Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.09.2015, 22:10 #2578627   #61
lesjok
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Неприємно розчаровуватися в людях.
Тобто якби в тебе був вибір працювати з тупим, жадним, підлим білим українцем, чи з розумним, чесним негром, то ти б вибрала білого?
А до речі, тебе тільки колір шкіри лякає? А якщо негр українець? Ти ж ніби за менеджера українця? Чи він має бути і білим? А чуб обовязково?
Ти знаєш багато негрів і арабів особисто? Я знаю достатньо для статистичної вибірки, щоб зробити певні висновки. Негри в більшості ліниві і досить недалекі. Араби підступні. І їх відношення до українців назагал погане. Якщо буде йти такими темпами, то скоро не вони в нас в гостях будуть, а ми в них.

Пантера, звідки така нелюбов до українців? чому як українець, то відразу жадний і підлий, а як негр, то розумний і чесний
lesjok зараз поза форумом  
Старий 24.09.2015, 22:15 #2578629   #62
lesjok
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

А на рахунок Саакашвілі я ще почекаю трошки, щоб сформувати якусь думку. Якщо за два-три роки він не скурвиться і не втіче, тоді і поговоримо, а наразі він просто популіст,
І до речі, він оточує себе грузинами, так що в принипі моя теорія про тімбілдінг працює.
Нє, ну ви можете мені розказати, що нема достойних серед українців, але ж самі кажете, що є, так що....

Додано через 1 хвилину
Cyacyanka, а тобою 20 років керує Медвепут чи Путомед
lesjok зараз поза форумом  
Старий 24.09.2015, 22:31 #2578638   #63
lesjok
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від Cyacyanka Переглянути допис
ти не тільки пиши, як чукча, а ще ну трішки (!!!) читай) 2000 - 2015 = саме 20. олееее....привіт лєсьйок!
Дякую, що виправив А то я не дуже цікавлюся вашою сучасною історією
lesjok зараз поза форумом  
Старий 24.09.2015, 22:34 #2578641   #64
lesjok
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від Cyacyanka Переглянути допис
там до цього був Боря Ельцин і шобла: Березовський і олігархи....саме те, шо ти маєш зараз.
Ваша історія мене не цікавить.... не утруждай себе
lesjok зараз поза форумом  
Старий 24.09.2015, 23:00 #2578648   #65
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
В світлі останніх подій в старенькій Європі, я стаю потроху расистом і навіть не соромлюся цього...Бо коли в Франції чи НІмеччині некорінні нації ущемляють корінні, то вже перебор з толерастією. І так, я не хочу бути офісним планктоном в топ менеджера негра
Не бачу тут ніякого расизму. Тут троха інший "діагноз", але це вже окрема тема.
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
А на рахунок Саакашвілі я ще почекаю трошки, щоб сформувати якусь думку. Якщо за два-три роки він не скурвиться і не втіче, тоді і поговоримо, а наразі він просто популіст,
І до речі, він оточує себе грузинами, так що в принипі моя теорія про тімбілдінг працює.
Нє, ну ви можете мені розказати, що нема достойних серед українців, але ж самі кажете, що є, так що....
Він вже зробив більше, за всю українську владу разом взяту, так що навіть якщо завтра залишить країну то всерівно назавжди залишиться в історії.
А оточує він себе грузинами не тому що вони грузини, а тому, що це команда професіоналів. Його команда.
 
