Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.10.2016, 20:25 #2660278   #5301
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
І що ми маємо. Попереднє ваше твердження абсолютно не заважає вам, творінню, піднімати себе до рівня Творця, привласнюючи його право судити і виносити вироки.
Для того щоб переконатися в тому, що я Вас не суджу, Вам досить заглянути в Закон заповідей, даний Богом для тих людей, які вважають себе негрішними.
Хто винен у порушенні однієї із найменших заповідей, той винен перед всім Законом - таке правило встановлене Богом.
І причина цього проста: людина повинна зрозуміти, що вона не просто грішна, а повністю і безпросвітно грішна і потребує спасіння. Спасіння через нове духовне народження, від Бога.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2016, 21:32 #2660289   #5302
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Для того щоб переконатися в тому, що я Вас не суджу, Вам досить заглянути в Закон заповідей, даний Богом для тих людей, які вважають себе негрішними. Хто винен у порушенні однієї із найменших заповідей, той винен перед всім Законом - таке правило встановлене Богом. І причина цього проста: людина повинна зрозуміти, що вона не просто грішна, а повністю і безпросвітно грішна і потребує спасіння. Спасіння через нове духовне народження, від Бога.
Ну от нащо лукавити? Я щось говорив про безгрішність?
Тоді і я кажу - ви зараз думаєте і чините всупереч волі Бога. Я вас не суджу, не подумайте. Просто я так з допомогою віри маскую свої комплекси і самостверджуюсь. Вам можна, а мені чому ні?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2016, 23:42 #2660297   #5303
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Ну от нащо лукавити? Я щось говорив про безгрішність?
Ви різко відреагували на слова про те, що заслуговуєте на покарання.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тоді і я кажу - ви зараз думаєте і чините всупереч волі Бога.
Буває і частенько, приховувати нема сенсу. Але суть в іншому, в тому, що Бог почав процес змін всередині мене, в моєму серці (свідомості). І Він доведе справу до мети.


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Я вас не суджу, не подумайте
Я вже був засуджений, усвідомив вирок, але прийняв заступництво Ісуса Христа, прийняв подароване Ним прощення, виправдання і нове народження.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2016, 08:00 #2660309   #5304
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Який саме гріх Адама успадкували Ви? Можете уточнити?
--Хі, хі, Новаку, то може ви мені розкажете, чому ви народились грішним, чи можливо ви народились без грішним? Цікаво.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Суто показове? Чи показне? Яка практична користь з Жертви Ісуса Христа? Можете в кількох словах пояснити?
--О, Новаку, то ви елементарних речей не знаєте. Ви вже мабуть забули, що Бог Єгова є Всемогутнім. І він би міг, якби захотів, і коли б захотів повернути людству досконалість, але це б було несправедливо по відношенню до інших осбистостей, тобто духовних особистостей - ангелів. Бо ж покарання за гріх, може ви знаєте, має бути смерть. Тому, якби Бог просто повернув досконалість людям, то Бог мав би повернути і вибачити Сатану і демонів також. А це б в свою чергу призвело, до хаосу, як на Землі так і на Небі (в Духовній Сфері).

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Людство не могло себе викупити - це глибока помилка вважати, що хтось із людей міг викупити все людство. Навіть себе ніхто викупити не міг.
--Це зрозуміло.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ісус, будучи людиною, був незрівнянно вищим за Адама.
"Перший Адам - з землі, земний, а останній Адам - з Неба, Господь" - невже не читали цього, Вітябе?
--Не має різниці, головне те, що його життя на Землі мало бути рівним життю Адама до гріха.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Цитата Допис від Vityab
Адам навіть Бога звинуватив у своїй вині. Він сказав, що Єву йому дав Бог, а значить і Бог винен у його вині
"Жінка, що дав Ти її, щоб зо мною була, вона подала мені з того дерева, і я їв" - мені просто цікаво, де в цих словах є звинувачення Бога? Чи ви займаєтесь чимось схожим на лохотрон?
--Якщо вам хочеться так думати, то що я можу вдіяти.

Востаннє редагував Vityab: 27.10.2016 о 08:01. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2016, 17:08 #2660396   #5305
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Хі, хі, Новаку, то може ви мені розкажете, чому ви народились грішним, чи можливо ви народились без грішним? Цікаво.
Вітябе, якщо у Вас нема чіткої відповіді, то так і скажіть, не переводьте питання. Я не говорив про безгрішність, а спитав Вас який гріх Адама Ви успадкували, спитав, щоб уточнити сказані Вами слова.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Не має різниці, головне те, що його життя на Землі мало бути рівним життю Адама до гріха.
І що далі? Нащо Богу приносити в жертву життя ще одного "Адама"?

