Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.07.2017, 09:43 #2699409   #5661
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Ти знаєш, що задумав Бог? Питав його особисто? На біблію, як "слова Бога" не посилатися, не пройде.
Якщо не посилатися на Слово Боже, то на що тоді?
На "откровення" отримане особивто від "душ померлих предків", як це зробив Силенко? Це для Вас є більшим аргументом, як слова Божі, записані в Біблії?

Цитата 24 Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба й землі, проживає не в храмах, рукою збудованих,
25 і Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, і все.
26 І ввесь людський рід Він з одного створив, щоб замешкати всю поверхню землі, і призначив окреслені доби й границі замешкання їх,
27 щоб Бога шукали вони, чи Його не відчують і не знайдуть, хоч Він недалеко від кожного з нас.
28 Бо ми в Нім живемо, і рухаємось, і існуємо, як і деякі з ваших поетів казали: Навіть рід ми Його!
(Дiї.17:24-28 )

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Бог "обмежений середовищем", тобто своїм творінням? оО, не очікував від тебе таке почути?
Звичайно. Необмеженим є тільки Сам Бог. А твориво завжди обмежене у своїх властивостях.
Мова ж була не про це.
Бог створив планету "за Своїм образом і подобою" чи "людину за Своїм образом і подобою"?
Що є первинним і головним? По-вашому - це планета? Головною у творчості Бога є планета, а не людина?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Панікери завжди кричать "шеф все пропало, гіпс знімають, клієнт їде".
Я Вам навів деякі (не всі) із наукових прогнозів майбутнього, яке чекає на людство в найближчі століття чи, максимум, тисячоліття.
Ну а балачки про поселення на Марсі, про колонізацію інших планет - це все мішура, якою трясуть перед обличчями людей, щоб відвернути їх увагу від справді важливих питань. Який Марс? Які планети на відстані 40 світових років? Обман чистої води. Бог створив Землю спеціально під людину, для потреб її життя та пізнання світу і ніяка інша планета людині не призначена і не підійде.

Востаннє редагував Новак: 13.07.2017 о 09:58. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 10:30 #2699416   #5662
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо не посилатися на Слово Боже, то на що тоді?
Посилатися можна, лише не треба безальтернативно казати що це "слово Боже". Бо ти не можеш цього довести незалежним експериментом. Це слово людське про Бога, так як розуміють Бога мудрі духовні люди.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Що є первинним і головним? По-вашому - це планета? Головною у творчості Бога є планета, а не людина?
Другорядне не може існувати без головного. Думаю з цим ти погодишся однозначно.
А якщо так, то чи зможе жити людина без планети? А от планета без людини зможе запросто. В такому випадку головне планета, а людина лише допоміжна ланка до планети.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я Вам навів деякі (не всі) із наукових прогнозів майбутнього, яке чекає на людство в найближчі століття чи, максимум, тисячоліття.
Ну а балачки про поселення на Марсі, про колонізацію інших планет - це все мішура, якою трясуть перед обличчями людей, щоб відвернути їх увагу від справді важливих питань. Який Марс? Які планети на відстані 40 світових років? Обман чистої води. Бог створив Землю спеціально під людину, для потреб її життя та пізнання світу і ніяка інша планета людині не призначена і не підійде.
В тих прогнозах забувають казати відсотки ймовірності настання такої події.
За інші планети я згоден, не на часі. Людина не витримає умов перельоту, загине від радіаційного опромінення. Хоча наявність інших підходящих планет питання дуже і дуже спірне. Думаю все ж є, але в найближче тисячоліття такі будуть недосяжні.

Востаннє редагував yarko3: 13.07.2017 о 10:30. Причина: Пізніше додано
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 12:50 #2699442   #5663
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Другорядне не може існувати без головного. Думаю з цим ти погодишся однозначно.
А якщо так, то чи зможе жити людина без планети? А от планета без людини зможе запросто. В такому випадку головне планета, а людина лише допоміжна ланка до планети.
Але і логіка у Вас )))
То Бог створив планету для людини чи людину для планети?
Планета - це головне творіння Боже, а людина другорядне?
У Вас дивний Бог такий виходить...творить, а саам не знає що в наступному етапі буде: створив елементарні частинки, а зних вийшли прості речовини. Потім з простих речовин, з космічного газу і пилу утворилися зірки та планети - Бог далі думає що наступне створити. Так, по-вашому?


Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
В тих прогнозах забувають казати відсотки ймовірності настання такої події.
Сукупна ймовірність прямує до одиниці. Питання лише в тому скільки часу.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Думаю все ж є, але в найближче тисячоліття такі будуть недосяжні.
Чому тисячоліття? Чому не сто тисяч років? Чи мільйон?
Людина із плоті і крові НІКОЛИ не зможе покинути цю Колиску Життя, в яку Бог її помістив і перелетіти та жити на якійсь іншій планеті. Невже це не ясно? І навіть не тому, що людина не переживе перельоту в скількись там сотень чи тисяч років, а тому, що таких планет більш нема.

Востаннє редагував Новак: 13.07.2017 о 12:50. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 13:00 #2699444   #5664
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То Бог створив планету для людини чи людину для планети?
Планета - це головне творіння Боже, а людина другорядне?
З логікою у мене все гаразд. Хочеш бачити людей вищими. твоє право. Реальність показує, що важливіша планета.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Сукупна ймовірність прямує до одиниці. Питання лише в тому скільки часу.
Сукупна ймовірність це для скількох варіантів? мільйона, мільярда? Тобі так кортить бачити планету знищеною?
Не простіше вкоротити собі віку і не гризтися песимістичними прогнозами?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чому тисячоліття? Чому не сто тисяч років? Чи мільйон?
Людина із плоті і крові НІКОЛИ не зможе покинути цю Колиску Життя, в яку Бог її помістив і перелетіти та жити на якійсь іншій планеті. Невже це не ясно? І навіть не тому, що людина не переживе перельоту в скількись там сотень чи тисяч років, а тому, що таких планет більш нема.
Не подобається моя оцінка? Нічим не можу допомогти.
Хто сказав, що нема? Знову біблія? О так, це мегакрутий астрономічний довідник.

Додано через 1 хвилину
Якщо людина справді захоче - вона в силах колонізувати Венеру чи Марс. Щоправда на це буде потрібно зусилля сотень поколінь, але людині це під силу.

Востаннє редагував yarko3: 13.07.2017 о 13:00. Причина: Пізніше додано
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 13:09 #2699448   #5665
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Хочеш бачити людей вищими. твоє право. Реальність показує, що важливіша планета.
Логіка безбожників говорить, що планета є важливішою. Це від них ідуть ідеї про те, що буде на планеті тоді, коли людство зникне і спочатку залишаться щурі, потім таргани, потім віруси і т.д.


Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Сукупна ймовірність це для скількох варіантів?
Їх коло десятка. Можу знайти, якщо треба.


Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Тобі так кортить бачити планету знищеною?
Мені кортить увійти в новий світ, створений Богом для всіх, хто у Ісусі Христі. Цей світ, світ безбожних людей, вже добряче дістав. Але я знаю, що цей світ минає і життя в тілі також минає. Ясна річ, що моє тіло буде живим менше часу, аніж буде існувати планета. Тим паче, що попереду ще Тисячолітнє Царювання Ісуса Христа, а вже потім Суд і заміна старого на нове.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Хто сказав, що нема? Знову біблія?
Ні, дослідження вчених.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Якщо людина справді захоче - вона в силах колонізувати Венеру чи Марс. Щоправда на це буде потрібно зусилля сотень поколінь, але людині це під силу.
Яким чином? Ви про Марс та Венеру хоч трохи знаєте?
Я ще розумію, коли Маск чи хтось інший, подібний йому, про таке розповідає, бо вони просто розводять простаків на гроші. Але ж не варто бути простаком. Можна ж зібрати інфу, проаналізувати і зрозуміти.

