Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Дизайн та web-дизайн

Дизайн та web-дизайн Усі види дизайнів: оголошення, листівки, газети, журнали, банери, логотипи, сайти та ін.


допомого html css

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.05.2015, 16:43 #2540820   #21
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

А, то ви вважаєте що людина яка формулює проблему словами "сайт почав пригати" здатна написати такий код



Ну ОК.
 
Подякував(ла):
Allehandr0 (04.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 16:53 #2540823   #22
minimal
Активний учасник
 
Аватар для minimal
Типово Відповідь: допомого html css

CSS частково згенерований
Код HTML:
.left-page-part.node-32-33
частково скопіпащений
Код HTML:
#footer { color:#191a21; font-size:0.8125em; text-transform:uppercase; background:url(images/bot.gif) top repeat-x; position:relative; margin-top:-2px; }
І тільки в кінці є
Код HTML:
/*----------------start of own style---------------*/
minimal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 17:39 #2540848   #23
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

Частково перероблений із краденого шаблону. Все правильно.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 19:39 #2540891   #24
karpella
Banned
Типово Відповідь: допомого html css

частково не потрібно видумувати байки про крадіжку))) це вже смішна твоя поведінка. шаблон free template/ підкажіть (в пп) фірму чи людину, яка може довести до хорошого результату цю сторінку. Бажано з Тернополя щоб можна було спілкуватись воочію. Бачу проблем набагато більше ніж я думав.
karpella зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 19:54 #2540897   #25
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

Твоя проблема в тому, що ти навіть не припускаєш, що видалення копірайтів автора шаблону, незалежно від того фрі цей темплейт чи комерціал є натуральною крадіжкою. Проблема ж наших доморощених вебмастерів в тому, що вони думають наче круті і розуміються, але при тому не мають досвіду навіть розпізнати крадений шаблон. Втім, некрадений теж. Але всерівно будуть далі сперечатися із очевидними речами.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 20:16 #2540904   #26
karpella
Banned
Типово Відповідь: допомого html css

Моя бабця казала , що пес не має що робити - я++я лиже))) від фрі темплейта по структурі і візуалізації нічого не залишилось. . Звертаюсь до нормальних людей, підкажіть контакти хто допоможе у виправлені цих всіх проблем. Бажано в пп. За цим тему можна закривати. Всім спасибі.
karpella зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 20:39 #2540921   #27
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

Твоя бабця була мудрою людиною, і могла предрікти поведінку свого внука через роки. Шкода що ти нетакий, і не вмієш ні читати, ні свою проблему сформулювати, натомість вже вдруге пориваєшся зачиняти тему, так ніби це виправить твою сутність.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 20:52 #2540926   #28
karpella
Banned
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Твоя бабця була мудрою людиною, і могла предрікти поведінку свого внука через роки. Шкода що ти нетакий, і не вмієш ні читати, ні свою проблему сформулювати, натомість вже вдруге пориваєшся зачиняти тему, так ніби це виправить твою сутність.
глибочайший аналіз моєї особистості)) нормальні люди розібрались, підказали недостатки і мабуть готові будуть допомогти. а не істерити тут в темі - спам, бан, крадіжка. придумаєш ше шось пиши)))
karpella зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 00:29 #2540996   #29
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

Твоя особистість мене абсолютно не хвилює, тому ніякого глубочайшого аналізу я навіть не думав проводити.
Люди просто обісрали твій крадений шаблон (хоч ти цього і не просив), що було модно років 3 тому, зараз це моветон, а також дали пару банальних порад із циклу "Создайом магепортал за 20 мінут", а ти і тішишся, так наче це тобі чимось допомогло і ти щось зі сказаного зрозумів.
А за коротенький коментар про спам влаштовуєш істерику вже другу сторінку теми, і це, не буду приховувати, мене тішить. Зараз наш зоопарк суттєво поменшав, знайти нового експоната дедалі важче, так що не зупиняйся, продовжуй
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 06:54 #2541030   #30
karpella
Banned
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Твоя особистість мене абсолютно не хвилює, тому ніякого глубочайшого аналізу я навіть не думав проводити.
Люди просто обісрали твій крадений шаблон (хоч ти цього і не просив), що було модно років 3 тому, зараз це моветон, а також дали пару банальних порад із циклу "Создайом магепортал за 20 мінут", а ти і тішишся, так наче це тобі чимось допомогло і ти щось зі сказаного зрозумів.
А за коротенький коментар про спам влаштовуєш істерику вже другу сторінку теми, і це, не буду приховувати, мене тішить. Зараз наш зоопарк суттєво поменшав, знайти нового експоната дедалі важче, так що не зупиняйся, продовжуй
))))) реально мене потішаєш стараючись бути розумним і восроумним)))
karpella зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (14.05.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 10:03 #2541071   #31
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

Тішиш. Треба писати тішиш, потішаєш - неправильно. Так що і тут фейл.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 22:01 #2541337   #32
karpella
Banned
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тішиш. Треба писати тішиш, потішаєш - неправильно. Так що і тут фейл.
може це тобі допоможе http://uk.worldwidedictionary.org/%D...B8%D1%82%D0%B8
http://sum.in.ua/s/potishaty

Востаннє редагував karpella: 14.05.2015 о 23:35.
karpella зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 23:53 #2541370   #33
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата
Допис від karpella Переглянути допис
Зря ти це написав, зараз він скаже шо всякі гавнасайти з сумнівним контентом то не аргумент, і взагалі це ти знов пробуєш втулити рекламу
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
karpella (15.05.2015), ternopil1 (15.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:05.