Старий 24.09.2015, 23:08 #2578654   #66
lesjok
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

Він вже зробив більше, за всю українську владу разом взяту, так що навіть якщо завтра залишить країну то всерівно назавжди залишиться в історії.
А оточує він себе грузинами не тому що вони грузини, а тому, що це команда професіоналів. Його команда.
Я тут за своїми щоденними клопотами не дуже в курсі, що саме зробив Саакашвілі, але раз Саймон інформований, то може перерахує хоча б пять пунктів, які щось кардинально змінили.
І за грузинів він тобі сам сказав?Чи то домисли?
lesjok зараз поза форумом  
Старий 24.09.2015, 23:20 #2578660   #67
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Я тут за своїми щоденними клопотами не дуже в курсі, що саме зробив Саакашвілі, але раз Саймон інформований, то може перерахує хоча б пять пунктів, які щось кардинально змінили.
Ну тема ж є про Саакашвілі, окремо виділена.
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
І за грузинів він тобі сам сказав?Чи то домисли?
То люди, які працювали в органах влади Грузії коли він був президентом.
Цитата
Допис від Cyacyanka Переглянути допис
може його в президенти? га? панду геть!
Між літер читається слово ЗАЗДРІСТЬ
 
Старий 24.09.2015, 23:31 #2578668   #68
lesjok
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ну тема ж є про Саакашвілі, окремо виділена.
Тему почитала. Конкретики мало - популізму багато
lesjok зараз поза форумом  
Старий 24.09.2015, 23:46 #2578671   #69
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
бо Саакашвілі таки робить
що саме?
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
При чому тут добитись? Мова про те щоб пояснити в двох простих словах навіщо бути депутатом, бо я не розумію. Твоїх вмінь не достатньо для цього?
так, я значно дурніший за тебе
я здатний лише чемно читати твої мудрі дописи і намагатись вчитись

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Про них не чути, чути про їх справи. Порівняй запити по прізвищу любого українського політика і по їх прізвищах.
кажуть, що Тимошенко більше людям помагає ніж Міхо
це однозначно
я питав людей

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
про цих грузинів та їх мотивацію вже сто разів розкажував той же Сакварилідзе. А світле майбутнє в Яценюка і Порошенка буде дуже схожим на те що в зараз в Януковича. Запрошувати їх будуть в інші країни... Насмішив
чому більшість грузинів з тобою не погоджуються?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Дуже просто: Дивишся що робить Яценюк, це і буде неправильно, потім дивишся що робить Саакашвілі, це і буде правильно.
дивлюсь
не получається так як ти кажеш
не вдається однозначно так визначити
і грузини кажуть, що хочуть посадити Міхо в тюрму бо він їх обікрав



Дуже тішить одне:
Саймон почав виступати ЗА когось. А це працює.
Звиздіти про тох херовий... той херовий... - нічого не міняє
Міняє лише, якщо починати казати - той ліпший.
Якщо це Саакашвіллі або Згуладже - це вихід!

А ще я тішусь, що першим не похвалив Міхо чи Еку. Бо тоді Саймон би традиційно протестно та інфантильно зайняв позицію "всі казли", "всі крадуть", "мені надійні люди казали що насправді вони підараси" та "у вас ніхера не вийде"
Зараз доводиться критикувати Міхо та Еку щоб часом Саймон не передумав їх хвалити на зло мені
FortYear зараз поза форумом  
Старий 25.09.2015, 01:03 #2578687   #70
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Тему почитала. Конкретики мало - популізму багато
Ну, якщо вважати економічні та кадрові питання популізмом то мабуть що так.

FortYear, різниця між нами в тому, що я навожу пруфи, а ти видаєш свою думку за факти. От і вся суть непорозуміння.
 
Старий 25.09.2015, 01:06 #2578689   #71
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
FortYear, різниця між нами в тому, що я навожу пруфи, а ти видаєш свою думку за факти. От і вся суть непорозуміння.
я щось думав, що будь-які "пруфи" це все рівно чиясь субєктивна думка... а виявляється це істина

певне треба створити сайт пруф.те.юа і будь яку власну думку профити звідти...
саймон буд в паніці

пофіг істина! головне що в газеті написали!
FortYear зараз поза форумом  
Старий 25.09.2015, 01:27 #2578692   #72
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
я щось думав, що будь-які "пруфи" це все рівно чиясь субєктивна думка... а виявляється це істина

певне треба створити сайт пруф.те.юа і будь яку власну думку профити звідти...
саймон буд в паніці

пофіг істина! головне що в газеті написали!
Для цього і існують спростування. Само собою коли дискусія предметна.

