Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.10.2014, 20:06 #2459682   #21
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
бла бла що в Україні така ситуація, якщо ніхто не розуміє, що всім буде легше, якщо ти покажеш, що крім фалоімітатора в тебе в сумці нічого немає, бла бла
всім кажеш?
Цитата
Допис від Levunjatko Переглянути допис
Зайшови в магазин Хмельничанка на проспекті С.Бандери будьте готові до того, що хамовиті продавці будуть вимагати показати їм сумку і після відвідин магазину ви отримаєте не лише повний кошик товару, але й зіпсований настрій.
і мені теж би не було легше і ще мільйонам таких як я.
Rasalhague зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2014, 20:16 #2459688   #22
wolfRAMM
 
Аватар для wolfRAMM
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата всім кажеш?
якщо ви всі зрозумієте, що огляд—цілком прийнятна альтернатива купі супервайзорів, чия зарплата буде включена у вартість товарів
Цитата ще мільйонам таких як я
в цьому і проблема, що вас—мільйони...
Цитата але й зіпсований настрій
хоч би посоромився говорити, що така дрібниця може щось там зіпсувати. Просто я чув такі відгуки про багато магазинів, і де касирками були молоді дівчата. В Хмельничанці деякі продавці дійсно не відзначаються ввічливістю, але я ходжу до магазину за покупками, а не щоб мені сраку підлизали.
wolfRAMM зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Prodigy (19.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2014, 20:19 #2459690   #23
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
якщо ви всі зрозумієте, що огляд—цілком прийнятна альтернатива купі супервайзорів, чия зарплата буде включена у вартість товарів
там і так ціни не фонтан, тобто ше крутіше?

і на рахунок не пустить, то це таких вийде більшість, тобто торгова точка пролітає автоматом
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2014, 20:25 #2459692   #24
wolfRAMM
 
Аватар для wolfRAMM
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата там і так ціни не фонтан
там досить дорога оренда, в конкурентів (яких було вже достатньо) ціни будуть не кращими
Цитата тобто торгова точка пролітає автоматом
будь-ласка, залиште вибір "пролітати чи не пролітати" підприємцю
wolfRAMM зараз поза форумом  
Подякували 2:
sam_elektrik (19.10.2014), smertScikunam (19.10.2014)
Сказали Фууу!: 2
Prodigy (19.10.2014), vitoka (09.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2014, 20:31 #2459694   #25
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
Щодо "прав" охоронців, магазин—приватна власність
Що за бред? Приватна власніть - вдома(і то не в усіх), а магазин - громадське місце, з усіма витікаючими. А у охоронця супермаркету не більше прав, ніж у прибиральниці чи бомжа, якщо тільки він не працівник охоронної фірми. Але і тут можна сміло "послати", всеодно нічого не зробить.

Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
і тебе туди можуть запросто і не пустити без жодних пояснень, якщо так захоче власник
Власник у даному випадку - ніхто і порушує постанову Кабміну №833 "21. Суб'єкт господарювання зобов'язаний: забезпечити доступ споживачів до торговельних об'єктів...." і т.д. Більше того, якщо магазин зачинений не згідно узгодженого та повішаного графіку - сміло можна писати заяву у Захист прав споживачів.

Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
що огляд—цілком прийнятна альтернатива купі супервайзорів
"Супервайзер" - адміністративна посада і до охорони практично не має відношення. В основному займається комплексним просуванням певних товарогруп/виробників, взаємодії та інструктажу персоналу і т.п.