Востаннє редагував Новак: 13.07.2017 о 13:11. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 13:17 #2699453   #5666
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Логіка безбожників говорить, що планета є важливішою. Це від них ідуть ідеї про те, що буде на планеті тоді, коли людство зникне і спочатку залишаться щурі, потім таргани, потім віруси і т.д.
Логіка не прив'язана до релігії. Ти мав би це знати. Логіка - дарунок Бога для людини. То треба її використовувати, а не закопувати.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Їх коло десятка. Можу знайти, якщо треба.
Це ти чув про десяток. А про скільки ще не чув..
.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Мені кортить увійти в новий світ, створений Богом для всіх, хто у Ісусі Христі. Цей світ, світ безбожних людей, вже добряче дістав. Але я знаю, що цей світ минає і життя в тілі також минає. Ясна річ, що моє тіло буде живим менше часу, аніж буде існувати планета. Тим паче, що попереду ще Тисячолітнє Царювання Ісуса Христа, а вже потім Суд і заміна старого на нове.
Світ дістав кажеш? Вперед, кинься під поїзд і вже завтра будеш там, якщо так кортить.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ні, дослідження вчених.
Які триватимуть ще не одне десятиліття. А попередні результати це не останнє слово.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Яким чином? Я розумію, коли Маск чи хтось інший про таке розповідає, бо він просто розводить простаків на гроші. Але ж не варто бути простаком. Можна ж зібрати інфу, проаналізувати і зрозуміти.
Можу і розписати хоч зараз, але толку. Все одно скажеш "не вірю".
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 13:35 #2699456   #5667
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Логіка не прив'язана до релігії. Ти мав би це знати. Логіка - дарунок Бога для людини. То треба її використовувати, а не закопувати.
Не бачу суперечностей з тим, що я сказав раніше.
Кожна людина, користуючись логікою, прямує у роздумах до якоїсь мети. Безбожники бачать у майбутньому поступову загибель Хомо сапієнса, потім все більшу деградацію біосфери і так аж до вірусів, а потім і повного знкнення життя на планеті.
Віруючі в Ісуса Христа бачать інший шлях, описаний Ним і тримаються цього. І шлях цей цілком логічний та пізнаваний.


Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Світ дістав кажеш? Вперед, кинься під поїзд і вже завтра будеш там, якщо так кортить.
Такі слова говорив Сатана Ісусу Христу. Не диво, що Ваш вчитель Силенко не зміг вибити подібного з Вашої голови. Не дивно.


Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Можу і розписати хоч зараз, але толку. Все одно скажеш "не вірю".
Що зможете розписати?
Ви можете роз"яснити яким чином можна колонізувати планету, де абсолютно несприятлива атмосфера, температура в сотні градусів і купа інших "плюшок", які гарантовано не дадуть можливості жити в цьому пеклі найпростішим біологічним організмам, не кажучи вже про людей? Ви знаєте як перетворити Венеру на подобу Землі? Ви є всемогутній... (забув ім"я з фільму)? ))) Брюс?
Таки дійсно не розумієте, що оці розмови про колонізацію інших планет Сонячної системи мають на меті роздерибанити трошки грошей із бюджетів багатих країн?
Подивіться трохи науково-популярних фільмів про Марс чи Венеру, розум повинен відразу прояснитися в цих питаннях.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 14:47 #2699474   #5668
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Такі слова говорив Сатана Ісусу Христу.
Такі натяки отримаєш, якщо будеш нести дурню в стилі "Цей світ, світ безбожних людей, вже добряче дістав".
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Безбожники бачать у майбутньому поступову загибель Хомо сапієнса, потім все більшу деградацію біосфери і так аж до вірусів, а потім і повного знкнення життя на планеті.
Це не безбожники, це барани, які не бачать продовження свого роду і хочуть і інших за собою потягнути.

