Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Хто найкращий Президент України
Кравчук 4 9.09%
Кучма 6 13.64%
Ющенко 7 15.91%
Янукович 3 6.82%
Порошенко 24 54.55%
Голосували: 44. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Хто найкращий президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.01.2019, 21:51 #2746303   #21
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Сінхрофазатрон теж не фонтан

Додано через 3 хвилини

Моя вина в тому що повірив що олігарх щось зробить ДЛЯ людей. Моєї вини що папірчики знецінились в 3 рази нема. А томосом якраз ви тут всі і пропонуєте дітей годувати бо всі здобутки петра це томос армія(за наші гроші) і мова, це заслуги які петро зробив за 5 років, такими темпами мої діти не встигнуть жити по-новому.
Вибач чувак, але в мене до тебе риторичне запитання, ти тупий?

Серйозно, ти повірив а тебе обдурили? )))) Щось зробить для людей? А курва армія, децентралізація (ага коли гроші лишаються на місцях і ти маєш більше важелів повпливати куди вони підуть), безвіз, асоціація (яка відкриває огого які простори для імпорту) це для кого? Для собак?

Чувак, ше раз, президент не має думати як конкретний криворукий чувак має годувати своїх дітей, він займається зовнішньою політикою і безпекою.

А долар знаєш чого падає? Нє не через то шо "вони крадуть", а через то шо негативний торгівельний баланс, тобто через то шо величезна частина товарів імпортована, а експор менший набагато. Причому експорт то здебільшого сировина, яка маломаржинальна, а імпорт це готові товари які високомаржинальні.

А знаєш чо? Тому шо такий Корокатан як ти - не виробляє ніхера, бо просто не вміє, а спожити в нього так губа розкатана шо аж бігом вимагає "доступні авто для людей" і біжить рівняє себе з німцями. Але гірка правда в тому, шо середньостатистичний німец, він не їздить по магазинах в спробі задистрибютити імпортні товари, а курва працює на заводі БМВ, чи робить ахіренні німецікі кухні, чи шось інше шо хоче купити споживач зі всього світу.

Шариш до чого я веду? До речі, шарящі чуваки, які вміють шось круто робити, вже давно заробляють в Україна середні європейські ЗП, і в них нема вообше питання чим кормити дітей.
Розумієш, люди без специфічних навиків ніколи і ніде не отримували багато грошей, ні в якій країні, а то що ти таких навиків не маєш, і не вчився і не вчишся - то це чисто твоя особиста проблема, ніякий президент її не вирішить, тому не треба себе відносити до "простих людей" яким має "помогти" прямо в кишеню якийсь президент - такого тупо не буває! А якщо і буває то це дуже короткочасно, навести приклади? Наприклад, йуля - колись роздала по 1000грн, а овощ - за рахунок валютних резервів тримав валюту і одночасно друкував гривню Але такий трюк, нажаль, канає тільки разово або на дуже короткий термін, тим не менше пролетаріату подобається як і всі обіцянки популістів.

Востаннє редагував vanco2: 25.01.2019 о 04:13.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 24.01.2019, 22:33 #2746307   #22
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Боягуз?
Та ні, я ж висловив свою думку текстово про "лайно". Просто я сумніваюся, що кількість голосів буде така сама, як би була при закритому голосуванні.
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
зарано? хто йому заважав робити щось хороше в ці 4 роки?
Ну як хто...Путін А ще він здобув Томос, безвіз, субсидії, децентралізація! Чуть не забув, Яника посадили, кажуть вже в Лук`янівку повезли.

П.С. Країна чудес. У нас можуть засудити лише тих, хто знаходиться за межами країни, а ті що нікуди не тікали всі в шоколаді.

Востаннє редагував BadBoy: 24.01.2019 о 22:45.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 06:26 #2746319   #23
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Вибач чувак, але в мене до тебе риторичне запитання, ти тупий?

Серйозно, ти повірив а тебе обдурили? )))) Щось зробить для людей? А курва армія, децентралізація (ага коли гроші лишаються на місцях і ти маєш більше важелів повпливати куди вони підуть), безвіз, асоціація (яка відкриває огого які простори для імпорту) це для кого? Для собак?

Чувак, ше раз, президент не має думати як конкретний криворукий чувак має годувати своїх дітей, він займається зовнішньою політикою і безпекою.