Востаннє редагував kolibryks: 18.10.2014 о 20:39.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 3:
Andrik84 (18.10.2014), longhorn7 (19.10.2014), vitoka (09.11.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
wolfRAMM (18.10.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 02:14 #2459820   #26
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
Стільки людей відписалося, і всі коментарі, крім одного, негативні—не дивно, що в Україні така ситуація, якщо ніхто не розуміє, що всім буде легше, якщо ти покажеш, що крім фалоімітатора в тебе в сумці нічого немає, а соромно—не носи його з собою, або засунь в те місце, де ніхто не буде шукати. Кожен думає тільки про себе, кожен все ускладнює, ніколи цього не зрозумію.
Тобі ніхто не забороняє показувати які фалоімітатори ти носиш в сумці. Суть в тому що це все ж таки прохання охоронця, а не вимога чи наказ, на які в них немає права. А ввічливе прохання то така штука - можна і показати свої особисті речі а можна і ввічливо відмовити. Хто хоче - показує, хто не хоче - не показує. От і все. А змушувати охоронець не має права.
Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
Щодо "прав" охоронців, магазин—приватна власність, і тебе туди можуть запросто і не пустити без жодних пояснень, якщо так захоче власник, які можуть бути претензії?
Розповсюджена думка. Але торгові зали супермаркету - громадське місце, незалежно від форми власності.
Цитата громадське місце - частина (частини) будь-якої будівлі,
споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за
запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу,
в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони;
ст. 1 п. 2 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення "
А от особисті речі це якраз і є приватна власність, тому їх господар дійсно має право вчиняти із ними як захоче, без жодних пояснень.

Востаннє редагував saymon: 19.10.2014 о 02:20.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 02:44 #2459822   #27
wolfRAMM
 
Аватар для wolfRAMM
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата Хто хоче - показує, хто не хоче - не показує. От і все. А змушувати охоронець не має права.
Так ніхто з цим і не сперечається, але як твій коментар корелює з цитатою, до якої ти його написав?
Цитата Але торгові зали супермаркету - громадське місце
Цитата громадське місце - частина (частини) будь-якої будівлі ... відкрита ... за запрошенням
Так можна і твоє помешкання під громадське місце підігнати, от прийде до тебе люмпен із попереднього поста—і нічого не зможеш йому зробити
Ти наводиш криві постанови, які протирічать не тільки самим собі, а й Конституції (право на приватну власність [підприємця]), замість того, щоб придивитися до суті проблеми: якщо всі покупці будуть добровільно демонструвати в обговорюваній ситуації вміст своїх сумок—кількість дрібних крадіжок з вітрин скоротиться на порядок, що проведе до зниження вартості тих самих товарів, оскільки туди наперед закладається як страховка ціна поцупленого (думаю ні для кого не секрет). Але ж впертий пролетаріат ніколи не прийме таку модель ...
wolfRAMM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
smertScikunam (19.10.2014)
Сказали Фууу!: 2
Prodigy (19.10.2014), vitoka (09.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 03:38 #2459823   #28
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
Так можна і твоє помешкання під громадське місце підігнати, от прийде до тебе люмпен із попереднього поста—і нічого не зможеш йому зробити
Неможна.
Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
Ти наводиш криві постанови, які протирічать не тільки самим собі, а й Конституції (право на приватну власність [підприємця]), замість того, щоб придивитися до суті проблеми: якщо всі покупці будуть добровільно демонструвати в обговорюваній ситуації вміст своїх сумок—кількість дрібних крадіжок з вітрин скоротиться на порядок, що проведе до зниження вартості тих самих товарів, оскільки туди наперед закладається як страховка ціна поцупленого (думаю ні для кого не секрет). Але ж впертий пролетаріат ніколи не прийме таку модель ...
Ніхто не забирає в підприємця право на володіння приватною власністю чи права власності як такого. А кожен громадянин України має право на свободу та особисту недоторканність, що написано у тій же Конституції.

Не знаю звідки в тебе ненависть до людей що поважають свою честь і гідність, але відкрию тобі секрет: виконувати незаконні вимоги першого-ліпшого зустрічного є признаком раба. А це набагато гірше ніж бути люмпеном чи пролетарієм.
Допоки однозначно і на законодавчому рівні не визначено що "торговий зал супермаркету є приватна власніть", а охоронець супермаркету "має повноваження працівника МВС", доти закон на моїй стороні і показувати чи не показувати речі охоронцям я буду вирішувати самостійно, незважаючи на те що хтось там собі думає чи вважає.
 
