Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Поетичний слем

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.11.2006, 17:46 #207093   #1
maljavka
 
Аватар для maljavka
Типово Поетичний слем

Хто що знає про це? Може хтось був на такому дійстві, як поетичний слем? Доволі цікаве видовище. Ті, кому досі поезія здавалсь нудною і заколисуючою, можуть після цього змінити свою думку Отож, для початку одна цитата про те, що ж то таке (вибачайте, що на рос. мові, бо укр. джерел про це чогось не знайшла ):

Цитата Поэзия превращается в эпилепсию. Романтики превращаются в выпяченную губу Бенито Муссолини. Текст превращается в шоу. Чтение превращается в театр. И все гримасничают, кривляются, кувыркаются, ножками дергают, ручками сплетаются. Глаза блестят. Губы слюною пенятся. Отныне литературный вечер – это не угрюмые посиделки экзистенциальных интеллектуалов. Отныне литературный вечер – это поэтическое шапито. Слэм называется.

Решту можете прочитати отут
http://www.proza.com.ua/culture/slam.shtml
maljavka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2006, 18:27 #207153   #2
Silence_Liza
Типово

http://katrina-texty.livejournal.com
тут свої оригінальні, а також перекладні тексти розміщує дуже цікава особистість - Катріна Хаддад. вона буває, на скільки я розумію, учасницею слем-вечорів. сама я ще не дуже розумію, шо воно таке, оцей слем, але мене то зацікавило.
Silence_Liza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2006, 18:34 #207161   #3
cheesy
Типово

мля..я.к подумаю шо колись бідні дітки це будуть на память в школі вчити противно стає...і боязко...
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2006, 18:36 #207167   #4
Silence_Liza
Типово

не обов"язково, Чізь.
Silence_Liza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2006, 18:37 #207169   #5
turboblack
Типово а скажіть но мені чи таке є в тернополі

бо чесно кажу що: до предела безкультурного количества стольких людей, которіх интилигентній человек живший когда-то в 60-х может только в страшном сне придумать, да блювотиной обсосаться, вісмаркаться, а потом опять обсосаться. Есть в тернополе нормальніе люди или єто только теперь классическая литература богата творчестью народной. Куда поделися нормальніе люди? Одного Задорнова не съешь, надо еще что нибуть.

Вот где мне вас найти родные мои?
turboblack зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2006, 18:46 #207184   #6
cheesy
Типово

Цитата
Допис від Silence_Liza
не обов"язково, Чізь.
Якщо жанр стане популярним то так. У школі обовязкове вивчення усіх популярних жанрів усіх століть і по декілька поезій на приклад до кожного сорту мистецтва. Тобто, теоретично це дуже навіть реально.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2006, 19:05 #207201   #7
maljavka
 
Аватар для maljavka
Типово

Йой А уявіть собі, що наприклад дітям додому дадуть із літератури завдання - прочитати якийсь вірш у стилі слему. Що ж це буде творитись! Жах якийсь. cheesy правильно підмітила те, що тут є всі шанси, що через пару років це може ввійти у загальноосвітню програму. Ну бодай як факультатив
maljavka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2006, 19:15 #207208   #8
maljavka
 
Аватар для maljavka
Типово

Ще одне додам із власного спостереження. На цьогорічному книжковому форумі був такий собі поетични вечір у "Ляльці" (Львів). Так ось. довелосьбути свідком поетичного слему. Скажу вам, особисто в мене воно виклилкало двоякі враження: було доволі цікаво спостерігати за тим, що творилось на сцені, а з іншого, текст, як впринципі головна причина того, задля чого всі зібралися, втратив свою цінність. Моє вухо із контексту виривало тільки матюки чи якісь ахи-вздохи... Ставало якось прісно від того всього. Хоча, були деякі цілком культурні слемери, котрі інтонацією свого голосу добряче керували масою слухачів. Мені сподобалось, як читав свої вірші Юрко Покальчук.

А вот тут http://www.proza.com.ua/events/pervyj_slem.shtml є одна "слемериця" Унікальна особа. На це треба подивитися. Ми явно десь не туди котимось
maljavka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2006, 19:20 #207217   #9
kaD
 
Аватар для kaD
Типово

щось я того ніасілюю..
якийсь тупий флуд...я сам так вмію.
kaD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:31.