мені запам'ятались сім смертних гріхів, включаючи хіть , яка правда там якось інакше називалась - навіть не насмілився запитати племінницю, чи вона розуміє, що говорить.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Не бачу порушення цього закону ніяким чином.
Ну то роззуйте очі і перечитайте ще раз: церква - окремо, школа - окремо. Церква в школі - це не окремо.

Додано через 2 хвилини
Цитата Надаємо перевагу тому,до чого самі причетні. Ви якщо не хочете,то вас ніхто не заставляє. Так що пхати палиці в колеса потреби немає. Ато так,і самі нічо зробити не можете і другим не даєте.
Давайте внесу ясність: ніхто не проти щоб після уроків, той хто хоче, залишався на етику. Але після, а не замість. Ось і все.

Востаннє редагував Носоріг: 11.06.2016 о 19:15. Причина: Пізніше додано
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 11.06.2016, 19:28 #2639460   #116
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Вткну свої 5 копійок. Незручність в тому, що діти ніфіга не розуміють з того, що вони там вчать. Я перевіряв знання племінниці перед типу заліком перед причастям. Тупе зазубрювання: 10 того, сім того і т.д. Найбільше мені запам'ятались сім смертних гріхів, включаючи хіть , яка правда там якось інакше називалась - навіть не насмілився запитати племінницю, чи вона розуміє, що говорить.
Хороший аргумент. Алгебру,хімію,фізику,геометрію тоже відмінити треба?


Цитата Ну то роззуйте очі і перечитайте ще раз: церква - окремо, школа - окремо. Церква в школі - це не окремо.
Церква кожен день в школі. Бо церква то є люди. Кожен віруючий,то є частина церкви. А той баран,що писав цей закон міг би написати або якось зрозуміліше яку саме церкву він має на увазі,або розжувати,що означає окремо. Бо тако,Як почитати той закон,то виходить ніби в нашій країні церковні школи заборонені.
Доречі,а є якісь більш детальні описи того,що малось на увазі?


Цитата Але після, а не замість
А на що поміняли,чим пожертвували?
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 11.06.2016, 20:26 #2639467   #117
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Як почитати той закон,то виходить ніби в нашій країні церковні школи заборонені.
вже і про це писала, але видно в тебе основне дурачка построїти.
Нагадаю: ст. 6 Закону про освіту, де для таких іде розяснення:

Цитата незалежність освіти від політичних партій, громадських і релігійних організацій (крім навчальних закладів, заснованих релігійними організаціями)
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 2:
Носоріг (11.06.2016), TheGame (12.06.2016)
Старий 11.06.2016, 20:27 #2639468   #118
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Хороший аргумент. Алгебру,хімію,фізику,геометрію тоже відмінити треба?
Аргумент дійсно хороший, бо алгебру ніхто в 3 класі не вчить. Якби вчили звичайної етики (красти - то погано), то ніхто би нічьо проти не мав. А вчити дітей, що в 3 столітті якісь дядьки вирішили, що гніватися смертельно небезпечно, Ви всі помрете і ще купу інфи, яку дорослий не може переварити - явно зарано.
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 11.06.2016, 20:28 #2639471   #119
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата незалежність освіти від політичних партій, громадських і релігійних організацій (крім навчальних закладів, заснованих релігійними організаціями)
Ага. Тобто оце є розяснення того,як слід правильно розуміти це:


Цитата Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви
Так?
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 11.06.2016, 20:28 #2639472   #120
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата той баран,що писав цей закон міг би написати або якось зрозуміліше яку саме церкву він має на увазі,або розжувати,що означає окремо.
Ну Ви перший, хто не доганяє або робить вигляд, що не доганає, про що мова. Може справа, не тому, хто це писав, а хто читає?
Носоріг зараз поза форумом  
Подякували 2:
TheGame (12.06.2016), Дєцко (11.06.2016)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:20.