Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


Результати опитування: Чи підтримуєш перехід FortYear-а з "Пори" в "Свободу"?
Так / Швидше Так, ніж Ні 15 23.44%
Ні / Швидше Ні, ніж Так 18 28.13%
Важко відповісти / Мені однаково 31 48.44%
Голосували: 64. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.10.2010, 13:48 #1463274   #201
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Восточный Украинец Переглянути допис
пЕши грамотно. сором в такому віці


За этот пост я получил от анонима красный квадрат и вот этот комментарий. Мне понятно, что маятник или флюгер этого форума качнулся в другую сторону, и за те же самые слова, те же самые люди, будут ставить мне диаметрально противоположные оценки. Но при чем тут мой возраст (39) и самое главное как человек, который получается неграмотный сам, может делать замечание. Я специально перечитал еще раз, ошибок в орфографии нет, может есть ошибка по смыслу (по его мнению), так это совсем другое дело.
Сори за оффтоп. Орфографические ошибки таки есть
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 13:50 #1463275   #202
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Вже кілька разів про це тут писалось, "Пора" - сателіт ПР, кілька тижнів тому Каськів почав працювати в секретаріаті Яника. Отже, зрадник ФортЄр кинув Януковича, Каськіва, а на місцевому рівні Муца і Гоча. Та що тут говорити, кинув форум і Марка5, всіх кинув!

Додано через 25 хвилин
Що ж, коротко спробуємо резюмувати 10 сторінок флейму?!

ФортЄар фігура одіозно-епатажна, навіть далекі і найрозчарованішо-аполітичні люди в політиці слідкують за кожним його подихом і кліпом ока, щиро клопочаться його політичним, робочим і особистим життям.
Досить цікаві думки прозвучали:
- Якщо ти порист, то мусиш і померти ним, незалежно який курс і напрям вибере Київ. Якщо не померти, то хоча би розчаруватись у політиці, впасти на політичне дно і впродовж залишку життя перебувати у дипресії. Опоненти поливають гімном в любому випадку, навіть через те, що було 10 років тому і ти не мав жодного відношення до якогось факту;
- Інших хвилює те, що в свободі не місце тим, хто її критикував (і не важливо що я особисто до цього приклав зусиль найбільше, а ФртЄр часто нас зупиняв за необ"єктивність і перегинання палки).
- Ще іншим взагалі все одно, вони ніколи не голосуватимуть за пору чи свободу, але на всяк випадок вивідали всю інформацію, щоб був свіжий харч для пліток;
- В окрему категорію виділю Марка5. Аполітичний і деморалізований люмпен, n-років і десятки тисяч постів витрачено на песимістичну демагогію, жодної конкретики і повна анонімність. Найбільше з усіх переживає за ФортЄара, як йому далі важко буде з цим тягарем жити. Але він є невід"ємною частиною форуму, і так як він каже, що форум йому дає розрядку, бо реальне життя надто жорстоке, то можна йому вибачити його словесний понос;
- Ще частина просто має особисту неприязнь до кількох людей, не може це відкрито сказати в очі, а вишукують примітивні підмашки і корчать з себе страждальників і переживальників за всесвіт та галактики;
- Радує те, що є люди, які все ж хочуть розібратись в ситуації, задають конкретні питання, дають конструктивні поради, бо розуміють реальний стан справ. Шкода що їх меншість.

Цікаво, якщо би зробити політичну форумівку, чи прийшли би учасники цієї теми на очну бесіду, чи все ж би відмазувались що немає часу (незважаючи що витратили тут на написання постів не одну годину часу).

