Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.05.2010, 21:42 #1332651   #101
bbuilder
 
Аватар для bbuilder
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Biotech найкраще)
Пробував Mega Gainer 3100, Myogenic, Protein №1
результати ростуть) смак нормальний)
bbuilder зараз поза форумом  
Старий 13.05.2010, 22:24 #1332715   #102
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від bbuilder Переглянути допис
Biotech найкраще)
Пробував Mega Gainer 3100, Myogenic, Protein №1
результати ростуть) смак нормальний)
А не боїшся, шо потім "піська" не встане?
Mexico зараз поза форумом  
Старий 13.05.2010, 23:09 #1332749   #103
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
А не боїшся, шо потім "піська" не встане?
це я так зрозумів в натуралів таке специфічне привітання (замість добрий день) ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 13.05.2010, 23:43 #1332787   #104
bbuilder
 
Аватар для bbuilder
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
А не боїшся, шо потім "піська" не встане?
головне знати міру) я ж не постійно вживаю.
тим більше протеїни на потенцію не впливають.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
це я так зрозумів в натуралів ?
Ти по чому визначаєш натуралів? по дописах?

Востаннє редагував bbuilder: 13.05.2010 о 23:43. Причина: Пізніше додано
bbuilder зараз поза форумом  
Подякував(ла):
scorpik (14.05.2010)
Старий 14.05.2010, 09:41 #1333054   #105
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від bbuilder Переглянути допис
головне знати міру) я ж не постійно вживаю.
тим більше протеїни на потенцію не впливають.

Додано через 3 хвилини

Ти по чому визначаєш натуралів? по дописах?
це була шутка юмора. просто бачу навязливу боязнь в багатьох натуралів за статеву систему. причому настільки ніби проблеми вже є.
то що ти хімік я можу зрозуміти і по дописах ... шутка
упд. до речі за біотеч нічого добрго не чув. в основному або нічого або лажа. можеш більше написати ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 10:48 #1333163   #106
bbuilder
 
Аватар для bbuilder
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
то що ти хімік я можу зрозуміти і по дописах ... шутка
упд. до речі за біотеч нічого добрго не чув. в основному або нічого або лажа. можеш більше написати ?
Я не можу нчого сказати в порівнянні з іншими, так як я з інших пробував тільки Вансітон, який взагалі майже нічого не дає.

Я зрозумів, що головне не вміст у відсотках протеїну а головне, як він засвоюється.
Результати за рік в залі в мене були такі: я набрав десь 8-10 кг. (спочатку півроку займався без нічого взагалі потім включив протеїни).
Спочатку був 82кг а зараз 90. І я працюю поки не так на результати, як на масу і на рельєф.
bbuilder зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 17:43 #1333587   #107
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
упд. до речі за біотеч нічого добрго не чув. в основному або нічого або лажа.
От того я і питав за "пісюна" Я пив багато різного, але коли попробував біотечівський, то дійсно думав, шо в мене шось відлетить після того гейнера...

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від bbuilder Переглянути допис
І я працюю поки не так на результати, як на масу і на рельєф.
Навіть Ронні Коулмен розділяє на періоди тренувальний цикл, ати хоч одночасно і масу і рельєф? Маса і рельєф потвоєму - це не результати?

Востаннє редагував Mexico: 14.05.2010 о 17:43. Причина: Пізніше додано
Mexico зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 20:15 #1333738   #108
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
От того я і питав за "пісюна" Я пив багато різного, але коли попробував біотечівський, то дійсно думав, шо в мене шось відлетить після того гейнера...
щось сумніваюсь що хоч від одного гейнера пісюн відлетить. хіба що почки. можливо ізз валикої кількості цукру знижується рівень тестостерону але наврят більше.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 20:36 #1333764   #109
bbuilder
 
Аватар для bbuilder
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
От того я і питав за "пісюна" Я пив багато різного, але коли попробував біотечівський, то дійсно думав, шо в мене шось відлетить після того гейнера...

Додано через 2 хвилини


Навіть Ронні Коулмен розділяє на періоди тренувальний цикл, ати хоч одночасно і масу і рельєф? Маса і рельєф потвоєму - це не результати?
1. я не про гейнери я про протеїни!
гейнери я уже не п"ю) хоча не знаю як вони на шось можуть впливати, так як це просто йде як добавка.

2 - ну в межах розумного, стараюсь набирати якісну м"язеву масу, шо невже не можна так? Я на змаганнях не виступаю і деталі шоб промальовувались мені не потрібно)
А професійний ББ звичайно - це інше - там цикли і т.д. Там весь час витрачають на трнування, а вмене наприклад зараз сесія і мало часу займатись і нормально харчуватись.
bbuilder зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 20:43 #1333772   #110
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

майже замовив
scorpik зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 20:51 #1333778   #111
bbuilder
 
Аватар для bbuilder
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
хіба що почки. можливо ізз валикої кількості цукру знижується рівень тестостерону.
Я думав шо спочатку якшо великий рівень цукру працює підшлункова - виділяється інсулін. Якшо і посадити можна, то тільки мабуть її.

