Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Ціни на ювелірні вироби

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2012, 14:11 #1962099   #1
vitya_g1
Типово Ціни на ювелірні вироби

Підкажіть, будь ласка, де найдешевші ціни на ювелірні вироби і найкращий вибір в Тернополі, цікавить колечко з білого золота та діамантом. Дякую
vitya_g1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2012, 14:13 #1962101   #2
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата
Допис від vitya_g1 Переглянути допис
Підкажіть, будь ласка, де найдешевші ціни на ювелірні вироби і найкращий вибір в Тернополі, цікавить колечко з білого золота та діамантом. Дякую
Це така шутка юмора?
Попитай в соціальних магазинах відкритих під патронатом мера і тернопільської міскради .
 
Подякував(ла):
eleKtrik (12.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2012, 18:59 #1962373   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Це така шутка юмора?
Попитай в соціальних магазинах відкритих під патронатом мера і тернопільської міскради .
Та "діаманти" це в наших людей поняття відносне, могло матись на увазі маленький цирконій... На ринку золото 380-420. Також чув що під аркою навпроти автокефальної церкви також по 380грн.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2012, 19:57 #1962451   #4
vitya_g1
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цікавить саме діамант, а не цирконій.
vitya_g1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2012, 20:04 #1962462   #5
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Я про діамант так вкратце напишу))
А розмір, кількість граней, дисперсія і чистота опишіть буде легше саказати про вартість. Краще камні оцінювати в гемолога, коїх в нас я знаю одного. Якщо розмір білше 1,5 карата (1 карат це 6мм стандартної огранки) то мова про метал вже не піде, бо це мусор по рівнняню з камнем. Зайдіть в Діамант проти нац банку. Солідний магазин. Да кільця зовнішньо одинакові можуть мати ціну з різицею 1000 грн бо камні різні по прозорості наприклад.

А так це розиова ні прошо)))
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 3:
riznyk (12.06.2012), Samyel_Fox (12.06.2012), zyxel (12.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2012, 04:32 #1962860   #6
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
А розмір, кількість граней, дисперсія і чистота опишіть буде легше саказати про вартість.
Це все правильно. Але насправді, в Україні, оціночна вартість і вартість в магазині дуууже відрізняється.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Краще камні оцінювати в гемолога, коїх в нас я знаю одного.
Оцінювати можна, але реально купити за ту ціну в Україні швидше всього не вийде, бо як тільки в ювелірному виробі є хоч малесенький діамантик, то ціна відразу нереально висока. Сам колись оцінював свій камінь у Львові, то гемолог та і сказала: в Україні ціни на діаманти не відповідають дійсності - хто як хоче так і цінить. А більшість людей хто купує справжні діаманти притримується філософії "чим дорожче тим крутіше."

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Да кільця зовнішньо одинакові можуть мати ціну з різицею 1000 грн бо камні різні по прозорості наприклад.
Різниця може бути і $20,000+ між двома каменями розміром в 1 карат, наприклад.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2012, 15:34 #1963218   #7
vitya_g1
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Шукаю каблучку для дівчини, підкажіть тоді хто де купляв)
vitya_g1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2012, 15:44 #1963229   #8
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
На ринку золото 380-420.
сьогодні був на ринку - магазинчик "Українське золото"(ніби так) - то за грам від 400 до 480 грн, на цінниках цін немає, дівчата рахуюсь собі самі як захочуть. за браслет 3.65 грами закатали 1752 грн (реально по 480 грн за грам) і я рахую що це забагато! Хоча ще 3 роки назад там купував браслет золотий собі то була ціна одна з найнижчих в Тернополі. Якщо хто знає де реально можна знайти по 400 грн за грам - напишіть (можна в приват) - також актуальне питання для мене.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Також чув що під аркою навпроти автокефальної церкви також по 380грн.
Детальніше можна? що за магазин і де знаходься?
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2012, 18:46 #1963328   #9
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
сьогодні був на ринку - магазинчик "Українське золото"(ніби так) - то за грам від 400 до 480 грн, на цінниках цін немає, дівчата рахуюсь собі самі як захочуть. за браслет 3.65 грами закатали 1752 грн (реально по 480 грн за грам) і я рахую що це забагато! Хоча ще 3 роки назад там купував браслет золотий собі то була ціна одна з найнижчих в Тернополі. Якщо хто знає де реально можна знайти по 400 грн за грам - напишіть (можна в приват) - також актуальне питання для мене.
Це дорогий магазин. Я купляв в магазинчику від сторони вулиці Оболоня там їх декілька з золотом. По 380 тільки в одному було але я брав по 420 в іншому, там на ринку, бо був гарний виріб і розмір підходящий.
Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
Детальніше можна? що за магазин і де знаходься?
Мій знайомий шукає візитку того магазину + він має картку знижки на 5%. Як взнаю назву тут відпишу + знижку в нього заберу то зможу поділитися.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ap@snuj (12.06.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 12.06.2012, 22:48 #1963564   #10
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Підкажіть де є вибір виробів з срібла(ціна-якість). Дякую!
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2012, 07:49 #1963673   #11
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Ой. Та срібла як гамна всюди. І ціни дешеві. В подолянах на першому поверсі навпроти сільпо е відділ "золото/срібло". Там дешеві ціни
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (13.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2012, 09:46 #1963729   #12
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