Подякували 3:
Distemper (19.10.2014), kolibryks (19.10.2014), TheGame (21.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 09:08 #2459860   #29
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
кількість дрібних крадіжок з вітрин скоротиться на порядок, що проведе до зниження вартості тих самих товарів, оскільки туди наперед закладається як страховка ціна поцупленого
Довго ж тобі доведеться чекати зниження цін. Для боротьби із крадіжками придумали електро-, акустомагнітні та радіочастотні мітки. Можна подумати, що коли у магазині місяць не було крадіжок, він знижує ціни Кругом повно точок продажу із різними цінами - купляй де хоч.

Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
Але ж впертий пролетаріат ніколи не прийме таку модель ...
Пролетаріат - це та сіра маса, яку "нагинають", а вона мовчки нагинається ще більше, щоб часом не створити собі чи іншим проблеми. А потім дивується, чого у нас все не так? Та тому що починати завжди потрібно із поваги до себе і ставити на місце обслугу із "синдромом вахтера" починаючи від касира, паркувальника на дорозі, даїшника і закінчуючи різними адміністраторами, директорами магазинів/кабаків тощо, бо вони всі існують для того, щоб зробити наше життя комфортнішим, а не навпаки. Якщо не одна людина в день буде вчити порядку, а 25, тоді й порядку буде більше.

До речі, де той магазин знаходиться? Тре піти конкретно їх потролити, так щоб до істерики
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 5:
Hoplite (19.10.2014), Rasalhague (19.10.2014), Romko_7 (19.10.2014), vitoka (09.11.2014), Дєцко (19.10.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
wolfRAMM (19.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 09:26 #2459862   #30
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Тобто по нашому законодавстві можна завалитися в магазин, нагло напхати чого хочеш і ніхто не має права ні затримати, ні глянути в сумку? Блін, а я стільки часу платив в магазинах...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wolfRAMM (19.10.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 10:00 #2459875   #31
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Тобто по нашому законодавстві можна завалитися в магазин, нагло напхати чого хочеш і ніхто не має права ні затримати, ні глянути в сумку? Блін, а я стільки часу платив в магазинах...
Ну чому ж ніхто?
Міліція, у встановлений законом спосіб, за наявності підстав.
Блін, та перечитайте ще раз тему. Саймон все добре розписав.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Блін, а я стільки часу платив в магазинах...
Прикинь , в тебе набагато більше прав ніж тобі здається на перший погляд
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 10:17 #2459879   #32
AleksHr
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

pberit, вибач, але не тупи, прочитай тему ).

Охоронець перевіряти не має права твою сумку, бо він взагалі не охоронець, це так назвали в магазині людину просто. Має право попросити показати. При відмові, якщо є підозра то може вас затримати і викликати міліцію, яка вже з протоколом може вас обшукати. От і все просто.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 10:22 #2459880   #33
Haisenberg
Активний учасник
 
Аватар для Haisenberg
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата Тобто по нашому законодавстві можна завалитися в магазин, нагло напхати чого хочеш і ніхто не має права ні затримати, ні глянути в сумку?
можна робити все, що тобі на думку спаде, можна навіть навалити купу посеред магазину, але за деякі діяння виникає відповідальність.
Haisenberg зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vitoka (09.11.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
wolfRAMM (19.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 10:23 #2459881   #34
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

також негативні відгуки на рахунок цього магазину, ібо ці люди, які задіяні 60 років, ще не вийшли з совків і думають, що продавець, то є бог. гнати таких в шию і набирати вихованих та вічливих людей.