Але ти не вмієш не те що в предметну, а навіть в простий обмін думок, в тебе в будь-якому питанні все всерівно зводиться до обговорення моєї персони і пропозицій невідомо кому зробити ліпше.
 
Старий 25.09.2015, 07:35 #2578703   #73
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Для цього і існують спростування.
для предметної дискусії варто завести ще окреми ресурс профів з спростуваннями - спростування.орг.юа

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
простий обмін думок
у мому скромному сприйняття твій "простий обмін думки" виглядає категоричним і істинним
не важливо як є насправді... важливо як вирішив саймон
черговим прикладном є твоя "обізнаність" у ситуації з міліцейськими гуртожитками
FortYear зараз поза форумом  
Старий 25.09.2015, 10:37 #2578748   #74
Leon+
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Я так розумію, що "Свобода" ще не подавала списки своїх кандидатів на округах Тернополя? Чи партійна конференція вже відбулася, але ЗМІ про це нічого не відомо?
Leon+ зараз поза форумом  
Старий 25.09.2015, 10:54 #2578755   #75
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Еталонний політик, з палати мір і ваг.

 
Подякували 3:
cinema (05.10.2015), gsv (05.10.2015), nacho one (01.10.2015)
Старий 25.09.2015, 13:12 #2578803   #76
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Цитата:
Допис від deversant Переглянути допис
Є суки і є нормальні люди. Іншого поділу нема
Що ти все повторюєш за мною як попка-дурак.
Пантера зараз поза форумом  
Старий 30.09.2015, 13:59 #2580113   #77
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Поки в Києві влаштовують самий крупний шапіто в Україні, тобто на посаду мера подають свої кандидатури Клічко, Корбан, Мосійчук (той самий, ага) та Гарік Корогодський, в Тернополі список кандидатів поповнився прізвищем Вітвіцький.
Висунутий Галицькою партією, із доволі неоднозначною репутацією, тим більше у цей складний час(с).

Від БЮТ висунуто не Деревляного, а Ратушняка, а від Солідарності - Вонса, який вже піариться під боянистим слоганом "єдиний узгоджений кандидат", малює на своїх білбордах символіку нової поліції і взагалі почав дуже агресивну кампанію. Є великий шанс що він і буде основним конкурентом Надалу в другому турі.

А ще ширяться чутки що Цимбалюк-молодший зніме свою кандидатуру.

Алсо, сьогодні останній день подачі заявок.
 
Старий 30.09.2015, 17:55 #2580148   #78
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Споглядаючи набридливі щити "Я люблю Тернопіль за..." зловив себе на думці, що композиція якась незавершена.
Чекаємо кульмінаційного плаката "Я люблю Тернопіль за свого, Богом даного Надала".


Додано через 2 хвилини
Також з"явилась ідея альтернативної акції "Я ненавиджу Тернопіль за ..."
перші ідеї: "Я ненавиджу Тернопіль за відсутність інвесторів і найнижчі зарплати в Україні", "Я ненавиджу Тернопіль за забудову парків і рекреаційних зон", "Я ненавиджу Тернопіль за бардак з маршрутками"...
В кого ще які ідеї, мож розвинеться в окрему тему?