а в ювелірів зробити таке як хочете не пробували, я на заручини робив(правда зі свого золота), то досить таки дешево мені обійшлось
місяць тому ще замовив обручки, вже без свого залота, то золото було десь по 300грн +/-., ну і якщо врахувати виготовлення, то все рівно на 20-30% вийде дешевше, ніж в "шарових" магазинах.

вже десь колись в схожій темі писав по них, знаходяться з права від театру, біля "Коловороту"

п.с. з тих юлелірів могорич, за постійний їх піар
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2012, 00:23 #1964483   #13
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
а в ювелірів зробити таке як хочете не пробували, я на заручини робив(правда зі свого золота), то досить таки дешево мені обійшлось
місяць тому ще замовив обручки, вже без свого залота, то золото було десь по 300грн +/-., ну і якщо врахувати виготовлення, то все рівно на 20-30% вийде дешевше, ніж в "шарових" магазинах.

вже десь колись в схожій темі писав по них, знаходяться з права від театру, біля "Коловороту"

п.с. з тих юлелірів могорич, за постійний їх піар
Воно то дешевше але в мене дике відчуття що вони на...ють людей. Знайомий собі робив обручки то вони навіть кольору як золото не мають, якась латунь! А як перевірити процентний вміст золота? Можливо там вже не 525 а десь 400 проба? Звісно перевірити це складно і в нових виробах але все ж...
Хоча мабуть мені таки прийдеться так робити бо в нареченої тонкі пальці, дефіцит...

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
Детальніше можна? що за магазин і де знаходься?
Все пробив я картку знижок, в них 4 магазини - 2 на ринку, один на Коперника 9, один на Валовій 1. Постараюсь завтра забігти взнати чи ціни не змінились. Називаються вони (ніколи не вгадаєш!) - "Золото"