Розкажіть у що Ви вірите, своїми словами, без посилань на тексти Ваших керівників.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 06:47 #2660468   #5306
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, якщо у Вас нема чіткої відповіді, то так і скажіть, не переводьте питання. Я не говорив про безгрішність, а спитав Вас який гріх Адама Ви успадкували, спитав, щоб уточнити сказані Вами слова.
--Новаку, ви ж добре самі розумієте, що я мав на увазі. Хоч ви маєте рацію, що точніше буде сказати замість слова "гріх" - "гріховність", то хай буде, що люди успадкували від Адама гріховність.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І що далі? Нащо Богу приносити в жертву життя ще одного "Адама"?

Розкажіть у що Ви вірите, своїми словами, без посилань на тексти Ваших керівників.
--Щоб Бог з чистим сумлінням міг гідним людям дарувати вибачення за їх гріхи і за гріх Адама.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 08:10 #2660481   #5307
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Щоб Бог з чистим сумлінням міг гідним людям дарувати вибачення за їх гріхи і за гріх Адама.
Вітябе, до чого тут сумління? У Бога є сумління?
Сумління - це внутрішній цензор, притаманний людині, який сигналізує про "добре-погано". Бог не грішить, не чинить нічого недоброго, Йому сумління не потрібне.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 12:52 #2660537   #5308
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, до чого тут сумління? У Бога є сумління?
Сумління - це внутрішній цензор, притаманний людині, який сигналізує про "добре-погано". Бог не грішить, не чинить нічого недоброго, Йому сумління не потрібне.
--Хі, хі. Ви мабуть забули, що люди створені за образом Бога.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2016, 14:20 #2660553   #5309
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дар сумління- це божественна риса, тобто походить від Бога (від Того хто її має).
Відсутність цієї риси, або її слабо розвиненість свідчить про деградацію особи.
повністю згоден, дана людям Богом, але для чого самому Богу сумління?



Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Хі, хі. Ви мабуть забули, що люди створені за образом Бога.
І що, у Бога є сумління, яке підказує Йому коли Він помиляється, винуватить Його і судить Його думки, наміри і вчинки?

Ви, випадком, не сплутали Бога з кимось іншим, людиною, для прикладу?

Востаннє редагував Новак: 28.10.2016 о 17:09.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2016, 15:15 #2661073   #5310
kara
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

В кожного своя віра, і вона буде для нього найкращою
kara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 07:49 #2664802   #5311
Brodyaga4
Учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

навіть в Біблії був не один Ісус, а два Ісуса (Навин) і в мусульман є свій син Аллаха - Мухамед... І якщо в московитів є їхня єдина правослана московитька церква і сектантів вони гонять від себе. То в Україні немає єдиної Української церкви через що і такий розбрат та бардак у всьому... Що таке православна київська церква - ? розкольники ? Що таке грекокатолицька церква ? грецько-польська ? нісенітниця або штучний розбрат народу нашого...
Brodyaga4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2016, 16:51 #2666255   #5312
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата То в Україні немає єдиної Української церкви
-- єдина Українська церква ? Гм.... це як ? Як це передбачено Писанням ?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2016, 21:31 #2666304   #5313
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Brodyaga4 Переглянути допис
навіть в Біблії був не один Ісус, а два Ісуса (Навин)
А в Ізраїлі було їх багато, навіть зараз живуть люди із таким іменем. Мова ж про одного єдиного Ісуса Христа, Сина Божого, Який врятував людей від їхніх гріхів чи не так? До чого тут Ісус Навин?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2016, 22:36 #2667729   #5314
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- Вітяб ви перший хто Його зневажає, зневажаючи інших

-- можливі дві причини:

- 1. ти не зустрівся з тими людьми хто є тим джерелом.... з пустого колодязя не нап'єшся води, не тощо говорити проте щоб стати в результаті джерелом....
А як їх зустріти тоді? Шукати самому? Ісус ходив і шукав, чи чекав поки до нього прийдуть?

Цитата - 2. якщо таки зустрівся з такими то чи ти дійсно прагнув дізнатись на стільки правду щоб стати тим джерелом? Писання говорить блаженні чисті серцем - вони побачать Бога , але коли людина подібна перевернуті посудині то скільки б ти в неї не вилив води вона в середині залишиться порожньою....
Енгар, ти хочеш щоб я сам поставив собі оцінку?


