Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Програмування

Програмування системне, прикладне, web, макро, процедурне ... на різних рівнях


Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.05.2010, 11:05 #1344473   #21
castor
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата:
Допис від 7iv Переглянути допис
Більшість людей їде не так за вибором закладу як за рейтенгом міста ( але й в деяких містах рівень тої чи іншої спеціальності більший) Наскільки мені відомо Тернопіль -це найпопулярніший технічний .( хоча Київ теж але там набагато дорожча плата за навчання і кількість державних місць менша ) Якщо я помиляюсть то вибачайте !! Я всьоголиш висловлюю свою думку)))
Цитата:
Допис від 7iv Переглянути допис
Зараз теж за 1 рік 10-11 класи .А якщо хочеш навчитися програмуванню но тобі на допомогу є безліч гуртків чи спецшкол (ось у Технічному коледжі діє гурток по веб-дизайну !!)
воно і видно на практиці - і рейтинги, і гуртки....
який місяць вже не можемо програмера на ПХП знайти - всі по гуртках мабуть

Додано через 3 хвилини
але це був офтопік

насправді і по темі вже все сказано: хочеш програмувати - профільний ВУЗ + самоосвіта
ВУЗ дає базу і вчить вчитись
самоосвіта дає власне практичні навички

під профільний ВУЗ наразі в Тернополі підійдуть Політех (комп'ютерні науки) та ФКІТ в ТНЕУ і, можливо, Фізмат в Педагогічному (давно щось про них не чув)

Востаннє редагував castor: 24.05.2010 о 11:18. Причина: додано про ВУЗи
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 15:35 #1344929   #22
7iv
 
Аватар для 7iv
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Так ці вузи підходять але є одне але Після 9 класу А ці вузи приймають тільки з повною середньою освітою!! А після девяти класів тільки в коледж Або продовжувати вчитися !!
7iv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2010, 17:29 #1355865   #23
Grammar Nazi
 
Аватар для Grammar Nazi
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
який місяць вже не можемо програмера на ПХП знайти - всі по гуртках мабуть
Точніше, який місяць вже не можете програмера на ПХП, який зараз без роботи, найти.
Grammar Nazi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2010, 14:28 #1381141   #24
Amber
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

ЛНУ ім. І.Франка. Я зацінчив цей ВУЗ цього року. Працюю програмістом з кінця 3-го курсу на повну ставку. Викладачі ставляться більш-менш лояльно. Правда те програмування яке вчать в універі має дуже мало спільного з реальною роботою .
А взагалі ВУЗ не є настільки важливим. Знаю людей які закінчили наприкла консерваторію і працюють ТехЛідами. Все залежить від тебе. Вчи скільки зможеш а для шарущої людини робота завжди знайдеться.
Amber зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2010, 17:01 #1513276   #25
HotSam
 
Аватар для HotSam
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

в мене така сама проблема((
закінчую 9 клас і хочу поступати.
як вам коледж імені Івана пулюя в м.Тернополі
HotSam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2010, 10:10 #1513810   #26
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Скажу так.
Хочете мати базу, поступайте на фізмат педагогічного, прикладна математика, вас там навчать матану і дискретки.

Хочете навчитися шось кодити, читайте книжки, їх >9000.
org100h зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Delf (20.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2010, 12:42 #1513932   #27
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Місяць практики із нормальною книгою по програмуванню заміняє рік навчання в уніері.
Цитата
Допис від orirock Переглянути допис
Я пораджу поки не зникло бажання навчитись програмувати
приступити до самонавчання. Складно самому почати - спробуйте знайти собі толкового ментора.
А що можете порадити з книг і на роль ментора? Бо у виш йти нема ні здоров'я, ні грошей, ні часу, щоб протирати штани на лишніх непотрібних парах типу філософії чи релігієзнавства, та ще й за це платити.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2010, 14:04 #1513999   #28
HotSam
 
Аватар для HotSam
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

я дивився в Тернополі за книжками про програмування то я нічого не найшов((
кажуть шо такі книжки в Тернополі можна рідко найти.
HotSam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2010, 14:13 #1514002   #29
castor
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата:
Допис від HotSam Переглянути допис
я дивився в Тернополі за книжками про програмування то я нічого не найшов((
кажуть шо такі книжки в Тернополі можна рідко найти.
про книжки - в іншу тему
ну і просто - ти погано шукав

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А що можете порадити з книг і на роль ментора? Бо у виш йти нема ні здоров'я, ні грошей, ні часу, щоб протирати штани на лишніх непотрібних парах типу філософії чи релігієзнавства, та ще й за це платити.
залежить від того, що ти зібралась вивчати:
1 - якщо починати щось програмувати - це одні книжки (загальні, а тому і грунтовні і корисні)
2 - автоматизувати ексель на роботі - це інші книжки
3 - автоматизувати 1ц на роботі - це ще інші книжки
4 - робити веб сайти - також інші книжки

все одно програмування - специфічна наука і певну базу, яка не стосується твоєї галузі, знати треба