А долар знаєш чого падає? Нє не через то шо "вони крадуть", а через то шо негативний торгівельний баланс, тобто через то шо величезна частина товарів імпортована, а експор менший набагато. Причому експорт то здебільшого сировина, яка маломаржинальна, а імпорт це готові товари які високомаржинальні.

А знаєш чо? Тому шо такий Корокатан як ти - не виробляє ніхера, бо просто не вміє, а спожити в нього так губа розкатана шо аж бігом вимагає "доступні авто для людей" і біжить рівняє себе з німцями. Але гірка правда в тому, шо середньостатистичний німец, він не їздить по магазинах в спробі задистрибютити імпортні товари, а курва працює на заводі БМВ, чи робить ахіренні німецікі кухні, чи шось інше шо хоче купити споживач зі всього світу.

Шариш до чого я веду? До речі, шарящі чуваки, які вміють шось круто робити, вже давно заробляють в Україна середні європейські ЗП, і в них нема вообше питання чим кормити дітей.
Розумієш, люди без специфічних навиків ніколи і ніде не отримували багато грошей, ні в якій країні, а то що ти таких навиків не маєш, і не вчився і не вчишся - то це чисто твоя особиста проблема, ніякий президент її не вирішить, тому не треба себе відносити до "простих людей" яким має "помогти" прямо в кишеню якийсь президент - такого тупо не буває! А якщо і буває то це дуже короткочасно, навести приклади? Наприклад, йуля - колись роздала по 1000грн, а овощ - за рахунок валютних резервів тримав валюту і одночасно друкував гривню Але такий трюк, нажаль, канає тільки разово або на дуже короткий термін, тим не менше пролетаріату подобається як і всі обіцянки популістів.
Ти звичацно мастак писати багато тексту армія з наших податків, безвіз, децентралізація. Ну і все в тебе щводиться що я когось прошу щоб мені гроші в кишеню всунули я прошу щоб ті папірчики аартували хоча б я раньше, все. А оті твої басні що є що заробляють вже і ололо, ну то добре що заробляють, молодці. А більшість не заробляють, можеш глянути яка в нас зараз мінімальна зарплата. І ше глянути яка наприклад зарлата в поліцейського чи пожарника в запитати чи хтось в штатах ходив би за 300$ в місяць на таку роботу
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 06:48 #2746320   #24
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ти звичацно мастак писати багато тексту армія з наших податків, безвіз, децентралізація. Ну і все в тебе щводиться що я когось прошу щоб мені гроші в кишеню всунули я прошу щоб ті папірчики аартували хоча б я раньше, все. А оті твої басні що є що заробляють вже і ололо, ну то добре що заробляють, молодці. А більшість не заробляють, можеш глянути яка в нас зараз мінімальна зарплата. І ше глянути яка наприклад зарлата в поліцейського чи пожарника в запитати чи хтось в штатах ходив би за 300$ в місяць на таку роботу
Друже, поліцейські в США не заробляю багато, а пожарники в багатьох містах, особливо маленьких, взагалі ходять туди як волонтери, тобто мужики просто чергують по черзі.
Але так, вони заробляють більше ніж в нас, але знаєш чого? Бо наприклад одна сімя за рік може сплатити з середньої ЗП штук 10 баксів податків, і ше штуки 3-10 з нерухомості (в залежності від місце і ставок податків).

Так, ЗП там більші, но, і видатки пропорційно більші, і як я тут писав - жити на мінімалку приблизно однаково тяжко шо в них шо в нас, але в нас чорні ЗП це як добрий день, а тут про таке шоб ти ходив типу на роботу на повний день за кеш - нвіть ніхто певно не чув.

А про папірчики якщо ти не поняв, повторюсь - коли українці будуть продавати за бакс більше товару і послуг ніж купують - папірчики будуть стабільні, якщо навпаки - папірчици будуть втрачати відносно бакса, і твоє хотіння чи особа президента на то впливає не дуже.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 08:42 #2746322   #25
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ти звичацно мастак писати багато тексту армія з наших податків, безвіз, децентралізація. Ну і все в тебе щводиться що я когось прошу щоб мені гроші в кишеню всунули я прошу щоб ті папірчики аартували хоча б я раньше, все. А оті твої басні що є що заробляють вже і ололо, ну то добре що заробляють, молодці. А більшість не заробляють, можеш глянути яка в нас зараз мінімальна зарплата. І ше глянути яка наприклад зарлата в поліцейського чи пожарника в запитати чи хтось в штатах ходив би за 300$ в місяць на таку роботу
А яка була мінімалка при Овочі?

