Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.12.2016, 09:47 #2666502   #181
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Вчора близько 20 години виїжав зі Львова. За Львів нічого казати не буду, там теж ніхто нічого не посипав, але і чистити на той момент особливо не було чого. Але суть не в тому. Виїхавши на трасу, я прозрів. Вона повністю вся посипана сумішшю. По дорозі в Тернопіль зустрів 3 !!!!! машини, які посипали сумішшю (до речі, фірми Авакс-Проф), і в Плугові ще одну, але звичайну вантажну і разом з нею була одна машина поліції. Доїжаючи до Тернополя, вирішив поїхати біля "Мотору", щоб подивитись, чи навчив минулий снігопад чогось нашого мера. Не навчив. Об'їздна не була посипана. На підйомі біля "Берегині" дві фури вже буксували. Час на той момент був близько 22. І тільки біля Білого замку я наздогнав Краз-піскорозкидач Технобудцентру, правда та машина їхала пуста, проте, що мене розчарувало, з піднятим переднім відвалом, хоча розгортати на той час вже було що. Тепер про ситуацію зранку. Справді, де не де сніг в дворах прогорнули. Поки їхав на роботу, бачив трактор, який розгортав тротуар біля Прогресу, і двір в мене біля роботи так сяк, але трішки прогорнули. З дорогами гірша ситуація. Дороги посипані, але як вже писали, якщо їх не прогорнути, то все кардинально погіршиться, і знову прийдеться навантажувачами зішкрябувати брили з доріг.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякували 2:
nifu (02.12.2016), ternopil1 (02.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 10:05 #2666506   #182
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Вчора близько 20 години виїжав зі Львова. За Львів нічого казати не буду, там теж ніхто нічого не посипав, але і чистити на той момент особливо не було чого. Але суть не в тому. Виїхавши на трасу, я прозрів. Вона повністю вся посипана сумішшю. По дорозі в Тернопіль зустрів 3 !!!!! машини, які посипали сумішшю (до речі, фірми Авакс-Проф), і в Плугові ще одну, але звичайну вантажну і разом з нею була одна машина поліції. Доїжаючи до Тернополя, вирішив поїхати біля "Мотору", щоб подивитись, чи навчив минулий снігопад чогось нашого мера. Не навчив. Об'їздна не була посипана. На підйомі біля "Берегині" дві фури вже буксували. Час на той момент був близько 22. І тільки біля Білого замку я наздогнав Краз-піскорозкидач Технобудцентру, правда та машина їхала пуста, проте, що мене розчарувало, з піднятим переднім відвалом, хоча розгортати на той час вже було що. Тепер про ситуацію зранку. Справді, де не де сніг в дворах прогорнули. Поки їхав на роботу, бачив трактор, який розгортав тротуар біля Прогресу, і двір в мене біля роботи так сяк, але трішки прогорнули. З дорогами гірша ситуація. Дороги посипані, але як вже писали, якщо їх не прогорнути, то все кардинально погіршиться, і знову прийдеться навантажувачами зішкрябувати брили з доріг.
Авакс-Проф ніби виграв тендер по очистці доріг міста..Бачив під їхніми знаменами Мерса Unimog з відвалом та піскорозкидачкою вчора, машинка дуже цікава, спілкувався з шофером то Він сказав що 3 чи 4 штуки купили таких б.у.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 10:39 #2666512   #183
rts
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Мер у нас конечно самокритичний, то э не зле, але то, шо висновків робити не вміє - то таки не добре
лопату вже проходив - не навчило нічому певно )) Знову за неї хапається...
Нє, ну якби ЛОПАТОЮ пройтись по меру, то може б навчило.
rts зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 11:01 #2666515   #184
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Авакс-Проф ніби виграв тендер по очистці доріг міста..Бачив під їхніми знаменами Мерса Unimog з відвалом та піскорозкидачкою вчора, машинка дуже цікава, спілкувався з шофером то Він сказав що 3 чи 4 штуки купили таких б.у.
Не міста, а траси Тернопіль-Львів.
Тернопіль обслуговує Комуналсервіс чи як там вона називається.
П.С. Унімог теж бачив біля Білої під час минулої очистки.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 11:26 #2666519   #185
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

м-да...
куйня з отим розподілом обовязків.
хоча хз, чи можна інакше.
вроді як логічніше, щоб всю трасу чистила одна контора, в т.ч. і на ділянках, де вона проходить в населених пунктах.
А з іншого боку в населених пунктах свої нюанси - купа напаркованих аби-як машин, щільний трафік і т.д. і т.п.
Як би там не було - з таким розподілом виходить херня - трасу почистили, фури ідуть, доїжають до Тернополя і тут стають. В результаті і дальнобої купу проблем мають, і всі решта попри них страждають.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 13:50 #2666546   #186
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 18:34 #2666612   #187
nifu
Учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

то знову агенти путіна втілюють плани кремля по дистабілізації ситуації "заметун". похоже через це тернопіль знову засипало "аномальною кількістю" снігу.
на цей раз тернопіль трохи порозчищали. дороги похоже хоч на деяких вулицях трохи попосипали. тротуари взагалі не посипані піском нігде де я був. мороз після відлиги зробив справжню ковзанку, ходіть і їздіть дуже обережно.
nifu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2016, 15:09 #2666718   #188
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Був вчора в Львові. Справедливості заради хочу сказати, що снігу в Львові вдвічі менше. Але і той сніг прибраний. Починаючи з Винників все розчищено. По місту їздять грейдери, важка техніка, горнуть сніг. По трасі з Львівської сторони бачив 3 чи 4 машини Авакс Проф. Після того як їх виперли з Тернополя, вони переключились на львівщину, чим дуже задоволені. В Тернопільській області і в самому місті я думаю не треба описувати. Снігу ніхто не горне далі
P.S. Тільки натиснув кнопку "Відправити", під вікном проїхав трактор який горнув сніг. Зрада чи перемога?
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2016, 19:54 #2666904   #189
Domino
Учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

В п"ятницю був у Львові: тротуари аж під вечір де-не-де почали двірники вручну чистити. А так цілий день хляпанина, пішоходи зі змоченим взуттям, на вулицях також не видно щоб працювала техніка. Крім проспекту Свободи: там МТЗ ялозив лопатою без щітки 4 см сніг.