визначаєшся з ціллю - а тоді вже можна радити

Востаннє редагував castor: 01.12.2010 о 14:13. Причина: Пізніше додано
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2010, 14:42 #1514039   #30
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
залежить від того, що ти зібралась вивчати:
1 - якщо починати щось програмувати - це одні книжки (загальні, а тому і грунтовні і корисні)
2 - автоматизувати ексель на роботі - це інші книжки
3 - автоматизувати 1ц на роботі - це ще інші книжки
4 - робити веб сайти - також інші книжки
Звичайно, що перше. Якби цікавило інше - написала б конкретніше.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2010, 15:58 #1514109   #31
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Якщо брати для прикладу ТНТУ, то програмуванню там вчать не більше ніж можна вивчити самостійно сидячи вдома за комп'ютером. Так що якщо вже є бажання вивчити програмування, то це цілком реально зробити і без вступу у ВУЗ.
А з чого починати, то мабуть для початку варто визначитись з мовою програмування. Певне для початківця вивчити (чи принаймні спробувати вивчити) C# буде простіше ніж інші мови, до того ж перспективи роботи на цій мові програмування також є.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2010, 20:05 #1514352   #32
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
Якщо брати для прикладу ТНТУ, то програмуванню там вчать не більше ніж можна вивчити самостійно сидячи вдома за комп'ютером. Так що якщо вже є бажання вивчити програмування, то це цілком реально зробити і без вступу у ВУЗ.
А з чого починати, то мабуть для початку варто визначитись з мовою програмування. Певне для початківця вивчити (чи принаймні спробувати вивчити) C# буде простіше ніж інші мови, до того ж перспективи роботи на цій мові програмування також є.
справді.в нас на лекціях викладач читає з листочка.це просто убійственно...хоча є і інші,що трохи вчили.
та зробила собі висновок:якшо хочеш знати щось,сиди за книжкою!мусиш сам вчити,бо все розповісти-пояснити тобі незможе ніхто.
і ми вчимо програмування вдома за компом.на лабораторних лиш здаємо лаби))
а мені була легша мова паскаль.сі важче далась чось,але якщо знаєш сі, то знаєш і с++.а значить 2 мови в кармані.но я за паскаль,потім легше вивчити делфі.зразу орієнтуватись в ній.
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2010, 20:33 #1514381   #33
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

C# це не те саме що С чи С++. Як на мене то цю мову буде простіше зрозуміти початківцю ніж те сама Дельфі. А взагалі сумніваюсь що є доцільність братися за вивчення Паскаля, коли можна одразу почати з Делфі чи більш сучасного середовища розробки.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2010, 19:42 #1518493   #34
HotSam
 
Аватар для HotSam
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

castor
врятлі((
я обшукав майже всі магазини в Тернополі.
і нічого не найшов
HotSam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2010, 21:01 #1518562   #35
castor
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата:
Допис від HotSam Переглянути допис
castor
врятлі((
я обшукав майже всі магазини в Тернополі.
і нічого не найшов
ще раз повторюю - ти дуже погано шукав

[MOD="castor"]і ще один офтопік про книжки в цій темі - і я почну приймати міри[/MOD]
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2010, 22:43 #1528976   #36
HotSam
 
Аватар для HotSam
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

нормально я шукав))

[mod="castor"]я попереджав...[/mod]

Востаннє редагував castor: 17.12.2010 о 22:50.
HotSam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2010, 17:04 #1529515   #37
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

нафiг тобі те програмування...
тільки мозолі з гемороями на ср*ку і мігрень на голову....
Delf зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (19.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 10:53 #1531158   #38
maxz
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Та закінчив Я ТК ТНТУ минулого року..біля западлян
скажу одне як поступиш на державне те шо мож трохи шось навчать..
а як на платному то там всім всьо пофігистично..
і недуже там вчать..навчитись можна самому головне мати час і бажання)))
maxz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2011, 18:08 #1574360   #39
HotSam
 
Аватар для HotSam
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата:
Допис від Delf Переглянути допис
нафiг тобі те програмування...
тільки мозолі з гемороями на ср*ку і мігрень на голову....
я програмуванням інтересуюся і це для мене цікаво))
вот наприкад якшо людина захоплюється сноубордингом то їй значіть то цікаве.
а для мене програмування і все шо з цим звязане є цікаве
HotSam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2011, 18:55 #1574399   #40
dreed
 
Аватар для dreed
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Якщо в тебе є реальне бажання програмити то впринципі пофігу куда ти поступиш (хоч в ПТУ на муляра-штукатура) в кінцевому результаті по життю ти всеодно будеш займатись тим що тобі подобається, від чого ти отримуєш задоволення (в любій формі). Наприклад якщо людина має схильність до алкоголізму то попри всілякі лікування, заборони, стримання вона всеодно буде бухати і в хронічному алкоголізмі вона досягне успіху. Я думаю з програмінгом шось подібне, якщо в тебе є до цього потяг і це дійсно тебе пре, то пофіг який інститут і який в тебе корешок. Ти в цьому досягнеш успіху. Правда потім з часом можеш розчаруватись або пожалкувати.
dreed зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:06.