Додано через 36 хвилин
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Сінхрофазатрон теж не фонтан

Додано через 3 хвилини

Моя вина в тому що повірив що олігарх щось зробить ДЛЯ людей. Моєї вини що папірчики знецінились в 3 рази нема. А томосом якраз ви тут всі і пропонуєте дітей годувати бо всі здобутки петра це томос армія(за наші гроші) і мова, це заслуги які петро зробив за 5 років, такими темпами мої діти не встигнуть жити по-новому.
Два питання :
1До чого тут синхрофазотрон?
2 Які саме дії Рошенка призвели до знецінення твоїх папірчиків втроє?

Додано через 16 хвилин
Цитата
Допис від NemezidaStar Переглянути допис
А де Михайло Грушевський?
Я переконаний, що людей які пам'ятають "на власній шкурі" правління Грушевського на форумі немає

Ну і відповідно Kosyacello, qazwsx321 скільки вам років?

Востаннє редагував Petro Ford: 25.01.2019 о 08:44. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 10:00 #2746334   #26
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Petro Ford,ти відкрив банку з павуками.

Збіглись всі тролі,які не за Україну.

Востаннє редагував as2: 25.01.2019 о 10:07.
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 10:21 #2746338   #27
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
Petro Ford,ти відкрив банку з павуками.

Збіглись всі тролі,які не за Україну.
Скажи, цікаво.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
as2 (25.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 10:45 #2746339   #28
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Скажи, цікаво.



Навіть дуже.


Я підтримую.


Востаннє редагував as2: 25.01.2019 о 10:46. Причина: Пізніше додано
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 15:29 #2746389   #29
NemezidaStar
Учасник
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я переконаний, що людей які пам'ятають "на власній шкурі" правління Грушевського на форумі немає
Хіба він мало зробив для української державності?
NemezidaStar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 15:51 #2746393   #30
korabel
Активний учасник
 
Аватар для korabel
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
простиня.
шо ти заливаєш? ти пяний чи нерозумний? На мінімалку жити там і тут тяжко?
Порівняй прожиткові мінімуми там і тут, і їх відноршення до мінімалки, слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник
korabel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aqwaqw (27.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 15:55 #2746395   #31
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 15:55 #2746396   #32
korabel
Активний учасник
 
Аватар для korabel
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис



Навіть дуже.


Я підтримую.
1. Зберіг Україну? і який вона має вигляд? Змоскальщена країна рагулів. Ду ваша українізація? У львові по кацапськи куча людей говорить, за збручем вопше печалька.
2.Декомунізація? Та кому вона нахрін нада, кому заважали імпотьенти комуняки і напівмертві трупаки, вони самі скоро б розклалися.
3. Безвіз тут при чім? часто стали їздити тепер за кордон? раніше що заважало? всім пофігу-кому тре-той їздив і їздить.
4. Томос: накуй він нада, перерозподіл бабла.
5. Армія? а накуй вона, краще про людей думати а не військовий потенціал нарощувати, йопт. Мільйони людей живуть за межеї бідності, хвороби, голод. А їм, цуко давай зброю, воістину люди то дурні тварини.
korabel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aqwaqw (27.01.2019)
Сказав(ла) Фууу!:
de smet (25.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 16:05 #2746397   #33
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата
Допис від NemezidaStar Переглянути допис
Хіба він мало зробив для української державності?
ІМХО, мало. Дуже мало. Та справа не в тому. Живих свідків нема