Мабуть на потенцію впливає більше не харчування, а викладання на тренуваннях - чим важче тренування - тим більше тестостерону витрачається.

А почки чи печінка можуть садитись якшо навпаки дуже низький рівень цукру! (якшо дуже навантажені трнування то цукор може падати!)

Цитата Глікоген знаходиться у формі гранул у цитозолі багатьох типів клітин і грає важливу роль у глюкозному циклі. Глікоген формує резерв енергії, який може швидко мобілізуватися, щоб відповідати раптовій потребі в глюкозі, хоча і менш компактний, ніж тригліцериди (жири). Тільки глікоген, збережений у печінці, може бути доступним іншим органам, а клітини печінки — гепатоцити — мають найвищу концентрацію глікогену — до 8 % повної ваги, або 100 —120 г у дорослої людини. У м'язах глікоген знаходиться в набагато нижчій концентрації (1 % маси м'яза), але його повна кількість дещо більша, ніж у печінці. Невеликі кількості глікогену знаходяться в нирках, і ще менші — в певних гліальних клітинах мозку і білих кров'яних тільцях.


Розглянемо протеїни (білки)!


Роль печінки в обміні білків полягає у розчепленні і перебудові амінокислот, утворенні сечовини і синтезі білків. Дезамінування амінокислот відбувається тільки в печінці. Після цього утворюються кетокислоти, які зазнають подальших перетворень. Синтез сечовини у клітинах печінки — основний шлях знешкодження аміаку, що утворюється в процесі дезамінування амінокислот. Сечовина синтезується за участю аргінази через орнітиновий цикл з використанням енергії АТФ.

Можливо якшо печінка не буде встигати переробляти білки, то буде на неї додаткове навантаження. Хоча це треба стільки протеїну, коротше головне все в міру і проблем не буде ніяких.

І так ризик мінімальний так як все це просто як добавки (якшо порівнювати з ризиком при вживанні фарми)
bbuilder зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 20:59 #1333787   #112
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від bbuilder Переглянути допис
- чим важче тренування - тим більше тестостерону витрачається.
якраз навпаки, чим "важче" тренування (особливо присіди), тим більше тестика утворюється

старі люди більше фізично працювали - частіше трахались, теперішні з-за компутера не вилаязть - по графіку раз в тиждень, або й два
scorpik зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 23:33 #1333901   #113
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

ббілдер
ти правий що до інсуліну і тп.
але від важкі фіз навантаження стимулюють вироботку тестостерону
а цукор (при чому достатньо швидко) понижує його рівень. відповідно при постійному прийомі гейнеру може бути ефект брому (ну це так на хлопський розум )
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 23:49 #1333916   #114
bbuilder
 
Аватар для bbuilder
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
якраз навпаки, чим "важче" тренування (особливо присіди), тим більше тестика утворюється
Тоді за логікою речей чому хіміки використовують тестостерон як допінг (є курси чисто на тестостероні) якшо він і так утворюється?
bbuilder зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 23:51 #1333919   #115
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від bbuilder Переглянути допис
Тоді за логікою речей чому хіміки використовують тестостерон як допінг (є курси чисто на тестостероні) якшо він і так утворюється?
ти просто забуваєш до якого рівня його доводять в тілі спортсменів. натуральним чином він не може бути досягнутим.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 23:57 #1333924   #116
bbuilder
 
Аватар для bbuilder
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
ти просто забуваєш до якого рівня його доводять в тілі спортсменів. натуральним чином він не може бути досягнутим.
він не витрачається під час тренінгу, а утворюється, навіщо його більше ніж є?
bbuilder зараз поза форумом  
Старий 15.05.2010, 00:03 #1333929   #117
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від bbuilder Переглянути допис
він не витрачається під час тренінгу, а утворюється, навіщо його більше ніж є?
з чого ти взяв взагалі що він "витрачається" ? це гормон а не амінокіслота чи якийсь вуглевод. він приймає участь в форумаванні мускулатури і силових показників.... окрім того ще важливим є рівень вільного тестостерона.
поправте якщо я помиляюсь.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 15.05.2010, 18:12 #1334585   #118
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
якраз навпаки, чим "важче" тренування (особливо присіди), тим більше тестика утворюється
Так тому він і "утворюється", бо під час тренування його ріаень в крові падає...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 16.05.2010, 17:01 #1335560   #119
igorop
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

його рівень падає через тренування і найбільше через стероїдні і анаболічні добавки які,білдери ,хавають постійно.а для того шоб його хоть якось підтримувати колять його самого.або пють трібулус
igorop зараз поза форумом  
Старий 17.05.2010, 00:18 #1335992   #120
bbuilder
 
Аватар для bbuilder
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від igorop Переглянути допис
його рівень падає через тренування і найбільше через стероїдні і анаболічні добавки які,білдери ,хавають постійно.а для того шоб його хоть якось підтримувати колять його самого.або пють трібулус
тут я згоден)))

але народ думає шо протеїни це стероїди(хімія) і типу "від нього не стоїть"
Особливо хто в зал не ходить!
bbuilder зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:00.