Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.02.2018, 07:41 #2719775   #101
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Україна де-юре держава , де-факто колонія , давні греки в таких випадках замість сплати податків робили інші речі ... законодавство України складається не з законів , а правил , які мало не щорічно міняються в залежності від коньюктури , і поширюються на вибіркові групи людей ... неможливо порушувати те чого нема ... я сумніваюсь , що ваша сім"я виставить воїна , коли іноземці відбиратимуть майно у Фірташа чи Ахметова , які його у свій час прихватизували у держави
Багато хто виставив.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2018, 13:39 #2719808   #102
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Багато хто виставив.
я, таких не зустрічав ... солдати воюють з окупантом, і на майно, звертають в останню чергу, генерали, звичайно, за бабки, або по блату, можуть, надавати накази, не обстрілювати, чиїсь промислові об"єкти, алеж вони своїм життям, при цьому не ризикують

Додано через 12 хвилин
4 КПП переходу до окупантів і назад, за 100 млн. ... по 25 млн, мабуть, обладнають янтарними кімнатами і позолоченими шлагбаумами ... на телевишку, в бюджеті бабла нема і не буде
https://censor.net.ua/news/3047938/k...cheniya_v_zone
в україномовному пошуку, статті немає
патріот, заплати податки і спи спокійно! все під контролем

Востаннє редагував qazwsx321: 01.02.2018 о 13:39. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2018, 15:34 #2719833   #103
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата vanco2 як ти не в курсі чого, то ліпше не пиши дурниць і не обзивай людей ;.
Взагалі то я обізвав чувака не через податки, а через його переконаність шо заробітчани "підставояють п---ду". Ну і інші дибільні шаблони.

Ну і в США дійсно якось дуже дивно з тим, якось дуже ліберально, тим не менше, не всюди так https://www.government.nl/topics/gif...-gift-tax-work
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2018, 18:08 #2719849   #104
pvm
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Взагалі то я обізвав чувака не через податки, а через його переконаність шо заробітчани "підставояють п---ду". Ну і інші дибільні шаблони.
Взагалі то ти обізвав мене "темнота" за те що я дав тобі 100% правдиву інфо про податки в США . Ти ж не знав такого? Ну тоді скажи-я не знаю. А не
Цитата так така система у всьому світі, якщо тобі поступили гроші - ти платиш податок.
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2018, 20:56 #2719881   #105
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
Взагалі то ти обізвав мене "темнота" за те що я дав тобі 100% правдиву інфо про податки в США . Ти ж не знав такого? Ну тоді скажи-я не знаю. А не
Визнаю свою помилку, я незнав шо в США такий безпредел Вибач.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2018, 12:29 #2720585   #106
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну ти і мудак, як і більшість зрадойобів. Висер тут купку шаблонів:



.

хто мудак то ше велике питання Скоріш за все той хто замість аргументів і дискусії переходить на особистості і починає обзиватися,здогадайся про кого я?) Крім купи поносу ні про що жодного аргументу в твому пості не побачив.Ти не з БПП часом? Якшо з БПП то "прощаю" йди дрещи далі,робота така шо поробиш)
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякував(ла):
6orgaH (07.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 00:32 #2720673   #107
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
хто мудак то ше велике питання Скоріш за все той хто замість аргументів і дискусії переходить на особистості і починає обзиватися,здогадайся про кого я?) Крім купи поносу ні про що жодного аргументу в твому пості не побачив.Ти не з БПП часом? Якшо з БПП то "прощаю" йди дрещи далі,робота така шо поробиш)
Це просто афігенно, скопіювати частинку того шо я написав і звинуватити мене шо я в БПП! Ну ти просто майстер дискусій, так от, шоб ти не казав шо ти мудак без аргументів, я тобі скопіюю аргументи які ти видалив ше разочок:

Цитата 1. "де для лохів пишуть гасла працюй а не мітингуй і почни з себе" - так починати дійсно треба з себе, і працювати теж, мітингами ше ніхто економіку не побудував. а мітингувати теж треба, але бажано не тільки щоб скинути президента, а й за більш локальні речі, які вплинуть на твоє повсякденне життя.

2. "При владі сидять гавнюки які нагло ссуть на голову "бидлу" і кажуть що це дощ." - бо такий народ, який любить ссяти в очі сам і любить шоб поссяли йому, а валада в нас наразі з народу обирається.