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
1. Зберіг Україну? і який вона має вигляд? Змоскальщена країна рагулів. Ду ваша українізація? У львові по кацапськи куча людей говорить, за збручем вопше печалька.
2.Декомунізація? Та кому вона нахрін нада, кому заважали імпотьенти комуняки і напівмертві трупаки, вони самі скоро б розклалися.
3. Безвіз тут при чім? часто стали їздити тепер за кордон? раніше що заважало? всім пофігу-кому тре-той їздив і їздить.
4. Томос: накуй він нада, перерозподіл бабла.
5. Армія? а накуй вона, краще про людей думати а не військовий потенціал нарощувати, йопт. Мільйони людей живуть за межеї бідності, хвороби, голод. А їм, цуко давай зброю, воістину люди то дурні тварини.
Цитата Рагу́ль (також ро́гуль[1]) — «сільський житель» в українському та російському молодіжному та кримінальному сленгу[2]. Одне зі зневажливих прізвиськ галицьких українців, яке вживали у Львові деякі росіяни з 1960-х років[3]. У ширшому розумінні — малокультурна людина.
Купа орфогафічних і граматичних помилок не дають мені можливості віднести юзера korabel не в розряд малокультурних людей.


Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
1. Зберіг Україну? і який вона має вигляд? Змоскальщена країна рагулів. Ду ваша українізація? У львові по кацапськи куча людей говорить, за збручем вопше печалька.
2.Декомунізація? Та кому вона нахрін нада, кому заважали імпотьенти комуняки і напівмертві трупаки, вони самі скоро б розклалися.
3. Безвіз тут при чім? часто стали їздити тепер за кордон? раніше що заважало? всім пофігу-кому тре-той їздив і їздить.
4. Томос: накуй він нада, перерозподіл бабла.
5. Армія? а накуй вона, краще про людей думатиа не військовий потенціал нарощувати, йопт. Мільйони людей живуть за межеї бідності, хвороби, голод. А їм, цуко давай зброю, воістину люди то дурні тварини.

Востаннє редагував Petro Ford: 25.01.2019 о 16:05. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
de smet (25.01.2019), vanco2 (25.01.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 16:59 #2746405   #34
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Друже, поліцейські в США не заробляю багато, а пожарники в багатьох містах, особливо маленьких, взагалі ходять туди як волонтери, тобто мужики просто чергують по черзі.
Але так, вони заробляють більше ніж в нас, але знаєш чого? Бо наприклад одна сімя за рік може сплатити з середньої ЗП штук 10 баксів податків, і ше штуки 3-10 з нерухомості (в залежності від місце і ставок податків).

Так, ЗП там більші, но, і видатки пропорційно більші, і як я тут писав - жити на мінімалку приблизно однаково тяжко шо в них шо в нас, але в нас чорні ЗП це як добрий день, а тут про таке шоб ти ходив типу на роботу на повний день за кеш - нвіть ніхто певно не чув.

А про папірчики якщо ти не поняв, повторюсь - коли українці будуть продавати за бакс більше товару і послуг ніж купують - папірчики будуть стабільні, якщо навпаки - папірчици будуть втрачати відносно бакса, і твоє хотіння чи особа президента на то впливає не дуже.
Ну от прям як сплатять всі податки то залишиться як в нас 300$ на місяць, так? З яких треба заплатити комуналку, вдітись і прожити до слідуючої зп. Ага.
Про чорні зарплати, так, на половину робочого там навіть ніхто не чув бо працюють або офіційно або ні.
Щоб ми щось продавали треба щось виготовляти, а щоб щось виготовляти треба мати де то робити, а для того треба треба не розпродувати заводи, але про що ми, пізно всрались, може по Тернополі тільки глянути комбайновий, текстильник, оріон. Де робота Порошенка з залучення інвестиції і побудови тут заводів? Чи то знов уряду робота?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А яка була мінімалка при Овочі?

Додано через 36 хвилин


Два питання :
1До чого тут синхрофазотрон?
2 Які саме дії Рошенка призвели до знецінення твоїх папірчиків втроє?

Додано через 16 хвилин


Я переконаний, що людей які пам'ятають "на власній шкурі" правління Грушевського на форумі немає

Ну і відповідно Kosyacello, qazwsx321 скільки вам років?
1100 -1450 грн чи скілтки? Не знаю, за мінімальну ніколи не працював.

1. А до чого тут процесор 2 біти?
2. Ти трози не про то питаєш, краще запитай що він зробив щоб вернути старий курс?