Цитата - 3. Lео, мабуть основна причина в тому, що ти не зустрівся з Тим хто може відкрити у тобі це джерело, а це не підсилу жодні організації, чи людині - але можливе виключно через віру в Ім'я Ісуса Христа...
Хм. В мені не відкрито. Ну з тебе підозрюю, витікає щось типу Ніагарського водопада.

Востаннє редагував Lео: 09.12.2016 о 22:50.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2016, 11:05 #2667743   #5315
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
А як їх зустріти тоді? Шукати самому? Ісус ходив і шукав, чи чекав поки до нього прийдуть?
Лео, я не знаю як Вам вдалося не зустріти тих, які проповідували про Ісуса Христа, але в 90-ті роки їх було багато, а зараз ще більше (я говорю в першу чергу про проповідників по ТБ, в Ютубі, в соцмережах). Далі, якщо людину зацікавили певні питання, які вона почула, то вона знайде досить інфи і знайде однодумців. Особливо зараз.
Що стосується свідків, то їх проповідь - це проповідь організації, а не Ісуса Христа і тому я б взагалі не розглядав їх в цьому контексті. В організації свідків нема головного - спасіння, нема ні на рівні проповіді, ні на рівні нового народження, яке дає Дух Святий кожному, хто вірує в Ісуса Христа і примає Його. І толку тоді з того їхнього ходіння і прорповідування?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2016, 16:37 #2667787   #5316
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В організації свідків нема головного - спасіння,
Ну от знову, Володимир. Для мене спасіння і не головне. Головне освячення Божого імені. А буде освячене, - буде і спасіння.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 09:44 #2667851   #5317
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Який толк з таких проповідників, які переслідують свої власні шкурні інтереси??? Бо думають тільки про власне спасіння, а не про виконання Волі Батька."Хто душу свою хоче зберегти, той погубить її..."http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-...82%D0%B8&p=par
Учень, Ви про що, про які "шкурні інтереси" зараз говорите? Якщо проповідник зі США (для прикладу) за гроші, які пожертвували християни американських громад, проповідує в Україні, особисто чи на ТБ, і ніякого зиску з цього не має, то в чому тут шкурні інтереси?
Якщо завдяки таким проповідям тисячі українців взнають правду про Ісуса Христа і навертаються до Бога - то це Ви називаєте "шкурнічеством"?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дивно що особа, яка твердить що має нове народження, думає як ненароджена з гори.
Так, згоден, саме такі думки і виникають, коли читаєш про "мінливе світло" керівників організації так званих "свідків Єгови", бо їх "світло" часто суперечить попередньому "світлу".
А ще дивує, що слова "помазанців" Вашої організації суперечать прямим і ясним словам апостолів та Ісуса Христа про нове народження, яке належить всім тим, хто насправді вірує в Ісуса Христа.
Вони і рядових свідків, переконали не вірити апостолам та Ісусу.
То це у вас справжні "помазанці" такі, кажете?




Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це не головне питання, якби це було головне питання для Ісуса ХрИста, то він би не був саможертовною особою, а був би шкурніком, який тільки думає про власне спасіння і вигоди.Народжений згори має це розуміти і проявляти саможертовність, а не підтримувати шкурність.
Учень, Ви явно демонструєте нерозуміння Доброї Новини Ісуса Христа.
Мушу Вам нагадати, що спасіння людей - це воля Божа, бо "Він хоче, щоб всі люди спаслися..."
По цій волі Ісус Христос є "Ягням, заколеним ще до закладин світу."
По цій волі Ісус прийшов на землю щоб "спасти тих, що загинули".
Ісус проповідував спасіння, вчив учнів і страждав та помер заради нашого спасіння, "Його ранами нас уздоровлено".
Якщо Ви, разом із іншими членами організації, в яку вступили, були обмануті керівниками і досі не прийняли спасіння, подарованого Богом, знехтували волею Божою щодо Вас і зробили непотрібними страждання та смерть Ісуса Христа, то маєте шанс це все виправити. Якщо ця воля Божа для Вас є важливою, важливішою за слова Ваших керівників.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То як вважаєте яке Ваше народження: від духа святого,чи від іншого духа (не святого), який спонукає до шкурнічиства ???
Я є народженим від Духа Святого, завдяки волі Єгови, завдяки жертві Ісуса Христа, яку я прийняв, як заплату за мої гріхи. Цим всім я не знехтував, а прийняв подароване мені спасіння, мені, який був загинулим і мертвим у гріхах.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 14:18 #2667876   #5318
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Таке заявляють всі конфесії- вони всі твердять що йдуть на Небо (народжені згори, або іншими словами є помазані духом святим).
Учень, я не конфесія, я окрема людина.
Бог, до Вашого відома, не спасає деномінації, конфесії чи єдиноправильні організації.
Бог спасає кожну людину зокрема: Сам її приводить до спасіння, Сам, через думки сумління, приводить до покаяння і Сам, Духом Святим, народжує до нового життя.
Люди (жодні) не можуть цього зробити.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
От в мене сусіди всі помазанці, всі йдуть на Небо, причому ходять у різні храми, Біблії в їхніх руках ніколи не бачив. Що це за таке дивне помазання ???
Самі в них і спитайте, якщо Ваші сусіди Вас у цьому зацікавили.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому Ви не перший з "помазанців", вас таких много, але чомусь між вами немає згоди.
Ваші організація також розкололася після смерті засновника, коли владу у ній захопив особистий юрист Рассела. Він витіснив з організації тих, хто тримався вчення засновника і з тих пір у Вашій організації витісняють всіх, хто у чомусь не згоден із керівництвом. Через вилучення на судилищах, або люди просто перестають відвідувати ваші зібрання. Дімаю, що вже мільйони людей таким чином були відсіяні, просто Ваша організація не хвалиться такою статистикою, щоб не псувати собі обличчя. І це ж мова про одну фіз парахристиянських, людських організацію, якою є так звані "свідки Єгови".
Поділення є і між християнами і це неприємно, що і казати, але ж якщо в якійсь організацію проповідується правдиве слово про спасіння через Ісуса Христа і Бог через цю проповідь приводить людей до Себе, дає нове народження і усуває духовну мертвість, то одне це є безсумнівним плюсом.
Щодо Вашої організації, то там є багато хорошого, але нема основного - Божого спасіння через народження згори. І що тоді толку із тих всіх решти речей, якщо людина так і залишається мертвою у своїх гріхах і не отримує нового духа?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Папа Римський також твердить, Гундяєв також рве на собі сорочку що тільки православне помазання є від духа святого.
Не чув жодного разу, не читаю їх і не знаю такого. Дивно, що Вас Гундяєв так цікавить...


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ви твердите що п'ятидесятницький дух є Божим духом.
Ніколи такого не казав, припиніть неправду говорити, це гріх, навіть для невіруючих.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я не вважаю цих духів Божими.
Я не маю справи із тим, про що Ви говорите і з чим Вас познайомили у Вашій організації.
Ну а наклепництво проти християн, які прийняли від Єгови нове народження є фішкою вашої організації, це я вже давно знаю, дякуючи Вам і вашим співвіруючим.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це я про проповіді побудовані на егоїстичних слабостях людини: думати про своє власне спасіння більше ніж про Божу Волю.
Можу ще раз повторити Вам азбучні істини вчення Ісуса Христа і апостолів:
1. Ісус прийшов, що спасти тих, хто загинули. Це є воля Божа.
Не прийняти це спасіння - це знехтувати волею Божою і знехтувати Ісусом Христом.
2. Якщо ж людина знехтування спасінням і не прийняла від Бога ні прощення гріхів ні нового народження, залишившись мертвою у своїх гріхах, то що вона може робити далі?
Проповідувати про волю Божу, яку сама відкинула? Проповідувати про нове життя, не прийнявши його і залишаючись мертвою?
Підфарбовувати свій гріб, намагаючись гарно виглядати перед людьми?
Засуджувати тих, хто повірив Ісусу Христу і прийняв спасіння?
Вибір невеликий і дуже сумний.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Звідки взяли цю цитатку ? Хто Вам вбив таке в голову ???
У Вашій організації вже припинили говорити про "мінливе світло"? Невже?

Востаннє редагував Новак: 11.12.2016 о 14:18. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 16:25 #2667889   #5319
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Учень, я не конфесія, я окрема людина.
Бог, до Вашого відома, не спасає деномінації, конфесії чи єдиноправильні організації.
Вальдемар, оця мисля тоже мене тримала в напрязі))) СЄ ведуть постійний контроль за кількістю адептів, а в Об’явлення написано: "ніхто не міг порахувати".
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 16:34 #2667892   #5320
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бог спасає кожну людину зокрема:
І я думаю, що так буде.
У всякому разі "кожен, хто кличе ім’я Єгови, буде спасенний". Новак, ти вроть би тоже кличеш.
Любові мало. Як до Єгови, так і до одновірців. А це як-не-як перші заповіді.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:10.