Востаннє редагував pberit: 14.06.2012 о 00:24. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ap@snuj (14.06.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.06.2012, 10:57 #1964729   #14
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Купляв недавно жінці золоту прикрасу - в тому ж магазині "Золото" чи "Золото України" на Коперніка, ціна в них була найкраща серед "центрових" магазинів.
Купую там не перший раз, при першій покупці дають картку знижок (відрізну типу візитку таку ) і потім кожна наступна покупка вже робиться із знижкою.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2012, 11:29 #1964753   #15
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Воно то дешевше але в мене дике відчуття що вони на...ють людей. Знайомий собі робив обручки то вони навіть кольору як золото не мають, якась латунь! А як перевірити процентний вміст золота? Можливо там вже не 525 а десь 400 проба? Звісно перевірити це складно і в нових виробах але все ж...
Хоча мабуть мені таки прийдеться так робити бо в нареченої тонкі пальці, дефіцит...
та ну, є ж просто біле золото(ну це відносно, бо воно по природі все рівно жовтуватий відтінок має), жовте і червоне...я коли робив, то дав їм трохи золота 700 якоїсь там проби(жовтого) і 525 і 523 червоного, в результаті вийшло щось середнє і досить файного кольору....вже десь 4-5 людей(знайомих) в них щось робили, то і обручки і заручальні і переробляли, то ніби ніхто не жалівся на подібне....
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2012, 12:47 #1964850   #16
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
та ну, є ж просто біле золото(ну це відносно, бо воно по природі все рівно жовтуватий відтінок має), жовте і червоне...я коли робив, то дав їм трохи золота 700 якоїсь там проби(жовтого) і 525 і 523 червоного, в результаті вийшло щось середнє і досить файного кольору....вже десь 4-5 людей(знайомих) в них щось робили, то і обручки і заручальні і переробляли, то ніби ніхто не жалівся на подібне....
Проба золота (срібла), (рос. проба золота (серебра), англ. sample of gold (silver), нім. Goldprobe f (Silberprobe f)) — вміст чистого металу в природному золоті (сріблі) або у виробах з них.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Проба_...цінного_металу
Коли на виробі існує справжнє клеймо - проба виробу відповідає дійсності.
Колір золота залежить від вмісту лігатур (сторонніх домішків). Червонуватий відтінок золото має від вмісту міді, і тому таке золото ціниться вище в світі. Бо і новий виріб..і ношений - виглядає як золото. Жовте ж золото виглядає як золото, поки воно нове. Вже, ношене - воно не відрізняється від дешевої біжутеріїї. Тому й ціниться воно менше .(Мається на увазі не ціна нового виробу, а бажання людей купувати такі вироби).
Ставлення до золота у всьому світі інакше, як в країнах пострадянського простору. В світі більше купують красиві срібні вироби...ну і каміння..
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2012, 15:10 #1964948   #17
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
та ну, є ж просто біле золото(ну це відносно, бо воно по природі все рівно жовтуватий відтінок має), жовте і червоне...я коли робив, то дав їм трохи золота 700 якоїсь там проби(жовтого) і 525 і 523 червоного, в результаті вийшло щось середнє і досить файного кольору....вже десь 4-5 людей(знайомих) в них щось робили, то і обручки і заручальні і переробляли, то ніби ніхто не жалівся на подібне....
Я не кажу що всі так роблять але як знати чи не дали вони замість куска твого золота зовсім трохи міді чи чогось іншого? В знайомого обручка має колір не золота, часто його запитують що то за обручка така, а все заради чого? Щоб з економити на такій покупці 50грн? Якщо мати якогось знайомого то звичайно можна але я собі не уявляю українця який не лівачить на роботі...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2012, 15:18 #1964952   #18
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я не кажу що всі так роблять але як знати чи не дали вони замість куска твого золота зовсім трохи міді чи чогось іншого? В знайомого обручка має колір не золота, часто його запитують що то за обручка така, а все заради чого? Щоб з економити на такій покупці 50грн? Якщо мати якогось знайомого то звичайно можна але я собі не уявляю українця який не лівачить на роботі...
А проби шо не ставили?? Зайди в любий ломбард тобі скажуть пробу в них є(малиб бути) пробніки (кислотні). а проби що не ставили??? Як ставили то пробірна палата точно не помилилась. У Львові є пробірна палата там перевіряють.
Колір не золота має 900 проба, практично солома і це колір про який знавці питати не будуть))
Імпортне золото не цінують бо для простотиобробки чи виготовлення добавляють олово, а потім видалити його з виробу дуже тяжко. Тому більше люблять з клеймами нашими.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2012, 15:39 #1964968   #19
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
А проби шо не ставили?? Зайди в любий ломбард тобі скажуть пробу в них є(малиб бути) пробніки (кислотні). а проби що не ставили??? Як ставили то пробірна палата точно не помилилась. У Львові є пробірна палата там перевіряють.
Колір не золота має 900 проба, практично солома і це колір про який знавці питати не будуть))
Імпортне золото не цінують бо для простотиобробки чи виготовлення добавляють олово, а потім видалити його з виробу дуже тяжко. Тому більше люблять з клеймами нашими.
Ну проба мала б бути. А що не можливо поставити пробу на будь який кусок металу? В ломбардах вміють точно визначити процент вмісту золота чи приблизно 500, приблизно 700. Не знаю я якби сидів на такій роботі то не спав би і не їв поки б не придумав як хоча б 10-20грн на одному виробі лівачнути. Знайомі працювали на чаях на вагу, то всі чаї мінімум двічі розбавляли дешевшими - власник і самі працівники.

ap@snuj можеш не йти я до них дзвонив, то казали що грам по 368грн. не думаю що десь дешевше!
Правда точно не знаю чи ця картка аж на стільки дасть знижки бо на ній написано 3% а власнику картки казали що вона на 8, можливо там якісь замути є. Одним словом мені сказали таку ціну.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2012, 16:07 #1964997   #20
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ціни на ювелірні вироби

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну проба мала б бути. А що не можливо поставити пробу на будь який кусок металу? В ломбардах вміють точно визначити процент вмісту золота чи приблизно 500, приблизно 700. Не знаю я якби сидів на такій роботі то не спав би і не їв поки б не придумав як хоча б 10-20грн на одному виробі лівачнути. Знайомі працювали на чаях на вагу, то всі чаї мінімум двічі розбавляли дешевшими - власник і самі працівники.
Не можна. Стаття - досить серйозна....та ще й з конфіскацією.

При бажанні пробу можна визначити до міліграма/кг золота.
Стосовно чая - то всі спеції мабуть так роблять...кави...чаї....особливо розкручені бренди.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:54.