пс. На тротуарах гори сміття. Багато руссотурісто і майже відсутні іноземці з ЄС. Нема сервісу, умов, комфорту. Для російськомовних це нормально.

Востаннє редагував Domino: 04.12.2016 о 20:28.
Domino зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.12.2016, 20:18 #2666909   #190
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата
Допис від Domino Переглянути допис
В п"ятницю був у Львові: тротуари аж під вечір де-не-де почали двірники вручну чистити. А так цілий день хляпанина, пішоходи зі змоченим взуттям, на вулицях також не видно щоб працювала техніка. Крім проспекту Свободи: там МТЗ ялозив лопатою без щітки 74 см сніг.

пс. На тротуарах гори сміття. Багато руссотурісто і майже відсутні іноземці з ЄС. Нема сервісу, умов, комфорту. Для російськомовних це нормально.

При януковичі до речі такої х**ні
не було і долар був по вісім. Мунтян запитайте.(с)
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2016, 20:56 #2666918   #191
nifu
Учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата
Допис від Domino Переглянути допис
В п"ятницю був у Львові: тротуари аж під вечір де-не-де почали двірники вручну чистити. А так цілий день хляпанина, пішоходи зі змоченим взуттям, на вулицях також не видно щоб працювала техніка. Крім проспекту Свободи: там МТЗ ялозив лопатою без щітки 4 см сніг.

пс. На тротуарах гори сміття. Багато руссотурісто і майже відсутні іноземці з ЄС. Нема сервісу, умов, комфорту. Для російськомовних це нормально.
точно, то все русо турісто винуваті, львів засмічують. напевно спеціально їздять в львів щоб там понасмічувати. добре що ще до тернополя не добрались.
nifu зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2016, 12:59 #2667315   #192
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Відсторонений від обовязків, за нездатність прибрати місто від снігу, Стемковський зазначає, яке його головне завданні у міськраді.
Цитата Заступник мера Стемковський: «Моє головне завдання зняти з Тернополя російський «газовий зашморг»
Так то.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (07.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2016, 15:58 #2667354   #193
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Відсторонений від обовязків, за нездатність прибрати місто від снігу, Стемковський зазначає, яке його головне завданні у міськраді.

Так то.
Воно с.ка, з снігом справитись не може, а лізе до питань тепломодернізації. Вивчило тупориле словосполучення "газовий зашморг" і вставляє його всюди. Ще б розуміло значення цих слів і як власне усунути цю проблему. Ідіоти, іншого не можна сказати.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2016, 13:22 #2667760   #194
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата Міський голова Тернополя Сергій Надал дотримав обіцянки – після чергового снігопаду головні дороги міста почищені від снігу значно краще, ніж раніше. Очищаються та посипаються сумішшю тротуари та прибудинкові території.
via

Терен отримує приз глядацьких симпатій за якісний рімінг Надалу.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2016, 21:51 #2667815   #195
petruccio
 
Аватар для petruccio
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата головні дороги міста почищені від снігу значно краще, ніж раніше
Дійсно. А все тому, що перший раз було почищено вкрай хирово. Все пізнається в порівнянні.
В п'ятницю вранці в травмпункті був, руку на (цитую) очищеному і посипаному тротуарі зламав (на Майдані Волі зі сторони Медакадемії). Окрім мене було ще предостатньо тернополян зі зламаними/вивихненими кінцівками, яких переповняло відчуття вдячності за те, що другий раз ну ппц як класно почистили місто. Так і подякував би особисто пану меру.
petruccio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 08:11 #2667840   #196
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від petruccio Переглянути допис
ійсно. А все тому, що перший раз було почищено вкрай хирово. Все пізнається в порівнянні.
снігу просто менше випало, тільки й всього
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (12.12.2016), wenux (09.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 09:01 #2667845   #197
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата
Допис від Domino Переглянути допис

пс. На тротуарах гори сміття. Багато руссотурісто і майже відсутні іноземці з ЄС. Нема сервісу, умов, комфорту. Для російськомовних це нормально.
Це не" русотурісто"а російськомовні українці,які з новим курсом не можуть собі європу і т.д. дозволити.
Тепер влітку захід валить засирати підень,а взимку південь і центр(бо сходу ,на жаль, вже нема)засирають захід.
Майже як при ссср, а ви туди так не хотіли.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.12.2016, 12:11 #2668252   #198
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата Тернопіль засипає снігом . Що робити ?
Як то що? Каток залити!

І сніг нетреба прибирати і бидло заспокоїлось.

Двох зайців, як то кажуть.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2016, 12:42 #2668254   #199
GrecVam
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата бидло заспокоїлось.
А шо бидло бушувало?
GrecVam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.12.2016, 19:38 #2668721   #200
Domino
Учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата
Допис від GrecVam Переглянути допис
А шо бидло бушувало?
Бухтіли на форумах і ходили пішки кілька днів. Це ті ідейні, що табунами ходили голосувати.
Domino зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:34.