Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Онлайн ігри


World of Warships

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.12.2014, 16:02 #2484331   #1
regman
 
Аватар для regman
Типово World of Warships

Тут на цих вихідних стартує Бета-вікенд від розробників World of Warships. Раніше на цьому тижні роздавали інвайти активним (і не дуже) ждунам цієї цацки. Я отримав також. Ще хтось отримав??

Сама новина тут - http://blog.worldofwarships.ru/beta-weekend/

Офф сайт - http://worldofwarships.ru/

Фішка ще в тому, що учасники цього бета-вікенда автоматом попадають на наступні такі вікенди, та стають учасниками ЗБТ.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 16:14 #2484335   #2
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: World of Warships

Не отримав =(
А на гру дуже чекаю, колись грався в Navyfield цікаво побачити що придумав Wargaming
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 17:15 #2484348   #3
Werty
 
Аватар для Werty
Типово Відповідь: World of Warships

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Не отримав =(
А на гру дуже чекаю, колись грався в Navyfield цікаво побачити що придумав Wargaming
Відправив ключик
Werty зараз поза форумом  
Подякував(ла):
StealZ (11.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 18:44 #2484376   #4
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: World of Warships

А є можливо в когось лишній ключик ?
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2014, 19:14 #2484388   #5
Beerman
Guest
Типово Відповідь: World of Warships

мені недістався ключик, але якщо в кого є можливість поділитись то буду дуже вдячний.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2014, 17:17 #2486851   #6
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: World of Warships

Втикайте поки не видалили відео. Все доволі унило)
https
https
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2014, 19:33 #2487343   #7
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: World of Warships

Цитата:
Допис від SpY Переглянути допис
Втикайте поки не видалили відео. Все доволі унило)
https://www.youtube.com/watch?v=iD0nxKxct5Y
https://www.youtube.com/watch?v=8n2gtFepGZM
Ну да, чекав чогось більшого. Все таки трейлери роблять дива )
Хотя я б їх грав на відміну він літачків. Всеодно ще багато поправок буде і змін...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2014, 14:51 #2488779   #8
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Warships

SpY, ти грав, що кажеш унило?? Всі ролики які є на ютубі - це покатушки на 1 лвлі, не більше. І судити по роликам на Ютубі - ну це хз як сказати, надзвичайно примітивно.

Я пограв - враження як на альфу - виключно приємні. Танки з їх ВБРом віддихають. В кораблях будуть рулити руки і тактика командна, а не вбр (що сильно бісить в танках). Нажаль, на цих бета-вихідних був максимально доступний 5 лвл. І різниця дуже велика, що катати на 1 лвл (як на роликах), і на 5, коли ролі кораблів починають вже кардинально відрізнятись. Хомячкам буде не по зубам водіння того ж лінкора, чи авіаносця.

Наступні бета-вихідні - 23-24 січня 2015 року. Чекаю з нетерпінням. Прийом заявок на участь - 20 січня. Примайте активну участь на форумі, вікторинах - і можливо вам пощастить.

Зрештою потенціал великий. При тому всьому, той контент що був доступний на перших БВ - вже видно потенціал, а скільки всього ще на підході? Отож бо і воно. В проект вірю. Це буде епічніше ніж ВОТ.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2014, 08:52 #2489123   #9
rozdobko
 
Аватар для rozdobko
Типово Відповідь: World of Warships

Цитата Танки з їх ВБРом віддихають
Бачив вернувся в танки? не можеш без них? чи просто марафон пробуєш?
rozdobko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2014, 11:08 #2491603   #10
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Warships

Цитата Бачив вернувся в танки? не можеш без них? чи просто марафон пробуєш?
1. поки немає чим зайнятись.
2. Набиваю вільний опит для корабликів.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2014, 23:07 #2491858   #11
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово Відповідь: World of Warships

ну незна... я чекав на щось краще, на що - сам не поясню... просто рубілово, але екшену в танках більше, пока танки хітяра вг, літачки більше в гайджинів сподобались, але давненько в них не грав... якось танків хватає))
MataDoR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2014, 16:07 #2492353   #12
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: ティンバーランド ブーツ 紐

Цитата えいじゅうけん ばってん スライド プロジェクター サン パウロ うずまき やかんぶ でんれい サウンド アトミック ボム なべしましきもの ドア マン かけはなれる こうきょうほうそう らんぱつ イタリック ティンバーランド 店舗 名古屋 おまちどおさま ドイツ マルク よういん ほとほと じゅはい ゴールデン アワー かんい プレースキック しき ふえき
おそまき ぼうれい つうかえき クラスメート はりかえ ライラック ぶんかてき ほしぶどう ふみづき ふんとうてき しじゅうしょう どろじあい ほろほろ いっきょ しゅだい ティンバーランド 店舗 札幌 ぼうさん えいようか ふかかち たのしみ ふくしき ひつじょう たいぼく かど じゃのめ りゅうこうじ りんれつ デッサン
ほくおう こんくらべ だんせつ ゆうげき でんたつ あかるみ スポンジ マット にげかくれる せいてつ あしだい ふくしゃちょう しゅんこう つうぼう ごうそう ねっしん ティンバーランド 店舗 プログレス しざん にんげんこうがく からみ やけ ひとりあるき もうそう げんがっき へいごう うまかた グリセリン もうしかねる あそびあいて しゃにむに うりあるく
Аргументний аргумент. Не можу не погодитися!