Ага, отже все таки хочеш почути.
Перша за все, для захисту від космічної радіації планета повинна мати магнітне поле. Для цього необхідна наявність гарячого ядра і швидкого обертання планети. Ядро у Венери достатньо гаряче і зараз. Як же збільшити швидкість обертання? Відповідь проста - скинути великий астероїд по дотичній траєкторії. Або сотні менших. Планети це не зруйнує, а от зайву частину токсичної атмосфери може скинути і надати обертання. Краще скидати менші, їх політ легше контролювати.
Також Венері потрібен супутник. Це також дає свій вплив у розкручування.
Тепер температура. На Венері так жарко через вуглекислоту. Забрати її і буде набагато прохолодніше. Для цього потрібно зайвий вуглець перетворити у щось таке. що не горить при поточній температурі на поверхні. Наприклад алмаз. Цей горить при 700 і більше градусів. Штучні алмази з метану добувають уже зараз. Сотні дирижаблів над хмарами і за тисячу-другу років атмосфера без вуглекислоти, зате вся поверхня в алмазах. За історію Землі уже були випадки (щонайменше 2), коли вуглекислота майже зникала з атмосфери і тоді наступав глобальний льодовиковий період на усій планеті до екватора включно. На Венері можна досягти такого ж ефекту, навіть попри її близкість до зірки.
Вода. Таким же чином як і на Землю. Комети і астероїди.
То що, і далі будеш казати що неможливо? Звісно, це може здатися як марення божевільного, але був час, коли не вірили в польоти в атмосфері/космосі. Про ядерний синтез узагалі почали говорити лише в останні 100-150 років, а до того ніхто навіть не здогадувався що так можна. Квантові комп'ютери і телепортація в стадії проектування.
Як правильно було написано на діадемі Ровіни Рейвенклоу "Розум безмежний - це скарб величезний".
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 16:24 #2699481   #5669
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Чи є в біблії інша згадка для проживання кого саме була створена планета? З того, що навели Ви, неможливо сказати що саме для проживання людини. Отже усіх живих істот.
Згоден, право власності це дискусія доволі тонка і краще про це якось другим разом.
-- навіщо створювати дискусію де все очевидно , є звичайно .... то що є людина, що Ти пам'ятаєш про неї, і син людський, про якого Ти згадуєш? А однак учинив Ти його мало меншим від Бога, і славою й величчю Ти коронуєш його! Учинив Ти його володарем творива рук Своїх, ВСЕ під ноги йому вмістив: ) худобу дрібну та биків, їх усіх, а також степових звірів диких, птаство небесне та риби морські, і все, що морськими дорогами ходить!
Псалми 8:4*-‬8 UBIO
http://bible.com/186/psa.8.4-8.UBIO

Востаннє редагував engar: 13.07.2017 о 17:18.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2017, 17:32 #2699488   #5670
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Це не безбожники, це барани, які не бачать продовження свого роду і хочуть і інших за собою потягнути.
Академіків, видатних вчених різних наук баранами називаєте у сфері, у якій вони спеціалісти? )))
А Ви, із Вашою техноголією перетворення Венери на подобу Землі, є мудрішим за них? Ну... що тут ще скажеш? )))
Просто залишу Вашу цитату на пам"ять, а то дописи, буває, зникають.

Цитата
Допис від yarko3 Переглянути допис
Перша за все, для захисту від космічної радіації планета повинна мати магнітне поле. Для цього необхідна наявність гарячого ядра і швидкого обертання планети. Ядро у Венери достатньо гаряче і зараз. Як же збільшити швидкість обертання? Відповідь проста - скинути великий астероїд по дотичній траєкторії. Або сотні менших. Планети це не зруйнує, а от зайву частину токсичної атмосфери може скинути і надати обертання. Краще скидати менші, їх політ легше контролювати.
Також Венері потрібен супутник. Це також дає свій вплив у розкручування.
Тепер температура. На Венері так жарко через вуглекислоту. Забрати її і буде набагато прохолодніше. Для цього потрібно зайвий вуглець перетворити у щось таке. що не горить при поточній температурі на поверхні. Наприклад алмаз. Цей горить при 700 і більше градусів. Штучні алмази з метану добувають уже зараз. Сотні дирижаблів над хмарами і за тисячу-другу років атмосфера без вуглекислоти, зате вся поверхня в алмазах. За історію Землі уже були випадки (щонайменше 2), коли вуглекислота майже зникала з атмосфери і тоді наступав глобальний льодовиковий період на усій планеті до екватора включно. На Венері можна досягти такого ж ефекту, навіть попри її близкість до зірки.
Вода. Таким же чином як і на Землю. Комети і астероїди.
То що, і далі будеш казати що неможливо? Звісно, це може здатися як марення божевільного, але...
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2017, 08:10 #2699550   #5671
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Ці "академіки" краще б направили свої зусилля на боротьбу з промисловим забрудненням планети, а не лякали людей. Ну можливий поганий сценарій, то навіщо ним залякувати? Роздали інструкції "як діяти при ..." органам влади і працюй собі далі.