3. "Пацани крадуть вагонами" краде більшість різними способами і в кількості в якій можуть, не тільки влада.

4. " і цьотку яка лишила дітей на бабцю і поїхала в італію мити гімна або підставляти п... під старого діда хочуть заставити "жити по новому"" - зазвичай про підставляння пезд--- під старого діта говорять або їблани які таким чином виплескують свою сексуальні фантазії, або недойобані баби. А нормальні люди розуміть шо в європі ніякі ідіоти не будуть наймати догляд для старих які ше заглядають за бабами, тим кому наймають зазвичай треба допомогати в самих базових речах і таке як секс їм вже років так 20 тільки сниться або згадується.
Також якщо ти не допер - ніхто нікого не заставляє, хочеш плати, хочеш не плати в пенсійни, все як собі сам заплануєш і яке рішення приймеш.
І ше повторюсь, "вішенка на торті" це твоє переконання шо в італію тьоті їдуть, як ти написав, "підставляти пезди" - ти не просто мудак, ти ше й геронтофіл
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 00:45 #2720674   #108
6orgaH
Banned
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата вішенка
то особа, яка здійснила суїцид повісившись?
6orgaH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 01:13 #2720675   #109
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата
Допис від 6orgaH Переглянути допис
то особа, яка здійснила суїцид повісившись?
Нє, то коли в геронтофіла в штанах вішенка і йому нічого іншого не лишається як плести язиком свої збочені фантазії

Востаннє редагував vanco2: 08.02.2018 о 04:17.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2018, 08:36 #2720690   #110
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Це просто афігенно, скопіювати частинку того шо я написав і звинуватити мене шо я в БПП! Ну ти просто майстер дискусій, так от, шоб ти не казав шо ти мудак без аргументів, я тобі скопіюю аргументи які ти видалив ше разочок:



І ше повторюсь, "вішенка на торті" це твоє переконання шо в італію тьоті їдуть, як ти написав, "підставляти пезди" - ти не просто мудак, ти ше й геронтофіл

О як тебе занесло,чоловіче ти або убер-троляка або в тебе серйозні проблеми з психікою. З тих "аргументів" які ти написав вище все люта маячня без будь якої конкретики. Ти прям як докрот по діагнози ставиш))) Шановний в інтернет спілкуванні ніколи не можна бути на 100% впевненим спілкуєшся ти з геронтофілом чи з здоровим спітнілим негром який через гугл перекладач строчить і пробує приспати твою увагу щоб вдзюрити в дупу.В будь якому випадку сенсу подальшого спілкування з таким як ти не бачу. Однак залишу для інших які здатні думати тут це -
Олександр Шевченко про корупціонерів і амністію капіталів:
«Посадовцям-корупціонерам - від 10 років до пожиттєвого ув'язнення.... Для чого ми запровадили е-декларації для топ-чиновників різних рівнів? Для того, щоб їх ніхто не перевіряв? Бо сьогодні то так і виглядає... Я знаю як мінімум десяток депутатів Верховної Ради, які точно ніде не працювали, а мають мільйонні статки в доларах. https://www.facebook.com/YaShevchenk...4169501697489/

Востаннє редагував Kosyacello: 08.02.2018 о 09:08.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2018, 23:40 #2721649   #111
6orgaH1
Banned
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата О як тебе занесло,чоловіче ти або убер-троляка або в тебе серйозні проблеми з психікою.
Ну троль з нього, чесно кажучи ніякий. Здається, відприсків має - отут стає страшно за малих...

Його товариш - Shit faced, може сказати більше. Вони обидва з трембовлі. Мо' й сусіди, хто-зна... Принаймні по палаті.
6orgaH1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2018, 15:40 #2721694   #112
burlaka
Учасник
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

патріотизм і ентузіазм справи які оплачуються
burlaka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2018, 13:12 #2723178   #113
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Це з приводу боротьби з корупцією.
Живіть чесно без корупції і приховування податків і буде вам щастя.

Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2018, 10:38 #2723961   #114
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Україна вимагає податки із закордонних заробітків заробітчан

За законом податок з закордонних заробітків повинні платити тільки ті, хто в розумінні Податкового кодексу є податковим резидентом України

Втім, за словами юриста, незважаючи на правила, податкові органи України все ж таки схильні вважати всіх власників українських паспортів податковими резидентами. А тому донараховують податкові зобов’язання, якщо виявляють факти отримання доходу за кордоном.