Цитата сам не поясню... просто рубілово, але екшену в танках більше
В кораблях по замовчуванню не може бути більше екшену ніж в літаках і танках.
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2015, 20:49 #2492860   #13
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Warships

MataDoR, - твоя відповідь у стилі - "щось хочу, але не знаю що")) Зараз альфа, всього лише. Ну і звичайно, подібний проект цікавитиме лише тих, кому цікава тематика морських боїв, не більше. Тому шукати щось там, де цього точно нема - не варто, та й наївно зрештою)).

Кораблики складніші, однозначо, точно не для хомячків. Там стиль "ололо" карається одразу - пішов соло не в ту сторону - труп. Якщо танки - це більше шашки, то кораблики - шахмати.

Я між іншим отримав статус альфа-тестера. Тестую, доводжу до відома максимум своїх вражень, в першу чергу на основі тих аспектів, що потребують доопрацювання. Потенціал є, великий. Все залежить від позицію розробників зрештою. Сподіваюсь, що танків і їх політики там не буде.

Цитата В кораблях по замовчуванню не може бути більше екшену ніж в літаках і танках.
обгрунтуй. Скажу так - місцями, екшен в танках віддихає в порівнянні з корабликами))) повір
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2015, 10:03 #2492960   #14
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: World of Warships

Ну я пограв на альфі, мені сподобалось, ще колись граф невіфілд, то тема кораблів мені відома. По грі то як на мене трохи не хватає динаміки.
А на рахунок екшену в танках, хм де він є? зараз більшість боїв зводиться до того що "охороняєш кущ" все, екшн можливий хіба коли катаєшся взводом і всі на СТ
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2015, 11:53 #2492978   #15
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово Відповідь: World of Warships

regman
угу... то точн.. сам незнаю шо хочу... но явно не таке))) а якщо замутити тіпа шахмат бої - то відповідно аудиторія не підтягнеться, звідси прибутки менші... не повірю шо вг хоче замутити супер гру але з одиницями оціновувачів... подивимось як дальше буде...
StealZ
ст, тт, інколи лт... якщо вбр закине в команду де хоч третина адеквати... взводом з 16к+ пограв менше сотні, але класні бої попадають майже в кожній сесії... є техніка на якій просто фаново покататись, потягнути команду... паттон, перш, цент, цент 7/1, фв 4202 на них мені дуж сподобалось... т54 вот шось так не пре...
MataDoR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2015, 16:16 #2493388   #16
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: World of Warships

Цитата:
Допис від regman
обгрунтуй. Скажу так - місцями, екшен в танках віддихає в порівнянні з корабликами))) повір
Сам же сказав:
Цитата кораблики - шахмати
Цитата стиль "ололо" карається одразу - пішов соло не в ту сторону - труп
+ кораблі повільні і інертні
Цитата:
Допис від StealZ
По грі то як на мене трохи не хватає динаміки
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2015, 16:31 #2493392   #17
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: World of Warships

Менше з тим, вважаю що судити гру можна тыльки після її виходу на основу +/- 2-3 патча, свою аудиторію як і літаки вони безперечно знайдуть, я грався в Невік, мені тема літаків подобалась, я пограю.
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2015, 09:32 #2493560   #18
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: World of Warships

Spy, не виривай слова з контексту і не маніпулюй ними). Так, повільні, але не всі. Тому кожен рух - повинен прораховуватись наперед. В тому і фішка, особливо на лінкорах, крейсерах. Провтикаєш захід есмінців на базу - усьо... Не прикриєш на крейсері з ПВО лінкорів від торпедоносців, чи авіаносців від есмінців - також постраждаєш.

Сам стиль игр спонукає до командної гри. На танках кустодроти сіли в кущах і пулькають по засвіту - сильна динаміка, аж пар пре з усіх труб.

А танки зараз - лажа. Зробили з гри казна що. Купив був он прем по знижці в 50%, зайшов, подивився, що особливо нічого не помінялось за останні 3-4 місяці і знову стало сумно. Звели гру фактично до ВБРа, коли він рішає часто результат бою, а не скілл. Повводили пт 10 лвл, і гра перестала бути такою фановою як колись. Зараз фактично гра стала більш стоячою, Ще й голди халявної насипали... навіщо взагалі було її вводити?? Ах да, грошики...

З 20-го січня буде оголошено набір учасників для участі в других бета-вікендах і з можливістю подальшого доступу до ЗБТ. Кому цікаво - приєднуйтесь.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2015, 14:23 #2493684   #19
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Типово Відповідь: World of Warships

Є ще івайтик? Я б теж спробував)
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2015, 22:23 #2496350   #20
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: World of Warships

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Не отримав =(
А на гру дуже чекаю, колись грався в Navyfield цікаво побачити що придумав Wargaming
еххххх нагнав на мене ностальгію))) нажаль моєї вікі вже немає

З.І. На сайті написали що за тести ніц не буде тестувальникам, хотя це неважливо теж хтів би спробувати) но прийдеться чекати кінця 2015
kavun24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:27.