Думаєш я сам це придумав? Прочитай статтю про терраформування Венери у вікі спочатку. Там це описано не в одному абзаці.
yarko3 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2017, 18:45 #2699642   #5672
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
ніхто нікому нічого зі сторони Бога вам не навязував
А хто, цікаво, навязав нам теперішні умови життя? Бог сам захотів створити цей світ і людину в ньому. Сам захотів разом з Сатаною провести над Адамом експеримент. Сам вирішив покарати авансом всіх людей за невдалий результат цього експерименту. Якщо, як ви кажете, Бог ні при чому. То я тим більше ні при чому. Я не був присутній, коли сталось гріхопадіння. І мене ніхто не питав, чи я хочу брати участь в розборках високодуховних осіб. Це я маю їх розсудити? Без мене ніяк?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Хто чистого вивести може з нечистого? Ані один! Йов 14:4
Зустрічне питання - хто нечистого вивести може з чистого? Ані один? Адама і Сатану породив Бог. По логіці Йов 14:4 Бог нечистий?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А смерть Ісуса була необхідна, бо ми перебували в смерті (наслідку Адамового гріха) і Ісус повинен був взяти нашу смерть на Себе.
Що він взяв на себе, якщо він не помер, а вознісся на небо і живе там поживає?
Інший варіант - Ісуса стратили, як злочинця-бунтівника, а його сподвижники придумали легенду, що це не просто смерть, а смерть за гріхи людства.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
чи просто шукаєте за що зачепитися, щоб довести самому собі, що Біблії довіряти не варто?
Навпаки, шукаю за що зацепитись, щоб їй довіряти.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2017, 14:59 #2699697   #5673
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А хто, цікаво, навязав нам теперішні умови життя? Бог сам захотів створити цей світ і людину в ньому. Сам захотів разом з Сатаною провести над Адамом експеримент. Сам вирішив покарати авансом всіх людей за невдалий результат цього експерименту. Якщо, як ви кажете, Бог ні при чому. То я тим більше ні при чому. Я не був присутній, коли сталось гріхопадіння. І мене ніхто не питав, чи я хочу брати участь в розборках високодуховних осіб. Це я маю їх розсудити? Без мене ніяк?
--- Бог діє за власною волею і Сам вирішує як Творець, що чи кого і як створити Він не створив людину для експерименту Бог її створив для вічного життя , а людина сама обрала шлях яким іде все людство . Бог наділив людину вільною волею нажаль людина скористались нею на шкоду собі та своїм нащадкам.
--- хоч ви не були присутні підчас гріхопадіння , ваш стиль мислення доказ того, що ви не поступили б інакше сьогодні як поступив сатана свого часу - він перший хто поставив під сумнів справедливість Божу, цим шляхом пішли і перші люди послухавшись сатану..... цим шляхом ідете ви.

.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2017, 20:59 #2699719   #5674
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Бог наділив людину вільною волею нажаль людина скористались нею на шкоду собі
Уточняйте яку людину наділив. У мене цієї вільної волі не було. Я відразу попав у покарані.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
ваш стиль мислення доказ того, що ви не поступили б інакше сьогодні як поступив сатана свого часу
Я вже писав, що мене розборки високодуховних осіб не цікавлять абсолютно. Я б не брав в цьому участь.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2017, 14:16 #2699747   #5675
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Уточняйте яку людину наділив. У мене цієї вільної волі не було. Я відразу попав у покарані.
-- Адама
-- ще поки не потрапили в покарання але на шляху до нього.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Я вже писав, що мене розборки високодуховних осіб не цікавлять абсолютно. Я б не брав в цьому участь.
-- по-перше, вам хтось навязує розборки? Ви ввійшли добровільно - проявивши вільну волю в цю тему?

-- по -друге, ви не послідовні, так що в такому випадку робите в розділі релігія якщо не цікаво? Всі хто не хочуть брати участь у цих розборках та кому не цікаво просто проходять повз цей розділ.....у вас мало буденних справ щоб витрачати час на те, що не цікаво?