Наприклад, навіть якщо українці знаходяться за межами України більш ніж 183 дні, але мають місце проживання і центр життєвих інтересів на території України, вони все одно вважаються резидентами України.

Сума іноземного податку може бути зарахована проти сплати українського ПДФО з доходу.

«Але от що стосується військового збору, то цей податок новий, а тому в жодній з податкових конвенцій не значиться. Тому податківці вимагають його сплати в будь-якому випадку», — говорить юрист.

Можливості обліку податків, сплачених за кордоном, регулюються нормами конкретних конвенцій з конкретними країнами. Наприклад, такий договір може передбачати, що податок сплачується в країні резидентства громадянина.

Наприклад, важливо знати, що договори з Канадою, В’єтнамом, США, Туреччиною та низкою інших країн передбачають, що податок з доходів сплачується в країні резиденства, тобто в Україні.

Якщо конвенції немає, то з великою часткою ймовірності доведеться платити два рази податок у двох країнах.

Перелік чинних міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування можна знайти на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

Найчастіше незадекларовані доходи спливають при здійсненні великих покупок. Ось тоді у податківців починаються питання про походження коштів.

В разі виявлення податківцями несплати податку фізособа зобов’язана буде сплатити, окрім суми податку, штраф у розмірі 25% суми несплаченого податку (згідно п. 123.1 ПК)
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2018, 14:58 #2724038   #115
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Україна вимагає податки із закордонних заробітків заробітчан

За законом податок з закордонних заробітків повинні платити тільки ті, хто в розумінні Податкового кодексу є податковим резидентом України

Втім, за словами юриста, незважаючи на правила, податкові органи України все ж таки схильні вважати всіх власників українських паспортів податковими резидентами. А тому донараховують податкові зобов’язання, якщо виявляють факти отримання доходу за кордоном.

Наприклад, навіть якщо українці знаходяться за межами України більш ніж 183 дні, але мають місце проживання і центр життєвих інтересів на території України, вони все одно вважаються резидентами України.

Сума іноземного податку може бути зарахована проти сплати українського ПДФО з доходу.

«Але от що стосується військового збору, то цей податок новий, а тому в жодній з податкових конвенцій не значиться. Тому податківці вимагають його сплати в будь-якому випадку», — говорить юрист.

Можливості обліку податків, сплачених за кордоном, регулюються нормами конкретних конвенцій з конкретними країнами. Наприклад, такий договір може передбачати, що податок сплачується в країні резидентства громадянина.

Наприклад, важливо знати, що договори з Канадою, В’єтнамом, США, Туреччиною та низкою інших країн передбачають, що податок з доходів сплачується в країні резиденства, тобто в Україні.

Якщо конвенції немає, то з великою часткою ймовірності доведеться платити два рази податок у двох країнах.

Перелік чинних міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування можна знайти на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

Найчастіше незадекларовані доходи спливають при здійсненні великих покупок. Ось тоді у податківців починаються питання про походження коштів.

В разі виявлення податківцями несплати податку фізособа зобов’язана буде сплатити, окрім суми податку, штраф у розмірі 25% суми несплаченого податку (згідно п. 123.1 ПК)
Це висер в стилі того шо недавно запустили про то шо тре буде хоронити людей тільки після дозволу суду!

1. "Наприклад, навіть якщо українці знаходяться за межами України більш ніж 183 дні, але мають місце проживання і центр життєвих інтересів на території України, вони все одно вважаються резидентами України."

Це просто йобаний піздец, як це вони будуть визначати "місце проживання" і "центр життєвих інтересів"? До речі, якщо "місце проживання" можна визначити за власністю, і дійсно податок з нерухомості треба платити полюбому, то шо таке "центр життєвих інтересів"? Шо за бред? Звідки ти це скопіював?

2. "Найчастіше незадекларовані доходи спливають при здійсненні великих покупок. Ось тоді у податківців починаються питання про походження коштів." - вот це я підтримую на 100%, а то в нас такий хуйовий президент, шо є купа підарасів які купують квартири, при тому шо вони безробітні і потім відразу стають на субсидію.


3. "Наприклад, важливо знати, що договори з Канадою, В’єтнамом, США, Туреччиною та низкою інших країн передбачають, що податок з доходів сплачується в країні резиденства, тобто в Україні." - нє блять, не в Україні, а в країні де ти резидент.