Загалом тема себе вичерпала. Варто політичну роботу спрямувати в потрібне русло. В кого є конструктивна критика і пропозиції, варто хоч раз в житті набратись мужності (особливо це стосується чоловіків) і особисто зустрічатись та поспілкуватись з кандидатом.
Нашо так довго старатись писати, більшість турбує одне і просте, шо і вам добре зрозуміло, я б сказав не турбує а більше стає дивно, мені не подобалась Свобода, і багатьом вона тут не подобалась крім вас..., але саме основне те що я і решта цинічно не обливали її гімном на сотні сторінок, не називав її примітивною та недалекоглядною, більшості просто напросто дивно як можна не мати звичайних принципів, і не треба себе тішити як всі цікавляться ФортЄром, всім до дикості дивно як в один день можна писати купу бруду, а в другий день просто перебігти і придумати собі пару аргументів шось типу "загрозлива геополітична ситуація в країні". Вона за останні 19 років не мінялась, не видумуйте дурниць, а план боротьби з такою ситуацією то напевне похоіди з смолоскипами з яких ви так тішились, до переходу Форта?

Дико те ще досі згадую як Еріксон заводив пару тем з приводу якихось акцій(чесно не памятаю шо то були за дати) і я часто ставив плюсик бо розділяв його погляди, ви ж доблесно починали всією командою заштурхувати палками і йшли на конфлікти просто із-за своїх неймовірних переконань, від такого виникає обурення в будь кого, як так кардинально міняються погляди де ті ваші переконання зараз...
olexiy зараз поза форумом  
Подякували 6:
andriy.te.ua (03.10.2010), Dexter (03.10.2010), Лехтур (03.10.2010), Пантера (06.10.2010), Igor_ko (03.10.2010), Terror (06.10.2010)
Старий 03.10.2010, 14:36 #1463293   #203
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"


Dexter зараз поза форумом  
Подякували 5:
@NYKey (05.10.2010), andriy.te.ua (03.10.2010), Dinara (03.10.2010), Gold_A (04.10.2010)
Старий 03.10.2010, 14:45 #1463299   #204
scorpik
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Голосуйте не за партію, а за людей.
Ок! Тому місяць я на 90 % був впевнений, що проголосую за Свободу (за Надала ні в якому разі). Зараз я на 100 % впевнений, що не буду за неї голосувати, бо категорично проти щоб місця у списках "купувались" (особливо перед самими виборами) людьми з інших партій, з іншими поглядами та переконаннями .... а також корисливими
scorpik зараз поза форумом  
Подякували 2:
christina (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 14:53 #1463305   #205
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

гроші р1шають !!
Sensation2102 зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 15:02 #1463315   #206
Mark V
Guest
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Голосуйте не за партію, а за людей.
Тоді навіщо партії потрібні?
Партії на мою думку якраз для того і придумали, щоб людина могда проголосувати не за якусь конкретну людину, а за цілу групу людей з якимись однаковими поглядами і цілями, які можна побачити. прочитавши програму партії.
Інша справа, що при нашій політичній проституції цей принцип не працює і вже доведений до повного абсурду.
 
Старий 03.10.2010, 15:08 #1463316   #207
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Зараз я на 100 % впевнений, що не буду за неї голосувати, бо категорично проти щоб місця у списках "купувались" (особливо перед самими виборами) людьми з інших партій, з іншими поглядами та переконаннями .... а також корисливими
Головне робіть зважений вибір виключно після оприлюднення списків партій, а не до того.
І не дуже вірте про байки в купівлю-продаж місць у списках. То не Верховна Рада + партії розуміють, що при продажу місць є небезпека, що заведуть неконтрольованих людей, котрі скомпрометують партію.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
як в один день можна писати купу бруду
Може підкажете де та "купа бруду" з мого боку?
Визнаю, що були перегиби, але намагався бути обєктивним.