switch зараз поза форумом  
Старий 30.09.2015, 18:08 #2580156   #79
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Навіть не зважаючи на дрібні фейли, як от з цими признаннями в любові, кампанія Надала сама ефективна і грамотна, слід визнати.
Цимбалюк почав занадто рано, Вонс апелює до електорату Порошенка (що теж впринципі розумно) ну і ще Ландяк троха щось пробує, решту взагалі майже непомітні.
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
перші ідеї: "Я ненавиджу Тернопіль за відсутність інвесторів і найнижчі зарплати в Україні", "Я ненавиджу Тернопіль за забудову парків і рекреаційних зон", "Я ненавиджу Тернопіль за бардак з маршрутками"...
В кого ще які ідеї, мож розвинеться в окрему тему?
Не взлетить.
Обгрунтовую: інвесторів в Тернополі повно адже їх пошуком займається одне КП міськради. Гуда, Лило, Гладкий, Матла, а скільки ще таємничих інвесторів, один з яких зараз фінансує ремонт майдану Мистецтв, тобто вибачте ПЛОЩУ героїв Євромайдану, в нас є, то лише одному Надалу відомо.
Найнижчі зарплати то питання до злочинної влади і Яценюка особисто, титульні нєувіновати. Забудова парків та рекреаційних зон це насправді "твоя особиста думка, я порушень закону не бачу" як сказав мені один депутат міської ради, висловивши сподівання що забудова парків продовжиться, бо це дуже корисно і правильно.
А бардак з маршрутками... Ну то це все кляті перевізники винуваті, міськрада нєувіновата, тим більше вон якраз недавно новий закон прийняли, який забороняє місцевим органам втручатися в діяльність перевізників, а наша міськрада, як відомо, закону дотримується строго. Тим більше що міськрада купила 23 тролейбуси і прокладає вже третю тролейбусну ЛІНІЮ щоб вирішити проблему транспорту, та ще й експертів запросила, щоб чим побільше маршрутів (в ідеалі всі) через базар пустили. Тут рафік не просто нєувіноват, тут на лице ще й наклеп і очорнення бурхливої діяльності міськради.

Повторюся, кампанія Надала побудована дуже ефективно і грамотно + ресурси практично необмежені. Виставити якийсь вагомий аргумент проти - нереально.
 
Старий 01.10.2015, 15:53 #2580422   #80
saymon
Guest
Типово Відповідь: Місцеві вибори 2015 в Тернополі

Ну шо, можна офіційно підбити
На посаду мера Тернополя подали свої кандидатури 11 людей.

1. Володимир Бліхар (“Народний контроль”),
2. Петро Ландяк (“Громадянська позиція”),
3. Орест Муц “Соціально-християнська партія”
4. Сергій Надал ( ВО “Свобода”)
5. Тарас Пастух (“Об’єднання “Самопоміч”)
6. Михайло Ратушняк (ВО “Батьківщина”)
7. Ігор Вонс (“Солідарність – Блок Петра Порошенка”)
8. Роман Кінаш (самовисуванець)
9. Святослав Півторак (Радикальна партія Олега Ляшка)
10. Руслан Царик (“Нові обличчя”)
11. Олег Вітвіцький (Українська галицька партія)

UPD:
Список політичних партій, які будуть брати участь у виборах в Тернополі:
1. ВО “Батьківщина”
2. Блок Петра Порошенка “Солідарність”
3. “Воля”
4. “Громадянська позиція”
5. “Народний контроль”
6. Народний рух України
7. “Наш край”
8. “Нові обличчя”
9. “Патріот”
10. Радикальна партія Олега Ляшка
11. “Республіка”
12. Об’єднання “Самопоміч”
13. ВО “Свобода”
14. “Сила людей”
15. “Солідарність правих сил”
16. “Соціально-християнська партія”
17. Українська галицька партія
18. Українське об’єднання патріотів – УКРОП

UPD2
Список партій по області:
1. “Об’єднання “Самопоміч”.
2. “Батьківщина”
3. “Народний контроль”
4. “Добрий самарянин”
5. “Соціалісти”
6. Радикальна партія Олега Ляшка
7. Українська галицька партія
8. “УКРОП”
9. “Громадянська позиція”.
10. Народний рух України
11. “Наш край”
12. ВО “Свобода”
13. БПП “Солідарність ”.
 
Подякував(ла):
gsv (02.10.2015)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:52.