Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Новини з доріг міста

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.06.2019, 21:30 #2762415   #3161
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Ти може не вкурсі, але в нас самі платні безплатні садіки в світі))
Знаєш яка разіниця між мною і тобою? В тому що я знаю які садіки в нас і які там, і можу тобі сказати що в нас платять за їжу(деколи), за ремонт (деколи), деякі мудаки беруть ше за "вступ" і дуже мало за садік. То при тому що робота вихователів, опалення, приміщення і тд - це все досі покриває держава, з податків які люди майже не платять. Я це знаю точно, бо мала ходила в садік в Україні, як в державний так і в платний.

В США податок на прибуток співрозмірний з Українським, але садіків державних нема як таких, вообше, і того самий дешевий садік коштує ~$600 в місяць, їжа своя з дому, і то зазвичай квартира чи будинок де одна мексиканка садить дітей перед телевізором і дивиться шоб вони не бились один між одним. Такі садіки для дітей старше 3 років. Якщо садік з уроками, з активнстями, з обідом, або для немовлят - ціна починається з ~$1200 за місяць. В декого це майже вся ЗП після податків, але йдуть на то - шоб зберегти робоче місце.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Починаєш розуміти, чого порохом люди невдоволені, чи як і з майданом ти собі придумав теорію про тупих українців і вона тобі все рішає.

ПС: насмішив податком на нерухомість
Скільки там? 300-500 грн в рік? ))
Та навіть твій улюблений опонент і той в місяць податку більше платить
Я не думаю шо всі українці тупі, це ти собі шось придумав.

Смішно? А який ти хочеш шоб я ше податок платив? Бачу деякі крім того шо тупі то ше й наглі Типу - "ти туткаво не розказуй як нам жити, а давай бабло засилай"

https://www.facebook.com/watch/?v=2120149601357252

Востаннє редагував vanco2: 30.06.2019 о 21:34. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2019, 23:27 #2762422   #3162
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Ні, це слід розуміти, що нехер тут щеголяти, що ти податки в Україні платиш з тими твоїми 3 сотнями в рік
Якось на улюбленому твоєму 1+1 порахували, скільки податків прямо і не прямо знімається з зарплати в 10 тис грн - вийшло практично половина.
Я думаю спонсоруючи державу різними податками на тисячі грн ЩОМІСЯЦЯ я в праві очікувати від неї трохи більше, ніж ти зі своїм податком на нерухомість.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 03:49 #2762432   #3163
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ні, це слід розуміти, що нехер тут щеголяти, що ти податки в Україні платиш з тими твоїми 3 сотнями в рік
Якось на улюбленому твоєму 1+1 порахували, скільки податків прямо і не прямо знімається з зарплати в 10 тис грн - вийшло практично половина.
Я думаю спонсоруючи державу різними податками на тисячі грн ЩОМІСЯЦЯ я в праві очікувати від неї трохи більше, ніж ти зі своїм податком на нерухомість.
Половина - це коли врахувати то що платить ще й роботодавець, так от, майже всюди роботодавець теж платить за працівника, в тих самих США получається відсотків 35-45 в залежності від того скільки заробляєш. А ше крім того, часто роботодавець платить більшу частину страховки, а це може теж бути в середньому 10-15% від заробітку.

На рахунок податків - а я і не щиголяю, просто я в країні не живу, нічим не користуюсь, але податкі всі що положено акуратно сплачую, і це не 300 грн, але згоден шо мізер, поки.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 10:34 #2762440   #3164
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

ладно, закругляємось.
тема про дороги і міст.
мені пофігу що там в твоїх гамериках - у нас в Україні 7 тис км доріг побуовані за останні кілька років за рахунок митних зборів. я думаб на фону цієї цифри довбаний гаївський міст міг давно бути профінансований і забутий.
питання в розподілі коштів - на всілякі ТБЦ, ПБСи і Автостради гроші знаходились, а видать ліцензії на будівництво моста в них нема - то й гроші виділяти на то не цікаво.
вот і маринують його вже скільки років.
інакше я не можу пояснити, як 5 довбаних років ремонтувати один нещасний міст.

Додано через 2 хвилини
Я звісно перепрошую за порівняння - але за той же час москаль побудував моста в Крим через керченську протоку.
Ага.

Востаннє редагував switch: 01.07.2019 о 10:34. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.07.2019, 20:07 #2762492   #3165
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ладно, закругляємось.
тема про дороги і міст.
мені пофігу що там в твоїх гамериках - у нас в Україні 7 тис км доріг побуовані за останні кілька років за рахунок митних зборів. я думаб на фону цієї цифри довбаний гаївський міст міг давно бути профінансований і забутий.
питання в розподілі коштів - на всілякі ТБЦ, ПБСи і Автостради гроші знаходились, а видать ліцензії на будівництво моста в них нема - то й гроші виділяти на то не цікаво.
вот і маринують його вже скільки років.
інакше я не можу пояснити, як 5 довбаних років ремонтувати один нещасний міст.