Востаннє редагував Kokorakatan: 25.01.2019 о 16:59. Причина: Пізніше додано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 17:39 #2746408   #35
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Kokorakatan Буквально вчора в Давосі підписали договір на 150млн євро.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 17:55 #2746410   #36
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Kokorakatan Буквально вчора в Давосі підписали договір на 150млн євро.
Це збільшить ціну папірчиків?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 19:13 #2746412   #37
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Це збільшить ціну папірчиків?
Ні
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 19:27 #2746416   #38
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ні
Як неочікувано
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 20:39 #2746427   #39
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Як неочікувано
Так ти визначись. Ти хотів залучення інвестицій - отримуй. Хочеш ревальвації - її не буде. Я про менш-більш серйозну. Ні при Рошенку, ні при Юлі, ні при Зеленському з Дартом Вейдкром. А хто обіцяє - брехун
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 21:50 #2746434   #40
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Хто найкращий президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Це збільшить ціну папірчиків?
Шо ти скачеш як блоха по сковородці? То тобі інвестицій мало то ціна папірчиків стає критичною.

Про ціну папірчиків вже 2 рази тобі пояснили, про інвестиції теж, вони заходять, до речі, це одна з причин чого папірчики не обвалились ще більше за останні роки.

Ну і заводи оці всі що були побудовані за СССР, якщо ти не в курсі, по перше там не дуже було з продуктивністю, бо в СССР всі отримували "получку" а на зароблені гроші. Тобто шо там той завод робить і як, тобі було попри мешти, свою зарплату і квартиру ти получив полюбому, не залежно як ти працюєш. По друге була сировинна і виробнича завязка на інші ресбубліки, наприклад наш бавовняний комбінат отримував бавовну хер зна звідки, і так все, споживачі, виробництво, споріднені виробництва, сировина - були розкидані по союзу, це робильсь спеціально, щоб створювати взаємозалежність.
Як результат ці всі виробництва виявились тупо неефективні і застарілі в ринковій економіці, як швидко переорієнтуватись і зробити добре досвіду було мало, і не мав на то фінансування, бо фін система в тому навіть зародковому вигляді як зараз, тоді просто була відсутня. Так що не думай шо тепер за будь-якого президента тут розростуться виробництва, це буде дуже поступово, ну і не тільки самі інвестиції важливі, але і кадри, де ти, напрклад, в Тернополі набереш кваліфікованих кадрів на той же завод? Якійсь такі виробництва типу дротики крутити, чи шити сідушку ще заходять, а вот там де високотехнологічні лінії - нє, прсто тупо нема кадрів.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Ну от прям як сплатять всі податки то залишиться як в нас 300$ на місяць, так? З яких треба заплатити комуналку, вдітись і прожити до слідуючої зп. Ага.
Про чорні зарплати, так, на половину робочого там навіть ніхто не чув бо працюють або офіційно або ні.
Щоб ми щось продавали треба щось виготовляти, а щоб щось виготовляти треба мати де то робити, а для того треба треба не розпродувати заводи, але про що ми, пізно всрались, може по Тернополі тільки глянути комбайновий, текстильник, оріон. Де робота Порошенка з залучення інвестиції і побудови тут заводів? Чи то знов уряду робота?
Нє не як в нас, трохи краще, але не на багато, мінімалка в США це ~1200 баксів, а це середня ціна оренди житла $1400 в місяць, за баксів $300-400 житло в принципі не орендуєш, хіба кімнату. Хавка на одного теж мінімум баксів $300 і комуналка тут значно дорожча ніж в нас, при чому субсидій нема Ну і медецина огого на скільки дорожча, свою місячну ЗП можна легко злити за один візит до доктора.

В той час в наз за пів мінімалки можна зняти квартиру, хавка дешевша - особливо локальні продукти, комуналка дешева, причому є субсидії, ну і медецина хоч фігова але безкоштовна до якоїсь міри, принаймні з грипом чи ГРЗ тебе в поліклініці приймуть і грошей брати не будуть, а в США це пару соток.


Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
1100 -1450 грн чи скілтки? Не знаю, за мінімальну ніколи не працював.
Мініімалка в Україні була ~3700 з 2019 стане ~4300, середня ЗП складає ~9100грн - це та шо з неї податки сплачені, думаю реальна середня десь в півтори-два рази більша.

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
2. Ти трози не про то питаєш, краще запитай що він зробив щоб вернути старий курс?
А що ти зробив щоб вернути старий курс?

Востаннє редагував vanco2: 25.01.2019 о 21:55. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
vatko2 (26.01.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:58.