Востаннє редагував FortYear: 03.10.2010 о 15:08. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 15:53 #1463336   #208
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Може підкажете де та "купа бруду" з мого боку?
Визнаю, що були перегиби, але намагався бути обєктивним.
Звичайно, ви старались то все написати в "доброзичливій" формі, в вас відкрите хамство не зустрічається
Не знаю на скільки ви всі були об'єктивні, але під час перебування Еріксона час від часу бувало шо я був солідарний з деякими його поглядами, в вас завжди було критичне висміювання всього про шо б не йшла мова, іноді мені навіть ставало дивно, можна казати про те шо деякі персонажі в будь-якій партії є неадекватні, і на Еріксона не потрібно звертати увагу мол він поводився провокативно на початках і тому в вас була така реакція надалі, але в самого були випадки коли Ерікзон мені ставив мінуси в карму і писав при тому не особливо розумні і цензурні речі в мою адресу, але то чогось мене не мотивувало кожну його тему починати з сарказму...
olexiy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 15:56 #1463340   #209
scorpik
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Як добре тако придивитись, то не така й вже та партія Регіонів і погана!!11 Люди як люди, переживають за свій нарід, стараються для України ...
scorpik зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 16:08 #1463347   #210
Mark V
Guest
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Як добре тако придивитись, то не така й вже та партія Регіонів і погана!!11 Люди як люди, переживають за свій нарід, стараються для України ...
А націонал-соціалістична партія ще краща.
Вона ще більше переживала за свій народ, підняла економіку Німеччини з руїн на небачену висоту, покращувала умови життя маленького німця і піклувалася про збройний захист своїх цінностей від ворогів.
 
Подякував(ла):
Gold_A (04.10.2010)
Старий 03.10.2010, 16:38 #1463356   #211
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Як добре тако придивитись, то не така й вже та партія Регіонів і погана!!11 Люди як люди, переживають за свій нарід, стараються для України ...
Там дійсно є хороші люди. Особливо на цих виборах буде балотуватись багато людей, котрі навіть подумати не могли, що доля їх змусить вступати до лав цієї партії...
Але якщо рішення приймати самостійно, то ПР не підходить хоча б по причині проштовхуванні нею російської мови в той час, коли допомоги у розвитку потребує українська мова. Але інших причин можна назбирати десятки і сотні.

Щодо "Свободи", то заперечень щодо пунктів її програми та статуту немає. Спеціально уважно перечитував.

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Не знаю на скільки ви всі були об'єктивні, але під час перебування Еріксона час від часу бувало шо я був солідарний з деякими його поглядами, в вас завжди було критичне висміювання всього про шо б не йшла мова, іноді мені навіть ставало дивно, можна казати про те шо деякі персонажі в будь-якій партії є неадекватні, і на Еріксона не потрібно звертати увагу мол він поводився провокативно на початках і тому в вас була така реакція надалі, але в самого були випадки коли Ерікзон мені ставив мінуси в карму і писав при тому не особливо розумні і цензурні речі в мою адресу, але то чогось мене не мотивувало кожну його тему починати з сарказму...
Винного там вже дуже непросто знайти. Надто багато вже було сказано одні одним з різних сторін.
Але визнаю, що з тим самим Еріксоном у багатьох ситуаціях частина форумчан поводились мяко кажучи "не зовсім справедливо та обєктивно". Про це я говорив у тому числі і різнику і гсв. Дякую, що вони за це не ображались.
І коли було спільно прийняте рішення приймати пропозицію "Свободи", то власні амбіції було відсунуто назад і розпочався пошук шляхів примириння яким би складним він не виявився.

Приємно було отримувати дзвінки, повідомлення та ін. від знайомих людей (як форумчан так і поза форумо), котрі ДУЖЕ сильно здивувались такому розвитку подій, але трохи розібравшись в ситуації запитували: чим можу допомогти?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 17:10 #1463371   #212
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Kaminko Переглянути допис
Сори за оффтоп. Орфографические ошибки таки есть
et tu brute ???
Sargon зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 17:29 #1463379   #213
Восточный Украинец
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від Kaminko Переглянути допис
Сори за оффтоп. Орфографические ошибки таки есть
ГДЕ?
Восточный Украинец зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 17:48 #1463396   #214
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Ок! Тому місяць я на 90 % був впевнений, що проголосую за Свободу (за Надала ні в якому разі). Зараз я на 100 % впевнений, що не буду за неї голосувати, бо категорично проти щоб місця у списках "купувались" (особливо перед самими виборами) людьми з інших партій, з іншими поглядами та переконаннями .... а також корисливими
Ще один не знає різниці між мажоритаркою і списком
Якщо в тебе є амбіції, ти менш-більш порядна людина, маєш громадську підтримку - тобі зробить пропозицію мало не кожна партія. Але попозиція і участь у виборах по мажоритарці - це далеко не гарантія депутатства.
Марк тугий в політиці, але тобі якось дивно.