п.с. в тому магазині буваю раз на пів року і завжди якісь катавасії з людьми в черзі.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 10:38 #2459886   #35
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Ну чому ж ніхто?
Міліція, у встановлений законом спосіб, за наявності підстав.
Блін, та перечитайте ще раз тему. Саймон все добре розписав.
Йду якось по Слівенській і бачу картину - 2 пацани скрутили і тримають якогось старшого дятька. Питаю - пацани що таке? Та от старий алканавт почав до якоїсь жінки чіплятись. Видно що бухий, а хлопці нормальні, правда з порваними алкашем шортами. Міліцію вони вже на той час були викликали хвилин з 20 назад, побачивши що ситуація у них під контролем пішов по своїм справам, через пів години повернувся - ситуація не змінилась. Хоч в міліцію телефонували декілька разів, а ніхто не їхав і це в день.
До чого це я - як затримати людину на годину або й більше суто через підозру? Може не грати вар'ята в демократію, а робити так як виходить бо по іншому просто не виходить? Зараз ви всі мені почнете втирати про закони але я вам нагадаю що всі наші ревлюції не законні, вкидання депутатів в смітники також але інколи просто не можна по іншому.

Я не виправдовую магазин, вони також не праві! Є більш високотехнологічні методи виявлення крадіжок, розумію що це дорого але набагато спростить всім життя.

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Прикинь , в тебе набагато більше прав ніж тобі здається на перший погляд
Часом аж забагато, навіть в США і деяких європейських країнах менше.

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
pberit, вибач, але не тупи, прочитай тему ).

Охоронець перевіряти не має права твою сумку, бо він взагалі не охоронець, це так назвали в магазині людину просто. Має право попросити показати. При відмові, якщо є підозра то може вас затримати і викликати міліцію, яка вже з протоколом може вас обшукати. От і все просто.
Читав. Прикол в тому що як людина прав у якої як в бомжа (хтось з низу писав) має право мене затримати? Він ж бомж! От саме тому якщо він не має права вимагати огляду моєї сумки то він вже точно мене не затримає, чи не так?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Haisenberg Переглянути допис
можна робити все, що тобі на думку спаде, можна навіть навалити купу посеред магазину, але за деякі діяння виникає відповідальність.
В більшості випадків - ні. От всі згадали закони але тільки коли вони на користь нас, коли ж проти нас ми зразу знаходимо відмазки - а це я на газон поставив машину бо парковок замало. А відмазка магазину - боремось з крадіжками чомусь не канає, чого? Просто тут відмазка для нас, а там для когось тому їм не можна.

Востаннє редагував pberit: 19.10.2014 о 10:38. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wolfRAMM (19.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 10:43 #2459891   #36
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Хоч в міліцію телефонували декілька разів, а ніхто не їхав і це в день.
Це питання до міліції. Треба писати заяву в пропуратуру. Потім в Генеральну прокуратуру. Потім Голові Верховної Ради і т.д.

Ми теоритично говоримо. На практиці "охоронці" ще й можуть по-шапці надавати. А що? Вони ж теж хочуть
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
робити так як виходить бо по іншому просто не виходить
.
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 10:53 #2459897   #37
wolfRAMM
 
Аватар для wolfRAMM
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

saymon
Цитата Ніхто не забирає в підприємця право на володіння приватною власністю чи права власності як такого. А кожен громадянин України має право на свободу та особисту недоторканність, що написано у тій же Конституції.
Вдруге ти перекручуєш мої слова. Підприємець має право НЕ ПУСТИТИ, або і виставити тебе зі своєї території.
Цитата виконувати незаконні вимоги першого-ліпшого зустрічного є признаком раба
Ти не бачиш далі свого носа: "перший-ліпший" є лише агентом соціально-економічних відносин бізнес-споживач, і слідування правилам (писаним і неписаним) і такту цих відносин є ознакою Громадянина, а не раба.
Цитата я буду вирішувати самостійно, незважаючи на те що хтось там собі думає чи вважає
Інфантилізм і дитячий нонконформізм.

kolibryks
Цитата придумали електро-, акустомагнітні та радіочастотні мітки
Ціна яких (досить немала як для товарів такої категорії) увійде у вартість товарів, а потім такий, як ти, створить тему накшталт "буржуї зажрались і знову все дорожчає".
Цитата вони всі існують для того, щоб зробити наше життя комфортнішим
Інфантилізм, "мама існує щоб давати сісю".