Додано через 2 хвилини
Я звісно перепрошую за порівняння - але за той же час москаль побудував моста в Крим через керченську протоку.
Ага.
Ти не подумай шо я хочу сказати що міст той ремонтувати не треба - треба. Але ріняти рашу з кримським мостом я б не став По перше, так, міст вони збудували, але поїзди не пустили і досі. По друге - той міст, то політичний проект, а ти глянь скільки в раші завалилось за минулий рік мостів, які не політичні.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2019, 08:43 #2762752   #3166
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Леонід Бицюра тут перед виборами вже й петицію до кабміну нафігачив, треба 25000 підписів,. Але просять вже не 210 лямів, а 168, (подешевшало?) Хз , може ще кабмін трохи почекає і в 100 впишуться)))
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2399
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2019, 15:33 #2763221   #3167
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

майстри заголовку http://teren.in.ua/2019/07/17/gayivs...ivok-fotofakt/
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2019, 12:31 #2763263   #3168
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Більше 100 000 грн за 2 труби з перемичками і роботою з встановленням це просто ппц
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2019, 20:42 #2764362   #3169
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

завтра мають встановити кільце біля 6го магазину зі сторони Крушельницької при в"їзді в двоарочний міст
Мановар зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (08.08.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2019, 11:09 #2764397   #3171
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

А на Гаївському знову знесли той обмежувач висоти. Газельку розірвало, судячи з фото. Ходять чутки, що водій хоче судитись, адже на знаку 2.5 а висота Газельки 2.40
https://www.0352.ua/news/2477928/u-t...omu-mosti-foto
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2019, 11:18 #2764398   #3172
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ходять чутки, що водій хоче судитись, адже на знаку 2.5 а висота Газельки 2.40
маладєц
ну не в сенсі що влетів а в сенсі що подає в суд.

Додано через 3 хвилини
в битві газельки з балкою перемогу отримала буда

Востаннє редагував switch: 09.08.2019 о 11:18. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2019, 13:40 #2764478   #3173
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Новини з доріг міста



Найбільше це нововведення сподобалося водіям тролейбусів. Зверхрозуми, які це придумали, само собою не врахували азімут тролейбусних ліній, тому тепер там будуть затори із періодичністю постійно.
Але небіда! Змінимо рух тролейбусів! В чому проблема.

Алсо, черговий транзит з Дніпра не помітив попереджувальних знаків, який там і нема, але це питання третє, і вчергове зніс барєр Надала.





Судячи з того, скільки вже витратили на ремонт барєру, і скільки ще витратять наступних 10-15 років, поки чинуші будуть розказувати як неможливо відремонтувати СУКА 50 СРАНИХ МЕТРІВ СРАНОГО МОСТУ!!111 блджад!111 то доходи до бюджету зведеної ОТГ мали б збільшитися.
Кстатє, кажуть в братюні забрали права, що какбе не по правилах, але хто би то слухав.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (10.08.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2019, 16:18 #2764499   #3174
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата Зверхрозуми, які це придумали, само собою не врахували азімут тролейбусних ліній, тому тепер там будуть затори із періодичністю постійно.
Але небіда! Змінимо рух тролейбусів! В чому проблема.
ну якщо згадати, що даний витвір - тимчасового характеру - то ще фігня. А в майбутньому, логічно, що лінію трохи перемістять можливо.
Тому якби насрати.
Сам експеримент - я запишу в плюси, без різниці на результати.

А взагалі, десь в ЗМІ читав, що якісь генії - за те, щоб там світлофора поставили (взамін кільця) - аля кожні 2 метри світлофора давай і лежачого ! Ох цей маразм...
idcomsomnom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (10.08.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2019, 16:30 #2764501   #3175
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Кстатє, кажуть в братюні забрали права, що какбе не по правилах, але хто би то слухав.
при ДТП завжди забирають, якщо не по європротоколу.
правильно це чи не правильно - питання десяте, але так є. видають якісь тимчасові.
ПС: одначе ці дятли вельми оперативно поставили балку назад. сьоня вже стояла принаймі.
курва, а ще хмельничан твердолобими називаєм
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2019, 20:51 #2764534   #3176
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
при ДТП завжди забирають, якщо не по європротоколу.
правильно це чи не правильно - питання десяте, але так є. видають якісь тимчасові.
ПС: одначе ці дятли вельми оперативно поставили балку назад. сьоня вже стояла принаймі.
курва, а ще хмельничан твердолобими називаєм
І поставили криво
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2019, 21:27 #2764539   #3177
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
І поставили криво
ніяк не можуть допетрати що треба обмеження не по висоті робити,а по вазі.Тому що зіли з піском чи камінням проїжджають без проблем.
але то нанотехнології,простіше трубу поставити.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2019, 08:15 #2764550   #3178
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
ніяк не можуть допетрати що треба обмеження не по висоті робити,а по вазі.Тому що зіли з піском чи камінням проїжджають без проблем.
але то нанотехнології,простіше трубу поставити.
Тю. А як? Знак висить і висів з самого початку. Всі забивали. Тримати там патруль 27/7?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2019, 08:26 #2764554   #3179
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата Тримати там патруль 27/7?
взагалі я більше за, ніж проти. Тільки щоб вони стояли подальше, і все знімали - а далі проїхав -штраф з 0000 нулями як мінімум і все. Інакше нічого не поможе. І рано чи пізно хтось завалить міст - так ще + відшкодування на міст, + для УЗ (за рейки і за затримку поїздів) і т.д.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2019, 10:13 #2764574   #3180
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
взагалі я більше за, ніж проти. Тільки щоб вони стояли подальше, і все знімали - а далі проїхав -штраф з 0000 нулями як мінімум і все. Інакше нічого не поможе. І рано чи пізно хтось завалить міст - так ще + відшкодування на міст, + для УЗ (за рейки і за затримку поїздів) і т.д.
Штраф там інший не може бути ніж як за порушення вимог знака. 340 грн, вроді. Спочатку вони і стояли на площадці перед Галичем десь зо 2 місяці в режимі 24/7 і розвертали вантажівки. Потім нальотами стояли за перехрестям і штрафували, а вже потім той обмежувач поставили
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:54.