Додано через 3 хвилини
п.с. В мене було 3 пропозиції, відмовився. І на диво ніхто не просив грошей, а навпаки пропонували інформаційну і технічну підтримку.

Востаннє редагував gsv: 03.10.2010 о 17:48. Причина: Пізніше додано
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 18:02 #1463409   #215
Mark V
Guest
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Марк тугий в політиці, але тобі якось дивно. .
В політиці може і тугий (на твою думку)
Але принциповість, послідовність і порядність від лицемірства, амбіційності і демагогії відрізняю значно краще чим ти і чим деякі кандидати в депутати і в мери.

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис

Додано через 3 хвилини
п.с. В мене було 3 пропозиції, відмовився. І на диво ніхто не просив грошей .
Одну пропозицію тобі від Еріксона я на власні очі бачив , коли ти її показував (пруфлінк) як коментар до поставленого ним тобі мінуса.

Востаннє редагував Mark V: 03.10.2010 о 18:08.
 
Старий 03.10.2010, 18:37 #1463425   #216
qTigerAlex
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Чому я покидаю "Пору"?

1. Не бачу перспектив розвитку даної партії.

2. Дана партія втратила довіру громадян України.

3. Не підтримую позицію керівництва партії, що полягає у непомічанні та відмовчування щодо згортання в Україні прав і свобод громадян та намагань влади побудувати автократичну державу.


Тим не менше я щиро радий за роки перебування в лавах колись легендарної Громадянської партії "ПОРА".
Щиро вдячний Олегу Різнику та Олександру Кобернюку, що переконали/підштовхнули мене стати людиною з активною громадянською та політичною позицію замість пасивного споглядання/вболівання за усім, що відбувається в країні.
Радий знайомствам з дуже багатьма цікавими людьми з різних куточків України.




Чому я підтримю «Свободу»?

1. Тому що сьогодні, як і 5 років тому, на перший план знову виходять гуманітарні та геополітичні загрози для «України»: мова, історія, релігія, суверенітет. Це не пафос. Це реалії.

2. Що б не закидали «Свободі», але вона є послідовною та чіткою в своїх позиціях.

3. Тому що підтримую націоналістичну ідеологію.

4. Тому що вважаю необхідним надати посильну підтримку та допомогу політичній силі, котрій довіряє громада.


п.с. Критичні дописи та дискусія вітаються. Хамство - видаляється та авторів карається.
Як тобі пояснити?? Ти пробував сворити сім"ю зразу після універу або на 3-5 курсах коли заробляєш 800-2тис. грн???
"Свобода" су*а пізди*ь багато!!! а реально нічогоне робить як і всі політикити
qTigerAlex зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Лехтур (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 18:45 #1463427   #217
scorpik
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Ще один не знає різниці між мажоритаркою і списком
гсв, навчись читати між рядками, а не буквально сприйматьи всі слова.
scorpik зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 19:43 #1463454   #218
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата
Допис від Viaa Переглянути допис
Молодець
А можна деталі?
Справді цікаво.
(якщо є ще якісь деталі хто від кого і де буде балотуватися)
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Старий 03.10.2010, 19:55 #1463461   #219
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Я думаю було б правильно тепер хоча б попросити пробачення за все те погане що було сказано вами про Свободу! Чи ви FortYear так не вважаєте?
pberit зараз поза форумом  
Подякували 3:
Лехтур (03.10.2010), Gold_A (04.10.2010), scorpik (03.10.2010)
Старий 03.10.2010, 20:03 #1463465   #220
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: FortYear залишає партію "Пора" і вступає в ВО "Свобода"

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я думаю було б правильно тепер хоча б попросити пробачення за все те погане що було сказано вами про Свободу! Чи ви FortYear так не вважаєте?
1. Що значить "Пора"? Ще когось знаєте на форумі з партійних пористів?
2. Прошу вибачення за все необєктивне погане сказане мною щодо "Свободи" та її окремих членів.
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 3:
Лехтур (03.10.2010), mr.psiho (04.10.2010), pberit (03.10.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
qTigerAlex (26.10.2010)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:34.