saymon
Цитата Не знаю звідки в тебе ненависть до людей що поважають свою честь і гідність
АХАХА, тепер честь—люто перднути у продавця під носом? Впевнений, що 99% з тих, хто тут відписався про свої "права", і дня не провели в АТО, і в такий момент, коли якраз треба проявити справжню Честь і Гідність, сидять, як щурі, й усираються від страху в своїх норах. І піднімають свою самооцінку: "ух як я касирку на місце ПОСТАВИВ, ух який я КРУТИЙ!". Фу, мерзота. Але це офтоп.
wolfRAMM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
smertScikunam (19.10.2014)
Сказали Фууу!: 2
Prodigy (19.10.2014), vitoka (09.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 10:55 #2459900   #38
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Це питання до міліції. Треба писати заяву в пропуратуру. Потім в Генеральну прокуратуру. Потім Голові Верховної Ради і т.д.

Ми теоритично говоримо. На практиці "охоронці" ще й можуть по-шапці надавати. А що? Вони ж теж хочуть .
Сам знаєш що з цього вийде. Певно через те що ти власник магазину реформують правоохоронні органи щоб вони швидше прибували? Так отож.
Та й для чого? Який треба штат міліції щоб їздити по всім магазинам де хтось хоче вкрасти кубик галіни-бланки? Не простіше буде не витрачати на таку хирню гроші і дати магазинам самим подбати про свою безпеку?
Не переживайте ви так, ніхто ваші святі права зачіпати не буде, магазинів купа, будете ходити в нормальний, а розлякати всіх клієнтів ніхто не хоче.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 11:49 #2459937   #39
AleksHr
Типово Відповідь: Хамство в магазині Хмельничанка на проспекті С.Бандери

pberit, все рівно логічно получається. Не хоче людина чекати приїзду міліції годину - може добровільно зробити те що хочуть охоронці, там показати сумку. Але все це має бути максимально ввічливо.

Наприклад є підозра в охоронця - він каже ви можете показати нам сумку, якщо бажаєте, а якщо ж ні можемо викликати міліцію, але вони можуть довго їхати, і відповідно все зробити законно в них. Приблизно от так має бути. Але в більшості випадків - "Стояти, ану покажіть сумку" і т.д., та ще й зверхнім тоном. Мова йде про їхню НАГЛІСТЬ в першу чергу. Якби попросили ввічливо і нормально показати сумку бо щось там підозрюють - ніхто б в більшості випадків не обурювався. А це все робиться нагло і зверхньо, ще й незаконно.
AleksHr зараз поза форумом  
Подякували 3:
Hoplite (19.10.2014), pberit (19.10.2014), Дєцко (19.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 12:03 #2459939   #40
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Хамство в магазинах !

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Памятаю як ше школярем там купив масло,вийшов і потім треба було за чимось вернутися.То за 200гр масла прийшлось ще раз платити.То більше 20 років назад було.
Короче не звертайте уваги,там не помінялось нічого як я бачу.
треба було всього навсього зберегти чек )

Хоча не пригадую, щоб 20 років тому вже були супермаркети. Першим нібито став Київ, але це було десь років 15-17 тому.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
також негативні відгуки на рахунок цього магазину, ібо ці люди, які задіяні 60 років, ще не вийшли з совків і думають, що продавець, то є бог. гнати таких в шию і набирати вихованих та вічливих людей.
прикол в тому, що власник теж ще не вийшов із совків, так що ніхто не буде нікого гнати

але ми з вами можемо допомогти магазину змінитися - перестати купувати там товар і порадити всім знайомим, що живуть в тому районі, зробити те ж саме.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від wolfRAMM Переглянути допис
АХАХА... Впевнений, що 99% з тих, хто тут відписався про свої "права", і дня не провели в АТО
з цього треба було починати, контузія багато чого пояснює

Востаннє редагував Alpha_Draconis: 19.10.2014 о 12:03. Причина: Пізніше додано
 
Сказав(ла) Фууу!:
wolfRAMM (19.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:04.