Ще раз питаю, звідки ти то скопіював? Цікаво знати який журнашлюшка розганяє зраду.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2018, 19:35 #2724052   #116
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

1. "Наприклад, навіть якщо українці знаходяться за межами України більш ніж 183 дні, але мають місце проживання і центр життєвих інтересів на території України, вони все одно вважаються резидентами України."

Це просто йобаний піздец, як це вони будуть визначати "місце проживання" і "центр життєвих інтересів"? До речі, якщо "місце проживання" можна визначити за власністю, і дійсно податок з нерухомості треба платити полюбому, то шо таке "центр життєвих інтересів"? Шо за бред? Звідки ти це скопіював?
елементарно Ватсон, володієш житловою нерухомістю в країні, отже тут у тебе центр життєвих інтересів , поширена Європейська практика , знаю, багато російських мільйонерів на цьому погоріли, купивши собі друге житло у Франції ,а живучи і ведучи бізнес в Росії, вимушені платити податки й у Франції , чи ти думав, українська армія за твоїх 100 грн. податку на нерухомість, повинна захищати твоє майно ?

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Цікаво знати який журнашлюшка розганяє зраду.
зрадофіл - це перемога .

Востаннє редагував qazwsx321: 14.03.2018 о 19:35. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2018, 15:15 #2724183   #117
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
елементарно Ватсон, володієш житловою нерухомістю в країні, отже тут у тебе центр життєвих інтересів , поширена Європейська практика , знаю, багато російських мільйонерів на цьому погоріли, купивши собі друге житло у Франції ,а живучи і ведучи бізнес в Росії, вимушені платити податки й у Франції , чи ти думав, українська армія за твоїх 100 грн. податку на нерухомість, повинна захищати твоє майно ?
Ше шо придумаєш? Відвідав країну - і всьо, значить там в тебе центр життєвих інтересів! Плати податки!

А якщо реально, то ти платиш подітки тільки там, де ти є резидентом, і проживаєш більше ніж пів року в рік. Тобто якщо ти дуууже сильно напряжеж свій скудний інтелект - ти зможег доперти, що не можливо буди резидентом в двох країнах одночасно.

По друге не 100гривень, але дійсно мало, но я абсолютно не проти якщо податок на нерухомість піднімуть і він буде більшим. Головне шоб ті гроші пускали на розвиток міста, а не на субсидії таким далбайобам як ти.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2018, 15:07 #2724387   #118
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ше шо придумаєш? Відвідав країну - і всьо, значить там в тебе центр життєвих інтересів! Плати податки!

А якщо реально, то ти платиш подітки тільки там, де ти є резидентом, і проживаєш більше ніж пів року в рік. Тобто якщо ти дуууже сильно напряжеж свій скудний інтелект - ти зможег доперти, що не можливо буди резидентом в двох країнах одночасно.
чого ти тупиш? ... ти не маєш громадянства США і не маєш там житлової нерухомості, тому не зобов"язаний платити там в пенсійний і податок з зарплати , лише податок з бізнесу обов"язковий , все решта, твій свобідний вибір , а в Україні ці податки, для тебе обов"язкові , тому що по договору з США , ти "корова" української податкової, і вона тебе доїть ... в податковій, розповідатимеш, як у США космічні кораблі, бороздять океан

Додано через 20 секунд
"а заплатил ли ты налоги"...
нaрод считает "подоходный налог" такой себе палочкой-выручалочкой которая мало того что криминализует всякую собственность (и открывает ее для экспроприации), так еще и есть чем-то исконным и абсолютно само собою разумеющимся....

На самом деле это далеко не так, и сама идея "неизбежного" подоходного налога - даже моложе чем завоевания социализма. Вот вам небольшой исторический экскурс:

"Первая попытка ввести подоходный налог была предпринята в Англии в 1449 году королём Генрихом VI. Она привела к восстанию в графстве Кент, в ходе которого были разграблены 12 богатейших поместий правящей династии и убиты десятки баронов и герцогов. В результате главный сборщик налогов был казнён, а налог был отменён.

Во время Столетней войны в 1472 английский король Эдуард IV добился от парламента введения 10-процентного подоходного налога, чтобы нанять 13 тысяч лучников. Но англичане отказывались его платить и противодействовали сборщикам налога. Королевский министр финансов спешно отменил налог.