Якщо вам не підходить, чи чимось не справедливе вчення креаціонізму є ж теорія еволюції там розборок немає і зовсім все просто як для рівня інтелекту приматів , за цією теорією все буде для вас вважаю з ваших висновків - справедливо ... - щось вибунуло....згодом появився з амеби продвинутий син якось орунгутанга - їж пий веселися......., загнувся-звичайний біологічний процес.... зарили. Головне жодних напрямів з релігійними розборками та високо духовними особами

Востаннє редагував engar: 17.07.2017 о 09:34.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2017, 18:25 #2699858   #5676
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
ще поки не потрапили в покарання але на шляху до нього
І за що, цікаво, на вашу думку?
Теперішнє життя на проклятій землі з хворобами, нещастями і проблемами не покарання? Бог так і задумав з самого початку?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
що в такому випадку робите в розділі релігія
Не в розділі релігія, а в розділі Яка віра правдива. А так як будь-яка віра умовна і недоказуєма, вір стільки, скільки людей. А не так як вам здається - дві крайності.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2017, 23:13 #2699905   #5677
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
І за що, цікаво, на вашу думку?
Теперішнє життя на проклятій землі з хворобами, нещастями і проблемами не покарання? Бог так і задумав з самого початку?
-- ви як вважаєте?
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Не в розділі релігія, а в розділі Яка віра правдива. А так як будь-яка віра умовна і недоказуєма, вір стільки, скільки людей. А не так як вам здається - дві крайності.
-- по- перше , вам ніхто нічого не збирається доказувати , щодо вір іх є тільки дві одна в те, що є Бог, інша, що Його нема .
-- по- друге, мені не здається на відміну від вас я твердо знаю чого я тут , а от ваша присутність суперечить вашим твердженням, вас же не цікавлять розборки високодуховних осіб, однак знаходитесь в темі яка вас не цікавить та берете активну участь ...? Вас знову хтось позбавив вибору серед інших тем ? Чи просто нема чим зайнятись?

Востаннє редагував engar: 17.07.2017 о 23:24.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2017, 15:12 #2699959   #5678
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Інший варіант - Ісуса стратили, як злочинця-бунтівника, а його сподвижники придумали легенду, що це не просто смерть, а смерть за гріхи людства.
Це Ваша справа у що вірити і до чого приліплюватися серцем.
Хочете вірити так - вірте. Але не забувайте про наслідки (навіть якщо вважаєте їх неймовірно малими).


Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Навпаки, шукаю за що зацепитись, щоб їй довіряти.
Якщо Ви не вірите у прихід Божого Сина, Ісуса Христа, і Його життя, смерть та воскресіння, описані в Євангеліях, тоді Вам нема за що зачепитися. Все інше - марне і воскресіння з духовної смерті Вам не принесе.

П.С. До речі, якщо Ви тернополянин, то можемо зустрітися і поговорити на ці теми, якщо Вам цікаво.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2017, 20:01 #2699989   #5679
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
щодо вір іх є тільки дві одна в те, що є Бог, інша, що Його нема
А якщо я вірю, що еволюція була інструментом Бога по створеню живого.
Або якщо я вірю, що Бог є, але він не хоче втручатись в життя людей і пустив все на самотьок. В нас з вами одна віра?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
ваша присутність суперечить вашим твердженням, вас же не цікавлять розборки високодуховних осіб, однак знаходитесь в темі яка вас не цікавить та берете активну участь
Я знаходжусь в темі, де обговорють відносини Бога і людини. А от ви тему явно попутали. Якщо вас цікавить з'ясування стосунків між особами, зокрема Богом і Сатаною, то вам у розділ Конфлікти. Я вважаю, що високодуховні особи повинні самі між собою розібратись. Мене в це протистояння втягувати не треба. Для мене існує Бог і я. А все решта мене не стосується.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2017, 08:35 #2700022   #5680
yarko3
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
А якщо я вірю, що еволюція була інструментом Бога по створеню живого.
Або якщо я вірю, що Бог є, але він не хоче втручатись в життя людей і пустив все на самотьок. В нас з вами одна віра?
Це вже не зовсім віра, а швидше релігія - практичне втілення віри в Бога у житті.
yarko3 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
musluvec (23.07.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:38.