Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок у Болгарії. Хто був? Ділимось досвідом.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.04.2013, 14:08 #2182052   #21
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
а детальніше про це можна, а то щось в автобусі такого не чув?
Їхали по цьому маршруту http://della.ua/distance/?cities=5571,0
,паром в Сілістрі. Автобуси їдуть тільки через міст, де він знаходиться не знаю( різниця 200 км. -провірена інфа, їздили знайомі)

Віньетки треба купляти обов'язково, що в Румунії(транзитну) , що в Болгарії, якщо провірять,то вліплять штраф, і немаленький.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg GEDC0598.JPG (81.3 КБ, 34 переглядів)
Тип файлу: jpg GEDC0604.JPG (84.2 КБ, 29 переглядів)

Востаннє редагував Perestroika: 09.04.2013 о 14:15.
Perestroika зараз поза форумом  
Подякували 2:
andrey_ko (09.04.2013), julia83 (13.05.2014)
Старий 09.04.2013, 14:13 #2182055   #22
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

До речі, щойно був в Оператора, то з 1 травня 2013 року документи подаються через Візовий центр посольства Республіка Болгарія. Кожен турист віком від 6 років додатково оплачує послуги візового центру в розмірі 250 грн.
Так що краще замовляти тур зараз...
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 09.04.2013, 14:18 #2182057   #23
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
До речі, щойно був в Оператора, то з 1 травня 2013 року документи подаються через Візовий центр посольства Республіка Болгарія. Кожен турист віком від 6 років додатково оплачує послуги візового центру в розмірі 250 грн.
Так що краще замовляти тур зараз...
Болгари відкривають візу на 6 місяців, можна два раза зїздити на море,або раз море,другий гори.
Perestroika зараз поза форумом  
Старий 09.04.2013, 14:24 #2182063   #24
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
Болгари відкривають візу на 6 місяців, можна два раза зїздити на море,або раз море,другий гори.
Я не про то, якщо до 1 травня замовити тур чи візу, економиш 250 грн.
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 09.04.2013, 16:07 #2182123   #25
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Так в любому випадку платиш, чи центру чи турагенції, або сам в Київ чалапаєш. Чи я не правий?
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Старий 09.04.2013, 16:09 #2182126   #26
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Так в любому випадку платиш, чи центру чи турагенції, або сам в Київ чалапаєш.
так раніше ж цього збору не було, як, приміром, в Польшу зараз.
Турагенція свій процент має від туроператора.
andrey_ko зараз поза форумом  
Старий 11.04.2013, 09:53 #2183522   #27
oktrn
Учасник
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Насправді ситуація з болгарськими візами така. Почали працювати візові центри, які за послуги (обробку документів) беруть по 22 євро з усіх, крім дітей до 6 років, вклеєних в паспорт батьків. Це не є турфірми, це окрема структура, створена при посольстві. Так само, як при польському посольстві зараз все йде через візовий центр. Правда, деякі потужніші туроператори мають свою квоту місць на здачу документів у посольство, і обминають візовий центр, тобто удешевлюють вартість туру для своїх клієнтів. Якщо ви хочете відкрити тільки болгарську візу і самостійно їхати та шукати житло на місці, то звертаєтесь в будь-яку турфірму і питаєте про ціну візи. Як правило, турагенції за свою послугу (прийняти у вас документи, консульський збір, пересилка всіх паперів, телефонні дзвінки, ну і, звісно, за свою роботу) беруть за послуги від 100 до 250 грн. При цьому вам прийдеться заплатити 35 євро консульський збір (крім пенсіонерів, дітей до 16 років і студентів до 21 року), за послуги візового центру по 22 євро за документ і за послуги турфірми. Якщо ж ви бронюєте у них хоча би проживання чи проїзд, то вони можуть за свої послуги вже грошей не брати, оскільки отримають свою комісію від броні. А самостійно поїхати в Посольсьво до Києва - думаю, можна. Тільки скільки часу прийдеться потратити в черзі, щоб попасти, проїзд туди і назад... не впевнена, що це вигідніше. Я також чула, що з 1 травня буде подача документів через візовий центр. Наразі ще можна здати напряму, поки нема великого потоку документів. Тому хто планує - поспішайте.
Із свого досвіду можу сказати, що купляти повний турпакет (і готель, і проїзд, і віза) вигідніше, ніж все робити окремо.

Додано через 2 хвилини
До речі, зараз кілька туроператорів мають проїзд в Болгарію з Тернополя, ціна - від 60 євро і вище. Найдешевше - в туроператора "Ільтур". Це набагато зручніше, ніж їхати до Львова чи Франківська і потім назад.

Востаннє редагував oktrn: 11.04.2013 о 09:53. Причина: Пізніше додано
oktrn зараз поза форумом  
Старий 11.04.2013, 10:34 #2183566   #28
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Минулого року бов своєю машиною. Враження в основному чудові - сервіс, ціни. Турфірмами ніколи не користувався і не буду, готель забронював сам (доречі по приїзді був приємно здивований, адже такий як там 3-х зірковий, де я жив по ревнню сервісу і комфорту не поступається українським 5-ти зірковим), консульський збір шось 70 євро потратив (якщо не помиляюсь). Погані спогади про Румунію тільки, мала швидкісь руху по населенех пунктах, поліцаї в кущах. Тягнувся по тій Румунії весь день. Вся поїздка обійшлась біля 1500 євро.
kurtq зараз поза форумом  
Старий 11.04.2013, 20:01 #2183946   #29
Morel
 