В 1641 г. английский парламент принял закон, согласно которому дворяне платили подушный налог (от £100 в год для герцога до £10 для сквайра), а недворяне — подоходный (5% в год). Однако недворяне отказывались его платить: через месяц министерство финансов направило королю отчет, в котором призналось, что собрало лишь 0,2% месячного плана, а пятая часть сборщиков получили сильные травмы тяжелыми предметами и отказались работать.
Обратите тут внимание на "многие травмы тяжелыми предметами"
В итоге подоходный налог был отменен с формулировкой: „Не подходит для Англии“.

В 1799 г. в связи с войной с Францией в Великобритании был введён временный подоходный налог со ставкой в 10% со всех доходов, превышающих £200 в год, с пониженной ставкой для доходов от £60 до £200 в год и налоговым освобождением для тех, кто получал меньше £60 в год. В 1816 году этот налог отменили, но в 1842 г. восстановили и он стал постоянным.

В других странах подоходный налог был введён значительно позже, в конце XIX—XX века[2]."

Ну тут стоит понимать что даже 60 фунтов в год - это очень большие деньги по тем временам. 200 фунтов в год это считалась вполне приличная рента например для отставного офицера (старшего), а это были в британии таки зажиточные люди... В США сейчас "необлагаемый минимум" около 8 тысяч баксов, но из него вычитаются многие расходы, как например ипотека, емнип медстраховка, оплата обучения и.т.д. То есть реально его платит таки значительное меньшинство населения, да и ставка там всего 10%. На этом фоне наши 17 гривен "необлагаемого минимума" вообще довольно смешно смотрятся.....

Итого, волающие о "правовом государстве" и "неизбежности платить налоги" имеют как правило весьма смутное представление о самом предмете разговора, что изрядно таки доста...

Востаннє редагував qazwsx321: 18.03.2018 о 15:07. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2018, 13:39 #2724533   #119
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
чого ти тупиш? ... ти не маєш громадянства США і не маєш там житлової нерухомості, тому не зобов"язаний платити там в пенсійний і податок з зарплати , лише податок з бізнесу обов"язковий , все решта, твій свобідний вибір , а в Україні ці податки, для тебе обов"язкові , тому що по договору з США , ти "корова" української податкової, і вона тебе доїть ... в податковій, розповідатимеш, як у США космічні кораблі, бороздять океан
По перше, слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, до чого тут житлова нерухомість до резидентства? Ти прочитав якийсь гавновисер гавнодурналюшки і чомусь вирішив шо то закон Покажи мені хоч один закон чи акт кабміну про то.

По друге, як ти знаєш чи є в мене громадянство і житлова нерухомість? Так вот, ти як завжди пездун.

По третє, в США нема такого поняття як пенсійний, тут є "сошл секюріті" і з нього платяться не тільки пенсії!
Але навіть якби я не мав нічого і був би на візі - все одно по закону США я був би зобовязаний платити сошл скюріті податок, якщо я резидент.

А в Україні в пенсійний для не резидентів платити на обовязково, це опціонально, і ти можеш платити якщо хочеш, а можеш не платити але докупити роки стажу. Правда ніхто цього не робить, бо в нас солідарна система а не накопичувальна. Що приводить до того що розмір пенсії залежить від зборів податку прямо зараз, а прямо зараз в нас купа народу працює в чорну, шоб не втратити субсидію, або платить мінімальний податок, або отримує мінімалку а решта в конверті, звичайно шо їх то заставляє робити порошенко, так би вони самі цього не мутили, але нажаль здоровомислячі люди розуміють шо навіть як скинуть порошенка то потім виберуть іншого кровосісю який буде заставляти таких далюайобів як ти не платити податки Тому змісту платити в пенсійний дохуя грошей шоб потім потенційно отримувати ніхуя - дурних нема. Я краще ті гроші відкладу собі на свій особистий пенсійний рахунок, і вони до того часу поки я вийду на пенсію ще й виростуть скоріш за все.

Ну і на рахунок того шо той бред шо ти пишеш це по закону - ти відразу наводь лінки на конкретні закони, а то наразі оце все я сприймаю як бред далбайоба, який прочитав бред іншого далбайоба і чогось подумав шо то закон
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2018, 23:13 #2724596   #120
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Патріот - це той, хто сплачує податки своїй державі.

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Це з приводу боротьби з корупцією.
Живіть чесно без корупції і приховування податків і буде вам щастя.

А тривалість сплати цього податку нікого не цікавить? Чи був 15 років ПП чи 35 пофіг?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:59.