Аватар для Morel
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Їздив минулого року(супер), планую також і цього року їхати, теж в болгарію на 10-12 днів. Буду їхати бусом, відповідно будуть вільні місця(3-4місця). Ближче до червня напишу детальніше про дати виїзду.
Morel зараз поза форумом  
Старий 12.04.2013, 13:26 #2184540   #30
Зірочка
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Обовязково напишіть, я теж планую літом їхати в Болгарію
Зірочка зараз поза форумом  
Старий 13.04.2013, 09:44 #2185318   #31
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Років 5 тільки в Болгарію і їду, правда автобусом, бо нема свого транспорту. Після Болгарії по наших курортах ні-ні. Їду в маленьке містечко Поморие, там знімаю квартиру із всіма зручностями за копійки. В Тропіку роблю візу і проїзд. Купу друзів вже так завербувала. Всі дуже задоволені.
thebestsobaka зараз поза форумом  
Старий 13.04.2013, 13:53 #2185520   #32
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

в червні також сімєю їдемо в Несебр машиною, хотіб би більш детальніше дізнатися про платні дороги, швидкості руху і так далі, перший раз туди їдемо хотілося б знати всі підводні камні поїздки
Andriy81 зараз поза форумом  
Старий 13.04.2013, 16:46 #2185663   #33
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Цитата
Допис від Andriy81 Переглянути допис
в червні також сімєю їдемо в Несебр машиною, хотіб би більш детальніше дізнатися про платні дороги, швидкості руху і так далі, перший раз туди їдемо хотілося б знати всі підводні камні поїздки
Маршрут викладений вище, він'єтки купляй обов'язково(в Румунії зразу на кордоні-транзитну на добу,а в Болгорії на заправках-на весь час перебування), їхати краще вночі, менше машин. Якщо їхати по знакам швидкості, то виходить дуже довго. Ми чіплялись на хвіст гонщикам і за ними. Румунію проїхали за 7 годин. Їдь через Селестру на поромі(10-15 євро,точно непам'ятаю), коротше на 200 км. Від порома Болгарія 1 км. направо в кущі, знаків кордона там немає.
Perestroika зараз поза форумом  
Подякували 2:
andrey_ko (13.04.2013), Andriy81 (13.04.2013)
Старий 13.04.2013, 18:12 #2185757   #34
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

а які ціни віньєток? це на всі дороги вони потрібні?
Andriy81 зараз поза форумом  
Старий 13.04.2013, 19:36 #2185839   #35
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Румунія (роздруковують на принтері) біля 2 -ох евро доба, Болгарія( на фото) - чи довше , тим дешевше. Ціни здається 5 євро на тиждень.
Він'єтка- податок на дорогу,ОБОВ'ЯЗКОВО!!!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 100_3133.JPG (210.6 КБ, 24 переглядів)

Востаннє редагував Perestroika: 13.04.2013 о 21:34.
Perestroika зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andriy81 (14.04.2013), Goldenlady (02.07.2013)
Старий 13.04.2013, 23:03 #2186147   #36
oktrn
Учасник
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

http://autotraveler.ru/
Ось ссилка по дорогах всіх країн Європи - ціна бензину, платні дороги, правила руху і т.п.
oktrn зараз поза форумом  
Подякували 5:
Andriy81 (14.04.2013), Goldenlady (02.07.2013), julia83 (13.05.2014), Nila (14.04.2013), Taras87 (14.04.2013)
Старий 13.04.2013, 23:31 #2186165   #37
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Теж планую їхати цього року. По скільки ну не можу я їхати по знаку 40 або 60, то можливо хтось підскаже яка реальна відповідальність по штрафу виписаному скажімо в Румунії. Прийде в Україну? Чекатиме на мій черговий в'їзд в Єврозону? (пи.си. що домовитись можна я знаю, бо маю практику з поляками).
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.04.2013, 09:55 #2186303   #38
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

При замовленні готеля є нюанси:

1. Парковка . В деяких готелях безкоштовна, а буває платна 4 євро / доба
(якщо думаєте, що залишу на вулиці- то такого не буває)

2. Лежак (рушник при повному заряді) на пляжі може бути включений у проживання в готелі, або 2 євро/доба.

3. Харчування. Замовляв 2-ох разове харчування,якщо думаєте що буде мало, то помиляєтесь. Жеровиська настільки багато, що очами зїв би багато, а по факту не лізе. Коли йшов на сніданок, то набирав ще на обід бутербродів, фруктів, плавлених сирочків і паштетів(в номері був холодильник). Правда в ресторані всюди оголошення про заборонений виніс їжі(штраф 25 євро), але з персоналу ніхто не звертає на це увагу, головне не нагліти .

4. Місце розташування готеля. 1-а лінія дорожча.

5. На букінгу є відгуки по готелям, не полінуйтесь - почитайте, бо не все в Болгарії пучком. Не пам'ятаю де, але є десь каналізаційна труба з свиноферми, виведена у море на 500 метрів. Купатись там не дуже, а якщо вітер з ферми, то треба протигаз!!! дихати взагалі неможливо.

Востаннє редагував Perestroika: 14.04.2013 о 10:03.
Perestroika зараз поза форумом  
Старий 25.04.2013, 20:47 #2195420   #39
Sleepwalker
Учасник
 
Аватар для Sleepwalker
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

А куди краще їхати? В Золоті Піски?
Sleepwalker зараз поза форумом  
Старий 27.04.2013, 20:56 #2196523   #40
Andriy81
Banned
Типово Відповідь: Хто планує їхати цього літа в Болгарію власною машиною,хто був останнім часом в Болгарії?

Підкажіть ше по тоніровці вікон, вони в мене тоніровані, думаю передні трохи темноваті, на кордоні проблем не буде? і як з тим ділом в Ромунії, Болгарії? можуть провіряти на дорозі?
Andriy81 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:25.